Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

A własnie odnośnie 3 i 4 kołowych podobno te 3 kołowe sa mało stabilne i ze wygodniejsze 4. U Nas akuart zadnego 3 kołowego nie było, żeby sie przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie wiem do końca czy chłpiec czy dziewczynka bo miało zaciśniee nózki i lekarz nieśmiało wspomniał o dziewczynce ale kazał się nie nastawaić. To 4 kołowy wózek http://www.wozki-foteliki.pl/go/_info/?id=2977 w sumie w sklepie prowadziło się go ok bo łatwo można było jeżdzić w alejakach, chyba jeszcze muszę sobie pojeździć po większym sklepie :P. Sorry za błędy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski, widzę że u Was dalej wrze :D Ja byłam u lekarza, mam kolejne leki, na szczęście najpierw próbujemy homeopatyczne na to moje przeziębienie.. Zbytniego wyboru nie mam, tym bardziej że już biorę inne leki rozkurczowe i przeciwgrzybiczne :O Dziś miałam iśc na urodzinki do kuzynostwa córki, ale mój M i córa pójdą sami, ja zostanę. Jeśli chodzi o piersi w drugiej ciąży to też rosną spore :) Przed pierwszą ciążą miałam pełne B, po ciąży zostało mi C. Teraz to nawet nie wiem ,chyba D i pewnie po karmieniu tak zostanie. Albo spadną :D oby nie, bo inaczej bedę musiała coś z nimi zrobić. Iducha nawet nie wiedziałam że śledzi nie można, ja jem je bardzo często, tak samo jak łososia wędzonego na zimno. No nie wiem czy teraz zrezygnuję...raczej nie. Czerwona.. najlepsze są chyba wózki z pomopwanymi kołami. Do skrętnych trzeba się przyzwyczaić po prostu i nauczyć ich :) ale miałam wcześniej wózek bez skrętnych kół i też było dobrze :) Teraz mam wózek (używany), gdzie skręca się cała oś, a nie kółka. Jeszcze takiego nie widziałam, ale jest ciekawy i prowadzi się fajnie. Wygląda to tak, jakby rączka była połączona z przednimi kołami, a ta tylna oś sama się nastawia do toku jazdy. U mnie problem z meblami na razie odpada :) na szczęście. Choć mój M ma tak dobry gust, że często zgadzam się z jego wyborami. Sam wybierał meble do sypialni i są naprawdę niespotykane i piękne. To samo do salonu. Więc do pokoju starszej teraz też wybiera, bedzie tylko jasna sosna. Na 3kołowe uważajcie, bo są naprawdę bardzo wywrotne i mało który jest stabilny. Miałam raz w komisie z haucka 3kołowy i on jako jedyny nie był wywrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybrałam takie mebelki dla małego:) co o nich myślicie? Zastanawiam się tylko czy wziąć z misiem czy z żyrafą. Na łóżeczku z boku będą dwa duże misie:) http://allegro.pl/drewex-solidna-komoda-maly-mis-3-szuflady-i2667602476.html niżej w linku jest pokazany pokój z pozostałymi meblami. Szafa i regał. A łóżeczko takie: http://allegro.pl/arus-15-el-lozeczko-z-szuflada-gryka-posciel-rozek-i2634475855.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak myślicie jaki kolor ścian do takich mebelek? Myślałam o ecru/cappuccino +błękitny, do tego jakaś bajkowa naklejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statymaty
czerwonag ja mam ten wozek... i jest swietyny, gdybym musiala kupowac wozek jeszcze raz tez bym go wybrala... jest naprawde super! ja co prawda mam te roznice ze przednie kolka sa piankowe a nie pompowane ale wozek itak prowadzi sie dobrze, nic mi sie w nim nie psulo, ma obszerna gondole, mozna podnoscic spod gondoli zeby pozniej dziecko moglo jechac na pollezaco... ja bardzo go polecam gosieńka2666 nawet mnie nie strasz z tymi piersiami :) ja itak w dzien chodze w normalnym staniku na noc zakladam sportowy zeby mi sie nie wyciagnely :) smaruje je itd, ale tak bardzo nie chcialabym zeby wieksze rosly... a jak pomysle o ew nawale pokarmu to az mnie skreca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulah, ładne mebelki :) Robicie osobny pokoik dla maluszka, tak?:) Angel, to Ty pytałaś o czujnik oddechu..? Właśnie myslę żeby kupić to urządzonko. Widziałam w szpitalu na dziecięcym, że takie mieli, bardzo fajna sprawa. O ile nie zapomina się go wyłączyć biorac dziecko na ręce :) Mam przykład po córce, jak źle spałam , bałam się śmierci łóżeczkowej. Potrafiłam wstac co 5 minut i sprawdzać czy oddycha. nie dawałam pluszaków ani kocyków do łóżeczka, bo się bałam że się udusi. A jak przyszedł moment że musiala spać na plecach bo miała pieluchę ortopedyczną, a ciągle jej się ulewało, to wogóle nie mogłam sypiać normalnie :O dlatego teraz dla swiętego spokoju kupię takie urządzenie. Bo jestem panikara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statymaty
