Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Ja trochę zapracowana jestem od wczoraj, ale czas przynajmniej szybko leci ;) w tym miesiącu jednak @ przyjdzie bo rano miałam takie plamienia jak na @... jutro jadę do gina z wynikami, które ostatnio robiłam, toksoplazmozę będę musiała na pewno zrobić jeszcze raz bo wyszła mi dość wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Cześć dziewczynki jak ja do was dawno nie zaglądałam ... Brzuszek mi rośnie czuje się już znacznie lepiej :) Mój Kochany właśnie remontuje pokój mam już tego po dziurki w nosie :P Hehehe A co tam u was słychać jak starania :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Hej Polariska! W ktorym jesteś tygodniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że każda inaczej znosi ciążę.ja jak na razie czuję się super.Nie mam żadnych dolegliwości.Za to apetyt mi dopisuje:)I nie mogę się doczekać kolejnej wizyty u lekarza. A poza tym trochę mi się nudzi w domu.Pogoda się popsuła i nie ma co robić.Ale dużo odpoczywam i jak mam okazję to śpię.Nadrabiam braki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
cześć dziewczyny:) ale tu pusto, wywiało Was chyba:) Ja mam pytanie do Was: na sobote szykuje mi sie procentowa impreza, we wtorek mam dotać @. Jak wypije sobie, a okaże się, ze jestem w ciąży to nic sie nie stanie? Piłyscie alkohol zanim pojawiły się dwie kreseczki na teście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys01443 pamiętam, że ja robiłam test i wyszedł negatywny (czwartek) potem byliśmy na weekendzie u znajomych i coś piłam, a we wtorek test pokazał 2 kreski, tera mam 15tc i wszystko jest ok ALE mój lekarz powiedział, żeby w drugiej części cyklu nie pić żadnego alkoholu, bo nigdy nic nie wiadomo. Ja wypiłam bo byłam pewna, że w ciąży nie jestem, szczerze dla Waszego bezpieczeństwa bym się powstrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
no ale co z tymi co starają sie długo? mogą wypić "bezpiecznie" tylko po okresie, a później znów czekać i znosić wpatrujace się oczy na imprezie i pytania: w ciaży jesteś, ze nie pijesz? Ja mam dośc rozrywkowe towarzystwo i spotkania bez piwka należą do rzadkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety też wypiłam nie wiedząc na swoim weselu :/ ale tylko 2 kieliszki niskoprocentowego trunku, mam nadzieję, że nie zaszkodziłam tym dziecku. Najbardziej jestem zła na to, że akurat ja nigdy nie pijam, a akurat jak zaszłam w ciążę to wypiłam, no ale na własnym weselu musiałam :/ hania a Ty się nie odzywasz ? Jak ciąża? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys01443 no wiesz ja tak robiłam, ale zaszłam w ciąże w 3 cyklu więc szybko. Decyzja należy do Ciebie, ja miałam wymówkę że prowadzę a mąż pił, sama sobie musisz ustalić priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane :) Ja justyś czekam na owulkę, ale najpierw @ musi przyjść więc nie mam o czym pisać. Wczoraj byłam u ginekologa i powiedział, że wszystkie wyniki ok więc mogę działać, no i czekam na tą owulację ;) Ja w tą sobotę byłam na wieczorze panieńskimi i zanim poszłam to zrobiłam sobie betę żeby mieć pewność, że nie zaciążyłam, też sobie zrób dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
cześć annecka:) Ile kosztuje badanie krwi na obecność beta? Zrobia mi to w jeden dzień? Jutro mam ta impreze i to moje urodziny, ale tak mnie tu nastraszyłescie, że i tak chyba nie rusze. Wczoraj zaopatrzyłam sie w testy i zrobie jutro rano- a okres przewidywany na wtorek. Moze już cos wykaże, wtedy bede miała pewność. Chodzi za mną przeczucie, że chyba sie udało, kłuje mnie w jajaniku- nigdy tego nie było. I cały czas pobolewa mnie podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Justyś :) Ja płaciłam 30zł i wszystko załatwiłam jednego dnia :) U mnie @ nie chce się rozkręcić i cały czas czekam bo wiadomo, jak by już się rozkręciła to by szybciej owulka była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
