Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

agusia dziękuję bardzo - działa. Pewnie głodek podawała ale ja nie zapisałam :) teraz już zapisuje :) No my też musimy kupować dosłownie wszystko - nawet łóżeczko no i ciuszki przede wszystkim a to spory wydatek... Moja koleżanka dostała praktycznie wszystko od swojej siostry począwszy od ciuszków na wózku, łóżeczku i wanience kończąc także kupowała tylko kilka ciuszków i kosmetyki... no ale my nawet nie mamy od kogo dostać... a jeszcze żeby było śmieszniej - najprawdopodobniej nie dostanę nic z PZU za urodzenie maluszka ponieważ mój mąż ubezpieczył mnie w kwietniu, w maju sie okazało że jestem w ciąży a obowiązuje 9cio miesięczna karencja na ciąże i kończy sie nam 31 stycznia - do tego terminu to napewno nie dociągnę :D ale tak naprawdę wcale do śmiechu nam nie jest, bo zawsze miec 1800zł a nie mieć to różnica... :( najważniejsze żeby maluszek urodził sie zdrowy i w swoim czasie tylko boli to że nikt nas nie poinformował ze w razie co jest taka karencja, bo byłabym dalej w innej ubezp w której sobie sama płaciłcam składki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nic sie nie odzywa - albo ma już przy sobie maleństwo albo nie ma dostępu do neta... Chociaz z tego co pisala to planowali rozwizanie ciazy na 22.10 cyzli jutro... Moze sie odezwie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny drogie doradźcie
Niestety w mojej okolicy tak nie przyjmują. Mieszkam na totalnym wygwizdowie. Mamy świetnego ginekologa,ordynatora w pobliskim szpitalu ale przyjmuje u nas dwa dni w tygodniu,rano,po dwie godziny. Pracę mam dosyć wyczerpującą,ale świetne koleżanki,wiec jeśli im powiem,pomogą mi,tego jestem pewna. Szukałam już gina w okolicy pracy ale nie ma szans o tej porze się dostać. Wczoraj już obdzwoniłam wszystkich i jakich wiem. Postaram się wcześniej dostać urlop ale nie wiem czy mi się uda. A co do byłego? Możliwe,że się ocknie ale kto wie. A jego mamuśka dopiero zacznie jazdy robić,zbyt dobrze ją znam. Teraz muszę się skupić na unikaniu jej,żeby stresem nie zaszkodzić maleństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Dokladnie same ciuszki kosztuja majatek dlatego wiekszosc kupuje w lumpiku a nowe kupie tylko do szpitala i jakies do lekarza. wanienke udalo nam sie kupic w netto mieli takie sliczne po 25 zl widzialam tez ze maja maty edukacyjne ale w to narazie nie inwestuje bo watpie ze starczy. Ciekawi mnie tylko ile wysylka wyjdzie u tego sprzedawcy bo jest napisane tylko ze kurierem przy tej wadze bym musiala ale ile wychodzi nie napisali. dobrze ze meble nam odpadaja itp bo wynajmujemy jeden pokoj i malenstwo bedzie z nami i jak narazie ma jedna swoja szafke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to rzeczywiście nie ciekawa sytuacja z lekarzami... no ale postaraj sie o ten urlop i może uprzedz koleżanki zeby Ci pomagały w pracy.. i unikaj mamusi chłopaka co by tak jak piszesz dzidziusia na stres nie narażać, a z byłym będziesz musiała odbyć poważną rozmowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam meble też odpadają bo mamy mieszkanko z jednym pokoikiem, muszę zorganizować dla synka miejsce w swojej komodzie :) no wiesz co zazwyczaj jest tak że kurierem to cena za przesyłkę jest stała - do 30kg a chyba więcej Twója paczka ważyć nie będzie?? :)ale najlepiej to napisz do niego zapytanie co chciałabys kupic i niech Ci wysyłkę wyliczy... ja też mam praktycznie same używane ciuszki, ale większość wygląda jak nowe. do szpitala na wyjście dokupię coś jeszcze i to na tyle. bo u mnie w szpitalu ubierają w szpitalne ciuszki które są ładne i zadbane więc mysle ze przy nich pozostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny drogie doradźcie
Dziękuję wam dziewczyny. Myślę,że zostanę z wami na dłużej jeśli wszystko pójdzie dobrze. Ide teraz na spacer,spadło to na mnie niespodziewanie,muszę parę spraw przemyśleć. Jeszcze raz dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
