Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

brzoskwinka Maria Sz. to ja Kamilki09:) Dziewczyny byłam wczoraj na szczepieniu i takie było zimno w tym gabinecie,że mała dziś kaszle i ma masakryczny katar.Co na to poradzić bo biedna ma takie plamy na gardle,że cięzko jej oddychać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola ja byłam wczoraj u lekarza bo moja też ma taką wysypkę to powiedziała,ze tak czasem u dzieci się zdarza i że niema się czym martwić bo za kilka dni zniknie. agusuia u mnie też był problem z kolkami i kupka i zmieniłam mleko na bebilon comfort i dawałam kropelki bobiotic i wszystko(odpukać)przeszło:):)spróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola to co jakis czas bede cie podpytywac jak sie sprawuje bo tez sie nad nim zastanawialismy. ja tez sie mam jutro brac za becikowe..ale az mi sie nie chce to naprawe gorzej niz z kredytem hipotecznym i moj maz tez zmienil prace w grudniu 2012 i mial umowe zlecenie i sie zastanawilam czy to tez trzeba bedzie wpisac, to teraz juz wiem ze tak;/ masakra. ciekawe ile nas razy beda odsylali;/ lilka i jak poszlo ci do becikowe? nie odeslali cie? Jesli chodzi o oczka to moj z kolei ciągle ma jakieś żęski na żrenicach lub jakieś małe włoski wasze małe też tak mają? wypłukuje mu to ale nie schodzi łatwo i każdego dnia się pojawiają Agusia no więc tak: mój ma dysplazje bioder i tez mam przyjsc do kontroli za 2 m-ce. Ale mi lekarz wyraźnie zalecił noszenie specjalnych majtek ortopedycznych przez całą dobe i wypisał na nie recepte więc jeśli tobie nie dał takiego wyraźnego zalecenia to nie wiem.. -tak wyglądają tylko sie nie smiejcie bo swego czasu podkladalam siatke zeby ich ciagle nie obsikiwal ale sie nie sprawdzila bo sie w niej pocil http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26a68738ce9ed476.html a nie mówił ci nic lekarz żebyś wkładała pieluche tetrową między nogi żeby troche rozszerzyć?ja od kiedy zakladam malemu to wdzianko to on ciagle zasikuje ubranka i na 10 zmienianych pieluch 9 jest zasranych lub zasikanych ubranek i ciagle to musze prac i suszyc wiec w tej chwili wkladam mu miedzy naogi pieluchy bo tamto wdzianko zazwyczaj sie suszy;/ agusia moj tez dzis zapytal 'czy moge przymknac drzwi' w nocy jak maly plakal, ale wiem ze wstaje o 2 do pracy i zostalo mu 3h snu a jakby mial wolne na 2 dzien to tez bym go ochrzanila a mi jeszcze ortopeda powiedzial zebym dawala jaderka do gory bo sa wodniaki, ktoras z mam tez ma u swojego dziecka? viola to prawda tez jestes ciekawa waszych maluch i jak wygladacie:p sama sie juz z tydzien zbieram do zalozenia konta na fb bo gdziesz to byc tak zacofanym:p mamucha a mialam cie pytac-bo ty pisalas ze nie bardzo przewijasz matylde w nocy a ona ci nie placze jak ma mokra pieluche? bo ja teraz mam mały galimatias z ta zmiana pieluchy bo mam wiecej rozbierania przez te gatki i tez bym w nocy tak czesto nie przewijala (bo kiedys to zmienialam co karmienie) ale jak go nakarmie i nie chce spac to zaraz mysle ze to pielucha i tak sie zastanawialam nad twoja matylda ze przeciez ty jej tak czesto w nocy nie przewijasz i daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka mi w szkole rodzenia mowili zeby dziecku jak sie go 3ma robic takie żabki z nóżek właśnie żeby nie miało problemu z biodrami, ja niby pieluszek nie wkladalam dopóki nie dostalam zalecenia od lekarza, ale wydaje mi sie ze dodatkowe