Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Ja stosowałam i u mnie się sprawdziły, ogólnie to mam problemy z owulacją i zanim zaszłam w ciążę to długo jej nie miałam, w miesiącu w którym zaciążyłam paski pokazały owulację i po poronieniu też pokazują więc mam nadzieję, że w październiku też będę miała... W każdym razie jak pokazały owulkę to odrazu zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że najważniejsze żeby dziecko było zdrowe :) a pracujesz czy jesteś na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
yyyy ja mam 20 lat i jestem świerzo po ukończeniu technikum fryzjerskiego :) Także nie pracuje ani nie jestem na zwolnieniu :) Mój Misio pracuje :) Zaczeliśmy się powolutku zaopatrywać w sprzęt dla Maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściary :) :) :) Polariska moja kuzynka też miała mieć dziewczynkę i wszystko dziewczęce pokupowała a urodził się chłopiec ;) a jak pielęgniarka pokazała małego tacie to powiedział, że ona się pomyliła i czekał na dziewczynkę :D dopiero po krótkiej kutni uwierzył, że to jego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl...................@ annecka...............25................10..................20.10 Kaśkuu.................20................7....................04.09 bubblegum............21................16...................06.09 magdalenka1976.....36...............8 lat.................29.09 kamisia_k.............26................44...................01.10 justys01443..........28.................2...................25.09 Donusia28.............28................5.................ciąża 1.Polariska............21...............8..................ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2..................ciąża 3.BetiGl................32...............2..................ciąża 4.Ninkaa86............26...............4...................ciąża 5.Hania_85_05........27..............3...................ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ciąża 7. 89MONIAAA.........23 .............3................... ciąża 8. pomaranczka92...22..............5................... ciąża 9.Donusia28...........28................5.................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
dzisiaj miał sie pojawić okres i ......nic. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
nie mam, ale ostatnio zdarzało się, wiec miałam przynajmniej bazę, zeby ewentulanie obliczać owulacje, a teraz to chyba na chybił trafił bede robić:) Zreszta tak się sama zastanawiam po co ja wogóle licze, obliczam jak i tak mąż przyjeżdza tylko na weekendy:::)))))))) i w tygodniu nie ma jak sie spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ostatnio robiłam badania na tarczycę ale na szczęście wszystko ok, teraz mnie czeka jeszcze tylko usg piersi i już będę przebadana pod każdym kątem ;) OnaE głowa do góry, u mnie w rodzinie ciotki i kuzynki też mają niedoczynność tarczycy i każda co najmniej dwójkę dzieci :) justyś a masz jakiś test w domu żeby sprawdzić? może beta była poprostu za wcześnie zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
dostałam okres, uff:) dobrze, że chociaż to jest w pore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
ale dopiero w listopadzie:( w październiku wychodzi w czwartek, kurcze jakby był blizej to bym popedziła do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam owulkę mniej więcej 12-14 dzień cyklu więc u mnie by tak wypadło :D przepraszam justyś nie pomyślałam, że możesz mieć inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
