Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

maleńka ściany będziemy gipsować, to jest stan developerski więc wszystko do wykończenia. Wiesz ja się nie martwię bo nastawialiśmy się, że wprowadzimy się na święta, a wczoraj zaskoczenie, że pod koniec października jest odbiór. Zobaczymy więc czy uda nam się wyrobić w dwa miesiące:) wczoraj wybrałam też łazienkę. Pojechaliśmy z M do Świata Łazienek gdzie są gotowe aranżacje i zakochałam się w takiej jednej. Sama bym tak kolorów nie dobrała ale łazienka super. Kolory to jasny szary + ecru/beż z ozdobnymi wstawkami, zrobiła na mnie wrażenie. M ma w poniedziałek wziąć pana który będzie nam tą łazienkę robił aby obmierzył i doradził ile jakich płytek kupić no i podjadą zobaczyć tą łazienkę, żeby miał wizję tego co chcę. A facet solidny bo robił nam łazienkę na starym mieszkaniu i byłam b.zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn nie wiem czy cchecie pisac z taka patologia jak ja :d Tako mi ktoś polecił, akurat sam miał dziecko w zimie i mówił, że rewelacja na śnieg :) ehh chciałabym juz styczeń juz mi przeszkadza ten brzuch ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel....Ja też miałam tako - na zimę jest rewelacyjny. Wszędzie wjechałam, nawet na spacer po lesnych ośnieżonych ścieżkach był świetny. Tylko weź z łozyskami koła, bo wiem że często są do wyboru bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie jak mowilam wam o tej firmie mamas & papas? i w koncu wylicytowalam i jest tam tne kosz mojzesza lezaczek z wibracjami melodiami i biciem serca, krzeseko od karmienia i posciel do lozeczka, ochraniacze i aventu podgrzewacz sterylizator laktator i cos jeszcze mam nadzieję tylko że sie to wszystko przyda nieszkodzi ze pomylilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statymaty
moja siostra tak robila ze mieli caly czas podniesione lozeczko z jednej strony ze dzieciaczki spaly jakby z glowka u gory... bo ulewaly i nie chciala zeby sie zaksztusili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha sprzedawca od którego kupiłam radio wysyła mi na emalia instrukcję po polsku :). Ja leżaczek kupiłam bo bym chiała malucha zabierać np do drugiego pokoju na działkę czy do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel " Tzn nie wiem czy cchecie pisac z taka patologia jak ja :d" jesli to jest odnośnie mojego posta, to chciałam wytłumaczyc ze wg. mnie forum jest dla wszystkich i kazdy moze tu pisac, a ja chciałabym tylko aby powróciła atmosfera wzajemnego zrozumienia i zyczliwości a ustapiły dogryzki, ale to juz zalezy od kazdej z nas i wszystkie musimy na dobra atmosfere na tym topiku wspólnie pracowac. madziulah u nas schło tak długo byc moze dlatego ze warstwa gipsu była bardzo gruba, bo kładziona na gołe mury, jesli jest juz tynk i tylko cienki gips to bedzie duzo szybciej:) ale musicie pozniej uwazac na wilgoc, jak w kazdym nowym mieszkaniu a co do łazienki to u nas bedzie troszkę podobna:) podłoga właśnie jasny szary, tyle ze na ścianach płytki w kolorze takiej łamanej bieli, a do tego na przeciwko lustra dekor z fioletem i taka sama listwa dookoła lustra nie moge sie juz doczekac aby zobaczyc jak to bedzie wyglądało w rzeczywistości, mysle ze sie nie rozczaruję, dodam ze łazienka bardzo mała wiec musieliśmy postawic na jasne kolory , choc wczesniej myslałam o brązie, z ecru lub takim ciepłym bezem ew. kakao ahh te remonty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas będzie cienka warstwa tylko na zasadzie wyrównania więc mam nadzieję, że szybko się uporają, zresztą będzie ich 4. Jeden od poniedziałku bierze się za łazienkę a pozostali za gipsowanie. Potem parapety, sufity podwieszane w niektórych pomieszczeniach. Myślę, że najdłużej będziemy czekać na meble do kuchni, więc tu robota będzie stała bo w kuchni też będą kafelki. Ale i tak się cieszę, że wreszcie na swoim i w dodatku z małym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a leżaczek kupuję ten z Fisher Price , kołyskę mamy dostać od kuzyna aby przez ten