Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

kropelka- bylam w leclerze na zakupach patrzylam i kupilam 3 pary pólspiochow sa po 9,9 zl jest bardzo duzo ubranek, zabawek, kocyki, jakies kosze na bielizne, na pampersy, koszyki na graty dla dzieci, posciele, kolderki, wanienki, nocniki, pampersiaki ale wieksze tylko widzialam chyba rozm 4, okrycia kaielowem rozki, sliniaki, czapeczki itp. Jakich chusteczek do pupu uzywacie u swoich maluszkow? No ja dzisiaj odkurzylam cale mieszkanie, pozmywalam podogi, wyczyscilam lazienke, zrobilam pranie, polazlam po wyniki odrazu do marketu na zakupy, wrocilam i nic zero skurczy. Jutro ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola- a ile w ciagu dni maly przesyia? bo wiesz ze zasada karmenie na zadnie robi wiecej zlego jak dobrego? wcale wiecej wtedy nie przybiera, robia sie wieksze problemy. Mi tez pediatra kazala mala na zadanie kiedystam i w efekcie malej sie odwrocilo spl 3/4 dnia a w nocy od 1-6 plac i wlasnie wtedy 4 dni kupy nie robila :) mi babka ak mla na poczatku srednio przybierala na wadze kazala karmic co 3h a na zadanie jak maluch chial czesciej, ale chodzi tez o wybudzanie co 3h jak cos bo zadne dziecko ktore spalo w ciagu dnia z 5-6 non stop nie przespi nocy i sie robi problem wiem ze o tym krmieniu co 3h lub czesciej juz mowilam wiele razy ale to jest na maksa zajebista zasada dzieciak blyskwicznie sie uczy pzesypiac nocki i super funkcjonuje a mamy maja czas dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zakupilam wiesiołek zaczynam od dzisiaj aplikacje... 4 tabsy do piczki na noc, ja nie wiem jak to sie pomieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie wogle nie orientuje w tych szczepionkach;/ moj dzis skonczyl 3 tygodnie wiec moze powinnam ruszyc ten temat. jedyne co to go do ortopedy juz zapisalam. a czy takie 3tygodniowe dziecko powinno juz zaliczyc wizyte u pediatry czy mozna jeszcze poczekac? lilka ciekawe co tam sie stalo ze taka promo zrobili. kosz na pampersy to by mi sie przydal! bo po nocy zawsze wynosze 4-5 pampersiakow, ja uzywam różowych cleanic, nie podrażniają pupy mojego malucha i kumpelki mi mówiły ze najdelikatniejsze na rynku. wiec uzywam tylko tych. wiesiołek sie spokojnie pomiesci, ja uzywalam po 4 tabsy przez poltora tyg;) tylko lipa z rana bo taki olej wypływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam do pupki chusteczek dada tak jak i pieluch- t te z biedronki i sa super a co do szczpien to ja milam te zwykle standardowe- normalnie 3 naklucia 30 sec placzu i po krzyku - nie dajcie sie nabrac na te skojazone 5w 1 i te 6w1 gdzie niby nie ma zadnych pozniej powiklan- bzdura- dziecko nie zalenie od tego moze miec skutki uboczne- temperatura, obrzek lub cokolwiek a szkda waszej kasy to zalezy od dziecka a nie rodzaju szczepionki szczepilam na pneumokoki jeszcze ale dlatego ze za friko mielismy (mala miala blad pomiaru wagi urodzeniowej najpierw 2200 a pozniej 2700 i lekarka specjalnie w system wpisala te 2200 zeby pneumokoki byly za darmoche rejestrowalyscie maluchy w przychodniach? bo jak mala miala 3 tyg byla juz zarejestrowana i szczepiona w 6 tyg zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moich szczepieniach ma zadecdowac neurolog=mamy wizyte 7-03,nie udalo mi sie znalezc szybko w nfz, wiec abonament wykupuje.polozna mowila nam o szczepieniu na rotawirusy by zaszczepic a na pneumokoki nie. Moj dzis w koncu zrobil kupe :D juz pisalam, ze jak juz robi to jest wtedy wielkie KUPSKO :D Jade zaraz do