Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
Tak tak wiemy to już wiemy.Odpowidz na pytania tobie zadane.Rozumiem ze oprócz tego wszyscy w domu zdrowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos wypowiedzi o suplementacj w sklepach.Podaj mi choc jeden z tych rewelacyjnych suplementów który dodzedł do skumulowanego dochodu 4 mld dolarów w 8 lat tak jak monavie . No bo napisałeś jak coś jest dobre to sie sprzedaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
btw powiedz co bierzesz, też by mi się czasem przydał taki odlot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
btk* oczywiście miało być. Już przez internety udziela mi się twój "schiz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4mld dolarów w 8 lat? cienko, sa lepsze" sekty" ekonomiczne;) ale gdyby produkt był tak rewelacyjny i sprzedawany tylko z "półki"to przelicz sobie dystrybutorku/biznesmenie/konsumencie jaki byłby obrót gdyby tylko kilka% ludzi dokonało zakupu?Oczywiście wtedy kazda "normalna" firma obniżyłaby przez to koszty produkcji(skala popytu itd.) co zwiekszyłoby dochód albo wpłynełoby na niższą cenę no chyba ,że Wy rozumiecie ekonomie tylko po "swojemu";) i nic do Was nie dociera jakbyście byli delikatnie mówiąc"opętani".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obserwuję ale nie komentuję bo nie ma czego. Możesz jeszcze kilka razy pisać abym podał imię i nazwisko ale odpowiedz sobie sam szczerze na da pytania: 1. czy będąc na moim miejscu i znając wasz fanatyzm zrobiłbyś to? 2. co by to wniosło do dyskusji? od jakiegoś czasu nie macie żadnych argumentów więc opowiedziałeś kilka pięknych bajek na dobranoc rodem z biblii. wasz brak argumentów, danych, certyfikatów itp. oraz moja wiedza o tym i na temat mlm mówi sama za siebie więc się nie powtarzaj. Może zrób sobie przerwę i poczytaj parę książek w temacie. Na koniec podkreślę jeszcze raz: Polska to wielomilionowy kraj i nie ma jednego Bartka któremu nie poda się mv. Ludzi którzy wtopili kasę w ten świetny biznesik są już setki więc się nie dziw pojawiającymi się wpisami, które nie są pisane pod nickiem Btk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem , choroba psychiczna nie jedno ma imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem , choroba psychiczna nie jedno ma imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto jak nie ty miałby wiedzieć najlepiej... p.s. znowu trochę zaśmiecasz więc wieczorem (po dobranocce) odświeżę ściemę mv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt juz z toba nie bedzie gadać ani powaznie cie traktowac btk gość i jeszcze parę nicków.Z psychicznym nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co piszesz... ? dostarczasz mi codzienną - zdrową porcję śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Mazgaj się chowa ;) Ale moge podać namiary na swietnego specjalistę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to ten sam co ciebie leczy to nikomu nie podawaj tych namiarów bo widać że nie potrafi pomagać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o zaśmiecanie tematu , to ty betka stworzyłes tu już wysypisko śmieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin78
Tak sobie czytam te wszystkie posty i dostrzegam pewną prawidłowość z inną Firmą mlm w której jestem. Czym lepsze produkty ma firma i dynamiczniej się rozwija, tym więcej na różnych forach pojawia się różnej maści "opluwaczy". Zadziwia mnie jak dużo energii na to poświęcają i cennego czasu marnują. Wynika, że są bezpośrednio zainteresowani tym, aby konkretnej firmie "doprawić gębę". Tak kiedyś było z moją firmą. Jak sprzedaż siadła to i "opluwacze" zniknęli... usmiech.gif Tak więc jeżeli z taką nienawiścią odnoszą się do Monavie to podejrzewam, że są "liderami" w innych mlmach i zwyczajnie ludzie im uciekają do MV, bo tu jest produkt