Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

moje konto Moj mąz jeszcze i tak jak na Wlocha to jest baaardzo spokojny aczkolwiek jak ma potok słów to charakterystyczne machanie rekoma i wszelkie gestykulowanie ma we krwi. Ale ja uwielbiam ich temperament, żywioł. Np moi tesciowie, moge obserwowac ich godzinami, mają tak fanstatysczny sposob bycia, kłoca się niemilosiernie ale jak kochaja... takiej milosci i oddania tylko pozazdroscic. Dla Wlocha rodzina to swiętośc, a matka w rodzinie to skarb i wladca ( chcociaz pozornie to mąz jest glowa rodziny ale to tylko pozory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, odnośnie kłótni, my teraz baardzo rzadko się kłócimy... Kiedyś potrafiliśmy o wszystko;) A mamy takie charaktery, że żadne nie odpuści, więc bywało głośno. Ale chyba już "się dotarliśmy";) U mnie ok... Zaopatrzyłam się w testy owulacyjne, od wczoraj je robię, kreseczka słaba, ale ciemniejsza niż wczoraj. Więc owulacja jeszcze przede mną. Nie wiem czego się spodziewać w tym cyklu, ostatnio miałam cykl 33dniowy, zwykle 28dniowe... No zobaczymy...;) Mamusie, fajnie Wam;)Już oglądacie swoje malusie dzieciaczki na usg;) Pozdrawiam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a pytanie z innej beczki... bierzecie jakies witaminy??? mi przepisał prenatal comlex ale 30 tabletek kosztuje 40 zł i kupiłam prenatal tylko że classic 90 tabletek za 52 zł.... i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, pani w aptece stwierdziła że skład jest bardzo podobny tylko że tamtem ma dodatkowo imbir... teraz w necie przejrzałam to oprócz imbiru ma jeszcze pare składników..... sama nie wiem... czy dobrze zrobiłam.... może pójde oddam..... doradzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) Ja już po wizycie u gina. I nic mi sie nie wyjaśniło. Ale od początku: jak tylko weszłam do gabinetu i powiedziałam że chyba jestem w ciązy to dowiedziałam się zę nowe usg jest w naprawie, ale mieli w zastępstwie takie z przed epoki kamienia łupanego. Najpierf badanie przez powłoki brzuszne- endometrium powiększune 18 mm. coś tam mu zaświtało ale nie był pewny czy to zarodek czy jak to określił jakiaś blizna po łużeczkowaniu po porodzie bo z tego co widzi to sieczke mi w macicy zrobili. potem usg dopocjwowe-znalazł zarodek- chyba??? ale nie jest pewny czy to napewno ciąża bo jest malustki. Ale p[owiedział że jest szansa Przepisał luteine dopochwowo i kazał przyjśść za tydzień jak krwawienie nie wystąpi. po powrocie zrobiłam jeszcze teścik i tylko jedna kreska. ta niepewność mnie zabije... spotkała się któraś z czymś takim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja czekam i mam wielka nadzieje ze@ nie przyjdzie tak bardzo pragne zeby sei w koncu udalo dzis jestem 11 dni od inseminacji poniedziałek albo wtorek ma przyjsc@ a ja nie to w czerwcu kolejne podejscie:O do IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) i jesli moge chcialabym sie przylaczyc...za wszystkie trzymam mocno kciuki....jestem 9 miesiecy po slubie odstawilam tabletki dopiero 2 tyg. temu, porobilam wszystkie badania, biore kwas foliowy,...narazie mialam troche zle wyniki cytologii biore antybiotyki,ale mam nadzieje ze pod koniec czerwca zaczniemy starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_05.12
moje konto --> ja biorę "falvit mama" i zaczęłam go brać jak tylko się dowiedziałam o ciąży później gin też mi go zaleciła i wszystkie znajome mówią że własnie to brały bo ma bardzo dużo witamin i większość lekarzy go poleca a jeśli chodzi o cenę to u mnie w aptece 37 zł 60 tabletek i bierze się jedną dziennie... ogólnie jak czytałam to najcześciej są one zalecane bo cena przystępna a i skład bardzo fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_05.12
