Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

hej z doswiadczenia wiem ze po intesywnych cwiczeniach waga wolniej spada miesnie sa ciezsze od tluszczu no i zakwasy za to po sylwetce widac szybciej jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic gorszego niz
skrajności, mięśnie potrzebują czasu na regenerację. Ty dostarczasz szoku swojemu organizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a odwrotnie
Cokolwiek by Autorka nie robiła, nie zasługuje na to by ją obrzucać epitetami. Sama napisała że za pierwszym razem zrobiła błąd. Wkurzają mnie takie wpisy " mądrych kobiet" bo sama z tym walczę i wiem jakie to trudne. Łatwo się wypowiadać krytycznie, jeżeli coś wam się nie podoba to dajcie rady ale w sposób merytoryczny. Ja autorko trzymam za Ciebie kciuki tylko trochę się obawiam o ten nadmiar gimnastyki, może trochę przystopuj, bo bolą Cię mięśnie, a w późniejszym czasie stopniowo dokładaj ćwiczeń, tak żebyś była zmęczona ale bez zakwasów. Na głupie wpisy nie odpowiadaj, ignorancja jest najlepsza, pisz swoje osiągnięcia i ciesz się każdym nawet małym sukcesem. Życzę powodzenia. P.S na głupie komentarze nie mam zwyczaju odpowiadać, więc na mój wpis możecie sobie pisać do woli, dobrej zabawy haaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilkę się zmierzę, wczoraj kupiłam centymetr, kompletnie o nim zapomniałam, a najbardziej prawdziwe efekty będzie widać po wymiarach. Czytałam niedawno jakiś wpis na forum typowo sportowym, że jeśli daje się radę to warto tak ćwiczyć, trzeba tylko później powoli obniżać godziny treningów, a zwiększać jedzenie. Muszę zainwestować w tłuszcze, jem codziennie rybę, ale najlepszy jest łosoś. Jego póki co jadłam dwa dni, ciężko go po prostu u mnie dostać. Coś o efektach wizualnych chciałabym nadmienić. Otóż są już widoczne, małe ale są. Sama widzę w lustrze. Naprawdę. Mogłabym zrobić zdjęcia i pokazać, ale przyznam, że mam rozstępy i mnie to krępuje. Pytanie: na jakich wysokościach się najlepiej mierzyć? Luźno trzymać centymetr czy tak akurat? Mogę ignorować, ale aż mi krew czasami podchodzi gdy ktoś sugeruje mi kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ćwicząc dziennie około 8 h" Cwicząc codziennie popalicie sobie mięsnie, można max 3 razy w tygodniu co drugi dzin z weekendowymi przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobię sobie odpoczynek, tak to nazwę. Godzinę przebiegam, zrobię ćwiczenia na brzuch i nogi. Zobaczymy co to jutro będzie. Albo jeszcze taniec dorzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz w 1 poscie
ze cwiczyc bedziesz 8 godzin dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
W jednym poscie wymienila wszystkie cwiczenia i wychodzi 10 godzin, wiec faktycznie, nie 8 ;) Dziewczyna, jak widac po wadze, pojecia nie ma o odzywianiu i odchudzaniu, i malutkie ma szanse na sukces. Szkoda tylko, ze musi sie na wlasnej skorze o tym przekonac, zamiast poczytac i wzbogacic wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko zdjecia mozesz
Zrobic w obcislych ciuchach :) np legginsach Nikt ci nie kaze rozstepow pokazywac. Ja mam cellulit ktorego nie wystawiam na swiatlo dzienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svsv
svsv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
jutro poniedzialek wiec nowy tydzien sie zaczyna ..jesli mozesz podpowiedz mi co moge jesc ile codziennie ...zobacze ile schudne przez tydzien,,,dziekuje ci z gory,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
ja nic nie jem super dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
wystarczy pić dużo przez 7 dni, nic ci nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
najlepiej wodę i zjeść jakiś owoc lub warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
zależy czy masz silną wolę? bo jak słabą to nie dasz rady na żadnej diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
