Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerloka holmsa wersja ona

Mój stary mnie chyba zdradza!

Polecane posty

Gość magdalena z zagranicy
Nie no, ona juz chyba dzisiaj nie napisze. Pewnie musi troche czasu z misiaczkiem spedzic, zeby podejrzen nie bylo, ze cos wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia bez
albo złamała nie daj Bóg nogę na tych szpilach:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibicuję mężowi
trzymam kciuki za faceta,żeby mu się udało i nie wyszło ze się stukał "pobocznie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresfefdr
serenada - wiem jak to jest.. sama byłam w takiej sytuacji :( facet fajny, bardzo przystojny, miły, oczywiście ze swoimi humorkami, ale tak bardzo go kochałam i mnie pociągał.. tak bardzo chciałam z nim ''poszaleć'', a seks trwał 3 minuty. W dodatku ja czesto inicjowałam.. był tak raz na dwa tygodnie. A ja chciałam więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co jak co Dziewczyny, trzeba nam przyznac, ze grupa wsparcia jestesmy calkiem niezla:) czekamy wiernie na jakies wiesci od autorki wypatrujac tesknie:) ciekawe czy sie dzisiaj doczekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia bez
kurde ja dzisiaj sama bo m u dziecka kafle kładzie a jutro do roboty to se nie poczytam:( a Wy tu tak napieprzacie ,że wieczorem gały mi z wysiłku wypłyną:O no ale nie ma co ich od siebie odciągać;) niech się wymiziają:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Autorki
Mam smutną wiadomość, Kasia autorka tematu miała ciężki wypadek samochodowy leży w szpitalu i walczy o życie, to co pisze to niejest prowokacja, z takich rzeczy się nie żartuje. Kasia dała mi link do tego forum wcześniej, była zaangażowana w to forum. Smutne to ale prawdziwe!!! Pozdrawiam i ide bo niemam siły pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajasobie
A ja czytam i czytam i powiem wam, ze naprawde fajne z was babki :) rzadko sie zdarza, że na tym forum zbiera sie taka grupa wsparcia. Jak pozostałe czekam na ciag dalszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianka z Łodzi
O Boże, to tragedia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jest na tyle "madry" zeby pisac ze ktos mial wypadek ?? czy wy ludzie serca nie macie ?!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhghg
kurcze jak to jest ze maz ją zdradza a ona uchachana w kazdym poscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia bez
o rany poświęć się dla nas :D daj mu dupki raz drugi trzeci ,misio pójdzie spać jak zabity a Ty nam tu poopowiadasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy rozne rzeczy przezywa na swoj sposob. nie mozna we wszystkim dopatrywac sie klamstwa i kretactwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak tylko pytam
no, no, autorko tylko wykasuj historie bo jak misiaczek przejrzy historie, to nici z twojego sledztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all4lulz
Tylko skasuj mu z historii to forum - chyba nie chcesz, żeby przeczytał ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt Cie tu nie trzyma na sile. Kazdy ma wolna wole, my chce tu byc to jestesmy, Tobie sie nie podoba to tu nie przebywaj. koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia bez
do koleżanki autorki wykorzystaj swoją spostrzegawczość w terenie:D tu siedzą sami mądrzy ludzie i wiedzą jak jeść rybę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Autorki
Już wierze że autorka korzysta z każdej wolnej chwili po przyjeździe męża żeby wejść na kafe i wam opowiadać wszystko. Naiwne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia bez
nie ma co się przejmować skoro ktoś traktuje to w ten sposób co ta koleżanka autorki to ma naprawde poważny problem;) pochylmy się w milczeniu nad płytką duszą.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat moze miec nieskonczona ilosc stron wiec mozesz tu nawet caly alfabet wypisac :D hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież już ktoś napisał, że
nawet jak prowo to fajnie się czyta i się człowiek wciągnął - więc ty wymyśl swoje i baw się dobrze nas twoje wpisy nie ruszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, to jakbym się dowiedziala, że mój kochany mnie zdradza to raczej ostatnią rzeczą jaką bym zrobiła to utworzyła taki temat na kaffe !! Zresztą autorka robi wrażenie radosnej i podnieconej tym co odkrywa i w ogóle nie pasuje do zachowania zdradzonej kobiety !! Moim zdaniem autorce sprawia przyjemność gdy widzi ile osób śledzi jej "opowieść " Nie wiem co o tym myśleć ! Dla mnie dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do despina
a co ma się użalać jak wy wszystkie tu nad swoim losem ? to wy jesteście żałosne, że godzicie się na powrót męża/faceta/chłopaka po zdradzie ot tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiuuka
po co ma sie zalamywac?? nic nie wiadomo jeszcze czy zdradza czy nie, pozniej moze bedzie ryk. a zreszta pobawienie sie w detektywa jest podniecajace wiec nie co sie dziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×