początkowy okres mieć małego przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała zrobić łazienkę piaskową z takimi egipskimi wstawkami, bardzo mi się takie podobają. No ale póki co nie zapowiada się na remont również łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla nas priorytetem jest kuchnia i łazienka bo wtedy będziemy mogli się wprowadzić i spokojnie wykończyć to czego ewentualnie nie zdążymy. Ale do sypialni meble upatrzone już mam, do salonu bierzemy ze starego mieszkania bo nie dawno kupowaliśmy. Cieszę się dobrze że mamy windę bo na 3 piętro to ciężko by było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to ważne, żeby dziecko było urodzone w małżeństwie. Duży ślub sobie wyprawimy za rok czy dwa rodzina musi mieć jedno nazwisko to odnosnie tego co pisałam rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki. Nie mówcie mi o remontach , mysmy ostatnio złozyli meble w pokoju i okazało sie ze jakiejś cześci brakuje;/ Musze ja jechac odebrać dziś. Malowac jesczez będziemy pokój bo przez rok sie troszke biała sciana ubrudziła, reszta jest w innym kolorze :) Łazienke tez nam pasuej zrobić, ale nie wiem czy jest sens bo nie wiem jak długo jesczez będziemy mieszkać w tym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez konczymy tylko czesc domu tak aby sie wprowadzic czyli kuchnie salon i łazienke aby było szybciej, ale jak mysle ze mamy na to miesiac a w tym czasi musimy wszedzie zrobic podłogi, pomalowac sciany, ewentualnie ułozyc płytki, obsadzic parapety, biały montaz elektryczny, kupic wszystkie meble i sprzęty, a pozniej jeszcze posprzątać to czasami mam watpliwości czy wyrobimy sie czasowo i gotówkowo również a newet przede wszystkim gotówkowo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam młodsza to miałam straszne parcie na ślub, wydawało mi się to takie własciwe, żeby był najpierw ślub, potem dziecko :) Teraz tak naprawdę lata mi to :) liczy się coś innego. Wiadomo, chcemy sobie przysiąc miłość aż po grób przed Bogiem,bo to dla nas ważne, ale przyjdzie na to czas. A z nazwiskami też różnie, jedne zostawiają sobie panieńskie by nie "utracić tożsamości" :) inne łączą dwa, teraz to już bez znaczenia. A tak naprawdę liczy sie wzajemna milość, przywiązanie i szacunek. Bez tego ślub nie ma wartości bo nie zatrzyma ludzi przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post wyzej to tak a'propos wypowiedzi InLoveee :) Fajnie wam dziewczyny z tymi nowymi mieszkankami, wszystko robione od podstaw jak chcecie :) My po kolei musimy wymieniac, remontować , przerabiać i tak w kółko :P a tak wpuszcza się ekipę, robi wszystko od A do Z i mozna mieszkać długie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka my tez przerabiamy stary dom który stał niewykonczony wiec niestety nie wszystko jest tak jak chcielismy bo scian nośnych nie przestawie a miałam w planach:P i sporo rzeczy robimy sami a nie ekipa aby zmniejszyc troche koszty bo sa niesamowicie wysokie, nie spodziewalismy sie ze wszystko bedzie tyle kosztowało ale mimo wszystko i tak mielismy wielkie szczescie bo niektórzy duzo dłuzej musza pracowac aby byc na swoim, nam zajmie to troche ponad rok ale nie zaczynalismy zupełnie od zera wiec nie mozemy narzekac wrecz przeciwnie , jestesmy szczesliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie, że atmosfera wróciła :) Ktoraś rano pisała o kluciach (przepraszam ale przez te kłótnie straciłam wątek która, chyba Analenka albo Maleńka) Was kłuje w szyjcie? Ja od kilku dni mam nowy objaw - kłucie ale brzucha na linii pępka i poniżej i tak się to sporadycznie pojawiało ale dziś już z 2 h kłuje... narazie da się wytrzymać choć nie mogę uciskać brzucha bo kłuje mocniej:( dobrze, że wizyta w pn. Remontowo się zrobiło :) my mamy małe mieszkanko ale wszystko wykończone jak na ten moment, z 5 lat remont musi się wstrzymać. Co do monitora oddechu - nie kupuję, też moja kruszynka będzie spała z nami i pewnie nie zmróżę oka tak czy siak, z monitorem czy bez i będę sprawdzała czy oddycha, na