Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Gość goSSSS
I TY MOŻESZ TESTOWAĆ ZA DARMO MARKOWE KOSMETYKI: http://$shinybox.pl/?ref=baa8ab5 (Wykasuj $) ShinyBox to pięknie zapakowane pudełko z pięcioma mini produktami kosmetycznymi, dostarczone do Twoich drzwi każdego miesiąca. To sposób na poznanie najnowszych trendów w kosmetyce, odkrycie lususowych produktów oraz ich wypróbowanie przed zakupem. Nasze produkty, to kosmetyki polskich oraz zagranicznych marek. To produkty o takiej objętości, która pozwoli Ci je w pełni przetestować i ocenić czy są dla Ciebie idealne! Co miesiąc otrzymasz informacje na temat kosmetyków, które znajdziesz w aktualnym ShinyBox'ie oraz sposoby ich użycia. Nie zwlekaj! Dołącz do klubu ShinyBox już dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisiu a pewnie, że będziemy :D a może skończysz razem ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄.tez sie nigdzie nie wybieram i tez sie bardzo z Wami zrzylam:) Galaretki juz ztygna i potem wio!!!!do lodowy i mnaiam,mniam,Bilurbinko jedna ci podrzucam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziczyny ja dopiero wrocilam pojechalam z moim do miasta pare rzeczy pozałatwiac :P odwedzilismy znajomych jeszcze i tak zleciało MIMISIA to chyba jamam tu najwiecej do zrzucenia hehehe tak ci troche podbuduje bo widz ze o mnie zaponialas dziewczynki odezwe sie wieczorem bo przez ta przeprowadzke mam urwanie glowybuziaki kochane :P:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki ja akurat też zrobiłam dwie galaretki(z paczki)pomarańczową i wiśniową teraz wystawiłam je na balkon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj malo zjadlam. Rano tylko kawa i szybko do pracy,potam troche twarogu ze szczypiorkiem i kawke ,a taraz czakam na galaretki- Nie mam apetytu ostatnio,i nie wiem czy to dobrze czy zle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka uaktualniona:)wejde pozniej;) natalinka - gratki!!! MiMisiA - super,ze biegasz tez bym chciala ale narazie to nie wypali poprostu nie mam kiedy,wiec cwiczonka i rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem załamana i chyba kończę tą dietę bo to i tak nic nie daje:( niby -20kg a za przeproszeniem gówno widać!!!!! z brzucha mi nic nie schodzi!!!!!!!:( gdyby nie brzuch to nawet bym się zmieściła w 42 rozmiar już!!! MAM DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiMisiA - NIE PODDAWAJ SIĘ!!!20 kg to Twój sukces i to duży,ja np tez jak przytyłam to poszło mi w brzuch (typ jabłka) mam wciecie w talii,ale wiesz chcialabym miec jeszcze wieksze wciecie;) Kochana głowa do gory i dzialaj dalej NIE WOLNO CI SIE TERAZ PODDAĆ OJ NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiełki rzodkiewki wczoraj kupiłam muszę spróbować,a jadłyście kiełki brokuła?bo ja bardzo lubie samego brokula,kalafiorka,brukselkę itd,ale kielków brokuła nie jadłam dobre są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej....ej....... Mimisku-dzielna dziewczyni,to do ciebie nie podobne!!!!!!! Sluchaj ,amoze kup sobie taki pas odchudzajacy na brzuch.Ja go mam juz pare dobrych lat.Mozna go prac czesto i caly czas go nosze przy duzych wysilkach.Jest naprawde szuper!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Naprawdę mam dość już tego brzucha!!!!:( z nóg i rąk pięknie spadły kilogramy a ten brzuch:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MimisiA- Kochana ja gdyby nie brzuch to nie wiem czy brałabym sie wogóle za odchudzanie!! ale wierz mi brzuch uda to z reguły najpóxniej schodzi więc nie poddawaj się, jesli robisz brzuszki i teraz jeszcze biegasz to pomału i tego się pozbędziesz!!!!!:) Ja dzisiaj tez mało zjadłam ( ALE BOJĘ SIĘ WIECZORU JAK MI SIĘ ''SSANIE'' WŁĄCZY- WIĘC W PLANIE SZYBKO DO ŁÓZKA) Rano ananas, potem twarożek ziarnisty, morze kawy z mlekiem 0,5 %, popołudnie spędziłam u mamy a tam frytki, obiad z sosem itp:( ale na szczęście nie dałam się skusić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to kusi wejść na wagę, ale jak tam nie będzie z kg mniej to się popłaczę:( więc jeszcze chyba poczekam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki - :)jak do tylu???do przodu chyba hehe;)taki psikus;) kurcze nie wiem co jest waga schodzi,ale dosc powoli...mówi sie ze 1kg/1,5kg na tydzien to zdrowo bo jojo nie grozi,ale to powolne dosc jest...kiedys bralam zelixe to w 11 dni poszlo 4,5 kg ale w tym roku chcę zajsc w ciąże,wiec tego typu srodki odpadaja nie bede brac zadnej chemii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja też eksperymentowałam z zelixą na szczęście tylko kilka dni, po spać nie mogłam, przyspieszone bicie serca itp , dobrze że szybko sie opamietałam- to świństwo, moze lepiej wolniej ale zdrowiej:) Paseczkikropeczki- niby czuję ze cos tam spadło ale chyba jeszcze poczekam.... Dzisiaj zaszalałam i sukienke sobie kupiłam (w sumie to nawet dwie) ale o jednej tylko powiedziałam mojemu T;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa chyba,ze w sensie kg do tylu;) zrobilam sobie dzis manicure,maseczke,henne,masaz twarzy i opalanko zaliczone tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleczka@ - ja na zele nie narzekalam pomogla mi choc wiem ze to niebezpieczne,nie chcialo mi sie jesc zapominalam o tym dopoki nie mialam zawrotow glowy i nie mdlilo mnie wtedy przypominalam sobie o czyms takim jak jedzenie,mam jeszcze kilka sztuk zeli w domu,ale ich nie tykam,na szczescie teraz tez nie odczuwam juz glodu,nie mysle o podjadaniu,zoladek sie pewnie zmniejszyl choc nigdy nie jadlam duzo i nie jadlam tuczacych rzeczy typu mieso czy slodycze,moja slabosc to ziemniaki i wszystko co z nich stworzone:(jak pomysle,ze 7 lat temu wazylam 68kg ech...ale daze i trwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja właśnie napuściłam sobie wody do wanny- potem pedicure planie:) rączki wczoraj były zrobione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna dasz radę:) ja jak pomyslę że trzy lata temu było 62 kg to też płakać mi się chce:(, ciuchy w sumie wymienione ale zostawiłam sobie dwie pary dżinsów i co otwieram szafę to mam nadzieje że kiedyś do nich wejdę;) A zelixe wyrzuciłam i to całkiem niedawno-żeby nie kusiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×