Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

viola i lilka-->> nie robilabym afery gdyby mnie sami nie przepuscili w kolejce a potem sie do mnie ci sami ludzie nie rzucili!! i jeszcze mnie wyzwali od niepelnosprawnych!! ja wcale sie nie prosilam o wejscie bez kolejki i jakies wzgledy!!stalam sobie normalnie a oni mnie tu od ciazowych alkoholiczek, niepelnospr ,,chamek itp. za co?? za to ze mama i siostra przy mnie staly i nic nie kupowaly!!! to ich tam nie powinno byc a nie mnie!! to kasa z pierwszenstwem dla pewnych osob !! ale bez przesady, niech sie ciesza ze po prostu nie wparowalam do kasy pod sama kase pomijajac cala kolejke, a to jedna osoba mnie tylko puscila i to z jaka afera!!! aaaa!!! juz mi lepiej.... ubralam przed chwilka choinke, maz zrobil tiramisu, ja ode pakowac prezent dla tesciowej. i myz mezem to obchodzimy swieta dwa razy, bo ja prawoslawna a maz katolik:) sa plusy i minusy ale nie ma klotni o to gdzie spedzamy wigilie itp;) i prezenty tez x2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
dziewczynki jutro mnie rpzy kompie nie bedzie wiec dzis zycze wszytsiego najlepszego, udanych prezentow, rottanie i kamliki szybkiego i bezbolesnego :P i na maksa bezproblemowego rozwiazania a pozostalym zeby dzidzie rosly zdrowo w brzuszkach, trzymjcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak kij im w oko zapomnialo napewno byly w tej kolejce tez kobiety ktore kiedys byly w ciazy i zapomnialy jak to jest. Ja juz rawie koniec na dzisiaj, jeszcze tylko ciacho polewa polac i do wyrka ide. Wlasnie jem kolacje, prysznic juz wziety. Jutro jeszcze sledziki dokoncze. Popakuje w pudeleczka zeby pozabierac do rodzicow i do tesciow. I jeszcze musze dokupic prezenty dla dziadkow mojego i mojej babci. On oczywiscie nie byl przy wyborze zadnego z prezentow i sie nie wypowiadal sama musialam myslec. Stwierdzil ze on cienki w tym jest. Jak sie jutro nie pokłócimy o cos to bedzie normlanie dziwne bo dzisiaj praktycznie wszystko sama robilam. A na koniec poszedl na śledzia do kolegi. Jego zona w kuchni a on tak samo jak moj sie przejmuje swietami najwyrazniej. I po co nam te chlopy ja nie wiem, chyba tylko do robienia dzieci i noszenia zakupów. Dobra zmykam bo juz na mnie czas. Jutro sie odezwe to wam zyczonka złożę :) Słodkich Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak - ale jakim prawem oni mogli powiedzieć że jak w ciąży to niepełnosprawna!! moj jak to mu przeczytałąm to aż zamarł... dobrze że już nerwy Ci przeszły, są ludzie i ..... ludzie niestety :/ aa no widzisz czyli święta macie podwójnie :) lilka - w zeszłym roku mieliśmy pierwszą wspólną wigilię po ślubie no i całe przedpołudnie i również dzien przed spędziliśmy na kłóceniu sie... we wigilię ja robiłam w kuchni i cały czas prawie płakałam, obiecałam sobie że w tym roku nie może tak być i 'odpukać' jak narazie wszystko jest cacy, na jutro też sie tak zapowiada, mój nawet od pomocy w kuchni sie nie wymiguje :) kurcze ale jak mógł sobie pójść sam i cie zostawić?? w domku dziś już powinien z tobą siedzieć i masażyk plecków zrobić. ojj te chłopy... :) mamucha, kamilki - dziękujemy bardzo :) ja jutro jeszcze będę więc życzonka wam złoże :) ja też dopiero usiadłam, dokończyłam placek, usmażyłam mięso i teraz odpoczywam. jutro śledziki i będę mogła robić sie na bóstwo :D tzn. paznokcie pomalować, włoski wyprostować itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam aja dopiero mam czas cosik napisac ale zmeczona jestem , ze szok prawie caly dzien w kuchni , nawet nie odczulam , ze niedziela dzis ...ale jutro tylko rybe usmażyć i barszcz ugotowac a tak to wszystko gotowe kapucha, kutia , farsz do ryby po grecku , placek tez gotowy , makowiec kupiony :) a saladke jutro po wigilii wymieszam . Poszlabym spac ale boje sie :) bo strasznie w nocy spie , budze sie nad ranem , tej nocy o 3 i nie moge zasnac, i teraz to zadna przyjemnosc klasc sie do lozka a tak zawsze lubialam ten moment . anusiak --- ale mialas ''przygode'' w sklepie;/ ale szkoda nerwów, czasem ludzie to jak z kosmosu albo akurat teraz jakby z choinki sie urwali....