Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

dziekuja za wsparcie, Tobie tez waga poleciala paseczki, zadziwiacie mnie dziewczeta:) Mimisia, Ty masz 3 posilki prawda, powiedz w jakich odstepach czasu je masz aa co do zumby nie chodze juz od jakiegos czasu, czas i finanse:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Witam!:) Diabełku tak jem 3 posiłki dziennie pierwszy o 9.00 pozniej o 12.00 jabłko o 15:30 obiad i "kolację" o 19.00 ale w między czasie nieraz sobie zjem czereśnie czy kilka truskawek i wtedy mi się całkiem nie chce jeść:D Paseczki:):* a gdzie reszta Lasek???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) diabelska - my się niestety nie znamy z poprzedniego topiku,ale miło Cię poznać:) dasz rade wierze w to:)bedzie ok bo chciec to moc!ja tez czasem mam gorsze chwile,teraz jestem przed @,a poprzedni tydzien to za wiele wspolnego z dieta nie mial;)ale grunt to nie poddawac sie:)trzymam kciuki:)&&& natalinka - super:) mimisia - :) mjluska - daj nam znac co u Ciebie? paseczki - :) pysia - :) mam super humor bo z Misiakiem mamy 4 dni wolnego rozumiecie to?4 dniiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!RAZEM:):):)Bez wychodzenia z ranca i wracania wieczorem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Czarna, mam nadzieje ze mi sie uda , na razie zyje euro:) jestem wielka fanka pilki noznej:) czy ktoras z was tez jest?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka87
Ja jestem fanką pilki nożnej i słodyczy:( mogę nie jeść mięsa pieczywa czy ziemniaków,ale od słodkiego nie umiem się powstrzymać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Melduję się i ja:) U nas intensywny dzień, niedawno wróciliśmy dopiero do domu, mały juz ''padł'' , spacerowanie, wypad nad wodę (rybki) i zeszło;) Dietowanie tak sobie ale nie jest zle Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAs piatkowo moje kochane skarbeczki:) Ja dzisiaj na bardzo krociotko,zreszta same juz wiecie ,ze w kazdy piatek na Ranczo wybywam!!!! Tak,tak -ja moze ,az tak za pilkoa nozna nie jestem ,ale takiego widowiska moj maz by w zyciu nie przeposcil(zagorzaly kibic) przepuscil!!!Co prawda na Ranczu nie mamy pradu,ale bedziemy ogladac u znajomych co maja juz wszystko-domek ,prad itd..... Dziewczynki kochane!!!!bardzo Was prosze pezy ogladaniu meczy nie objadac mi sie zadnymi orzeszkami ,paluszkami i td........najwyzej jabluszko,truskaweczki ,ok!!! Caluje was i melduje sie dopiero w poniedzialek z ranka. Gdzie sie podziala nasza Bilurbinka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Diabelska,mecze na pewno będe oglądać w miare możliwosci,lubię piłkę :) Czarna,zazdroszcze wolnego,w pracy już siedzę i jutro też :( Paseczki,Mimisia,Natalinka,Poleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ślicznotki!!!!:) Pewnie już czekacie na mecz:)Hihi:) My z R też czekamy,ale niestety o 22:30 wyjeżdza do pracy:(niestety. Jutro się ważę coś czuję że nic mniej nie będzie NIESTETY:( dzisiaj już nic nie jem może jedynie troszkę truskawek z galaretkA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - 20kg
Ja podczas odchudzania korzystałam z porad na portalu: http://sukcesosobisty.pl/ dużo przepisów, ćwiczeń + świetni specjaliści czyli dietetycy itd...:) Jednym słowem schudłam ponad 20 kg co najważniejsze ZDROWO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecze obejrzane,emocje były:) Mimisia plany takie,że dziś pracuje a jutro odpoczywam. chciałabym jakąs diete 5dniową zastosować,zastanawiam się nad amerykańską albo kapuścianą,jeszcze nie wiem ale z 2kg do przyszłego weekendu muszę zlecieć,jade Moim na romantyczny wypad :) Doradzcie cos,kobietki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelska też tak sądze i z Czechami też nie pójdzie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesi mimo ze wysoko przegrali, GRALI nie mozna im odmowic motywaji i woli walki, mysle ze z czechami tez latwo nie bedzie z ruskimi to juz w ogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak i teraz w meczu z nami będą jeszcze bardziej zdeterminowani. A Rosja jak tak dalej będą grali to wyjdą z grupy na 1 miejscu. A co do diety to piłam piwo wczoraj,dziś siedzę na głodniaka i myślę jak się pozbyć tych tłuszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski!!!!:) U mnie na wadze niestety nie jest już tak pięknie minął równo tydzień a waga dzisiaj pokazała 83,3kg:/ niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisia,zastoje to normalna sprawa,wszyskim się zdarzają,grunt to się nie poddawać. Zjadłam dziś kubek zupy i jabłko. I nie jestem głodna. Ale do wieczora daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Kochane gdzie Wy wszystkie się podziewacie??? Jak Wasze diety????:) U mnie waga dzisiaj pokazała 82,7kg ale nie zmieniam stopki może we wtorek lub środę zmienię:P Piszcie co tam u Was??? mjluska,Natalinka_nie_chudzinka,diabelska,CZARNA,poleczka,pysiaa),zabka092,Bilirubina LASKI ODEZWAĆ SIĘ MI TU!!!!!:) Paseczki to wiem,że leniuchuje sobie na ranczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja mialam chwilkę wolną od dietki,ale teraz wracam w tryby na nowo bo za 3 tygodnie na wesele i troszke musze zgubic przez te 3 tygodnie jak myslicie uda sie???;) mimisia - rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju,baju, baj
mjluska ? co z toba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×