ulewanie też czytałam, że dobry patent jest z podłożeniem czegoś pod spód materaca np. książki czy koca tak żeby było troszkę wyżej i leżenie na boczku. Leżaczka też nie kupię bo jak na moje małe pudelinio to w zasadzie wszędzie małą będę miała na oku. Wózek mam 3 w 1 koła pompowane i skrętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wynajmujemy mieszkanie , może kiedys kupimy nie wiem kredytu brac nie chce. A co do kłócia hmm ja nie mam nic tylko ten ucisk w podbrzuszu , ewent w nocy mnie czasem kłuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka ja pisałam o kluciach, i właśnie w okolicy pepka , troche niżej i wyzej również, miałam to z przerwami rano przez ok 1,5 godziny moze nawet troche dłużej, do tego dretwienia brzuszka ale na szczescie przeszło, tez ide do lekarza w pon albo środe wiec będe o to pytac. jesli ciagle to masz to powinnas sie położyc na boku , mi pomogło, i oczywiscie zadnego wysiłku, ja dzisiaj nie wstaje wcale od biurka jak nie musze. postawiłam na ograniczenie zbedego wysiłku i jak narazie jest dobrze, mam nadzieje ze Tobie równiez przejdzie, któras z dziewczyn radziła wziac na to magnez lub nospe ale u mnie obyło sie bez tego zycze wszystkim zdrówka i spokojnego weekendu bo uciekam za chwilke papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratymaty
ja zaszlam w ciaze przed slubem i wcale nie chcialam biec z brzuchem do oltarza, do niczego mi to nie bylo potrzebne, nic nie zmianilo itd... odczekalismy az coreczka miala 3latka i zrobilsimy taki slub jaki chcielismy... a nie szybko bo " dziecko musi byc urodzone w malzenstwie" nichce byc czepliwa, ale chyba dziecko tez powinno byc poczete w malzenstwie jesli juz o tych kwestiach mowimy :) my na szczescie rok temu sie przeprowadzalismy i robilismy remont... strasznie nie lubie przeprowadzek, zwlaszcza rozpakowywania kartonow :) a remont lubie jak sie cos dzieje, ale nie sadzilam ze tak trudne bedzie wybieranie wszystkiego np gniazdek ;) niby drobiazg ale w sklepie stalam dobra chwile i nie wiedzialam ktore brac... jedno co dobre to to ze ja zajmuje sie tym zeby wszystko do siebie pasowalo, kolorami itd, a moj maz technicznymi sprawami i nie wchodzimy sobie w swoje kompetencje ;) poza jedynm wjatkiem (komodami ktorych nie chce sie pozbyc) stare debowe komody, ja ich nienawidze... a on nie chce sie ich pozbyc,... chociaz zaczol wymiekac i zgodzil sie ze pochodzimy po sklepach i jesli znajdziemy cos rownie dobrego i ladnego to bedziemy myslec :D wiec jest przelom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże a ta dalej swoje
Dominika Ty naprawdę jesteś chora. Nikogo to nie obchodzi a Ty dalej swoje wywody. No tak, Ty najlepiej zrobiłaś, a jak ktoś robi inaczej to jest nienormalny. Ty zazdrosnico masz 25 lat a wyglądasz na zblazowaną 40 letnią prostytutkę z tymi zmarszczkami koło ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Inlove
Inlove daj sobie juz na wstrzymanie. Dziewczyny pisza normalnie, wiec po co zaczynasz nastepna klotnie? Tak bardzo Ci sie nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co my sie mamy włamywać na konto ? proszę Cie , I nie chodzi ze ktos robi inaczej to źle. Ona wyraziła swoje zdanie. To w końcu ty pisałas o slubie czy nie po teraz wychodzi , że tak skoro sie tak buzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie ekip remontowych, kolezance robił ktos po znjaomości łazienke i efekt był taki, że musiałą druga ekipę wziaśc bo zaczeły im płytki pekac na ścianach ;/ Koszmarnie duzo ja to kosztowało, bo trzeba było zrywać cała jedna ścianę ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Inlove
Dziewczyno nie widzisz co ty wlasnie probujesz zrobic? Uspokoilo sie, a ty probujesz teraz rozdmuchac sprawe na nowo! Martwi Cie odebranie ochoty na pisanie na forum to przestan z takimi komantarzami. Pisz o sprawach ciazowych, a jak nie chcesz tego robic to daj pisac w spokoju tym, ktore chca tutaj sie czegos dowiedziec czy podzielic doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×