kolezanki po lezaczek. dzis mi marudzil troche, nie wiem czy do rak sie nie przyzwyczail :/ bo co na rece wziety to bylo dobrze. odebralam tez dzis peselek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jak z raczkmi u waszych maluchow? bo mla jest anty zw jak ktos inny niz ja lub maz bo u nas jeszcze pol biedy a u reszty to jest ryk i w zwizku z tym kazdy jak j spotyka to bawi sie z nia jak siedzi w bujaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kazdy moze go wziac i nie placze wtedy tylko sie przyglada :) Ja jakos od razu urodzilam lozysko, potem zszywal mnie lekarz, ale juz mialam wtedy wszytsko w dupie i naciskali mi na brzuch, ze sie lalo ze mnie. i potem jeszcze raz przyszla pielegniarka czy polozna i znowu naciskaly. leci jeszcze z was? bo ze mnie tak. a minely dokladnie 3tyg i 4 dni od porodu. zaraz moj maluch skonczy miesiac :) jej jak leci ten czas. nie wiem jak ja wroce do pracy, bo po macierzynskim i urlopie juz zamierzam wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek ze mnie też jeszcze leci a jestem podobnie jak ty....3 tyg i 5 dni po porodzie.też mnie naciskały i męczyły. kropelka ja jak wychodziłam ze szpitala to podpisywałam że do pediatry na kontrole mam w ciągu 10 dni się zgłośić a szczepienie w 7 tygodniu.kropelka ja też używam tych chusteczek co ty bo po pampers miała uczulenie.Są naprawdę dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20010833/ to ta lampka , jak bedzie jeszcze za jasno to planuje ja pod lozeczko nawet zamotowac, zobacze co i jak w praktyce. Agusia gratuluje i współczuję tego co przeszlas ... kropelka z cytryny bym spróbowała zrezygnowac , choc jak nie uczula malego to moze i niekoniecznie , czego sernik na tej liscie na nie jest nie wiem nie potrafie odp , ja to w takiej wersji dostałam , tez dziwnie mi sie ogorkowa wydawala , ze mozna ale jak rottana napisala w malej ilosci nie zaszkodzi , no i oczywiscie trzeba wiedziec ze nawet jak jest cos na liscie na ''tak '' Twoje dziecko moze uczulic a moje np nie wiec trzeba pamietac co sie jadlo.... zeby wrazie czego wyeliminowac. Ja dzis mialam wymaz i babka sie pytala czego tak pozno przyszlam , ze ona to nawet w 34 kaze robic ...kurde co lekarz to co innego ;/ ale mowila ze raczej doczekam wyniku bo szyjka zamknieta ale juz miekka i ma 1,5cm glowka nisko bardzoo wiec nie przenosze, na to licze zamax tydzien i bede na tej porodowce , bo juz nie moge ....dzis mialam straszny dzien , ospala , zmeczona, obolala, opuchnieta , nawet zawroty glowy mialam i takie zamroczki, czulam sie jakby mnie jakas grypa brala.jutro moze bedzie lepiej. Czuje sie brzydka , gruba , nieatrakcyjna wrecz obrzydzajaca.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie do mam ile zużyłyście tych podkladow poporodowych??? no i po jakim czasie na zwykle podpaski sie przerzuciłyście ??? o tampony nie pytam bo pewnie nie wolno przez caly czas krwawienia. no i napiszcie szczerze czy ten okres po porodowy taki straszny, ja to takie mam wrażenie , ze wszystko bede miec zakrwawione , wiec mam same czarne pidżamy po porodzie , ale moze przesadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka- ja zuzylam bezposrednio po porodzie z 5 paczek bo na poczatku upychlam sobie 2 na raz :) teraz tez uzywm bo mi po porodzie okres sie zrobil mega obfity a juz milam 2 i n pierwsze 2 dni potrzebuje podkladu bo inczej przecieki itd :) zreszta wiadomo inaczej po sn inaczej po cc- po sn leci dlugo po cc szybciutko bo czyszcza :) ja ogolem po porodzie krwawilam rowno 