Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
Faktycznie nazwa wątku została zmieniona. NIEZŁE CHAMSTWO. Jednak firma M. ma coś na sumieniu i zaczęła dbać o wizerunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy już było udowadniane w tym wątku jakim kantują dystrybutorzy więc musza zacząć działąć, żeby poprawić swój wizerunek. Niestety monavie w Polsce już zaczęło upadać. Jakby było tak kolorowo to nie odchodziliby dystrybutorzy, którzy pracują tam już ładnych pare lat, a odchodzi ich coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O podatkach też już mówiliśmy kiedyś. Tak to własnie wygląda, wszyscy zadowoleni, bo pracuja bez ubezpieczenia, bez świadczeń i nie odprowadzając większości podatków. Oni się oczywiście cieszą, bo na szkoleniach powiedzieli im, że ZUS to zło, służba zdrowia to też zło, a rząd to juz zupełne zło i nie można im oddawać podatkó więc owieczki posłuchały szamana i rozpowiadają to dalej. Kwestia tego, że gdyby odliczyć jeszcze od tego odkładanie na emeryturę (nawet do skarpety, ale przecież na zwykłych etatach to równiez się wlicza w pensję) odkładanie na prywatne leczenie (również się wlicza w etatach) to wyszłoby, że taki dystrybutor, który dostaje 4tys tak w rzeczywistości zarabia jakieś 1800zł maks... a ilu tam jest takich w skali całego biznesu, którzy 4 tys wyciągają... :P Niestety osoba, która zostaje dystrybutorem musi miec specyficzne cechy aby dać sobie to wszytsko wmówic, dlatego wyobrażam juz sobie co musi się dziac na takich szkoleniach :D podejrzewam, że większość ludzi jest podobna do tego zwycięzcy z filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłacilizazmianętytułu
OOOO, widzę że firma zapłaciła za zmianę tytułu wątku! Przypomnę, że oryginalnie brzmiał: "Monavie - kto został oszukany?" Nic dodać, nic ująć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zarobków. Byłem w dwóch firmach MLM i tak się składało, że miałem podgląd sporej grupy pode mną. W grupie tej byli zazwyczaj dwaj lub trzej liderzy (znani w regionie lub kraju). Bardzo mi przykro, ale zarobki tych panów i pani oszałamiające nie były. Śmiem twierdzić, że po odliczeniu miesięcznego haraczu dla firmy, czyli miesięcznego minimalnego zakupu "na własny użytek", po odliczeniu podatku 18% oraz w jednym przypadku kosztu prowadzenia działalności, autentyczna wypłata była NIŻSZA niż pensja kasjerki z marketu. I teraz nasuwa się pytanie. Czy w firmach tych tak dobrze się zarabia, czy tak dobrze się kantuje? Na podstawie dowodów wybieram opcję drugą. Odpowiadam z góry na pytanie: "Skąd wiesz, że tyle zarabiają, przecież sum się nie publikuje". Otóż wiem, bo mam kalkulator, znam plan i łatwo mogę wyliczyć na podstawie punktów ze struktury. Więc sorry. Odpowiem też na kolejne pytanie, czyli: "W tym kraju jest wiele osób, które zarabiają świetną kasę, więc nie pisz bzdur". Zgadzam się, w Polsce są ludzie, którzy zarobili fortunę w MLM. Jednak na ich sukces składa się kilka czynników. Pierwszy: zaczynali w latach 90, kiedy na spotkania potrafiło przyjść 100 osób, z których 80 wchodziło w biznes. Sam pamiętam, bo byłem na spotkaniu Forever i Amwaya. Drugi czynnik: bardzo, ale to bardzo zdeterminowani ludzie, którzy "na biznes" oprócz swoich sąsiadów, przyjaciół i przede wszystkim rodziny, wciągną dodatkowo ich kota, psa, bezdomnego z okolicy, kogokolwiek byle informacja była przekazywana dalej. Rąbią ludzi po 12 godzin na dobę, obiecując im raj na ziemi, byle tylko kupowali sok, kapsułki, czy pudełka śniadaniowe. Kończąc wypowiedź odpowiem z góry na trzecie pytanie, a raczej zarzut: "Byłem w mlm i nic nie zarobiłeś, więc piszesz głupoty aby się zemścić". Tak, byłem w dwóch firmach MLM, zarobiłem niezłe pieniądze. Sumy nie były oszałamiające, ponieważ nie chciałem się upadlać i wciskać towar komu popadnie oraz zmuszać wszystkich by robili to samo co ja. Dziś mam własną działalność, do której założenia zainspirowała mnie jedna z firm mlm. Jestem zadowolony. A czemu piszę w tym wątku? Niedawno odebrałem maila od kolegi z branży finansowej, faceta po 50, który chciał mnie namówić na Monavie. W ten sposób trafiłem na forum. Współczuję niektórym, bo życie nie polega na marzeniach tylko ich spełnianiu. A z takim podejściem, ślepą wiarą i upadlaniem się, mało kto je spełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..z takim podejsciem i upodleniem sami wiążecie sobie sznur na szyi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu dystrybutor@tlen.pl ty chyba sobie nie przyswoiłeś cennej wiedzy z tego filmiku bo nie zachowujesz spokoju, o którym Brian Tracy mówi że jest najważniejszy :)) Co wg ciebie wniósł ten wykład do tutejszej dyskusji ? Zlepek ogólników o pozytywnym myśleniu...nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać piotr g. wciąż na fali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotr g.? znam tylko piotra b. slynnego zwycięzce a może mnie coś ominęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taki jeden gość co tu się cały czas udziela .Oczywiscie negatywnie i niestety nie bezinteresownie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając chamską zmianę nazwy wątku przez o2, mam pytanie do lub o dystrybutorów. Wielu dystrybutorów MV poprzechodziło ze swoimi grupami do innych firm. Dlaczego się "przepisali"? Przecież ten biznes jest taki super. Wielu liderów nagrało nawet filmy z opowiastkami jaka ta firma jest świetna, a dziś, po kilku miesiącach lub roku całkowita zmiana..... A przecież biznes miał być na lataaaaa..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co takiemu matolowi tlumaczyc.no jakie ty bzdury piszesz matole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Kaczmarczyk