siemano tu juz nie ciezarowka :-) 18.10 o 13.20 urodzilam sliczna zdrowa coreczke 51cm 2600 waga Teaz wallczymy z zoltaczka Porod z powodu tej jebanej cholestazy zostal na maksa przyspieszony( skoczyly mi kw zolciowe i zrobilo sie niebzpiecznie dla malej) Urodzilam silami natury w sumie pierwsze mocniejsze skurcze poczulam o ok 10 z hakiem takze w miar szybko sie uporalam Bolalo jak cholera polecam znieczulenie albo bedzie dzialalo do konca porodu albo da chwilemoddechu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Gratulujemy:-) swietna wiadomosc ze wszystko dobrze:-) a jak sie czujesz? Trzymajcie sie cieplutko i duzo zdrowka:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Gratulujemy:-) swietna wiadomosc ze wszystko dobrze:-) a jak sie czujesz? Trzymajcie sie cieplutko i duzo zdrowka:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha :D GRATULUJĘ SERDECZNIE!!! ale super już jesteście we trójkę :) najważniejsze że wszystko sie dobrze potoczyło :) i że dałaś radę naturalnie! :) a jak sie czujesz?? masz już malutką przy sobie>?? Jak ma na imię?? Dziewczyny mam takie pyt - co myślicie o kosmetykach dla maluszków z serii Linomag?? mają i kremy do twarzy i na zimę i do kąpieli i oliwki itd no i ceny przystępne tylko czy któraś z Was miała styczność z tymi kosmetykami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha----- gratulacje!!!! , nie mogę sie doczekać kiedy to ja juz bede''po'';):) no ale ja to musze jeszcze poczekac troche;) dziewczyny drogie doradźcie---gratuluje , bo cud by byl gdybyś nie była w tej ciąży z tego co piszesz . Ja zamówiłam komplet poscieli, kolderke ,rozek,caly zestaw pierwsze zakupy mam na sobą.Ja tez sobie nie wyobrażam kupować po urodzeniu , wtedy musiałabym wysłać męża bo z noworodkiem nie bardzo a sama przyjemność w wybieraniu tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha gratulacje :) a ja sie widzialam dzisiaj z moim i odrazu sie pozarlismy, w sumie bardziej ja sie na niego wkurwilam i sie do niego praktycznie przez caly czas nie odzywalam. Dziwil sie ze dziecko nie kopie, a jak ma niby kopac jak czuje obca reke bo ostatni raz sie z nim widzialam ponad miesiac temu. Jest mi przykro. A on nie rozumie tego ze siedze w domu szlag mnie trafia ze nie mam co robic, moja mama mi suszy glowe tel i pytaniami a ja nie mam w nim wsparcia. A tłumaczy wszystko czym? Praca!!! Najbardziej mnie boli to ze czuje sie z tym wszystkim cholernie samotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehj dziewczyny. mamucha---> super!! gratki:) już zaczęłyśmy się o ciebie niepokoić:) a ja nie pisałam ale czytałam. jakoś takoś lenia miałam i pisać mi się nie chciało;/ :P ja się opieki nad maluchem nie boje. podstawy pokarzą nam w szpitalu a później jakoś pójdzie, wszytskiego same się nauczymy. kiedy dziecko głodne, kiedy zmęczone itp itd. nawet nasze chłopy nie będą tak rozumieć naszych maluszków jak my. ja to najbardziej boje się że nie poradze sobie z karmieniem. nie chodzi o nocne wstawanie czy coś ale podobno pierwszy miesiąc jest najcięższy bo dziecko uczy się jak prawidłowo ssać pierś żeby nie robić nam krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha gratulacje... ale fajnie że już jesteście razem :) moja koleżanka urodziła w piątek i napisała smsa że jej poród trwał niecałą godzinę :P to się nazywa szczęście :) jak będziesz miała czas to odzywaj się do nas:) ja dzisiaj chyba wybiorę się do ZUSu bo żadna kasa mi nie przychodzi..... raz we wreśniu dostałam 350 zł... a mamy już koniec października a ja nic... :/ przejdę się i dopytam bo zaczynam się martwić... u mnie biało... taka mgła że masakra... miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako że jedna z nas się juz rozsypała trzeba zadbać o naszą tabeleczkę i dodać nowy "poziom" :D:D ciężarówka, tzn mamucha wpisuj się:P a ja aktualizuje:) STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............31............chłopiec viola150...........8............ 06.01.13..............29........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........26.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........29............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............30.........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też aktualizuje :) STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............31. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 30........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........26.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........29............