Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Kurczę..bez konsultacji z lekarzem boję się ich pić :/ jednak to leki tylko medycyny niekonwencjonalnej :( nie chcę nic robić na własną rękę. Ale tylko dobrych opinii na temat , że kusi :) Ja nie wiem jak jest u mnie, bo nie robiłam badań, myślę, że jeszcze za wcześnie. Chciałabym pomóc jakoś naturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia_k tak mnie zawsze bola miesac w miesac przed @ zawsze 5 dni wczesnij a jak przychodzi @ to przestaja ja zreszta nigdy nie doszukuja sie objawów nie licze juz w sumie nawet na to ze @ nie przyjdzie bo w cuda przestaje juz wierzyc powoli a u mnie@ zawsze jest na czas w sierpniu mysle na poczatku 2 podejscie do IUI idziemy jeszcze na konsultacje do innego gina zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz wysokiej prolaktyny ? bo czytałam, że ból piersi przed @ spowodowany jest wysoką prolaktyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie brałam ani castagnusaa ani zadnych ziol nei pilam moze i pomaga nie którym ale ja tam nie eksperymentuje czytalam ostanio takich artyklu wlasnie o ziolach oj, sroki laska pila to podajrze przez 3 miesace i tak sobie namieszala w organizmie ze szok :O moze i tylo ziola ale czasem moge bardziej zaszkodzic niz pomóc jesli ktos nie ma przeciwskazn zdorwotnych to mysle ze moze to pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam jeszcze takie : Zioła na schorzenia kobiece Regulują układ hormonalny, zaburzenia cyklu miesięcznego oraz nadmierne krwawienie miesięczne, niepłodność związaną z niedoczynnością ciałka żółtego, zwiększony poziom prolaktyny, zaburzenia emocjonalne w okresie przedmiesiączkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, tam jest napisane tak: "Pijąc zioła trzeba koniecznie mieć na względzie, że nie zawsze można je łączyć z lekami (informacje o tym są na ulotkach leków), bo można zrobić sobie czasem więcej szkody niż pożytku. Picie ziół wymaga też systematyczności - codziennie, w takich porcjach i proporcjach jak w przepisie. Nic bowiem nie da jeśli będziemy je pili "od przypadku do przypadku" albo niezgodnie z zaleceniami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Paula, ale ja nie miałam żadnych badań to nie wiem, czy nie mam jakiś przeciwwskazań :/ Boję się trochę, że namieszam jeszcze bardziej w hormonach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia_k nie nie mam probleów moja prolaktyna jest w normie a ból nie jest jakis straszny tylko przed @ i tyle duzo kobiet tak ma niektóre bola piersi niektore brzuch a jeszcze inne bardzo jajniki ja mam tak od zawsze przed@ czesto kobiet ktore maja problem z prolaktyna maja wyciek z piersi u nas klopoty sa zupelnie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka92 to moze skonsultuj z ginem? wiecie niby ziola a roznie z tym bywa kamisiu a ty sie wybierasz na badanka? dobrze mysle zeby bylo zeby facet zbadal nasienia kochanienka bo kto wie moze jest lsabe i wystarczy poprawic a tak bidulko bedziesz sie zadreczala:O:O:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że masz rację, zbieram się i zbieram i zebrać nie mogę, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej dziewczyny ale sie rozpisalyscie...... witaj Paula masz racje zadomowilam sie na dobre heheheh....a zupelnie od niedawna gajnie ze tez jestes...... co do ziol ja je pilam mi lekarz mowil ze nie ma zadnych przeciwskazan.....teraz po laparoskopii jesli sie chociaz jakas iskierka nadzieji pojawi zamierzam kupic ziola oj Klimuszki http://allegro.pl/lecznicze-ziola-na-niedrozne-jajowody-i-zrosty600g-i2383118404.html i sprobowac tego moze cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula no najlepiej by było powiedzieć o tym ginowi, ale na razie ogólnie wszystko jest OK, to ciężko będzie mi się wybrać tylko po to ;) Jak nic nadal nie będzie się udawało to może wtedy spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś złogi na nerce rozpuściłam ziołami więc wierzę, że mogą pomóc, ale oczywiście do pewnego stopnia. czy Wy też macie takie wrażenie, że odkąd zaczęłyście się starać o baby to wszyscy na około zachodzą w ciąże albo się rodzą dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania_85_05 hmm jak juz mam tak od 4 lat niestety juz pisalam o tym na początku u mnie w najblizszej rodzinie sa 2 dzidzie siostra ma 9- miesieczna córke mysli juz o drugim ,szwagierka 6- miesiecznego syna i w drodze dzidzia kolejna mojej drugiej siostry ktora ma 18 lat dzidzia ma byc na swieta i co musze z tym zyc zawsze tak jest i bedzie ze u kogos bedzie sie rodzic dziecko albo ktos bedziw w ciazy wokól nas :(( i gdzie tu sprawiedliwosc? nie ma i nie bedzie u mnie w rodzinie dzieci co chwile sie rodza jak widc po tym co pisze ale ja az takiego szczescia nie ma :(nic zmykam zajrze do was wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania ja myślę, że po prostu zaczęłam zwracać na to uwagę :)na maleństwa i kobiety w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Monika, masz rację, gdy się nie starałam, to patrzałam z uśmiechem na ciężarne kobiety, teraz, po 3 i pół roku starań, widząc taką - odwracam wzrok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Kurcze ale mam ostatni sny albo że jestem w ciąży albo że mam dziecko i prawie noc w noc ten sam temat :)chyba za duzo myślę o tym wszystkim Już chyba mam na tym pkt jakaś obsesje :D teraz zaczęły mnie swędzieć piersi i jak jestem bez stanika to materiał mnie drażni hmmm znowu im bliżej @ tym więcej rzeczy zauważam :D Co do ziół to ja tez wolę na razie nie eksperymentować.A swoją drogą mam w rodzinie dziewczynę ktora nie mogła bardzo długo zajść w ciąże chodziła od lekarza do lekarza i juz mieli decydować się na in vitro bo nikt im szans nie dawał i pojechali na wakacje.Wrócili i co? okazalo się za jakis czas że zaszła w ciaże i etraz ma roczna córkę .Nie wiem dokładnie co jej było ale jednak cuda się zdarzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kochane:) Ja tam zamówiłam sobie te ziółka, lekarz spojrzawszy na skład powiedział ze nie zaszkodzą ale jak najbardziej mogą pomóc, ale mi sie wydaje ze kazda musi to indywidualnie skonsultowac, bo to jest sprawa delikatna. A u mnie tylko miesiąc do slubu, kolanka drżą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witam dziewczyny!!!!! no wlasnie najpierw potrzeba sie z lekarzem skonsultowac i tyle!!!! mi tam te ziolka oj.śroki nr 3 smakowaly nawet bardzo nie slodzi sie ich no i trzeba byc konsekwentnym w piciu...... a co tam u Was nowego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja w 29 dc :) nic mnie nie boli narazie, nawet pierśi tylko twarde są. Przeczytałam wątek o cudownych ziołach i ja poczeam jeszcze z ich kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula_30_ kachana nie załamuj się! Ja Ci powiem, że też się nie doszukuje już objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przed @ ale mam jeszcze kilka dni spokoju, niby nic nie widomo ale nie czuję różnicy więc nastawiam się negatywnie, że znowu się nie udało. wolę nie robić sobie nadzieji bo potem chodze struta kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
po tylu latch staran co Paula i ja nie jest latwo dziewczyny czlowiek naprawde powoli przestaje w cokolwiek wierzyc i czasem ma chwile zalamania wierzcie mi ......nie jest latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! :) ja dziś 10dc. od tego cyklu mierzę temperaturę :) może to jeszcze bardziej pomoże mi w wyliczeniu dni płodnych ;) ale miałam dziś sen: że wszyscy zapomnieli o moim ślubie, nawet sam pan młody:/ i ślub został odwołany:( bubblegum ja też mam coraz większego stresa:/ ja już po @ parę ładnych dni , a piersi nadal bolą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×