Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

Gość Szefowa Działu
Hej:) Ignoruj zaczepki.Też jestem na diecie,mam tu swój topik od tygodnia. Kiedys pokazywali w rozmowach w toku dziewczyne,ktora cwiczyla 5 h dziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfs
to co pokazuja w tych programach jest duzo naciagane , i kazdy gadsa co ma w scenariuszu i co sam chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
asnyku to podaj mi stronę do Dukana...ja też mam problem z tarczycą, tzn. już nie mam bo mi ją usunięto jem co dziennie te wstrętne horomony może to od nich się tyje??? bo przecież to są hormony.... i po roku od jej wycięcia mam problemy ze spaniem :( Ty też tak masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
ja biore hormony i moze one sa przyczyna ze nie moge schudnac sadze ze napewno bo to co jem i jeszcze cwicze to powinnam byc jak tyczka!!!!!!musze zmienic lekarza bo ten to jakis dziwny ,,powiedzial mi ze hormony sa juz unormowane i moge zaczac diete ..no i co ...nic...dosc ze mam energi 0 to jeszcze sie katuje i efekty marne!!!http://dukanq.blog.pl/.........http://www.dieta-dukan.pl/...............................i tu fajna stronka z przepisami http://zkotemwkuchni.blogspot.com.es/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
dzis nie jem kolacji ...jakos wytrzymam .mam juz obsesje na punkcie tegoodchudzania .juz niedlugo jade do polski moze tam znajde jakiegos lekarza co mi zmieni dawke leku albo zwariuje!!he he...co tam dziewczyny dzisiaj jadlyscie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
ja pierś z kurczaka i 3 łyżki jogurtu oraz gruszka, zaszalałam nie? a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
ja nie jem kolacji od 5 dni już schudłam 4 kg,nie wiem ale dziwnie szybko chudnę nie wiem co się dzieje...a dawkę hormonu mam tą samą, bo lekarza mam w czerwcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
kiedys schudlam 10 kilo w miesiac ..rano jadlam platki z mlekiem pilam kawe z mlekiem potem jablka i jogurty i jak mnie juz zlapal maly glodek to przegryzlam plasterek sera .wszystko liczylam ,wychodzilo mi 700 kal 1000 kal na dzien ,,,,i wyniki mialam super ,,tylko w niedziele jadlam obiad troszke zupy i kotlet z surowka nigdy ziemniaki !!!56 kilo wazylam a potem zaczelam jesc kanapki itd,,,no i roslam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
dzis zjadlam platki dukana z mlekiem ...kawa z mlekiem ...czerwonki ..woda ..jogurt ...2 kawalki pizzy dukanowskiej i pomidora ...no i rowerek 45 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
w 5 dni bez kolacji 4 kilo czy lacznie ......super!!!!!to ile juz wazysz...ja dalej przeklete 79 ale dzis dostalam okresu wiec zobaczymy za tydzien....ile bierzesz hormonu...ja 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
ja 250 biorę, to małą dawkę masz bardzo....ale ja jestem po resekcji tarczycy...a jaki bierzesz????, podaj nazwę... schudłam 4 kg w niecałe pięć dni, ale nic prawie nie jem, ważę 75 kg ale muszę zjechać do 70 a potem jeszcze niżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się odchudzam :) potrzebuje dobre ćwiczenia na boczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
boczki jest ciężko zrzucić i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiem :( ale cos trzeba zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
no to może wymyśl coś??? bo ja też mam boczki ale niewidoczne i nie wiem co z nimi robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym roku się trochę odchudzałam i ćwiczyłam i prawie 6 kg. teraz też zabieram się za siebie tylko te moje boczusie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! U mnie dziś ósmy dzień. Wiecie co? Wreszcie odnotowałam spadek 1 kg dziennie gdy wyrzuciłam z ćwiczeń potyczki siłowe, a zostały jedynie aerobowe. Tego będę się trzymać. Na boczki są skłony do przodu, na boki z jedną ręką ciągniętą w dół, a poza tym to może również w siadzie. Ogólnie zawsze na wszystko są dobre przysiady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
widze ze ostro dzialacie tak trzymac!!!!ja dalej stoje !!!ale nie puszcze !!!!dzis juz zjadlam platki i jem jourt...w niedziele jade na plaze moze tam slonce spali mi troche tluszczu!!!hehehe nie wiem co dzis na obiad narazie jestem bez zadnych grzechow,,,to jest fajne na dukanie ze piecze sie slodkosci ......tylko owocow brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
ja biore eutyrox 50 ale w piatek ide do lekarza moze zrobie wyniki i mi da wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
Nie wiem ja na diecie na której coś się piecze nic bym nie schudła, po drugie ja nigdy nie jem słodyczy przez całe życie:) w ogóle nie ciągnie mnie do słodkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
Tak nic właściwie nie jem tzn to co napisali w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownico - podziwiam... Ja bym chciała schudnąć 10 kg w miesiąc...tylko czy to jest 'realne' ... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
chyba tzeeba jeesc z 700 kal .ja tak schdlam ww miesiac.ale codziennie liczylam kalorie zeby nie wychodzilo wiiecej niz 1000.znajomi buli w szoku ....teraz jakos mi to nie idzie ,,,dzis zjadlam platki kawy wody tarte z miesem parowke ogorka paleczki krabowe no i rower.a wy jak dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
ja dzisiaj zjadłam dwa jajka, pije wodę, 1 gruszkę i może zjem jednego tosta, piłam kawę, bardzo coś z wagi "lecę" nie wiem czy to normalne, już spadłam 5 kg, ale może to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
ciesz sie!!!!!!ale ci dobrze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
tak? no ja tak mam że szybko wagę gubię...i w drugą stronę to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosabell
dołączam się, od piątku, dopiero będe miała czas na jakieś zakupy narazie rozpoczełam smarowanie i pilingi, waga nie znana mój cel 10 kg - 4 tygodnie jutro odkurzę wagę i zobaczymy czy zostanie tylko na 10 ;) powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś się ważyłam i waże 61 kg. Lekarz obliczył mi, że powinnam ważyć 56 kg. Dodam, że od dziś piję czerwoną herbatę :) i zaczynam ćwiczyć aby spalić moje kg. na udach i boczkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
fdfdf a jaki masz wzrost że powinnaś ważyć 61?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×