Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość czemu własnie ja
coraz szczesliwsza - teoretycznie mogłoby tak byc ze moze symulowac do konca ale jak przewalił te 1300 zł wczesniej na kochanice lub cos innego to skad by teraz wziąl na naprawe ????? Chyba nie kolejny raz z kąta ? Nie jezeli namotał to kłamstwo wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu własnie ja
Karola - moze wyjazd miał faktycznie tylko z kim tam sie spotkał albo z kim pojechał ????? Moze zadzwonic jeszcze rano do niego do pracy i poprosic go do telefonu. Napewno cos powiedza albo ze fajtycznie jest na delegacji itp albo ze go nie ma w pracy bo ma np. urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz szczesliwsza
Czemu wlasnie ja--- mi chodzilo o to ze a) nie bylo stluczki b)po zapytaniu o znikniecie kasy odpowiedz, czyli klamstwo ze stluczka c) teraz musi zamaskowac klamstwo, takze np otrze sie o jakis slupek, tak to zostawi i wroci do zony mowiac; "z grubsza juz mi wyklepal, teraz musze tylko zrobic na miejscu kosmetyke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu własnie ja
aha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz szczesliwsza
To chyba jest tak, ze spirala klamstwa sie nakreca. Najpierw sklamie, ze jedzie z kolega, pozniej, ze pieniadze wzial na stluczke, a pozniej otrze samochod zeby to bylo wiarygodne. Chociaz, jak faktycznie to mymyslil na poczekaniu, to pewnie teraz sam na siebie jest wkurzony, jezeli bedzie to musial uwiarygodnic....faceci kochaja swoje bryki:--)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis ja wygram
a szara myszka sie nie odzywa, bo nie ma kiedy- przeciez czas spedza z misiaczkiem Twoim :O oby to prawda nie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona bardzodd
autorko,tak tylko wtrącę gdybyś miała to brac pod uwagę, ze naprawa moze trwac kilka godzin. my z narzeczonym mieliesmy stłuczkę i ze nie było to bardzo powazne, choć autem nie dało się jechac, ale pojechalismy do warsztatu i spędzilismy tam 6h. Ale auto dało się naprawic i moglismy wrócić do domu (rozbilismy się w sroku trasy i do domu mielismy 200km).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
ufff...nadrobiłam strony. A więc tak naprawić auto w kilka godzin da się, ale bez lakierowania elementów. Do lakierowania trzeba najpierw położyć podkład, który musi wyschnąć. Potem podkład zmatować , położyć lakier.Lakier schnąć musi min 24 godz , potem zmatować ewentualne zacieki. To się nie da w kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
,,zakręcona bardzodd ,, ale pojechalismy do warsztatu i spędzilismy tam 6h. Ale auto dało się naprawic i moglismy wrócić do domu" I w ciągu 6 godzin nowy lakier ci położyli .......buhaha......nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutkowski w spódnicy
Zobaczymy co jutro napisze autorka po rozmowie z Misiaczkiem. Wtedy się okaże, która z nas była najbliżej prawdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to.
_Malutka_, myślę że koleżanka miała na myśli to, że mechanik zrobił auto na tyle, żeby mogli nim wrócić do domu. kto pisał o lakierowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasta la vista beeeejbeee
"Niby samochód odebrał już dzisiaj(blefuje?Czy naprawa auta trwa kilka godzin? Nie sądze) " Oj, ja też nie sądzę, jako "bywalczyni" stłuczek... Części trzeba kupić (już widzę, jak w sobotę od ręki dostaje reflektor albo błotnik). Lakier musi wyschnąć. Świeży lakier poznasz od razu na oko, nawet bez mechanika. Na starym zawsze są drobne ryski, jest lekko zmatowiały (od myjni, kamyczków na drodze itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Malutka_
Świeży zawsze pod słońce będzie się wyróżniał, bo nawet najlepszy lakiernik nie jest w stanie idealnie dobrać koloru. Ja wiem ile czasu trwa naprawa, bo mąż ma warsztat. Siedzę w biurze to chcąc, nie chcąc się napatrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wstawajta i piszta tutaj
przyjechał już z delegacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor John Watson
Prosty i niezawodny sposób na stwierdzenie,czy cię zdradził!Weź i zrób temu całemu misiaczkowi kąpiel, w wannie Jeśli jajka toną to wszystko jest ok,jak pływają po powierzchni,no to niestety zdradził,hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, ślędzę Twoje poczynania od początku - fajnie że wybrałaś forum kafeterii na swojego powiernika, razem zawsze raźniej! Bardzo, bardzo Ci kibicuje! I pamiętaj, że zemsta zawsze lepiej smakuje na zimno, więc dziś, jak mężulek wróci z domniemanej delegacji, nie rób niczego pochopnie i nie daj niczego po sobie poznać, nie pozwól też na to, żeby domyślił że że Ty się czegoś domyślasz - bo faceci również głupi nie są, zacznie zachowywać się dużo ostrożniej, zniszczy wszystkie dowody, a nawet może próbować za wszelką cenę zamydlić Ci oczy, i czasem niestety kobieta się złapie na te maślane oczy faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno wszystkie
doktor te testy są mało wiarygodne , jak zwalił konia tez będą puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja jest na bank
ale co tam można się powygłupiać:D trochę wątku kryminalnego brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jesli prowakacja, to dos
c ciekawa, mozna poczytac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia bez
pewnie do kościoła polazła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu własnie ja
albo.......sie kłocą własnie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki ! kurcze, alez sie wkrecilam w temat ! Uwazam ze autorka powinna zadzwonic do jego firmy i tam na pewno dowiedzialaby sie czy rzeczywiscie jest zorganizowany jakis wyjazd w delegacje... czekam na dalszy rozwoj wydarzen i trzymam kciuki zeby jednak nie zakonczylo sie to potwierdzeniem naszych podejrzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym nie dzwoniła, bo jeśli faktycznie był to wyjazd służbowy, to facet będzie w pracy uważany za frajera, którego pilnuje zona, natomiast jeśli nie ma wyjazdu służbowego to szef może szepnąć słówko mężowi, że jego żona się interesuje jego wyjazdami. a wtedy mąż może zacząć niszczyć wszystkie dowody, na których zależy autorce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedzialam ze do szefa, mozna zadzwonic pod jakims pretekstem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor John Watson
dziewczyno wszystkie doktor te testy są mało wiarygodne , jak zwalił konia tez będą puste. To też do zdrady się zalicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale autorka już chyba dzwoniła do jakiejś koleżanki, która z nim pracuje, albo jej mąż z nim pracuje? i koleżanka podobno była zdziwiona wyjazdem. to po co jeszcze do pracy dzwonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi drodzy:-D Nie pisałam bo transparent robiłam na powrót misiaczka :-D A tak poważnie, wino mi nie posłużyło i pół nocy biegałam z łóżka do łazienki:O Co do misiaczka, będzie dopiero wieczorem, dziś jeszcze się nie odzywał, ciekawa jestem co teraz robi?:-D Szara myszka milczy, może rzeczywiście uprzyjemnia czas misiaczkowi, tak się zastanawiam, czy jeśli to ona, mam jej zrobić trzecią wojnę światową, czy dać spokój?:-D Muszę jechać do sklepu po żarcie dla Romualda( 3 letniego gekona) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasta la vista beeeejbeee
Myślę, że kombinuje teraz, jak tę stłuczkę uwiarygodnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×