poziomka-n jeśli odstawiłas tabletki to to jest najlepszy moment na starania... w sumie to nawet za bardzo starać się wtedy nie trzeba... ponieważ pierwszy miesiąc po odstawieniu sa aktywne w pełni dwa jajniki ;) ja np odstawiłam tabletki w lutym w marcu 18 miałam jeszcze @ a 7.04 zaszłam w ciąże i to nie planowaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw nie najpierf hehe sorki za błędy ale siedze i rycze bo trce nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzedniej ciąży też brałam falvi mama, poleciła mi go koleżanka aptekarka. nie wieżcie temu co polecają lekarze, bo to zależy od tego który przedstawiciel firmy farmauceutycznej lepiej się "stara". do mojego praodawcy codziennie po kilku przychodzi z różnymi prezencikami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manawi nie zamartwiaj sie tak napewno bedzie wszystko dobrze:) a moze idz do innego ginekologa ? ktory ma lepszy sprzet? bo co sie zadreczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym tygodni już nie pójdę, bo weekend. poczekam do pętku, co ma byc to będzie. dziś wraca mężuś to podtrzyma mnie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za podpowiedz:) trzymam za Was wszystkie kciuki....mam nadzieje ze kazda z nas bedzie miala upragnionego dzidziusia-Te Panie ktore sa w ciazy oraz te ktore o niej marza...kazdej z osobna zycze duzo sil wiary oraz szczesliwego rozwiazania...ja jeszcze 9 dni na antybiotykach potem kolejna cytologia...i za ok 20 dni ruszam z pelna moca...gdy czytam rozne fora i komenrtarze to mam pelno obaw ale jestem, dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Co do tematu tabletek=chemii w ciąży. Przyjaciel mojego taty jest znanym ginekologiem, a prywatnie świetnym i rzeczowym facetem. Podstawowa zasada- jeśli wyniki są dobre nie faszerowac siebie i dzieciatka chemią! Wystarczy kwas foliowy do 3mc i ZDROWA dieta. Mam nadzieję, że za tydzień zobaczę upragnioną drugą kreseczkę:) Starające się: nick......................cykl starań.....................ostatnia @ dreaminggirl.................2........................... ..15.04.2012r. manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1........................... ...07.05.2012 Zafasolkowane: Nick........ cykl starań......termin porodu..... syn/córka rottana.....................6...........8 styczeń............. viola150....................8...........począt. stycznia... Mimi_05.12.................1............03.01.2013......... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ja dzisiaj czuje sie strasznie senna i apetyt miałam jak nigdy tylko obiad stawał mi w gardle :/ a co do witaminek to mi tez lekarz nie wypisał biorę tylko kwas foliowy i duphaston na podtrzymanie Starające się: nick......................cykl starań.....................ostatnia @ dreaminggirl.................2........................... ..15.04.2012r. manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1........................... ...07.05.2012 Zafasolkowane: Nick........ cykl starań......termin porodu..... syn/córka rottana.....................6...........8 styczeń............. viola150....................8...........począt. stycznia... Mimi_05.12.................1............03.01.2013....... .. marta2387................??............ok.18.01.2013.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
dzięki dziewczyny za otuchę. Dziś brzuszek prawie nie boli ale za to śpię jak małe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafijna
Witajcie dziewczyny, co u Was? Jak starania? Jak się czujecie? Ja obecnie zdycham z gorączką 38,5 st. - grypa :( I tak już od paru dni - wcześniej miałam zapalenie ucha środkowego... Uważajcie na siebie by nie łapać wszystkiego tak jak ja... Zapytam z ciekawości - zastanawiałyście się już nad imionami dla dzieci ? :) Jakie najbardziej Wam się podobają oraz jakie macie typy dla swoich potomnych ? :) Starające się: nick......................cykl starań.....................ostatnia @ dreaminggirl.................2........................... ..15.04.2012r. manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1........................... ...07.05.2012 Zafasolkowane: Nick........ cykl starań......termin porodu..... syn/córka rottana.............6...........8 styczeń.......... viola150 ............8..........począt. stycznia. Mimi_05.12.........1..........03.01.2013..... Mafijna .............1......... grudzień/styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafijna
Ocho przekłamałam tabelkę bo marta2387 się dopisała a mój post zamieściłam parę minut po niej więc tabelkę poprawiam żeby każda następna znów mogła kopiować ;) Starające się: nick......................cykl starań.....................ostatnia @ dreaminggirl.................2........................... ..15.04.2012r. manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1........................... ...07.05.2012 Zafasolkowane: Nick........ cykl starań......termin porodu..... syn/córka rottana.............6...........8 styczeń.......... ? viola150 ............8..........począt. stycznia. ? Mimi_05.12.........1..........03.01.2013..... ? Mafijna .............1......... grudzień/styczeń ? marta2387.........??.. .......ok.18.01.2013..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafijna, imiona dla dzieci... bardzo lubię ten temat:) Mam już synka. Ma na imię Ignacy. Jeśli będzie drugi synek to może Jan albo Julian. Jeśli córka to Alicja albo Izabella lub Julia. Nie ukrywam, że mogłaby byc córka, zreszta obliczyłam, że wg chińskiego kalendarza będzie dziewczynka i staranka były przed owulacją:) Zobaczymy... A jakie Wam się podobają imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafijna
gaja_86 Jak będzie syn to będzie Ignacy :) czyli tak jak Twój synek. Jeśli córka to albo Sonia Sabina albo Emilia Karina. Dla syna na razie drugiego imienia nie mamy - zbyt wiele do wyboru więc pewnie na drugie zdecydujemy się w ostatniej chwili. Mój brat cioteczny stwierdził że jeśli chodzi o syna to imię jak najbardziej dobre ale co do córki obstawia żeby miała ona w swoim imieniu pierwszą literę mojego imienia i imienia mojego narzeczonego czyli wychodzi jak na razie albo Michalina albo Marcelina co średnio mi się podoba :P (Mój narzeczony Michał ja natomiast mam na imię Cecylia) ;] Ty myślisz o córce mi natomiast marzy się syn!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafijna a podaj mi swoją datę urodzenia i datę zapłodnienia dzidzisia to Ci powiem kogo nosisz pod serduchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafijna
gaja_86 prawdopodobnie zapłodnienie 15 kwietnia 2012 ale to za dwa tygodnie do Ciebie się jeszcze uśmiechnę żebyś mi to wyliczyła jeszcze raz, bo na razie za mała była ciąża żeby ustalić konkretnie data zajścia i datę porodu . więc jak będę miała konkret który jednak nie będzie dniam 15 kwietnia to poproszę Ciebie o wyliczenie jeszcze raz ok ? :) ja natomiast urodzona 17 grudnia 1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafijna potrzebuję tylko miesiąc i rok zaplodnienia. Wg kalendarza, który posiadam będziesz miała synka ale sprawdziłam jeszcze na angielskiej stronie i tam wychodzi córeczka. Zawsze jest pewniej jeśli dwa kalendarze się pokryją. U mnie tak jest, w dwóch wychodzi dziewczynka. Przykro mi, że nie pomogłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafijna
gaja_86 Luz blues ;) Nie szkodzi - chęci najważniejsze :) Trudno - muszę czekać do 5 miesiąca by wiedzieć co będzie Przynajmniej Twój kalendarz daje mi "nadzieję" na upragnionego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, uaktualnię też tabelkę, bo już następny cykl starań przede mną;) Gaja, trzymam kciuki za II kreseczki;) Starające się: nick......................cykl starań.....................ostatnia @ manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1........................... ...07.05.2012 dreaminggirl.................3........................... ..17.05.2012r. Zafasolkowane: Nick........ cykl starań......termin porodu..... syn/córka rottana.....................6...........8 styczeń............. viola150....................8...........począt. stycznia... Mimi_05.12.................1............03.01.2013....... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań.....................ostatnia @ manawi.......................1........................... . 18.04 nati0587.....................1........................... ..17.04.2012 gaja_86......................1........................... ...07.05.2012 dreaminggirl.................3........................... ..17.05.2012r. Zafasolkowane: Nick........ cykl starań......termin porodu..... syn/córka rottana.....................6...........8 styczeń............. viola150....................8...........począt. stycznia... Mimi_05.12.................1............03.01.2013....... .. Mafijna .............1......... grudzień/styczeń ? marta2387.........??.. .......ok.18.01.2013..... ? ktoś zjadł dwie koleżanki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, ja zjadłam, nie wiem jak ja to zrobiłam...:( Przepraszam zjedzone dziewczynki i dziękuję za poprawienie listy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej ja wróciłam do domu i padam,,, jutro się odezwe bo jestem taka wkurwiona ze masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMi_05.12
rottana może pora na zwolnienie bo praca Ci chyba nie służy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×