6tyg wiadomo coraz mniej a rowno po 8 dostalam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bardzo duzo zuzylam tych podkladow, lepiej sie w nie zaopatrzyc od razu, bo potem swojego wysylalam do apteki co rusz po nie, on sie dziwil ze tak szybko schodza :P teraz juz od ponad tyg gdzies uzywam normalnych tanich podpasek. do szpitala wzielam 2 paczki tylko tych podkladow, a zuzylam pewnie z 6 mysle. lepiej kupic na allegro, sa i po 4zl, w aptece chyba z 5,6. brzoskwinka ja tez czulam sie pod koniec ciazy juz takaa gruba i brzydka, nie mialam sie w co ubrac. pomysl, ze zaraz urodzisz, bedzie bobo i zaraz zrzucisz jesli o to Ci chodzi. dzis sie zwazylam i spadlo 15kg, pozostalo ok 6-7kg do zrzucenia by wrocic do wagi sprzed ciazy chociaz bede pracowac by wiecej zrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia18204 -> gratuluję :-) niech córcia zdrowo rośnie :-) mini93 -> ten artykuł w 'm jak mama' trochę mnie uspokoił. Czytałam o zmianach nastroju tak ogólnie, ale u mnie problem taki, że ten nastrój to nie zmienia się za często, tylko dopada i nie chce minąć - trochę mnie to martwiło. Dzisiaj odebrałam też 'Ciężarówką przez 9 miesięcy'. Na razie przejrzałam, ale już mi się podoba :-) Chyba będzie miała na mnie dobry wpływ. Obiecałam sobie, że nie będę kupowała żadnych poradników, ale tyle pozytywnych opinii czytałam o tej Ciężarówce, że się skusiłam :-) kropelka6983 -> jak mąż zaprasza znajomych, to też sam organizuje całą obstawę, jedzonko itp. Ja mam tylko ładnie wyglądać :-) W sumie przed mężem staram się nie pokazywać, że czasami mam wielkiego doła, bo on nawet jak przyjdzie z pracy, to i tak siedzi nad robotą w domu, więc nie chcę go dodatkowo niepokoić. A on się bardzo przejmuje moim samopoczuciem. Ja już wiem, że będę miała syna :-) Więc teraz zacznę szukać w gazetkach promocyjnych rzeczy dla niego :-) Z tego co widziałam na stronce, to przeceny w leclercu dla dzieciaczków są w wybranych miastach. Szkoda, że nie w Katowicach. Tak czytam wasze wpisy o kupkach, karmieniu itp i trochę mnie to przeraża. Zastanawiam się jak sobie poradzę. Dla mnie to zupełnie nowa materia. Może po szkole rodzenia to wszystko będzie łatwiejsze do ogarnięcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. agusia18204....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka lika1987........................30.01.2013............40 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2.........10.02.2013.......... 38......dziewczynka mini93.........................19.04.2013............29.. .....dziewczynka anusiak181........1.............24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............27.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013............20......chłopak masiaczka..........0............04.04.2013...........28.. .... chłopiec MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar kamilki09.........06.01.2013.....3750.......58......Zuzan na Głodek86........07.01.2013......3450......57......Bartu moje konto......08.01.2013.....3630......54......Marysia kropelka6983...09.01.2013......3450.....54......Piotruś< br /> rottana..........12.01.2013......3600......57......Bartos z viola..............18.01.2013.......4900......57......Filip< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. agusia18204....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka lika1987........................30.01.2013............40 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2.........10.02.2013.......... 