Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fotki cywil

fotki ze ślubu cywilnego - co powiecie o tej sukience?

Polecane posty

Gość fotki cywil
a ja to myślę i gorzej kiedy - ulałam się na prawdę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ta sukienkę widziałam, nie wypowiadałam się ale mnie się bardzo podobała i uważam, że autorka wyglądała bardzo ładnie, te wasze woalki, bezy i kokony koło tyłka mnie się zupełnie nie podobają a sukienka była prosta, ładna i zupełnie nie przesadzona, najgorsze są te woalki, przecież to wygląda tragicznie, jak stara baba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do pojecia
damascenka - no to jak bylo? troche sprostuje, najepierw malzenstwo bylo uzgadniane miedzy rodzicami, potem mlody przychodzil po zone, uiszczal oplate slubna (np. 4 woly) i juz mogl brac zone do siebie. http://www.likealittlechild.com/pl/articles/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ostatnia kiecka jest niby ładna ale do czego ją potem założysz? a w ogóle ja miałam najładniejsza suknię ślubną na świecie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilllka
Sukienka którą wkleiła Anna mi się średnio podoba, wiem że wyglądałabym w niej jak worek po ziemniakach. Chyba pasowałaby niewielu kobietom, ale myslę że kobiety o figurze modelki wyglądałyby w tym elegancko. Poza tym suknia do ślubu cywilnego nie musi być skromna, ma się podobać pannie młodej i tyle. W końcu to śloub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×