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka - masz tak jak ja, wieczorem moge siedziec bo wiem ze jak sie położe to w nocy bede sie męczyc ze spaniem. dziś znów powtórka z rozrywki- jeszcze do tego mocniejszy niz zwykle ból krocza... przewracanie jest masakrą jakąś i dzis juz miałam ochote wstac o 7... ide zaraz zjesc sniadanie i biore sie za robótkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt, spełnienia wszystkich marzeń Dla wszystkich przyszłych Mam spokojnych ostatnich dni i miesięcy ciąży i szybkich, bezproblemowych porodów!! Kamilki, Rottana - dla was przedewszystkim odpoczynku w tych ostatnich dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt, spełnienia wszystkich marzeń Dla wszystkich przyszłych Mam spokojnych ostatnich dni i miesięcy ciąży i szybkich, bezproblemowych porodów!! Kamilki, Rottana - dla was przedewszystkim odpoczynku w tych ostatnich dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) Zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt, spełnienia wszystkich marzeń Dla wszystkich przyszłych Mam spokojnych ostatnich dni i miesięcy ciąży i szybkich, bezproblemowych porodów!! Kamilki, Rottana - dla was przedewszystkim odpoczynku w tych ostatnich dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niedawno wstalam, musialam odespac wczorajsza robote w kuchni. Jak by nie patrzec caly dzien tam spedzilam a bylam padnieta ze hej. I co zasnac nie moglam pozniej wiercilam sie z boku na bok a jak zasnelam to sie budzilam co chwila bo mnie bolaly na zmiane plecy i biodra wiec sie przekrecac musialam. jak moj wyszedl do pracy to zasnelam na godzinke pozniej sie przebudzilam i jeszcze na godzinke. A plan na dzisiaj zrobic sledzia 3 rodzaje, kupic 3 prezenty i zapakowac, uprasowac koszule dla mena i wypieknic sie na wigilie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobietki :) Życzę Wam ciepłych, rodzinnych, szczęśliwych i łakomych Świąt :) Szczęsliwego i lekkiego rozwiązania w terminie, rottana i kamilki- rozpakujcie sie od razu po świetaach zeby spedzic jeszcze ten czas z rodziną :) Życzę Wam równiez dokonczenia wszelkich rozpoczętych spraw w Nowym Roku, aby bylo po Waszej myśli. Wesołych i Szczęsliwego Nowego :) PS w tym roku wznosimy toast PICOLO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek .i na wstepie , zecze wszystkim Wesolych Swiat , smacznej wigilii w gronie najblizszych , no i przede wszystkim Nam szczesliwego rozwiazania !!!:) szybkich rozpakunkow ...tak...plum . o gotowe:) hehe A ja ide gotowac barszczyk , smazyc rybe ,udekorowac stol na kolacje i pieknic sie :) A ja mam od trezch dni stopy jak pilki!!!!! a pare dni temu tesciowa sie mnie pyta czy juz puchne a ja '' nie!!!! jeszcze nie na szcescie !!!'' dwa dni potem siedze sobie wyciagam obolale stopy a tu bania taka i juz wiedzialam dla czego tak mi sie zle chodzi;/ Zycze milego kuchcenia i strojenia sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniegu po nerki Wesołej pasterki Prezentów moc Sexu co noc Pysznego bigosu Gwiazdki z kosmosu I udanego wskoku do 2013 roku! no i tak od siebie jeszcze dla wszystkich zdrówka dla was i maleństw i lekkich porodów a dla mamuchy pociechy z córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie mial czasu dzis siedziec na forum ;) ja czekam na pasterke juz blizej niz dalej:)poza tym jedzonko mi wyszlo, placek tez, nie ma to jak samochwała :) jutro w gosci ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLYCH SWIAT wszystkim zafasolkowanym i tym starajacym sie!! aby porody przebiegly szybko i bezbolesnie, dzidzie sliczne i zdrowe a tatusiowie zadowoleni!! trzymajcie sie !! dostalyscie prezenty -bylyscie grzeczne? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja weszłam nas poczytać i coś skrobnąć :) Mój w pracy, wraca po 14 a ja usiadłam przed kompem na chwilkę. Dziś jak mąż wstawał o 5 do pracy to sie obudziałm taka głodna że wstałam i zjadłam sobie z nim śledzika w śmietanie :P i poszłam spać dalej... to sie nazywa mieć zachcianki - tylko czemu na końcu ciązy a nie na początku :D brzoskwinka - moje stopy wyglądają jak banie!! wcześniej miałam już trochę spuchnięte ale od kilku dni wyglądają strasznie, ledwo je w laczki mieszcze... anusiak - ja byłam bardzo grzeczna i prezenciki dostałam :) ten najważniejszy to tak jak chciałam śliczny portfel ze skóry, a mój też sie ucieszył z plecaka który mu kupiłam :) Dziewczynki udanego Świętowania :) My popołudniu idziemy do moich rodziców na kawę i kolację :D kamilki, rottana - nadal 2w1??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was w ten świąteczny dzień...:)Jak tam mija dzionek:)???Byłam grzeczna bo prezenciki były.....od swojego dostałam taką dużą kule pozytywkę i perfumy CK:)A od siostrzyczek dostałam zestaw czapka i szlik,tusz do rzes i duzo innych kosmetyków:)A mój nawet dzisiaj przyniósł śniadanko do łóżeczka bo zostaliśmy sami w domku.....przesłodki:) viola ja jeszcze 2w1 jestem.chociaż wczoraj myślałam,że z nerwów urodzę bo skurczy dostałam max.Jechaliśmy na pasterkę i mój wrzucił wsteczny a nie zauważył,ze z tyłu gość zajechał nam drogę.Noi mój wbił mu haka w drzwi.....ale ten gość był tak wyrozumiały i taki wporządku,ze powiedział nam...."dziś wigilia i nie zawracajmy sobie głowy"...wsiadł w samochód i pojechał.Rzadko się trafia już na takich ludzi.Załatwione zostało bez rzednych sporó bo facet nic nie chciał:) A teraz wypiłam kawkę i oczekujemy na gości:)miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze w 2w1 ale mam zły humor... święta średnio mi mijają;/ mój men mnie denerwuje... dobrze wie że akcja porodowa może zacząć się w każdej chwili a on wieczorkiem co robi...? pije w najlepsze. co prawda nie zatacza się ale widać po nim że ma w czubie więc suma sumarum w razie co odpukać nie ma kto mnie zawieść (teściu, teściowa też sobie drinkują z nim) szwagierka z manem swoim też drinkują a co najgorsze w razie co nikt pijaka na sale porodowa nie wpuści... wystarczy że od niego wyczują... w tej chwili odstukać byłabym sama jak palec;/ ale myślenie to nie jest mocna strona mężczyzn;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana kochana nie denerwuj się.....tak z tymi chłopami już jest.Najpierw robią a potem myślą.....no mój w sumie mimo dzisiejszej popijawki sam stanowczo odmówił i nic kompletnie nie pije także chociaż z tym mam spokój.Ale u ciebie to faktycznie lipa....nikt nie myśli o tym że możesz zacząć rodzić i że będzie Ci potrzebny kierowca....nie ładnie twoi blizcy się zachowali.Ale głowa do góry...może tej nocy nic się nie wydarzy....spokojnych snów kochana i bez stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - o ile cie to choc trochę pocieszy to mój tez sobie dziś wypił i pozostali z mojej rodzinki też, wiem wiem że z terminem jestem troche później ale różnie może byc... nie denerwuj sie, oby jutro sie zreflektował i dał spokój... mój pewnie jutro tez wypije bo mamy spotkac sie ze znajomymi. masz racje najgorsze ze na porodówkę podpitych nie wpuszczą - tylko im to jakos chyba trudno przyjać do wiadomosci - my powstrzymujemy sie od picia alkoholu od 9 m-cy a oni nie potrafią raptem 2 dni :/ kamilki - noo proszę jak ładnie ze strony twojego mena - śniadanko do