Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
ile możemy zarobić jak bysmy przystąpili większą grupą? Zdajesz sobie sprawę z bezsensowności tego pytania, czy tylko je zadałeś po to żeby zaraz sobie odpowiedzeć jakie ogromne miliony można w monavie zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kinimod solak - napisz do mnie jeśli chcesz więcej informacji na temat mv, oinhcer@wp.pl . Porozmawiamy przedstawię ci wszystkie możliwości, do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kinimod solak mam grupe ponad 1000 ludzi na 3 kontynentach swiata , nie liczy sie kasa tylko bo to pulapka i biznes padnie ,wazny jest produkt szkolenia i prowadzenie liderow do sukcesu .jezeli o taki profil prowadzemia i doswiadczenie ci chodzi to napisz na maila .roblas7@tlen.pl .jestem blisko wroclawia .a ile zarobisz?ustawie ci plan na 5 lat i jak z taka grupa zaczniesz dzialac to masz mega szanse cos w tym temacie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i rzuciły się hieny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykłenaciągactowo
rany, o czym tu tyle chrzanić??? przecież to zwykłe naciągactwo te soczki. a to noni, a to acai, a to inne "cudowne" owoce. nie dajcie się ludzie! w takim marketingu nawet zwykłego dr. witt'a w szkle za 5 zeta sprzedadzą wam za 200, hahahaha :))) szkoda słow, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz o czym piszesz smieszny czlowieczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to licytujcie sie "biznesmeni z klasa":) Wroclaw to tam gdzie taki jeden naciaga ludzi co 2-3 lata na inny genialny "biznes"?:) niech przynajmniej zainwestuje w nowy garnitur bo ludzie mysla ze to de javu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja go podziwiam! Moze mu nowy garnitur nie jest potrzebny No chyba ze wartość czlowieka oceniacie po ubiorze.ja go podziwiam ze działka chce zienic swoje życie chce być niezalezy.reszta siedzi na takim forum i piszą P*****lety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez Go podziwiam,że tak potrafi chytrze wkręcać ludzi i to pod plaszczykiem "dobroci" Taki lider na miare naszych czasów jak dobry polityk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie tu już od miesięcy, a temat widzę nadal rozpala serca i umysły :) Polecającemu kilka stron wcześniej wiersz Tuwima - wielkie dzięki. Mocna rzecz. Ciekaw jestem jak się mają obecnie zagorzali dystrybutorzy-monaviści, którzy kilka miesięcy temu tak gorliwie bronili firmę. Czy spełnił się Wasz sukces czy może już sobie darowaliście? Mój bliski znajomy po wykonaniu prezentacji dla ponad 100 osób, nie osiągnąwszy żadnej rekrutacji, darował sobie... Monavie = piramida finansowa. Pozostaje jak na razie w zgodzie z prawem ponieważ w obiegu znajduje się fizyczny produkt. Kto tego nie chce zrozumieć robi sam sobie krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raquela
To jest temat Monavie, ale ja wypowiem się na temat Akuny, chociazby dlatego ,ze wielokrotnie Akuna była wymieniana w wypowiedziach. Firma Akuna od 13 lat istnieje na rynku polskim, firma cały czas się rozwija,dlatego,że te "głupie" "nawiedzone" osoby piją ALveo, Mastervit,Onyx, swoim dziecią dają Pinki i używają kosmetyki bez parabenów, bez SLS-ów... i są w stanie zdrowia, i dbają o zdrowie, mając pełną świadomość jak dzisiejsze zdrowie jest zagrożone z powodu wszech obecnej chemii w pożywieniu i w kosmetykach. UWAGA , od listopada tego roku firma AKUNA wprowadza innowacyjny program dla każdego człowieka, który dba o zdrowie i chciałby - korzystając z BIO produktów Akuny- zarobić dodatkowe pieniądze,bez bezpośredniej sprzedaży produktów, program typowo partnerski. Zapraszam na telekonferencje w pażdzierniku, w dniach 8,15,22,29, pod linkiem http://akuna.transmisjeonline.pl/akuna , więcej informacji na skypa Dana.K e- mail e.just1@wp.pl tel 609 230 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jest Kononowicz nr. 2. Jak widać na powyższym przykładzie, są to tacy ludzie, którzy nawet nie rozumieją co sie dzieje. Teraz pewnie monavie myśli - "niby głupek, a udało mu się być sławnym"... tak jest sławny tak jak i