poszłam -zrobiłam, za jakies pół godziny będzie wynik. Od okresu minelo 27 dni, od owulacji wg kalendarza w internecie 10 dni. Jak myślisz wynik hcg będzie wiadygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys01443 beta jest bardzo czuła i wydaje mi się, że wynik będzie wiarygodny, a robiłaś dziś test? trzymam kciuki w takim razie i napisz jak będą wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
Boje sie iść..... wynik juz czeka za mną:) Dobra, jade - najwyzej bedziemy próbowac dalej, a jutro z zaalu upije sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
wynik negatywny:( Beta poniżej 1,2 wiec nie ma szans. ZA szybko sie cieszyłam. Przy kolejnym okresie poczekam na dzień miesiączki i nie bede wyobrażała sobie od razu tysiąca objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys01443 szkoda zobaczysz uda się wtedy kiedy nie będziesz się spodziewać, a teraz przynajmniej z czystym sumieniem możesz jutro zabalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś następnym razem się uda :) a teraz szalej puki możesz ;) Wiem, że wolałabyś być w ciąży ale to był dopiero twój 2 cykl więc nie ma co się przejmować, tym bardziej, że pisałaś, że w tym miesiącu w czasie owulki nie byliście razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
22tydzień :) Półmetek już dawno za mną :) Teraz czuje się już dobrze znoszę bardzo pozytywnie ale początki były masakryczne do prawie 4 miesiąca cały czas wymiotowałam i nie miałam apetytu na nic ... Teraz zaczyna się 6 miesiąc brzuszek lekko widoczny :) zdarza mi się coś podjeść :):D zaczynam czuć ruchy maluszka wrażenie sprawia jakby żabka skakała w brzuszku :) Wiem już że to dziewczynka o ile lekarz się nie pomylił heheh :) A jak wam idą starania ? :) Pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
22tydzień :) Półmetek już dawno za mną :) Teraz czuje się już dobrze znoszę bardzo pozytywnie ale początki były masakryczne do prawie 4 miesiąca cały czas wymiotowałam i nie miałam apetytu na nic ... Teraz zaczyna się 6 miesiąc brzuszek lekko widoczny :) zdarza mi się coś podjeść :):D zaczynam czuć ruchy maluszka wrażenie sprawia jakby żabka skakała w brzuszku :) Wiem już że to dziewczynka o ile lekarz się nie pomylił heheh :) A jak wam idą starania ? :) Pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
22tydzień :) Półmetek już dawno za mną :) Teraz czuje się już dobrze znoszę bardzo pozytywnie ale początki były masakryczne do prawie 4 miesiąca cały czas wymiotowałam i nie miałam apetytu na nic ... Teraz zaczyna się 6 miesiąc brzuszek lekko widoczny :) zdarza mi się coś podjeść :):D zaczynam czuć ruchy maluszka wrażenie sprawia jakby żabka skakała w brzuszku :) Wiem już że to dziewczynka o ile lekarz się nie pomylił heheh :) A jak wam idą starania ? :) Pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
22tydzień :) Półmetek już dawno za mną :) Teraz czuje się już dobrze znoszę bardzo pozytywnie ale początki były masakryczne do prawie 4 miesiąca cały czas wymiotowałam i nie miałam apetytu na nic ... Teraz zaczyna się 6 miesiąc brzuszek lekko widoczny :) zdarza mi się coś podjeść :):D zaczynam czuć ruchy maluszka wrażenie sprawia jakby żabka skakała w brzuszku :) Wiem już że to dziewczynka o ile lekarz się nie pomylił heheh :) A jak wam idą starania ? :) Pozdrawiam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Sorki laski że tyle razy ale coś mi się spierniczyło i nie chciało mi wysłać wpisu a jednak wkleiło aż 3 razy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Polariska teraz to już będzie z górki ;) macie już wybrane imię? U mnie jak w zegarku @ przyszła w sobotę i teraz czekam na owulkę żeby działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys01443
hej!!! ja czekam na @- powinnam dostac jutro. Powiedzcie mi dziewczyny stosowałyście kiedyś paski owulacyjne? Jest sens je kupować? Pomogły którejś z zajściu w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Jeśli będzie to dziewczynka tak jak lekarz stwierdził to będzie to Martynka :) A jesli chłopczyk to imienia narazie brak :P Nie mamy zielonego pojęcia jak nazwać chłopca :) heheh Ale najważniejsze żeby Dzidzia była zdrowa obojętnie czy chłopczyk czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×