pieluszki nie powinny zaszkodzic..nie wiem sama, ja nic z nogami nie robiłam przed 1 wizyta u ortopedy, ogólnie postawiłam na to że to on ma zdecydować czy cos wkladac czy nie;) mamucha ajak twój zwierzak do matyldy? moj pies z kolei do dziecka w porzo ale nikogo do domu nie chce wpuszczac i zaczal gryźć przychodnych, trzeba go w łazience zamykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka- koci ma w dupe Matylde, a co do zminy pieluchy to ja jej zakladam na noc po kapaniu o tej 1945-20 i nastepna dopiero rano jak ja sie obudze czyli powiedzmo 7-8 i nic nie protestuje- ona tylko protestuje jak ma kupe to wtedy marudzi a siki jej nie przeszkadzaja (oczywiscie ak zwali kupsko to jej w nocy zmieniam pieluche ale w noy ostatnio robila z 1,5 miesiaca temu) hehehhehe Piotrus b gustownie wyglada w tym wdzianku podkresla to wyrazem swoich oczu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj mielismy noc zarwana... nie wiem co sie malemu stalo ale jak bylo ostatnie karmienie okolo 23 to wpadl w taki placz ze go uspokoic nie moglam. I tak do okolo 3.30 sie meczylismy. I pieluszki zmienialam i na raczkach nosilam, plecki masowalalm, mowilam do niego, tulilam i nic. Koperek wypilam zeby sie z mlekiem napil troche i chyba to pomoglo odrobine. Na rekach sie niby uspokajal a jak chcialam go odlozyc na lozko i sie przytulic do niego to znowu placz. Moze sie stesknil za mna i byl zal bo wczoraj caly dzien z dziadkami w sumie, poziej podroz do przychodni obce baby niunia macaly i badaly to sie splakal. Ale juzwszystko dorze teraz sobie spi z tata w lozku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha a jak zamierzasz dawac to mleko hipp, bo ja daje tak jak dotychczas inne mleko podawalam. czasem mam zimna wode w czajniku ugotowana to tylko do podgrzewacza wkladam i nie musze od nowa wody gotowac, potem studzic.. Kropelka w pralce piora sie ubranka, juz kupilam nowy proszek i mama mi przyniosla balsam do prania. viola u mojego wlasnie tak jest z ta kaszka na brzuszku, ze golym okiem prawie ich nie widac, tylko bardziej jak sie reka wezmie. i na twarzy ma troche i nozkach troche, ale wydaje mi sie, ze jest troche lepiej. tym krochmalem go przemywam. No Lilka czekamy na zdjatka. Agusia wspolczuje kolek. moj jak plakal ze 2 razy tak, tez myslalam, ze to kolki, a moze to to bylo, nie wiem, to tez mi sie plakac juz chcialo. w ogole mi go szkoda nawet jak patrze na te krostki. oby przeszly Natalci szybko!! kropelki moga od razu nie dzialac, tylko po paru dniach. nam moze tez pomogl ten Bobotic i tez dawalam Bebilon Comfort i kupki byly i nie ma prezenia i problemow z bakami. jest wielka roznica. Brzoskwinka moja mama tez mowi, ze dobre sa wkladane pieluchy miedzy nogi, przynajmniej kiedys sie tak robilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka---> ale twoj maluch jest slodki:-D nawet tych gatkach fajnie wyglada:-D brzoskwinka---> ja tam swojego nie upychalam pieluchami. bylismy u ortopedy i nie ma zadnych wad ani zalecen to nic nie robie. to ortopeda zaleca pieluszkowanie jak bioderka zle sie rozwijaja wiec moze poczekaj do pierwszej wizyty? lilka---> moze mial koleczke? bodzieci moga miec kolke po stresujacym dniu a skoro prawie caly dzien cie przy nim nie bylo i w ogole to moze sie tak zestresowal ze kolki dostal? ja dzisiaj w nocy goraczke mialam:-/ na razie przeszlo ale jestem wsciekla na szwagierke i jej chlopa bo on przez 