Ja handluję mongplskimi koniobijkami automatycznymi a kasa z tego jak nie przymierzając z iWooWe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
INFO na temat benzenu dla "znawców " benzoesan sodu może być szkodliwy (tj. tworzy się szkodliwy benzen) tylko i wyłącznie przy zachowaniu korzystnych temu procesowi warunków: ciśnienia, temperatury oraz czasu. Wszystkie z tych czynników, w drodze opatentowanego procesu produkcji, zostały zminimalizowane tak, by wyeliminować jakiekolwiek ryzyko związane z obecnością tego związku w soku MonaVie. A tu informacja nie ze strony monavie - tylko ogólnie dostępna ze stron "konkurencyjnych "firm Benzoensan sodu wystepuje naturalnie w formie wolnej i wiązanej w wielu roślinach i gatunkach zwierząt. Jest naturalnym produktem przemiany materii u roślin i organizmów. Znaczne ilosci znaleziono w większości jagód (żurawina, borówka czarna). Benzoensan sodu tworzy się także w jabłkach zakażonych grzybem nectria galligena i w sosnach szczepionych przeciwko chorobotworzym nicieniom. Wśród zwierząt benzoensan sodu rozpoznano głównie u zwierząt wszystkożernych w organach wewnętrznych i mięśniach "Lagopus mutus" jak również w gruczołach wydzielania samców "ovibos moschatus" azjatyckich słoni. Dzięki występowaniu w wielu organizmach, benzoensan sodu jest naturalnie obecny w pożywieniu. Kilka typowych przykładów wyszczególniających omawiane zakresy w wybranych produktach (źródło Sieber, 1989) Mleko (śladowo) 6 mg/kg Jogurt 12-40 mg/kg Ser (śladowo) 40 mg/kg Ziemniaki, fasola, zboże, płatki zbożowe (śladowo) 0.2 mg/kg Mąka sojowa, orzechy 1.2-11 mg/kg W miodzie w zależności od kwiatów z których był zbierany znaleziono związki wolnego benzoensanu sodu w stężeniu 10-100mg/kg (Steeg & Montag, 1987)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergo_via
uwielbiam marketing szeptany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , najlepszy jest czarny PR , to działa lepiej niż marketing szeptany , to widać po tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile jest tego"naturalnego benzoesanu" w 100ml lob 100g soku?Tylko proszę o konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrazowo - w całej butelce jest tyle ile w około 40 gramach żurawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile jest tam żurawiny?40gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopuszczalna dawka dobowa spożycia benzoesanu to 5mg/1 kg masy ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze komuna ma sie dobrze :) Cenzura działa wspaniale, admin kafeterii chyba jest dystrubutorem tych kompotów hehe. Ciekawe co na to Katarynka17, którą firma MONAVIE OSZUKAŁA?? Jeszcze 2, 3 miesiące i temat bedzie sie nazywał "Monavie - wspaniała firma, wielkie zatobki"... co za gów no i patologia to brak słów... obyście dostali raka pijąc te soczki lub chociaż ostrej sraczki! Kafeteria.pl - KOMUNA I ZMIENIANIE NAZW TEMATÓW TYLKO U NAS.. TOWARZYSZ URBAN BYŁBY DUMNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba napisałem wyrażnie , jest tyle ile w 40 gramach żurawiny , nie napisałem ,że jest 40 gram żurawiny .Gwoli scisłości w Asai też jest benzoesan. Jacy wy jestescie tempi .W czym was monavie oszukało ? Jedno jest pewne , jak piliscie ten sok to na pewno nie pomogło na mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam nie pasi , to wpieprzajcie czipsy i popijajccie soczkiem z hortexu .Czy ktoś komuś każe komukolwiek cokolwiek kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamskie te wpisy dystrybutorów.Słoma z butów.Szukałeminfo a tu od razu foch.Dziecinada.Szkoda bo chciałem zainwestować z klka tysiecy....Pozdrawiam zwolenników i przeciwników mv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty madraliński z mv to ile tego jest w butelce mv?w 100ml czy w 100g?podaj jedna odpowiedź to sobie przeliczę madrusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska firma sprzedaje 100-procentowe soki z acai pod marką EkaMedica 3x taniej niż MV i nie ładuje tam żadnych konserwantów. 🖐️ Da się? Da. Powodzenia w szukaniu frajerów na MV. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne te soczki , Akuna Monavie , dzemiki wspaniałe Flavonu a teraz jeszcze duolife . Same magiczne Specyfiki do wyciągania pieniędzy. ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mądrala od 100 % soku z asai , proponuje kupować ten z tymbarku , jeszcze tańszy za 3 zeta ;) i z syropkiem fruktozowo-glukozowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×