lepszy i lepiej płacą. Tak jest z MC Donald's, Apple, Microsoft i Discopolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej bym tego nie ujął , haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja obserwuję że im dłużej przedstawiam swoje rację i fakty to tym mniej jest nad nimi dyskusji a więcej tekstów w stylu: to już nam się znudziło i pewnie jesteś z konkurencji. Powyższe świadczy wyłącznie o tym że nie macie już żadnych argumentów a to dobrze. Przynajmniej nie kłamiecie - chodź ubliżacie i podważacie ale to betka. Przypominam fakty, które wskazują na kłamstwa i manipulacje mv i z nimi podyskutujcie: 1.Socjotechnika wobec najbliższych - czyli wywieranie podświadomego wpływu na decyzje innych osób - wspaniała technika w tak prawym i przejrzystym "biznesiku". 2. W mv zarabia wyłącznie minimalny odsetek osób (około 3%). Te 3% to ludzie co weszli na początku działalności tej formy w danym kraju - reszta to szeregowi żołnierze do walki na rynku. 2.1. Tutaj doszło coś nowego. Podobno są jakieś badania z 2013 r. i w Polsce zarabia o wiele większy odsetek osób ale "gość" który tak twierdzi nie może tego udokumentować więc jak ktoś chce to można wierzyć... . 3. Brak udokumentowanych obiektywnych badań potwierdzających jakość napoi itp. Nie chodzi o badania nad jagodą acai ale nad produktami mv. 4. Wykorzystywanie wybranych fragmentów wypowiedzi Kiyosakiego, który nawet jednego słowa nie mówi o marketingu społecznościowym tylko o sieciwoym. Ten mądry facet w życiu by się nie podpisał pod biznesem który w głównej mierze polega na tym aby uwierzyć - na tym polega istnienie danej religii a nie biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes niemożliwy :) sedno jest takie ześ z konkurencji i do tego chory . Po co wiec poraz kolejnya ci ktos odpowiadać.Po za tym wszyscy u ciebie zdrowi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No I kolejne osoby awansowały w tym tygodniu :) oj dzieje się dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę wyłącznie do i dla ludzi którzy zastanawiają się nad wejściem do mv. Na moje pytania nie potrafili mi odpowiedzieć gdy byłem w mv, nie dali dowodów na prawdziwość powtarzanych w kółko słów i m.in. dlatego odszedłem. Wy nie musicie pytać się na forum bo i tak nie dostaniecie tu merytorycznych odpowiedzi bo takie nie istnieją (jak macie chęć to przeczytajcie ze 20 postów w tył a sami się przekonacie). Tutaj mv wyznaczyło kilka osób aby pisały głupoty że niby coś wyjaśnione ale to wszystko ściema t.j. mv. Żądajcie informacji o których piszę od osób które Was będą chciały wciągnąć i nic więcej nie będziecie musieli robić bo sami zobaczycie jak zaczną się kręcić i motać. To powinno mówić samo za siebie. Pozdrawiam ludzi inteligentnych i uczciwych. p.s. dlaczego to robię? bo nie lubię obłudy a z tym się spotkałem i straciłem na tym pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście jak ktoś chce rozpocząć wspołprace to dostaje odpowiednie informacje.A twoje wpisy pokazujemy na spotkaniu ,pokazując od razu jak jest naprawdę.Niezły ubaw mamy na spotkaniach.:) Niestety mamy za dobre argumenty żeby jeden krzykacz pod róznymi nickami mógł zniechęcic kogokolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze kolejne już kłamstwo: gość o setkach twarzy napisał: "na szczęście jak ktoś chce rozpocząć wspołprace to dostaje odpowiednie informacje.A twoje wpisy pokazujemy na spotkaniu ,pokazując od razu jak jest naprawdę.Niezły ubaw mamy na spotkaniach." wcześniej pisał że wszystko już wyjaśnione na forum (a nic nie było wyjaśniane) ... Jakie będzie twoje kolejne potknięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjaśnione jest :) dokumenty są dla poważnych ludzi a nie dla dzieci w piaskownicy ;) nie denerwuj się ,jezeli jest tak jak piszesz to nie mamy co pokazywać potencjalnym wapółpracownikom no nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko udowadniam ci kolejne kłamstwo :) widać jednak że nie robi to na tobie wrażenia... tylko już naściemniałeś - pokaż certyfikat zawodowego kłamcy. Może też nie rozumiesz sensu wypowiedzi?! A i nie odpowiadaj na to pytanie bo jeżeli nie rozumiesz to tłumaczę że to było pytanie retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamstwo koleś to się twój nick powinien nazywać.Gdybyś był pinokiem to twój nos byłby gdzieś w okolicy marsa ;) ale nie martw sie jak nie mamy dokumentów badań i certyfikatów to możesz być spokojny :) prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do btk
Zauważyłem, że jesteś człowiekiem, który podważa wszystko co widzi. Ciągle poszukujesz dowodów na papierze, tymczasem większość ludzi woli badać produkt na sobie. Oddaj sok do ekspertyzy i będziesz wiedział. Oczywiście nie zrobisz tego bo co za sens, skoro i tak podważysz wyniki. Fakt, że szukasz laboratoryjnych dowodów na temat dokładnego składu na forum w domenie "kafeteria", które kojarzy się z luźnymi rozmowami na rozmaite tematy świadczy jedynie o Twoich obłąkanych zamiarach. Jedź na spotkanie z czołowymi liderami firmy i zrób z nich "malutkich", pokaż jak szybko ich zdemaskowałeś. Tego również nie zrobisz, bo jesteś tylko internetowym trollem z za monitora. I to nie ma Ciebie w żaden sposób obrazić, jesteś po prostu takim typem człowieka. Zaraz ktoś będzie chciał napisać (być może Ty pod innym nickiem, znając Twoje obsesyjne zakochanie w MV), jak jesteś wspaniały bo podajesz niepodważalne argumenty, że produkt to ściema. Na mnie i innych, którzy piją napój to nie zadziała, nie zadziała też na kogoś, kto w życiu chce czegoś więcej niż marudzenie przed monitorem. Nie spotkałem na swojej drodze nikogo, kto nie czułby się lepiej po MV. I to nie są obłąkani, zapatrzeni w firmę ludzie. Często nie mają nic wspólnego z biznesem MV, a po prostu korzystają z tego co im daje ten produkt. Ich nie obchodzi, że nie dostali do butelki certyfikatu z każdej możliwej instytucji medycznej, że to jest cód na ziemi, bo nie jest. To ludzie, którzy sami na sobie czują to co czują. Fakt, że czasem na forum piszą jedynie dystrybutorzy, którzy wymyślają jak to im pomogło, czasem są to zasłyszane historie. Często jest jednak tak, że są to z życia wzięte posty ludzi, których nie obchodzi ta polemika tutaj na portalu. Ja nikomu nie muszę opowiadać jak na mnie zadziałało MV. Po prostu widzą to moi znajomi i sami zwracają na to uwagę. Widzi to moja rodzina i ja widzę to u moich bliskich, bo MV polecam właśnie najbliższym z mojego otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze, chodź w połowie napisane słowa prawdy. Nie ma certyfikatów dla soków i fajnie że ktoś w końcu to przyznał. Zajęło to dobre 10 dni ale to i tak szybko. Przedstawicielstwo mv w Polsce odpisało nam dopiero po 20 dniach. To co opisałeś to nic innego niż ja napisałem - tzn. musisz uwierzyć. Odpowiedz jeszcze na 3 kolejne zarzuty: 1. Socjotechnika. 2. Minimalny odsetek osób zarbiających w mv. 3. Używanie wybranych wypowiedzi Kiyosakiego który nawet słowa nie mówi o czymś takim jak wasz biznesik. p.s. dlaczego to robię? bo nie lubię obłudy a z tym się spotkałem w mv i straciłem na tym pieniądze, moi koledzy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz się, ponad to, to tylko Twoja opinia. Ja uważam, że każdy Twój przykład jest mierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierny ? To za dużo . Tylko psychicznie chory człowiek może coś takiego wymyślić,a jeszcze do tego czytać ze zrozumieniem nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być skończonym frajerem żeby brać się za dystrybucje mv. :D Zresztą wystarczy spojrzeć na dystrybutorów, frajerstwo mają wymalowane na ryjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×