2 tygodnie byl chory i zamiast lezec w lozku to lazil po chacie... no i w koncu teraz on wyzdrowial a mnie wzielo:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapeszylam ze spokojnymi wieczorami..wczoraj wojowal do 1 w nocy!!!Pobudka o 4 na mleko,pozniej o 7 a od 8 juz nie spal i dopieto teraz usypia. W szoku jestem ze przez tyle godzin moze usnal na 30min a tak to sobie siedzial caly czas w bujaku :)) kropelka ja tez mojemu tak robilam z jaderkami :) U mnie zima na maxa :/ nawet sie wyjsc niechce. Ide zjesc obiad i korzystac z chwili ciszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez wkoncu usnela :P walcyzlam z nia 30 min wielce zmeczona byla kimaniem na spacerze no i jedzonko tez wyczerpuje :P hehehe glodek- z racji teg ze na pudelku hipp jest to rozpisane na maksa od dupy strony ja robie tak jak robilam bebilon czyli miarka na 30ml wody i jak jes zimna to daje do podgrzewacza i sie wogole ta rozpiska nie przejmuje :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak Was czytam od jakiegos czasu i nei wiem jak sie udzielic;/ ani dzieci nie mam ,moje doswiadczenie z dziecmi to pilnowanie , odwiedzanie innych , wiec co ja tu moge sie odzywac. pilnie czytam Was i ucze sie na przyszlosc ktora nastapi za 2 miesiace!! jak ten czas leci. maly mi w brzuchu szaleje, narazie badania ok, zbliza sie pierwsza wizyta w prywatnej klinice bo u nas w Bialymstoku nie chce rodzic na nfz. w jednym szpitalu pozarazali gronkowcem maluchy i mamusie, takze wstrzymali porody u siebie i odsylaja do innego szpitala. tam oblezenie, z reszta nie za bardzo i ten mi sie podoba. nie zeby wymyslac i ę ą... ale jak sie naslucham o naszych szpitalach panstwowych to mi slabo. rodze prywatnie o ile syztko bedzie ok, bo wiadomo, jakby cos (tfu tfu) to mnie na porod nie wezma. juz dwie tury prania dzieciecych za mna, poprane, poprasowane, poskladane i schowane to toreb bo chce sie urzadzic juz na swoim. mnustwo rzeczy juz kupilismy do nowego mieszkania, teraz czekamy na klucze zeby wejsc i cos robic:) chce zdarzyc przed porodem ale nie wiem czy sie uda. termin mam na 29 kwiecien,jak w marcu dostaniemy klucze to nici chyba z tego,chociaz glazura to nie dlugo,ale jak zawsze sie to ciagnie u wszystkich wiec pewnie i u nas(tfu tfu). dla dzidzi zostalo kupic wanienke, wozek, lozeczko. kupywalyscie cos na plesniawki itp? aha!!! GRATULUJE NOWEJ MAMUSI!! super, ciesze sie ze wszystko dobrze!! trzymajcie sie mumuski i niech wasze dzidziunie zdrowo rosna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie jakie mleko podajecie czy to bebilon jest dobre . ktoras to z Was podaje?? bo doslownie pokarm mi zanika ....!!! MASAKRA dosc ze sutki wklesle to pokarmu nie mam dzis dla malej na kolacje i na noc , maz polecial i kupi ten bebilon i tak chce sie poradzic czy to dobry wybor , jeszcze odsaczam laktatorem , walcze z produkcja ale czarno to widze a mama mowi , ze ona nas tez nie karmila bo to samo miala i moze to genetyczne , z pieluszka poczekam a podobno rottana dziewczynki maja gorzej z tymi bioderkami niz chlopczyki , ale masz racje poczekam a i tak ona dopiero 6 dni ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnid daje te kropelki bobotic a mleko nadal nan i poczekam dwa dni jesli nie minie to zmienie mleko tylko czekam az sie oczysci z mojego mleka. Kupki wlasnie tez ciezko robi i czasem lekko zielonkawe a polozna nie kazala sie tym przejmowac. Kropelka-no