Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

ja mam wagę zepsutą, cały czas pokazuje więcej muszę chyba ją wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom :) od kiedy zaczęłam dietę schudłam prawie 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie wchodzilłam... ja schudłam narazie tylko 2 kg... ale mi jakoś ciężko schudnąć, więc cieszę się narazie i z tego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też gdzieś tyle schudłam a ile chcesz Truskawiecka schudnąć i ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to nie tak źle w porównaniu ze mną........bo ja ważę 76 kg :( a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to nie masz dużej nadwagi Truskawiecka ja mam większy problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja też co robię ale efekty są takie, że chudnę nagle dużo i po chwili wracam do tej samej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ClaudiaK.
Chudnę bo odżywiam się zdrowo i właściwie. Dzięki przepisom z IMP "Twój przepis na zdrowie" wiem co jeść/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz - jak bylam dzieckiem to moi rodzice prowadzili taki otwarty dom i do tej pory jak mama przebywa w Polsce ( bo np. obecnie jest we włoszech) to caly czas ktos do nich przyjezdza wtedy i my u nich sie goscimy. I ja te ceche przejełam chyba od niej, czasami wiadomo chciałoby sie ciszy i spokoju ale jak popatrze na moją 64letnia mame że ona ciagle w ruchu to mi wstyd przed soba że mam takie mysli zeby zapowiedziec np. koniec przyjezdzania do nas. Przed chwila wlasnie nasi tacy dobrzy znajomi dzwonili do nas co ostatnio pisalam ze mielismy do nich jechac ale ze akurat ciotka to przełozyc musielismy no i wlasnie oni sie pytali czy nie zaopiekujemy sie ich pociechami (notabene pannice 13 i 15 lat bardzo kłotliwe) no i jak nie pomóc:). Wiesz Ara ja z ciastami to bym nie ryzykowala z tymi gryzami bo albo u mnie najlepiej nic a jak juz probuje to i blache potrafie wsunąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×