kononowicz, agencja się do niego dobrała żeby na głupku zbić kasę. Nie pierwszy i nie ostatni przypadek. Szkoda tylko, ze ten ZWYCIĘZA nic na tym nie ugra, a sama agencja. On tylko zostanie głupkiem na całą Polskę, czego nawet nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa : moze Ty się pochwalisz swoimi zarobkami? Jeśli nie znasz Piotr Mosio to nie wstawiaj linka żeby się nabija- Zrozum mały kurczaku .sceptycy krytykują a zwycięzcy analizują .krytyka oślepia ,zaś analizowanie otwiera oczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie kasa za wszelką cenę to nie moja bajka :) Zawsze zarabiam za mało;) ale gdybym miał robić z siebie błazna to wolałbym klepać biedę.sorry nie daje d**y:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Iza "goldzik"....w 1,25min. jest już na szczycie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz Twoja sprawa jaka forme przyjmiesz.ty sam decydujesz o wlasnym sukcesie.pracuje w Monavie ,ciesze sie zdrowiem,swietnymi produktami ,ktorych zaczelam uzywac przed rejstracja do Monavie i w całkiem normalny sposób zarabiam i nie robię z siebie blazna.Nie rozumie tych komentarzy czy ktoś Was przymusza do podjęcia pracy w Monavie?Najwięcej do powiedzenia maja Ci którzy pracują za marne stawki ,klepia bide na etatach ,nic nie wiedza ,nie orientują się w temacie ale maja najwięcej do powiedzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież sama klepiesz biedę skoro musisz być domokrążcą żeby się odbić od dna :D Są ludzie, których stać na to żeby nie musieli się upodlić dla kilku złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiekszy stan upodlenia to zdanie sobie sprawy ze po calym swoim dotychczasowym zyciu jest sie splukanym lub bez grosza-ja natomiast nie biegam po chalupkach tylko zapraszam do siebie.zmien myslenie a napewno zmieni sie twoje zycie,bo tak jak myslisz to doprowadzilo cie do miejsca w ktorym jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie na pewno pchają się oknami żeby nabyć rakotwórczy sok za 100 zł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bym ci zap;acil 200 za wypicie butelki to bys zlopal litrami golasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zapłać mi te 200zł ja chetnie będę pił?Jak jestes taki bogaty to wspomóż biednych i chorych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sie raka nie boisz?tacy hipokryci wlasnie tu siedza na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wypowiedziach niektórych "dystrybutorów" mam wrażenie, że należą oni do grupy monavie pana Piotra B z yt :) Bardzo zbliżony poziom! Ciekawe tylko kto kogo wpisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, sok MonaVie jest na raka - dla dystrybutorów leczy raka, a klienci go dostają (dzięki zawartej w nim chemii) Haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dystrybutor coś strasznie nerwowy jesteś, czyżby nieudane życie doskwierało? pustka w portfelu? nie udało się złapać kolejny dzień jelenia? :D idź biedaku do swojej sprzedaży, bo my chcemy się trochę z Was pośmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście jakiś nerwowy ten dystrybutor, może łyknij sobie soczku? Podobno świetnie koi nerwy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat wątku został zmieniony z : "MonaVie - kto został oszukany" na "MonaVie - jakie są wasze opinie? " Ciekawe ile monavie zapłaciło o2 za tą zmianę :) ? Kwestia, która nie była tu chyba jeszcze poruszana: podatki. Podatek dochodowy to wiadomo, 18 lub 19 % od zysków (nawiasem mówiąc najgorszy podatek). Dochodzi jeszcze VAT. Na tą chwilę przypuszczam, że większość dystrybutorów nie ma działalności gospodarczych i nie płacą VAT'u od wypłat z monavie. Urząd skarbowy węszy jednak gdzie się tylko da, więc możecie być pewni że was wywęszy... Jeśli zatem działania dystrybutora będą nosiły znamiona działalności gospodarczej to z pewnością podejdzie pod konieczności płacenia VAT'u. Podsumowując zatem oba podatki, z każdej stówki wypłaconej wam przez firmę zostaje niecałe 66 zł. Pamiętajcie o tym bo domiar może być jeszcze bardziej bolesny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×