kazala mi dawal dodatkowa pieluche. Polozna dzhs mowila ze drugiego pampersa mam zakladac ze nie musi byc pielucha. Natalka dzien ladnie przespala tylko na jedzenie sie budzila a teraz po kapieli i butli spi takze uciekam sie kapac poki nie ma ataku. Dziewczyny jak dlugo odchodza szwy? Bo u mnie 3 tyg po porodzie a one wciaz sa. Tylko 1 odszedl juz tydz temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka ja podawalam Bebilon, bo takim dokarmialam w szpitalu. mleczko smaczne, ale moj sie prezyl po nim, napinal i bakow nie mogl puszczac, kupy robil rzadko tez, dlatego zmienilam na bebilon comfort-jest drozsze. ale kazde dziecko jest inne i Twojemu moze pasowac. Mamucha no ja dokladnie tak robie. Moj byl taki zmeczony, juz mi usypial od ok 18, to go co chwile rozbieralam by sie rozbudzil. wykapalam, a teraz nie chce zasnac-chyba nie moze.i nie wiem ile to usypianie potrwa.bylo kupsko na wieczor znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka - też bym poczekała za pierwszą wizytą, my mamy 22 marca i do tego czasu nic robić nie będę małemu kamilki - aha, no to poczekam, na twarzy już mu schodzi, na brzuszku jeszcze ma. kąpałam go wczoraj w nadmanganianie a dziś już normalnie mamucha - jaka gruba?? Matylda jest poprostu dobrze odżywiona :D kropelka - nie ma problemu :) narazie jesteśmy zadowoleni, mąż już nim jeździ pomimo że clio jeszcze nie sprzedaliśmy ale tu jest i wspomaganie i wogole większy komfort. w maju jedziemy na śląsk na komunie to zobaczymy jak sie sprawdzi na dłuższej trasie :) a konto na facebooku zakładaj zakładaj - nie ociągaj sie :) synek ma prześliczne włoski i karnacje :) ja też ostatnio staram sie jak mały budzi sie o 1 nie zmieniać pieluchy tylko karmienie i do łóżka, a potem o 6 jak wstaje to zmieniam rottana - oby nie rozwinęło sie w coś groźniejszego... a w sumie nic mocniejszego na przeziębienie brać nie mozesz nie?? Ja dziewczyny od pon podaje te kropelki sab simplex i mam pyt - bo mały po nim bączki puszcza bez problemu ale są one takie 'śmierdzące' a wcześniej wydaje mi sie że nie były - możliwe to?? kupki jeszcze idą ciężko, może za krótko je podaje. ale widać że ten bebilon comfort dzieciom służy, może też bym musiała spróbować?? sama niewiem... kupki robi codziennie tylko trochę musi sie nawysilać a pani w sklepie mi powiedziała że ten comfort to dla dzieci które mają już mega zaparcia i skoro przy ha robi kupki to zeby nie zmieniać... co mówicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały już od pół godz śpi ale nie wypił całego mleka więc niewiem czy jeszcze sie nie obudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - to teraz twój mały wogole sie przy kupkach nie męczy?? idą gładko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka - mojemu też nie służył ten bebilon ale mamucha chyba dawała od początku swojej córce, ale tak jak głodek pisze - każde dziecko jest inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia pampersa na pampersa? viola na mlekach sie jeszcze nie znam to nie pomoge, ale moj tez ostatnio strzela kupki tylko raz na dobe rottana ja tez mialam wczoraj lipe, chyba zarazilam sie grypa zoladkowa bo ze 20min na kiblu siedzialam;/;/masakra a w nocy tylko nadsluchiwalam czy maly sie nei zarazil, ale jakos przeszlo na szczecie mamucha nie lubi tego wdzianka oj nie lubi, ale trudno musi sie przemeczyc, ciekawe czy go nie bola te nogi, mnie by