38......dziewczynka mini93.........................19.04.2013............30.......dziewczynka anusiak181........1.............24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............27.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013............20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013...........28.. .... chłopiec MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< Papi88............21.12.2012.....3660.......53......Oskar kamilki09.........06.01.2013.....3750.......58......Zuzan na Głodek86........07.01.2013......3450......57......Bartu moje konto......08.01.2013.....3630......54......Marysia kropelka6983...09.01.2013......3450.....54......Piotruś< br /> rottana..........12.01.2013......3600......57......Bartos z viola..............18.01.2013.......4900......57......Filip< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
June mommy ja bylam na szkole rodzenia, ale nie wiem czy mi to pomoglo w karmieniu u co do tematu kupki, chyba nic :) Moj ladnie spal w nocy, tylko teraz marudzi. nie wiem czy te wzdecia go nie mecza, on sie latwo chyba denerwuje jak baczka nie moze puscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. zaraz nadrobie wpisy ale najpierw opowiem wam akcje!!! być może niektóre z was wiedzą że od początku ciąży praktycznie nie utrzymuje kontaktu ze swoim ojcem bo mial sapy do mojego mena i macocha namieszała między nami. to tylko taki wstęp:) o tóż dzisiaj rano wstaje i mam smsa od kuriera że prosi o kontakt bo ma dla mnie paczke. a więc ja dzwonie i jednak adres się nie zgadzał no i ja nic nie zamawiałam więc facet mnie przeprosił że pomyłka. ok. i tak z godzine temu telefon od kuriera i pyta czy pani wons? na co ja że tak to on mówi że zaraz będzie że pomyłka była w adresie i ma dla mnie paczke. ja z szokowana sobie myśle wtf? otwieram drzwi a kurier niesie taką dużą wyjebaną paczke ja gały moja szwagierka gały no i odebrałam i w szoku od kogo to? wiem że dla dziecka to może teściu niespodzianke zrobił. patrze na dane nadawcy a to mój stary!!!! no to wzieliśmy się za otwieranie a tam nowiutki wózek!!!! szok wow!!! widać że go sumienie ruszyło po wpisach na fb od teścia że ma fajnego wnuka i inne takie:P no i oto w ten sposób mam taki wózeczek: http://allegro.pl/kunert-ekskluzywny-wozek-vip-fotelik-gratisy-i2959701625.html dzisiaj idziemy na pierwszy spacer tylko teraz musze swój sprzedać ten co mam bo po co mi 2 wózki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana- ladnie z jego strony :P faktycznie sumienie ruszylo, glupio mu sie zrobilo i nadrobil zaleglosci :) justa5jfk- mowie o olejku z wiesiolka jest on w firmie tablete takich jajowatych, sa to ziola skoncentrowane w tabsach http://www.zdro-vita.pl/240,oeparol-wiesiolek-510mg-60-kapsulek.html położne (bynajmniej niekt ore) polecaja oprócz naparu z lisci malin aplikowanie tego wiesiolka dopochwowow zeby wywolac poród i go ułatwic, na jedna zadziala na inna nie ale warto probowac bo nie zaszkodzi kropelka- wlasnie zauwazylam przy sikaniu ze ten olej wplywa ale nie ma teragedii nie jest go az tak duzo. A pomoglo ci to cos wogole? Jaka polozna u Ciebie byla? Wybralas jakas ze szkoly rodzenia czy z przychodni? Mnie dzisiaj zbudzil okropny ból glowy, pozniej sama nie wiedzialam co mam ze soba zrobic szwedalam sie z kata w kat, pozniej zaczelo mi byc niedobrze, pogonilo mnie do kibelka, pomyslalam ze moze to juz jakies znaki przepowiadajace i co sie zacznie. Ale zjadlam sniadanie, wypilam herbe i mi juz lepiej. Wiec to chyba jeszcze nie ten dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