łóżeczka :) oby nas tak rozpieszczali po porodzie :D rzeczywiscie ten facet zachował sie elegancko - mógł zrobic awanturę a wszystko na spokojnie, nie każdy potrafił by sie zdobyc na taki gest... kurcze ale nerwy musiały byc- dobrze ze sie nic u ciebie nie rozwineło - chociaz już teraz w połowie świat to córeczka mogłaby sie 'ruszyć' na ten świat :) ja ide śpiuchnać bo na jutro na sniadanie zaprosiliśmy moich rodziców i teściową i trzeba w miare wstać zeby stół przygotować - mój juz chrapie obok... dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza przez ostatni dni:) viola jak tam śniadanko się udało???fajnie tak razem z rodziną spędzać czas:) my właśnie wybieramy się w 12 osób na obiadek do siostry......nasza rodzinka duża więc sie nas nazbierało:) miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki - udało się udało :) co prawda za dużo miejsca nie mamy, ani dużego stołu ale daliśmy radę, potem jeszcze kawa i ciacho i niedawno sie wszyscy rozeszli :) teraz czekamy za odwiedzinami znajomych - mają być ok 15. Moja rodzinka też duża - na Wigilii było nas 15 osób Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) no i święta powoli mijają.... ja jeszcze wieczorkiem mam mieć gości, znajomi przylecieli z anglii i mają nas odwiedzić :) z rodzinką już po świętach, u nas na wigilii było 10 osób, ja to lubię tak rodzinnie, jest wesoło i głośno :) mnie tylko jakieś choróbsko złapało, strasznie boli mnie gardło i doszedł kaszel :/ wypiłam mleko z miodem i masłem, zrobiłam syrop z cebuli ale jeszcze nie piłam...mam nadzieje że pomoże :) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kobietki. kamilki---> mialam pisac ze mieliscie fuksa z tamtym typem:-) takich ludzi to tylko ze swieca szukac:-) moje konto---> to chata pelna ludzi normalnie. ale atmosfera w tedy jest calkiem inna i wesolo jest. mi zlosc przeszla, taki debilizm mnie poprostu drqzni:-) ale za to od rana skurcze mnie mecza. tzn byly, przeszly, pozniej wrocily z potrojna sila i znowu sie oslabily a teraz to tak na zmiane ale ciekawe czy w nocy pobudki nie zrobie. przynajmniej dzisiaj wszyscy trzezwi sa:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto kuruj się i nie daj się chorobie.domowe sposoby są najlepsze a przynajmniej nieszkodliwe dla dzidzi:) rottana dobrze że złość ci przeszłą i że dziś już są trzeżwi kierowcy noi twój w razie czego będzie mogł być przy tobie:)To jak skurcze u Ciebie to może już wkrótce i będzie po:)Ja jak już święta przetrzymałam to już bym chciała do nowego roczku wytrzymać..:)Może mała poczeka:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............40. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............39. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............38........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 38........... .chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........... 32.......dziewczynka mini93............................12.04.2013............2 3.......dziewczynka. anusiak181........1..............29.04.2013...........20. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............22.. ..dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............40. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............39. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............38........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 39........... .chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........... 32.......dziewczynka mini93............................12.04.2013............2 3.......dziewczynka. anusiak181........1..............29.04.2013...........20. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............22.. ..dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×