Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

Widzę, że coraz mniej osób tu się wypowiada :( Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Widzę że robicie wielkie głupoty dla urody,schudnąć za wszelką cenę i umrzeć?Dieta głodzenie ?Nie będę się rozwodzić nad konsekwencjami ,wystarczy wpisać w neta i wszystkiego się dowiecie,najmniejszy problem to efekt jojo .A to wam grozi w 100 %.Jelita po kilku dniach zaczynają martwieć ,może dojść do skrętu jelit lub martwicy ,konsekwencja?? ŚMIERĆ w męczarniach! Dalej depresje,bezsenność,anoreksja ....mało????????????Dziewczyny opanujcie się ,aby spalić tłuszcz potrzeba ruchu i 5 małych posiłków dziennie,mózg nie może czuć głodu bo zaczyna magazynować tłuszcz ,gdzie magazynować ???Na boczkach i brzuchu.Im wolniej tracimy kilogramy tym lepiej i trwalej .A te rozsądne które mi uwierzą ...nie rzucajcie się od razu na jedzenie ,powoli małymi porcyjkami,dajcie po głodówce dojść do siebie waszym zasuszonym i zdezorientowanym jelitom,pozdrawiam.Nie miałem zamiaru się wymądrzać jedynie podzielić się tym co wiem i co u mnie się sprawdza,nie mogę czytać co tu wyrabiacie dziewczyny a szczególnie jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
ja dalej 79 mimo beztluszczowego odzywiania i innych poswiecen i 2 razy na rowerze!!!!dodam ze mam 2 dzieci wiec nie siedze na sofie roboty mam ,dzisiaj mam lekarze .wam dziewczyny widze ze leci waga ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja powiedziałam, że jestem na głodówce ???? NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE po prostu mniej jem i dużo ruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
Hej!!! Rahim1972 troszkę przesadzasz myślę, że umrzemy przez to że się głodzimy:) no ok trochę jeść powinnyśmy i pić wodę.......na pewno czeka nas przedwczesna śmierć przez to że jemy za dużo.....wiesz ile jest chorób spowodowanych przez nadmierne jedzenie? cukrzyca, zgaga, nadciśnienie, zawał serca plus rak.....kiedyś naukowcy porównali dwie myszy.....jedną przekarmiano a drugiej dawano o wiele mniej jedzenia....no i zdechła ta co za dużo jadła, a ta co mniej jadła żyła nadal.....wiesz do jakiej sytuacji porównano nadmierne jedzenie???, że na takiego człowieka jedzie rozpędzony samochód, który go zabije....... Dziś zjadłam jedną kanapkę i napiłam się kawy bez cukru, waga dalej idzie mi w dół....nie wiem dziwi mnie to że tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
a co tam u fdfdf słychać i CzarownicyDługożycy?? jak wam idzie dziewczyny odchudzanie?? mi mój żołądek już się "skurczył" i już mnie nie boli po nocach, ale nie wiem jak będzie dziś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
dziś stanęłam na wadze i 74 wow jak tak dalej pójdzie.....znikam w oczach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mmmmm
I tak wciaz wazysz za duzo hehe spaslaku To woda schodzi Kretynko a za 3 miechy bedziesz 90 wazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ja dziś rano standart :D jogurt 100 g. + 2 małe kawałki chlebka czarnego i herbatka czerwona, 2 sniadanie to samo tylko 1 kawałeczek teraz obiad: kurczak + warzywa na parze :D i herbatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
cześć na ilu kaloriach juz mozna schudnac? od ilu zaczac>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
no to super ja mam zamiar tak już zawsze jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
do tej co mnie wyzywa, sama jesteś kretynką nigdy nie ważyłam 90 i w życiu nie będę tyle ważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczynasz to jedz normalnie :) przed każdym posiłkiem wypij szklankę wody mineralnej :) przyswajasz 75 kcal. mniej a jesz tak samo. I ostatni posiłek około 18 -19 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm432 przed każdym posiłkiem wypij szklankę wody mineralnej a przyswajasz o 75 kcal. mniej :) słyszałam ostatnio o tym i mi sie przypomniało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
nie będę fdfdf jeść normalnie, bo znowu przytyję tylko wodę będę pić dużo więcej, kiedyś lekarz mi powiedział że robię podstawowy błąd że nie piję wody, powinno się pić dwa litry dziennie wody najmniej tyle się powinno pić w ciągu dnia lorkaaa czy loarkaaa nie wiem ile kalorii powinno się jeść w ciągu dnia ale tu są takie mądre co ci powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
asnyku masz dwoje dzieci??? wow super.....ja też kiedyś chciałam mieć dwoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jak chce się odchudzać to niech najpierw normalnie je ! tylko ogranicz słodycze i pij wodę przed posiłkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
fdfdf ja nie jem słodyczy nigdy serio proszę lorkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i potem stopniowo coraz mniej jedz :) a jak chcesz to możesz nawet od razu nic nie jeść tylko tak jest gorzej ;d jak masz silną wole to wytrzymasz :D szczerze mówiąc radze to 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
no obliczyłam na takim kalkulatorze ze mam jesc 800 kcal zeby schudnac 1 kg na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
no dobrze fdfdf mam silną wolę.... dlatego tak dużo jedzenia ograniczyłam tak szybko a Ty też widzę nieźle sobie radzisz? :) no trzymajmy się razem z tym odchudzaniem, fajnie tak razem się wspierać w tak ciężkich dla nas chwilach...jak odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
a liczy tu ktos kalorie czy macie rozne diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorkaaa do 1000 - 1200 kcal. możesz jeść :) jak chcesz widzieć lepsze efekty to: po tygodniu diety zaczynasz ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu po 25 -35 minut. i schudniesz więcej :) do tego proponuję: herbatę czerwoną 3-5 dziennie, albo zielona 4-5 dziennie :) i dużo wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
ile lorkaaa 800 kcal?? aha super fajnie że obliczyłaś dzięki, jesteś kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
o fajnie fdfdf że przypomniałaś o tej herbatce zaraz biegnę do kuchni sobie ją zrobić ale tylko zastanowię się który kolor wybrać zielony czy czerwony ale mówiłaś, że czerwona lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×