Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość justyna01443
teraz mam dostać 25 października, wiec za tydzień i myślałam, żeby po okresie wybrać sie do gina i od razu poprosić go o monitoring cyklu i jakies badania. Szkoda mi czasu na próbowanie skoro nie mam pewności, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
Nick....................lat...............cykl.............. .....@ annecka...............25................10............... ...20.10 Kaśkuu.................20................7.............. ......04.09 bubblegum............21................16................ ...06.09 magdalenka1976.....36...............8 lat.................29.09 kamisia_k.............26................44............... ....01.10 justys01443..........28.................3................... 25.10 Donusia28.............28................5................ .ciąża 1.Polariska............21...............8................ ..ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. .ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ...ciąża 4.Ninkaa86............26...............4................. ..ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ci ża 7. 89MONIAAA.........23 .............3................... ciąża 8. pomaranczka92...22..............5................... ciąża 9.Donusia28...........28................5................ .ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na samopoczucie nie narzekam ;) Co prawda nie mam żadnych objawów mogących wskazywać na ciążę ale też nie mam na zbliżający się okres. Trochę bolą mnie piersi ale to może dotyczyć obu przypadków ;) Tak mi się wydaje, że jednak w ciąży nie będę ale zawsze jakaś nadzieja jest puki @ nie przyjdzie :) Justyś Ty też nie trać nadziei, wszystko okaże się 25, no i oczywiście niezależnie od rezultatu koniecznie umów się do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość good morning good morning
justys jak mozna po trzech cyklach myskec ze jest cos nie tak dopiero po roku czasu mozna stwierdzic ze sa mozliwe takowe przyczyny nieplodnosci ale nie po tak krotkim czasie musisz sie uzbroic w cierpliwosc i wyluzowac nie mierzyc tem nie sprawdzac tylko poprostu cieszyc sie sexem u jednych to trwa miesiac dwa pol roku rok a u innych nawet kilka lat i pary przechodza badania liczne dotyczace nieplodnosci i ile razy sie okazuje ze para stara sie dwa trzy lata a sa zdrowi narazoe sie tym nie martw i glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów ucichło... Tak mnie ciekawi jak to było u was, zabrałyście chociaż raz na wizytę do ginekologa partnera, żeby zobaczył maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Moj chodzi ze mną za każdym razem. To jest takie niesamowite przeżycie ze warto pójść razem! Koleżanka wczoraj urodziła.. Tak sie jakoś wzruszylam jak usłyszałam jej placzacego maluszka przez telefon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie zrobiłam test i wyszła mi druga blada kreska, jest nadzieja, jutro mam wolny dzień i chyba pojadę sobie zrobić betę, chociaż nie wiem czy to ma sens bo okres najpóźniej w sobotę powinnam dostać a dużo ciąż roni się wraz z pierwszym okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam sama ostatnio na usg :) mężuś nast. razem ze mną idzie annecka zależy od Cb czy jesteś cierpliwa i dasz radę poczekać , czy wolisz betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Annecka to jest nadZieja u mnie tak wlasnie było! Nie gratuluje Jescze zeby nie zapeszac ! Poczekaj do okresu i sie okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wczoraj ponownie gin powiedziała że bedzie dziewczynka :) a ogólnie to mam za nisko łożysko moze się podniesie a jak nie to krążek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Hej wszystkim postanowiłam dołączyć do Waszego grona jeżeli nie macie nic przeciwko ponieważ od ponad tygodnia postanowiliśmy z mężem zostać rodzicami za pare dni powinnam dostać okresu, a mógłby nie przyjść. pozdrowionka i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