ja gdyby na nowo robila pokoj dla dziecka kupilabym biale mebleki... strasznie mi sie podobaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też w nocy mam stanik sportowy :) nie umiem funkcjonować bez stanika :) może dzięki temu nie straciły jeszcze formy, mimo rozstępów i 1,5rocznego karmienia piersią wyglądają fajnie :) ale przed ciążą często masowałam je specjalną szczotką ryżową do masażu. To samo z brzuchem, udami, pupą... i wierzcie lub nie - nie miałam nigdy problemu z cellulitem. Oczywiście zaprzestałam teraz tych praktyk i widać "efekty" niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mam szał na lite drzewo sosnowe :) chcę zrobić córce taki pokój a'la chatka niedźwiadka :) wszystko w jasnym drewnie :) na stryszku będzie to miało swój urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosieńka robimy osobny pokoik bo kupiliśmy mieszkanie 3 pokojowe i wczoraj jak mieliśmy przekazanie kluczy okazało się że jeżeli ekipa się wyrobi to w listopadzie możemy się wprowadzać. Nie wiem czy tak szybko się da bo nie wiem ile będziemy musieli czekać na meble do kuchni bo robimy na wymiar i dopiero za tydzień spotkamy się z panem, który je zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statymaty
a co to za szczotka? ja kupilam banki chinskie i jeszcze sie za celulit nie zabralam :/ leza w szufladzie chyba ze 3misiace juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najzwyklejsza szczotka do ciała z krótkim ostrym włosiem kupiona z 7 zł w rossmannie :) masowałam podczas kąpieli skórę aż się zaróżowiła, mimo że mam pełne kształty, pełne uda i pośladki, to nie miałam cellulitu. Tylko trzeba być systematycznym. Teraz nie radzę ujędrniac ani walczyć z cellulitem, bo może to doprowadzić do rozstepów. Lepiej mocno nawilżać, natłuszczać i zmiękczać skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statymaty
i to wystarczalo? naprawde? ale to chyba tak mocno musialas ja dociskac prawda? nie tylko po powiezchni skory... bede musiala sprobowac :) ile razy w tygodniu takie tortury :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłoccie sie dalej ja juz omijam wpisy poniektórych osob... chociaz mam mniej do czytania. ja mam wozek z takim samym systemem kółek i polecam jest cudowny tylko ze ja mam z firmy hauck. wszedzie da sie nim pojechać. co do monitora oddechu to fajna rzecz ale jak chciałoby sie wszystko kupowc to w pewnym momencie zabraknie wam miejsca w domu, zaraz dojda leżaczki, bujaczki itp musicie sie zastanowić czy dziecko spi z wami w pokoju wtedy ten monitor mozna sobie darowac czy spi osobno wtedy bym zakupiła gdzie bedzie spało w dzien itp ja pamietam tez do córci potrafiłam wstawac za każdym razem jak sie przekreciła ale pozniej przeszło mi. spi sie czujnie wiadomo ale ja wytrzymałam bez monitora bo mała spała dosłownie 15cm ode mnie w kołysce. najgorzej było jak zaczeła spac w wieku 6m na brzuchu w łózeczku, to była tragedia dla mnie zaryłam wtedy kilka nocy i pilnowałam jej czy oddycha, probowałam ja na boczek a ona i tak sie odwracała na brzuch. do dzis spi na brzuchu i bez poduszki ktorej nie znosi do spania. doliczcie dziewczyny koszt leżaczka bądz bujaczka bo to naprawde ułatwi wam zycie po porodzie. jak bedziecie chciały cos ugotowac czy ogolnie cos zrobic w domu to wtedy ten sprzet jest niezawodny. http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-wibracje-3w1-0-18kg-i2640062441.html tego jest pełno podaje wam przykładowy ceny różne, na kieszeń każdego sie cos znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulah, jednak co 3 pokoje, to nie 2 :) mu mamy teraz dwa duże i zdecydowaliśmy, że robimy 3 na stryszku. Nie będzie duży, ale dla starszego dziecka akurat :) Ekipa wchodzi za 2 tygodnie, jednak wszystko zależy od pogody niestety... bo bedzie kładziony nowy dach cały ,okna dachowe, wzmacniany strop. No i jak będzie brzydka pogoda to się będzie przeciągało... :O Kuchnię też byśmy chcieli robić, też pod wymiar, ale powstrzymałam się, bo ciągle mam nadzieję, że może znajdziemy osobny domek wolnostojący. Albo znajdziemy konkretną działkę. No ale póki maluch będzie z nami to nie ma ciśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięi dziewczyna za opinie, coraz bardziej się skłaniam ku temu wózkowi :). Kurcze dziś kupiłam mężusiowi prezent radio do samochodu i nie ma instrukcji po polsku i nie możemy nic zrobić bo angielski znam po chińsku czyli jako tako, próbuję tłumaczyć ale nawet CD nie gra :( zła jestem bo się strasznie cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz troche lepiej, kłucia juz nie czuje i brzuch nie jest taki twardy wiec moze obejdzie sie bez wizyty u lekarza dzisiaj:) ale jak wróce do domu to postaram sie lezec plackiem, zeby odpocząc. madziulah a mieszkanie bedziecie jeszcze tynkować/gipsowac czy sciany sa juz wykonczone pod malowanie? my zamawialiśmy meble kuchenne tydzien temu i ok. 20 października pan ma nam montować, mozliwe ze bedziamy sie przeprowadzały w jednym czasie bo my tez planujemy niedługo, jak dobrze pojdzie to za jakis miesiąc:) odnosnie tych ścian , jesli bedziecie robili jakies gipsy jeszcze to moga Wam długo schnąc ściany, my skonczylismy te prace w koncówce lipca i sciany jeszcze miejscami sa mokre mimo ze osuszalismy specjalna maszyna, dlatego ta wilgoc troche nam wstrzymuje dalsze prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwonaag a wpisze w googlach model tego radia instrukcja cyz nie ma po polsku moze akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja pytałam, syn kolezanki ulewał i podobno to urządzenie uratowało muzycie. Czytałam tez ze wystarczy dziecku podniesc materac z jednej strony i , że to zapobiega zakrztuszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka zapomniałam Tobie odpisac ja miałam taką sytuacje jak Ty w 1 ciąży i lekarz kazał mi sie połozyc na 20-30 minut ale nie na plecach i odpoczac jak podczas tego nie przejdzie to do lekarza. Mnie zawsze przechodziło. Mozesz tez sprobowac wziac nospe- zycze dobrego samopoczucia. co do radia samochodowego to wpiszcie w google dokładna marke radia z numerem jesli takowy posiada i sciagnijcie instrukcje obsługi, ja zazwyczaj znajduje wszystkie jakie potrzebuje - powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statymaty
ja z kolei chce kupic taki lezaczek http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-rozowy-3w1-0-18-kg-i2633304499.html przy pierwszym dziecku nie mialam monitora i nie czulam zeby mi czego brakowalo... mala spala z nami w sypilani a ja spalam bardzo czujnie... teraz sama nie wiem czy kupic czy nie.. jakby sie cos stalo to bym miala do siebie pretensje ze moglam kupic... pewnie ze nie wszystko sie przydaje... tak jak coponiektorzy chca kupowac wagi do domu zeby sparawdzac jak dziecko przybiera... trzebabyloby miec osobny pokoj na te zabawki dla mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wózka to ja się zdecydowałam na tako jumper bodajże x1 , cos koło 14 kg wazy , koła pompowane skrętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżaczek ja kupiłam taki niebieski :) używany na allegro z przesyłką wyszedł90 zł a wygląda jak nowy. Instrukcji szukałam już ale nici, m włąśnie pojechał do pracy może jak będa mieli chwilkę to mu ktoś zajrzy :P a jak nie to metoda prób i błeów :P. Malenka0411 super że już lepiej i leż plackiem ile możesz :) Kurcze ja się zastanawima nad tym monitorem oddechu ale nie wiem czy to nie bedzie nie potrzebny wydatek ale kurcze tak jak pisze statymaty jak by się coś stało to miałabym wyżuty że mogłam kupić ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak się skuszę na ten monitor -to tylko mały nadajniczek z płytką pod materac. . Z lezaczka zrezygnowałam, bo bedę mieć kołyskę na kółkach, jak będę chciała mieć dziecko w innym pokoju. W kuchni to w ogóle nie toleruję dzieci, uważam że to nie miejsce dla maluchów podczas gotowania :) A co do tej szczotki - to masowałam się nią przy każdym prysznicu, czyli co 2-3 dni. Jak brałam kąpiel w wannie to sobie odpuszczałam :) hehe, żeby nie było, ze się myję co 2-3 dni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tako Jumper to swietny wózek :) Ten co Ty pokazujesz Analenko też jest bardzo fajny, choć go nie znam, ale wizualnie i opisowo atrakcyjny :) A to mój, co prawda mam go ze swojego komisu, ale bardzo mi się spodobał - http://www.e-wozki.pl/sklep/galerie/w/wozek-wielofunkcyjny-mik_11.jpg Tylko ma jeszcze złoty kolor razem z tym brązem i beżem. i ramę aluminiową. Praktycznie był nieużywany, bo ludzie od których go mam jeżdzili duzo autem. W zamian dałam im spacerówkę z haucka i byli zadowoleni, ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje aga:) i ogólnie Wam wszystkim za wsparcie:* chciałabym aby to forum funkcjonowało tak jak wczesniej bez niepotrzebnych prowokacji i kłótni bo dobrze było miec takie miejsce gdzie mozna zajrzec poradzic sie i przy okazji dowiedziec wielu ciekawych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×