junemoomy- ja tez bylam w szkole rodzenia ale o kupach nie bylo az tak wiele, o karmieniu troche wiecej, aczkolwiek zderzenie z rzeczywistością rózni sie zapewne od nauki na lalkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha u nas jeszcze nikt oprucz nas go na rece nie bral:) głodek ze mnie leci i pewnie jeszcze poleci, b o okres tez zawsze mialam dlugo i obfity;/ ja tez zaraz po macierzynskim wracam i tez sobie tego nie wyobrazam;/ a co z dzieckiem? zlobek? u mnie moze prababcia posiedzi kamilki czyli 1 szczepienie dopiero w 7 tyg? a co sie dzieje na pierwszej wizycie u pediatry? jak to wyglada? brzoskwinka fajna ta lampka:) max 25wat to tyle co moja, ja tez sie tak czulam pod koniec;/ teraz jest o wiele lepiej tylko ta obwisla skorka na brzuchu ja zurzylam moze z 15 a po3dniach, w domu od razu poszlam na zwykle podpaski. tez kupilam kilka paczek tych podkladow bo myslalam ze tak zle bedzie a teraz mi zostalo. łaał rottana ale prezencicho:D wogle to niezłych masz rodziców ze na face maja konto hehe ja mialam dzis wyjsc do kina ale jakos nie moge zostawic malucha..niby zostalby w dobrych rekach bo z tata ale mimo wszystko.. a i wazylam sie dzis: 51,5kg szybko zrzucilam to 60kg;/ dziewczyny a czy wy pijecie soki? nektary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha u nas jeszcze nikt oprucz nas go na rece nie bral:) głodek ze mnie leci i pewnie jeszcze poleci, b o okres tez zawsze mialam dlugo i obfity;/ ja tez zaraz po macierzynskim wracam i tez sobie tego nie wyobrazam;/ a co z dzieckiem? zlobek? u mnie moze prababcia posiedzi kamilki czyli 1 szczepienie dopiero w 7 tyg? a co sie dzieje na pierwszej wizycie u pediatry? jak to wyglada? brzoskwinka fajna ta lampka:) max 25wat to tyle co moja, ja tez sie tak czulam pod koniec;/ teraz jest o wiele lepiej tylko ta obwisla skorka na brzuchu ja zurzylam moze z 15 a po3dniach, w domu od razu poszlam na zwykle podpaski. tez kupilam kilka paczek tych podkladow bo myslalam ze tak zle bedzie a teraz mi zostalo. łaał rottana ale prezencicho:D wogle to niezłych masz rodziców ze na face maja konto hehe ja mialam dzis wyjsc do kina ale jakos nie moge zostawic malucha..niby zostalby w dobrych rekach bo z tata ale mimo wszystko.. a i wazylam sie dzis: 51,5kg szybko zrzucilam to 60kg;/ dziewczyny a czy wy pijecie soki? nektary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o wkłady poporodowe to ja kupiłam sobie 2 paczki. w szpitalu zużyłam jedną bo dawali swoje a w domku pierwsze dni tylko nosiłam to nie zużyłam paczki i przeszłam na normalne podpaski. my jesteśmy po pierwszym spacerku;] ale fajno było:) wyrobiłam się w czasie bo akurat wróciliśmy i deszcz zaczął padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka chyba z 6, tak mi sie wydaje, albo glupoty gadam hehe ale z domu wzielam 2 paczki, potem kolejne 2 mi kupili rodzice, to moze z 4? juz nie pamietam :P Rottana to milo ze strony Twojego taty :) Ja dzis troche przystawilam swojego do okna w foteliku posadzilam i tak lezal z 10min przy otwartym. w ndz troche powietrza zlapie, bo jedziemy do moich rodzicow i mam zamiar w przyszlym tyg juz z nim wyjsc wozeczkiem. Moj maluch marudzi w ciagu dnia, napina sie, robi bardzo czerwony, tak ze tylko skronie robia sie biale. on chyba meczy sie przy puszczaniu bakow, chce zrobic kupke i nie moze. wczoraj byla kupa, dzis nic. podaje jemu i koperek i rumianek eh. musze jeszcze ta ciepla pieluche przylozyc do brzuszka, a jak nie pomoze to nie wiem-jakies kropelki kupic?co robic?moze do lekarza trza bedzie sie wybrac. mamucha musze sie cofnac cos pisalam, ze jakas dziewczyna cos podala ze sliwek chyba.. czytalam o jakichs niby cud kropelkach z Niemiec, ktorych nie ma w polsce, na kolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella111