Witamy w naszych szeregach:) Jak czytałas nasze forum to wiesz, że od decyzji do realizacji czasem bardzo bardzo długa droga. Miejmy nadzieje, że zaliczyć sie do szczęśliwców, którzy nie muszą czekać na swojego dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam betę i wyszło 46,8 :) :) :) zastanawiam się tylko czy nie jest za niska bo norma dla pierwszego tygodnia to 5-50, a dla drugiego 50-500, owulkę miałam między 4 a 6 października więc chyba powinnam być w tym drugim przedziale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę i trzymam kciuki żeby szybko się udało :) Długo jesteście małżeństwem? i ile masz lat jeśli można zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annecka gratuluje sa dwie kreseczki wiec to musi byc ciaza! Super : ) fajnie ze tak szybko ci sie udalo. Co do chodzenia na wizyty z moim mezczyzna to do tej pory niestety chodzilam bez niego bo od trzech miesiecy jest w Norwegii ale juz od nastepnej czyli 7.11 idziemy razem bo bedzie juz w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annecka myślę, że masz dobrą betę. Wiesz owu owulacją a do zapłodnienia mogło dojść później, bo się plemniki nie śpieszyły :) to dość ruchome jest ale najważniejsze, że się udało!! możesz powtórzyć betę w poniedziałek i zobaczysz ile urosła a potem z wynikami do gina po kartę ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe słowa :) Już poczytałam sobie trochę na necie o tej becie i wszystko jest ok :) W przyszłym tygodniu nie sprawdzę bo pracuję od poniedziałku do piątku i ciężko może być z dniem wolnym ale jutro umówię się na wizytę 31 października :) Przy której wzycie zabrałyście już swojego partnera do gina? Molly ja co prawda takie intensywne starania niecały rok prowadzę ale wcześniej też się nie zabezpieczaliśmy i mimo że nie obliczałam dni płodnych to zawsze po cichu liczyłam na ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecka my byliśmy razem na usg w 11tc. Ja miałam wcześniej jedno ale nie planowane bo miałam bóle brzucha i okazało się, że był krwiak 3,5cm, ale poleżałam 7tygodni w łóżku i się wchłonął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
W sumie to jestem młodą żona:) mam 22 lata a małżeństwem jesteśmy od ponad miesiąca. Ale bardzo bym chciała juz zostać mamusią jeszcze pare dni temu podchodziłam do tego na luzie ale jak jest coraz blizej okresu to zaczynam sie bardzo nakręcac chociaż wiem że czasem to może dłużej potrwać. Bolą mnie piersi jak na okres a wcześniej miałam pobolewania podbrzusza podobno jak sie zagnieżdża to brzuch pobolewa ale nie wiem zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka a którego dokładnie masz dostać okres? Ja w tym miesiącu nie miałam prawie wogóle objawów zapowiadających ciążę, dopiero wczoraj z rana było mi bardzo nie dobrze, strasznie mnie mdliło, ale wmawiałam sobie, że sobie wmawiam :D dzisiaj z rana znowu mi było niedobrze, no i miałam ból piersi ale to to akurat przed każdym okresem zawsze miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Anecka a kiedy miałaś ostatnio okres bo myślę że tak mniej wiecej jak ja ale ja jeszcze czekam, z całego serducha Ci gratuluje i trzymam mocno kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Myślę że teraz powinnam dostać w poniedziałek najdalej we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annecka wizyty są co 4 tygodnie do końca 7mc, potem co 2 tygodnie. Ogólnie przyjmuje się, że usg powinno być 11-12tc, potem 21-22tc i trzecie 36-37tc. Ale to bardzo zależy od lekarza, są tacy co na każdej wizycie robią usg, mój do takich nie należy. Muszę się przyznać, że nam na usg w 11tc nie wyszło jaka płeć a że nie mogliśmy się doczekać do połówkowego to zrobiłam u innego lekarza w 16tc i będziemy mieć córę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie wiem na jakiej zasadzie gin ustala te wizyty. Pierwszy raz poszlam w 12tc a nastepna wizyte ustalil na 15tc kolejna na 19tc no a przy najblizszej bede juz prawie w 24tc tak to wyglada u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly ja mam wizyty równo co 4 tygodnie. Tak mi każe przychodzić, tak też wypisuje zwolnienie. O terminie usg też lekarz decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka ja mam cykle 26-28dniowe i dzisiaj jest 28 dc :) Ja pierwszą wizytę będę miała w 6 tygodniu ciąży więc zobaczymy kiedy mi wyznaczy drugi termin? A chodzicie prywatnie czy państwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to było ze zwolnieniami lekarskimi u Was? lekarze sami zaproponowali czy trzeba było coś mówić? Nie ukrywam, że tym razem nie chcę zbyt długo czekać z tym zwolnieniem. Ostatnim razem zanim poroniłam plamienia miałam dwa razy i rozpoczynały się w pracy, w domu nie plamiłam, teraz żałuję, że przy pierwszym razie nie zostałam w szpitalu albo nie wzięłam zwolnienia tylko wróciłam do pracy, ale nie ma za bardzo co wracać do przeszłości tylko cieszyć się z obecnego szczęścia które mnie spotkało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×