ja dzis kawka otreby z mlekien czerwona herrbata szklanki wody 2 i 1 godz.rowerka stacjonarnego .......narazie tyle zobacze jak mi pojdzie pozniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
a ja trzeci dzień zjadłam tylko jedną grzankę, dwa befsztyki takie małe i dwie gruszki i cały czas pije wodę i herbaty ziołowe!!!! i wagę poszła mi już w dół o trzy kilo, ważyłam się dziś i ważę już 75 kg, muszę zejść do 70 kg a potem do 64 kg....dużo pij wody, to wystarczy do przeżycia, nic Ci nie będzie i warzywa i jeden owoc na dzień, dużo nie wolno jeść owoców bo mają dużo cukru....postanowiłam schudnąć i schudnę, ja jak coś postanowię to to zawsze zrobię....będę tu pisać jak sobie daje radę w walce z głodem hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
musimy wytrwać....organizm się przyzwyczai do małych porcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Dziś 7 dzień. Walczę. Wreszcie jakieś osoby, które chcą też zgubić za wszelką cenę. Co dziewczyny ćwiczycie? Razem raźniej, więc się wspierajmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co możesz jeść? Hmm... Wg mnie zależy to od tego ile masz do zrzucenia, od obecnej wagi, od tego na ile jesteś w stanie się poświęcić oraz ile i co ćwiczysz (jeśli ćwiczysz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile pijacie wody i tych herbatek dziennie? Uważajcie na odwodnienie oraz doładowujcie się witaminami, bo ogólnie te wszystkie herbatki wypłukują je z organizmu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
Ja dużo chodzę co dziennie, po 8 do 10 km....no stosuję Dietę Kopenhaską, myślałam że jest straszna ale wcale nie jest źle. Można pić herbatki ziołowe, wodę, rano kawę, befsztyk oczywiście z wołowiny, czasami jogurty naturalne, sałata, brokuły, jeden owoc w ciągu dnia ale nie banan, marchewka, czasami dwa jajka, ta dieta jest w Internecie i nie jest ciężka, biorę też Centrum Silver ultra Womens, jedną tabletkę dziennie......Nie wiem ale ja czuję się dobrze, czytałam że niektóre kobiety lądowały w szpitalu przy tej diecie, może jak się waży 50 i chce się ważyć 45 kg...nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
Co do picia to trzeba pić od 2 do 3 litrów wody dziennie, to jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha hi hi hi
nierealne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
co nierealne??? no powiedz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
na obiad filet z kurczaka ogorek jogut woda oda woda i teraz serek mozarella light ogorek i parowka z indyka popijam czerwonka pozniej bede jechac drugi raz na rowerze stacjonarnym.tak wogole to jestem na dukanie juz 20 dni .....wazee 79 a ww miesiac chce jak najwiecej zrzucic .....zobacze ile chciaz 5 kilo ale moze mi sie uda wwiecej moja normalna waga to 65 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
moja normalna waga to też 65 ale teraz ważę już 75 w ciągu trzech dni straciłam dwa kilo ....dieta dukana?? nie wiem....a możesz mi wytłumaczyć na czym polega? tak mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
na tej kopenhaskiej można umrzeć....dziś w Realu patrzyłam na jedzenie jak nigdy w życiu.....jednak nie jest aż taka prosta....daje radę ale wiem jak czuli się ludzie w Oświęcimiu....a to dopiero trzeci dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
na dukanie masz 4 fazy .pierwsza moze trwac do 10 dni i jesz tylko bialko ...pozniej 2 faza dodajesz warzywa ....jest super bo jestes najedzona i chudniesz ...bo jesz ile chcesz ...u mnie jest ciezko bo mam tarczyce i za cholere waga nie chce poscic !!!!!ale walcze!!!!dzisiaj sie zalamalam bo weszlam na wage i...79!!!!wczoraj 2 razy jechalam na rowerze!!!!!jestem tez przed okresem ale nie ma tlumaczenia .dzisiaj mam dzien bialka i warzywa ,,,,,narazie pije kawe ...po kopenhackiej moja ciotka schudla 13 kilo ale zaraz to nadrobila i wlosy stracila....ja tez sie do niej zamierzalam ale napewno nie dalabym rady ...poczytaj o dukanie jak cios to ci podam stronke z jedzeniami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×