Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

Schudne bo zamierzam stracic 35 kg w 7 tygodni jak w temacie Pij soki pij ja cwicze po 12 godzin dziennie i dopne swego a wy i tak dostaniecie jojo Nigdy nie schudniecie grubasy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się pode mnie podszywa. Nie mam spacji w nicku. Jestem strasznie zła, bo mimo iż tyle ćwiczę i jem zdrowo waga praktycznie w dół nie leci, co robię źle? Pomóżcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
ja nie jestem grubasem, mam 172 i ważę 75 kg wyglądam normalnie ani nie jestem za chuda ani gruba.....zresztą czemu ludzi wyzywasz od grubasów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
Uważasz się za coś lepszego??? skoro ludzi dzielisz na grubych i chudych, to znaczy że powinnaś się leczyć u psychologa, grubi ludzie są czasami o tysiąc razy milsi niż te chodzące szkieletory po ulicach, nie wiem jak mężczyźni mogą się podniecać na widok kości, pełno jest w Polsce nekrofili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownico Ja zaczelam skakac na skakance po godzinie po 4000 skokow Spadek jest ale w cm :) Miesniom trzeba dac odpoczac!!!!! Zregenerowac sie!! Jak odpuscisz na 2 Dni waga poleci w dol Moze okres? Jak z wyproznianiem? Trzymajcie diete I nie cwicz 2 dni Pomierz sie I sprawdzaj obwody Nie zalamuj sie Nie Musisz chudnac 35 kg wystarczy ze troche schudniesz i ujedrnisz cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
jak ktoś może się podszywać pod Ciebie?? przecież to jest zabronione w regulaminie Kafeterii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mmm nie wiem co jest podniecajacego w wylewajacych sie boczkach I obwislym tylku Sama mam cellulit i mialam 101 cm w biodrach heh teraz jak zeszczuplalam maz powiedzial mi co Naprawde myslal o Mojej dupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
dupę mam twardą jak głaz, jest super twarda, nic mi nie wisi jakbyś mnie zobaczyła to byś się zdziwiła, ja mam moja droga 172 wzrostu, jestem wysoka i 75 kg to jest ok, ale i tak schudnę jeszcze i nie robię tego dla żadnego męża tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla faceta szczupla sylwetka jest oznaka dbania o siebie Tipsiki, modne fryzury nie pomoga jak kobieta sie roztyje Jak sie poznalismy mialam wymiary. Biust/talia/biodra. 95/59/92 A pozniej te ze stopki wiec jest roznica!!! W udzie mialam wiecej niz w talii kiedys hehe. Ale lezalam leniwie i zarlam!!!!!Jak swinia z choroby I z wieku mi sie to nie wzielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mowie ze jestes gruba nie mowilam ze sie odchudzam dla meza ale jak kobieta wazy 75 kilo to nie jest raczej filigranowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
ostatnio tez uslyszalam tekst o moim tylku od mlodych chlopaczkow....TEN TYLEK NIE WIE CO TO GLODOWAC ..zalamana bylam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
jak faceci szukają filigranowych, to jest takie miejsce gdzie jest bardzo dużo, bardzo szczupłych kobiet, cały dzień tam leżą, nic nie jedzą i nawet nie piją, nazywa się cmentarz.....kobiety tam są bardzo szczupłe i wszystko na nich świetnie leży, tipsy też super ha ha fakt jak kobieta jest bardzo szczupła ekstra wygląda ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
i to czy jestem filigranowa czy nie, nic ci do tego to moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
dzisiaj całą noc nie spałam, bo nic nie jem już piąty dzień, a co u Ciebie?? nie mam dziś humoru, ciężko jest nic nie jeść prawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm432 znalazłam tą ulotkę od lekarza :) ta o której mówiłam ci wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
tak? o to super nie bardzo pamiętam o co w niej chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dziś rano jadłam jogurt 100g w którym jest 54kcal. + kawałek chleba czarnego do tego czerwona herbata :) 2 śniadanie parówka z kurczaka :) pies zjadł prawie pół, pół bułki i herbata czerwona obiad barszczyk biały ale bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej ulotce mam wypisane : waga obecna: 61 kg nadmiar tłuszczu 2 kg. zatrzymane płyny 5 kg. waga prawidłowa 56 kg. takie coś miałam robione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli ktoś się nie czuje to robi wszystko alby to zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm a jak u Ciebie ? zjedz sobie chociaż jogurt naturalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
no zjadłam dziś owsiankę na mleku i wypiłam dwie kawy bez cukru i wody i dalej piję wodę a na obiad zjem trochę lecza ale bez kiełbasy z samą cukinią ,papryką i pomidorami, a jogurt naturalny zjem na kolację i napiję się wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz tesco gdzieś koło siebie to tam są jogurty naturalne tylko 8 % tłuszczu a nie 20 tak jak w każdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
Tesco mam daleko, ale poszukam takich jogurtów 8% tłuszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj piję czerwoną herbatę i powiem ci że moje przemiana materii chyba się poprawia :) czytałam gdzieś, że pomaga przy schudnięciu tak samo zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
tak??? czerwona herbatka pomaga i zielona??? super....bo mam je obie w domu, zaraz idę sobie je zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wróże zbyt dobrze tobie
ja się odchudzam od 5-6 tyg..na wadze mniej o 6kg i dla mnie to zdrowe chudnięcie ..jeszcze 5kg i będzie mój wymarzony cel. ale pamiętaj że teraz szybko schudniesz,wagę moze uda ci się utrzymać na jakies 2-3 miesiące i z powrotem przytyjesz..no chyba ze do końca życia zamierzać w ten sposób funkcjonować- tak jeść i tyle ćwiczyć.. ja 2-3 miesiące po odchudzaniu będę utrwalać efekt odchudzania i wychodzenia mądrze gdzie może jeszcze z 2 kg mi spadnie a ty będziesz się katować i myśleć żeby nie przytyć a kg powolutku bedą przybywać... nawet bedąc bardzo otyłą osobą nie jest się wstanie tyle chudnąć.. dla osób otyłych jest to chyba do 3kg na tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×