nie masz za co przepraszać, ja w sumie niewiem kiedy mam dokładnie, obliczam sobie kalkulatorem w internecie. Ale zaopatrze sie w testy owulacyjne na ten miesiąc, wiec bede miala większa świadomośc kiedy to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) :) :) Ja się już z Wami żegnam, topik i tak nam powoli się rozsypuje :( dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy i wracam dopiero w drugiej połowie października, myślę, że przez cały urlop będę miała co robić ;) Jak jeszcze tu będziecie to dam znać jak mi poszły staranka, ale wiadomo, jak się bardzo chce to nie wychodzi więc zobaczymy co to będzie :) Powodzenia dziewczyny :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie :) Tak już od dłuższego czasu podczytuje sobie owo forum i strasznie zazdroszczę dziewczynom zaciążenia ( ale to taka pozytywna zazdrość). Sama staram się z mężem już (albo dopiero) od pół roku, i niedawno dowiedziałam się, iż może być z tym mały kłopocik. A historia ma się tak: pierwsze dziecko urodziłam w 2007 roku ( z zaciążeniem poszło dość szybko), drugie urodziłam w lutym tego roku (starania ponad rok - nieregularne więc się nie przejmowaliśmy), postanowiliśmy pójść za ciosem i postarać się o trzecie cudo. I tak po porodzie pierwsza miesiączka 15 maja- po niej około 10 dnia cyklu parodniowe plamienie, następna 21 czerwca i znowu plamienie w podobnych dniach a kolejna dopiero 2 sierpnia. W sierpniu pod koniec @ byłam u gina po usg stwierdził, że mam zbyt dużą ilość pęcherzyków na jajnikach i niski progesteron zapisał duphaston. Następna @ przyszła na następny dzień po odstawieniu duphastonu. Teraz skończyłam drugi cykl na duph. mija 6 dni od odstawienia a tu @ ani widu ani słychu a w dodatku znowu powtórzyło się plamienie około 10 dc,więc już nie wiem o co biega. A co najfajniejsze patrząc na problemy w ciąży i z zajściem w nią to najprawdopodobniej problemy z progesteronem miałam od dawna, więc skąd dwójka dzieci ? Wiem, wiem marudzę niektórzy starają się przez lata o jedno dziecko, ja mam dwoje i wymyślam... ale czuję się - za przeproszeniem - jakby ktoś wyciągnął mi macicę, powiesił na kołku i powiedział "dostaniesz jak zasłużysz" - rozpisałam się straszecznie, ale musiałam się wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIDZE ZE TE COOOO
POZACHODZILY W CIAZE JUZ NIE PISZA BO ZACIAZYLY ZAWSZE TAK JEST ZAJDA W CIAZE A POTEM MAJA W DUPIE INNE STARACZKI TO NIE PIERWSZY TAKI TEMAT KTÓRY IDZIE ZAUWAZYC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaa no widzę, że u Cb już brzuszek jest :) ja jestem w 11 i praktycznie nie widać :) no chyba, że ja już chcę zauważyć to zauważę:)ale , żeby tak ktoś kto nie wie to na pewno nie :P może dlatego, że nie przybieram na wadze.. wczoraj byłam umówiona do gina to ten sobie odwołał wizytę :( muszę czekać do następnego wtorku, a już się denerwuję , bo chce wiedzieć, czy wszystko dobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka mi już minęło 3 m-e i teraz wazę mniej niż na początku ciąży moja waga startowa prawie 57 potem schudłam 56 8 tydz i teraz byłam w 12 i nadal 56 i powiedziala mi lekarka że jeżeli nie przytyje do 18.10 tj następna wizyta to szpital..... a o to chodzi że teraz od 3 tyg mam taki apetyt że powinnam już to nadrobić. Ale brzusio widoczny mi dają około 5 m-e a nie 3.... ale coż ja sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze nie odzyskałam apetytu:/ Ogólnie ważyłam 55,5 kg , miałam duży apetyt i zmienił mi się trochę tryb życia bo miałam więcej wolnego przytyłam na samym początku ciąży do 58,8kg, a teraz tak różnie zależy czy coś zjem:/ ale nawet 54,8 kg:( przy wzroście 173.. Już się nie mogę doczekać do wtorku i co mi lekarz powie :( a robiłaś już jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak uwzam
miałam więcej wolnego przytyłam na samym początku ciąży do 58,8kg, a teraz tak różnie zależy czy coś zjem:/ ale nawet 54,8 kg przy wzroście 173. bidulka:D:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA CAFEEE
widac nikt juz tu nie zaglada tylko przemadrzale zaciazone nic dziwnego ze staraczki z tego topiku juz nie wchodza tutaj :O bo o czym tu gadac jak te wielce w ciazy tylko o sobie i o sobie i tak potem sie dzieje topik umarl i dobrze:D a gdzie kamisia ,magdalenka1976 widac olały topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowe sp!!! pomarańczka toksoplazmoza hiv kiła itp zółtaczka glukoza no i grupa krwi morfologia mocz co wizyta a i cytologia w ciąży a TY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Hej dziewczyny:) trochę tu opustoszalo... Byłam na usg i bede mieć chłopca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×