bolaly jakby mi ktos tak rozdziabiał:p anusiak nie wymyslasz z porodem. ja sama chcialabym tak rodzic i jakbym miala kase to bym sie nie zastanawiala. to nic ze dzieci jeszcze nie masz:p pisz co u ciebie bo miło się czyta wpisy dot. okresu ciąży ja dzisiaj bylam u gina, balam sie jak nie wiem, ale badanie nie bolało i wszystko w porzo, wiec na dniach zaczynam cwiczyc brzuchy, w sumie powiedziała ze mam małą nadzerke ale ze narazie nie bedziemy leczyc bo to po porodzie normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj spi od 19.40 :) niedlugo pewnie sie obudzi na mleczko.. Mam nadzieje ze po calym dniu wojowania bedzie grzeczny w nocy! Ja do gin ide jutro.bo juz przeciagalam :P moj M mi dzis powiedzial ze przez 1,5miesiaca mial ogolnie uraz po tym moim porodzie bo normalnie zaczynalam sie domagac a on nic i dzis mi takim tekstem zajechal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka ja podobnie jak głodek dawałam bebilon ale moja mała się prężyła,bąków nie puszczała i z kupką był problem.Zmieniłąm na bebilon comfort i jest ok:) moja mała właśnie zjadła 150ml mleczka,kupiłam dziś osciągacz doustny do nosa i wyciągnełam sporo.Ma taki katar że aż się dusi i nie może oddychać.Znów moja nocka będzie nie przespana.tej nocy obudził mnie kaszel o północy jakby się dłowiła i spała dziś ze mną bo cały czas płakała więc miałam ją w razie czego przy sobie.Na szczeście mój rano zajmuje sie małą a ja śpie:)Biedulka z Zuzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja a u mnie moja siostra i trzskamy filmy z ryanem Goslingiem :PP Matyska spi od 20 zjadla tylko 70 ale przed kapaniem wtrabil 200ml a wczesniej pol sloika zupki :P zobazymy jak nocka pojdzie brzoskwinka- ja uzywalam bebilonu i byl spoko nadal uzywam ale na hpp przestawiam bo tansze i slyszlaam ze lepsze- kurde szkoda twojego mleczka ale z 2 str wiedz ze mm ma pelno plusow a jedyny minus to ze dosc drogie :) jak mala okarze sie grzeczna to bedziesz miala sporo czasu dla siebie bo maluch sie tkim mlekeim bardzo najada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moj maly dzisiaj mnie zezlil:-/ od 2 w nocy co bite pol godziny wstawal!!! o 5 rano moj sie obudzil to mu go dalam i poszlam do kuchni sie uspokoic bo normalnie sie we mnie gotowalo... a lekko po piatej moj go uspal i spi do tej pory a ja juz zasnac nie moglam... ugh wredny normalnie. czasem mam wrazenie ze ma radar mama jak zasn to trzeba mnie obudzic bo jak siedze na krzesle czy na lozku czy wychodze do kuchni to smacznie spi a jak si poloze i przysne to sie budzi i gadaj tu z takim arrrr.... viola---> nom niestety nie wszystkie leki sa dla mnie puki karmie:-/ ale na razie jest dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rottana pociesz sie ze moja od kilku dni budzi mnie spowrotem w nocy na jedzonko juz udalo sie mi to troche wyeiminowac, powinnam jej wiecej-czesciej dawac na wieczor bo musiala dopchac w nocy 2x bo przed snem duzy "posilek" zjadla o 17 a pozniej tylko 70ml wiec bez sensu.... teraz oczywiscie znowu spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana witaj w klubie ciezkiej nocy!! U mnie to byla najgorsza noc dotychczas! Ja tu myslalam ze jak prawie caly dzien nie spal to nocka bedzie spokojna a on jak zasnal przed 20 tak kolo 23 sie obudzil wypil mleko i oczy otwarte ani mu sie snilo isc spac polezal troche w lozeczku i ryk do 2 w nocy! Nic nie pomagalo noszenie,herbatki,wiecej