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............30. ........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny już 30 tc mi leci :D jeszcze tylko dziesieć - 3/4 ciąży za mną i prawie za większością z Was :) ale ten czas leci, pamiętam jak był maj i dowiedziałam sie że w styczniu będziemy we trójkę :) rottana - o karmieniu piersią też dużo czytałam i też sie tego boję, wszędzie jest napisane żeby sie nie zniechęcać niepowodzeniami i próbować dopóki się uda nam i kruszynce zgrać razem :) i właśnie tak bym chciała do tego podejść - zobaczymy jak to będzie :) moje konto - też jestem ciekawa jak to z tym ZUSem będzie bo w tym m-cu za 20dni płaci mi szefowa a za 10 już zus, w jakim oni terminie te pieniążki przyslą... lilka - niedenerwuj sie tylko!! powiem Ci że jak mój mąż kładł wcześniej rękę na brzuchu to maluch jakby nagle usypiał, tak dokazywał jak niewiem a jak poczuł jego rękę to cisza - śmialiśmy sie że jego dotyk jest usypiający :) ale teraz już jest ok :) pewnie masz rację - maluszek usłyszał 'nowy' głos i sie trochę przestraszył ale to nie powód do kłótni, porozmawiacie na spokojnie i będzie dobrze... wyjeżdża jeszcze do pracy?? czy będzie już z Toba?? a nie pisz że jesteś samotna bo masz nas :D i tu zawsze Cie wysłuchamy :):) a o tym że sie nudzisz to nic nie mów, ja już też zaczynam a dopiero 3 tyg bez pracy jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeah mamucha-ciezarowka gartulacje!!! jak przeczytalam ta swietna wiadomosc, sama buzia mi sie usmiecha :)) w koncu pierwsza mala sliczna istotka wyszla :)) odezwij sie czasem. Bralas znieczulenie? Mnie pozostal do kupienia wozek, proszek lub plyn do prania dla dzieci, octenisept do pepka, gaziki jalowe, duzy koc chyba tez kupie, bo mam tylko male, podklady poporodowe, zel do mycia ciala i wloskow, pampersy, pojemniki do mrozenia pokarmu-potrzebne?zastanawiam sie tez nad tym podgrzewaczem, przybornik do lozka tez chce kupic i ewentualnie jakies pierdoly dokupic typu pieluchy tetrowe itp. to pozostalo na mojej liscie :) W pt przyszla mi posciel z allegro z ochraniaczem - sliczna, w niebieskie baranki :) Od 2 dni zaczelam gorzej sie czuc, gorzej spac, nie moge sie ulozyc, plecy bola, boczki bola, zgaga meczy, zoladek... od wczoraj troche lepiej. Pogoda coraz gorsza.. Wczoraj wzielam na raty pralke, jeszcze komode planuje dla dziecka kupic, wiec do konca roku same wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 10 tygodni nam zostalo?? Boze kochany ja sie boje :))) Nienawidze szpitali, do tego bol, przerazajace :) Lilka tak to jest z tymi facetami, ale mowie Ci, bedzie dobrze :) tez czasem mam problem z tym swoim facetem, wkurza mnie i w ogole, ale wiem, ze mnie kocha, Ciebie na pewno tez :) i nasze malenstwa. Dokladnie masz nas i nam zawsze mozesz sie wygadac i wyzalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz niestety bedzie wiecej nudy przypuszczam, bo pogoda coraz gorsza. Jesli siedze w domu to gram na fb :P wciagnely mnie gry, czytam ksiazke, mam mnostwo filmow sciagnietych na kompa do obejrzenia. Zamierzam tez sobie przejrzec ciuszki dzieciece, co ja tam mam, bo nawet nie wiem czy mam spioszki dla malego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha GRATULACJE!! :)) ale suuper :D Już sie nie moge doczekac az przytule swoje malenstwo ;) Mi tez jeszcze do kupienia zostalo troche :/ ale mam nadzieje ze w listopadzie ewentualnie poczatek grudnia bede juz miala wszystko skompletowane ;) Macie juz upatrzone wozki?? ja ciagle sie rozgladam i zdecydowac nie moge :P Teraz w weekend beda u mnie targi dzieciece pojde sobie zobaczyc moze tam jakis mi sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ja juz sama nie wiem jak to z nim bedzie. Mielismy sie wprowadzac na poczatku pazdziernika do niego zeby zaczac juz jakos planowac wszystko- a raczej ja, bo na niego nie mam co liczyc. Oczywiscie on nie ma czasu. Teraz cholera wie kiedy, niby do konca pazdziernika ale ja juz zaczyam co raz mniej wierzyc w jego slowa. Z cala wyprawka tez zostane sama, bo jakos nie widze go zeby mi w czyms pomogl, pewnie jak bedzie mial wolne to bedzie odsypial bo bedzie bardzo zmeczony. Ehh pojechalabym gdzies odpoczac od tego wszystkiego zeby zapomniec o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja teraz aktualizuje STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............31. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 30........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........26.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........29............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. .......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............30. ....dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... brzoskwinka2220...2.........13-15.02.2013.........23......dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka---> nie masz co si przejmowac, sprawy wyprawki zawsze sa na naszej glowie... faceci podchodza do tego jak do zakupow dla nas:-D ale to ze sie przyczepil ze maly nie kopie jak on chce... pfff... jakby spedzal z maluchem wiecej czasu to by rozpoznawal jego glos i robil sie bardziej aktywny. a jak slyszy kogos " nowego" to wiadomo ze sie wsluchuje kto to... no i wiadomo dzieci tez spia... eh ci faceci... ja tez wyprawke skapletuje teraz w listopadzie a w grudniu zostani tylko lozeczko. teraz po 10 listopada zaczne tez prac pomalu. jaka ja dzisiaj zmeczona sie czuje... nic mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - no to muszę Ci powiedzieć że nie zostało Ci aż tak dużo do kupienia, z tymi pojemnikami bym sie narazie wstrzymała, albo kupiła jak już to ze 2?? bo jak wrócisz ze szpitala to w każdej chwili można dokupić jak sie okażą potrzebne. Ja narazie nie kupuje i też zastanawiam sie nad tym podgrzewaczem - czy będzie potrzebny odrazu?? jesli mam zamiar karmić piersią to nic nie będziemy podgrzewać ani niczego innego podawać przez kilka miesięcy a z allegro w ciągu kilku dni przyjdzie jak sie zamówi... ale z drugiej strony jak nie będziemy jednak karmić piersią?? Mi zostało trochę więcej do kupienia i pewnie cześć zakupów i tak zostanie na styczeń... Ja też teraz trochę gorzej śpie tzn. w nocy często sie budzę i ciężko mi sie przekręcać z boku na bok, czuje sie jak staruszka :) Papi88 ja też nie mogę sie zdecydować, mam kilka modeli które mi sie podobaja ale jaki do końca wybiorę to pewnie decyzję podejmę w chwili zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka -- jesli rzadko widzisz sie z facetem to tez na pewno , ze Was unika tylko jak piszesz jest w pracy , no niestety takie jest ciezkie zycie , sam pewnie by wolał byc caly czas z Wami a jak juz jestescie razem to nie marnuj czasu na kłótnie tylko na cieszcie sie soba dobrze zrobi wam to obojgu , po co dodatkowe nerwy .Niestety faceci sa inni i musimy sie z tym pogodzić , do wszystkiego sa bardziej skryci i mniej wylewni niz my!!;):) Kiedys Wam pisalam , ze moj nie dotyka brzucha tak jak by sie wstydzil czy co i wiecie co wystarczylo zapytac a nie fochy stawiac , okazalo sie ze on sie bal, ze mnie za mocno dotknie a w nocy uderzy albo zgniecie....obchodzi sie z mojm brzuchem jak z jajkiem :) Poprosty kazdy z nam ma inny punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to ze spaniem tez odczuwam dyskomfort ale spanie to jeszcze nic gorzej z sexem ...masakra wczoraj nie mogłam znaleźć ''odpowiedniej'' pozycji bo pierwsze byl brzuch.... potem ja ;( hehe a nie jest jeszcze on gigantyczny wiec domyslam sie , ze to początek...Najgorsze w moim przypadku jest to ze odpada juz chyba , ze leżę na moim mężu a tak najszybciej dostawalam orgazm wiec zdalam sobie wczoraj sprawe ze z orgazmem pożegnałam sie do konca lutego... no cóż ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka- najgorsze jest to ze my sie tak naprawde nie klocilismy tylko wiekszosc czasu spedzilismy na gapieie sie w monitor komputera ogladajac jakis durny film i nie odzywajac sie do siebie, nawet mnie nie przytulil, bo jak to pzniej swtierdzil: przeciez sie obok Ciebie polozylem. A moja kolezanka swtierdzila ze mam w obec niego zbyt duze oczekiwania!!! Jasne to moze mam sie nie odzywac i robic to co tylko on chce i nie miec wlasnego zdania. Chyba nikt inny nie zrozumie tak dobrze kobiety w ciąży jak druga kobieta w ciąży :( Przeciez to jest normalne ze jak go nie widzialam tylke czasu to chce odrobine prywatności tylko z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×