Witam.Jestem w 8 tyg. ciąży i od trzech dni mam kaszel i gorączkę 38 stopni. Stosuje efferalgan,witaminy ,osscillococcinum i prenalen oraz syrop na kaszel z bluszczu.Niestety gorączka nie ustępuje.Mój lekarz powiedział,żer jeśli nie ustąpi do niedzieli powinnam mieć włączony antybiotyk.Boję się ,że leki gorączka antybiotyk mogły doprowadzić do uszkodzenia płodu.Czy któraś z was była wcześniej w ciąży i brała leki w tak wczesnym stadium??? proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka ja wybralam polozna ze szkoly rodzenia bo tak chyba trzeba, podpisywalas deklaracje? ja podpisywalam, ale przez to obrazila sie na mnie polozna z przychodni;/ a mi zalezy na aktywnej mamie bo chce chodzic do beaty na fitness za darmo jak sie skonczy te 6 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha - niee w dzień nigdy nie prześpi 4-5 godz non stop, budzi sie co 2-3. na początku dwa czy trzy dni spał w dzien tak długo że go budziliśmy a teraz już nie. chociaż w nocy też nigdy nie prześpi bez przerwy 5godz... czyli co mówisz że co 3h karmić tak?? mniej wiecej?? chyba ze płacze to częściej?? a ja mam takie pyt. do ciebie - skąd mam poznać czy on najedzony czy nie?? nie chce mu naraz za dużo dawać ale z drugiej strony boję sie że jeszcze mu sie chce jeść. sama jeszcze niewiem ile mu tego mleka robić i jak często :/ rottana - ale super!!!! no to ci dopiero niespodzianka!! już widzę twoją mine :D wózek fajniutki :) :) głodek - u mnie dziś 2 tyg to w sumie leci tak jak średni okres. używam już zwykłych podpasek kropelka - no wydaje mi sie że pierwsza wizyta u pediatry już powinna być, taka patronażowa jak mi wczoraj powiedziała ta moja lekarka. na pierwszej wizycie lekarka go obejrzała, pępuszek itd, zważyła, postawiła na nóżki i stwierdziła że ma ładny odruch podpierania no i wypisała skierowanie do ortopedy i wyznaczyła pierwsze szczepienie brzoskwinka - ja w szpitalu to niewiem ile zużyłam bo były od nich ale sporo, w domu na początku jedną paczkę, i przeszłam na podpaski a teraz na noc używam podkładu jeszcze bo mi zostały a tak to podpaski. ja znów pod koniec ciązy czułam sie super i jeszcze mogłabym pochodzić :D My mamy już małego zarejestrowanego, 6.03 w 6tyg mamy pierwsze szczepienie. co do noszenia na rączkach to nie powiem że nie nosimy bo nosimy, i widać ze sie mały uspokaja szybciej ale jak ma ochpotę to i w łóżeczku poleży słuchając karuzeli :) husteczek używamy jak narazie pampers bo kupiliśmy w promocji 4 paczki, a potem pewnie przejdziemy na dadę. pampersów też narazie tych orginalnych ale jak sie skończą to zobaczymy. umówiłam małego dziś do ortopedy i termin dop na 22 marca - to chyba nie za późno?? on będzie miał już 8tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj mój mały wieczorem ok. 19 zjadł 30ml mleczka, poszedł na kąpanie o 19.30 i ok. 20 zjadł 120ml i wzięłam go do odbicia ale nie chciał odbić i położyłam go sobie na kolana i nagle jak chlusnął całym mlekiem chyba spowrotem to szok!! ale sie przestraszyłam - normlanie cała fontanna poszła w górę z buzi. wam tez sie tak zdarza?? niewiem czy za dużo miał czy od czego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×