mleka nic. W koncu usnal,spal do 4 i znowu placz! Mleka nic nie chcial lezal i plakal! Tez juz sie gotowalam wrrr :[ zasnal dopiero o 7!!! Masakra jakas. A teraz spi w najlepsze a ja ledwo widze! :/ zrobil sobie impreze nocna na dzisiejsze konczone 2miesiace hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola to Twoj Filipek tez mial na buzi i brzuszku ta wysypke? to tak jak u mnie.polozna powiedziala,ze to moze od zmiany mleka, ale Ty nie zmienialas.tylko ze moj ma troszke tez na nozkach,raczkach,wiec nie wiem czy to jednak nie od tego proszku.popralam juz wsio w nowym-nieprzeterminowanym.a jak Twoj robi kupki to ja bym mleka nie zmieniala.jednak to zmiana,a robi kupki.a ten bebilon comfort jest i na kolki i zaparcia,potem moze bez neigo kupki nie zrobi, a i drogie te mleko i ma inny smak-taki metaliczny,a moze jemu nie przypasi?po tym comforcie sa tez smierdzace baki i zielono zolte kupki.ale w sumie mojemu pomogl robic kupki.teraz przy hippie tak ida gladko te kupki,przy comforcie tez szly gladko,wiadomo zrobi sie czerwony bo musi sie troche wysilic i slychac jak sobie postekuje,ale to i my tak robimy :) wczoraj w lozku sobie kupe zrobil to nawet nie slyszalam,ze szla kupa,tylko chyba mu przeszkadzala w pieluszce,bo sobie jeczal delikatnie. Moj wczoraj po 21 w koncu usnaal mi na rekach,a juz sobie poplakiwal,bo chyba nie mogl zasnac,a taki zmeczony byl.potem ok3 dostal jedzenie i nie zmienialam pieluchy,dopiero tez ok 6 jak znowu butle dostal. teraz sobie drzemie w lezaczku.ja mam 1 marca w koncu wizyte u pediatry,w koncu bede miala abonament i codzien moge sie wybrac jakby sie cos dzialo tfu tfu,bo teraz denerwuje mnie to,ze na nfz moge isc tylko na dzis do dzieci chorych. heh Papi. moj twierdzi,ze juz na tyle sie napatrzyl,ze moj porod to pryszcz.a czy udaje to nie wiem.ale sam sie domagal seksu,wiec moze i prawda.jeszcze nic nei zaczelismy. Moj z rana ma zwykle gluty w nosie,to stosuje sterimar baby i kichnie to mu wylatuja takie ze hoho ale od razu lepiej sie jemu oddycha. o jzu podrzemal,obudzil sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha a jakie to filmy bo ja tez lubie rayana:DD rottana mój mały mnie czasem w nocy też tak wkurzy. czasem normalnie mam ochote mu przylac w tylek, wtedy wychodze do 2pokoju zeby sie uspokoic. on wyje na potege i zaraz wracam bo mi glupio. jak tak sie mecze to sobie mysle o waszych wpisach ze wy tez i dajecie rade, to mi b.pomaga. no i moj ma taka opcje ze placze jak tylko mam ochote na chwile przyjemnosci-kapiel, czy jak tylko nastawiam wode na herbate. smiejemy sie z mezem ze oho wyczul ze mama chce odpoczac mamucha zdarzylo ci sie dac klapsa matyldzie? papi widocznie maly ma inne sposoby na obchodzenie urodzin niz my hehe u nas dzis rekord swiata-maly przespał ciurkiem 4godz! co sie nigdy nie zdarzylo wn nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka-tak kazala mi jeden na drugi zakladac ale zastanawia mnie czy jej dupki nie odparze i chyba bede zakladala tetre. U nas nocka o.k az dziwne. Ataki krotkie byly. Za to mala dzis cos niespokojna. Zreszta Natalka ma problem ze zrobieniem kupki i robi zbita troszke zielonkawa. Mam nadzieje ze minie inaczej zmienie mleko. Wy tu o seksie a ja w szwach. Moj sie smieje ze tylko one mnie chronia przed nim:-D a i wczoraj mi pomagal caly dzien jak widzial ze z nim nie gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×