Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

no na internecie czytałam o czerwonej wczoraj a dziś nawet na polsacie w programie doktor oz radzi było, że zielona oczyszcza z toksyn i bakterii oraz pomaga w odchudzaniu. czerwona od 3-5 dziennie zielona od 4-5 dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona lepsza w smaku jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
ja wolę zieloną.....nie wiem mi bardziej smakuje, ja się nie katuję aż tak bardzo tak jedząc, zresztą zawsze tak miałam, że tylko lekko przystopowałam z jedzeniem, a waga leci mi w dół na "łeb i szyję"....taki mam organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
ile masz latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy teraz co ze mną będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
ciekawe ile zrzucisz kg....kobiet się o wiek nie pyta asnyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tydzień będę się ważyła zobaczymy ile przez tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
no ok.....zobaczymy, ja też będę tu pisać jak mi idzie z tą moją wagą, najgorsze są noce....ale już tyle wytrzymałam, to wytrzymam jeszcze dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy rade ! :D ja dzis 1 dzien takie ścisłej diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
no a ty mnie pytalas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
aha ja 6 dzień i jest okropnie.......naprawdę jest ciężko ale cieszę się, że ktoś ze mną też jest chętny tak się męczyć hi hi chociaż Cię nie znam, bo to tylko jest internet, to miło mi że dołączasz do tego koszmaru, jakim jest prawie nic nie jedzenie....a czemu chcesz schudnąć?? chcesz się mężczyzną podobać czy robisz to dla siebie??:) bo ja robię to tylko dla siebie, nie zależy mi co myślą o mnie mężczyźni, czy jestem chuda wg nich czy gruba....mam ich opinie w "nosie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
no tak asnyku.....powiedzmy 30 plus ok??? :) a ile plus to już będzie moją słodką tajemnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja robie to dla siebie bo bardzo wkurzają mnie te boczki. Kiedyś byłam chudzinką a teraz jak kupuje jakieś ubrania to patrze w lustro i mówię , że trzeba coś zrobić z boczkami. Śmieje się z moim chłopakiem że ja chudne a on tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
nie pytam o wiek z ciekawosci tylko zastanawiam sie ze ja za staruszka jestem zeby robic diety a wy mlode 20 stki i dlategowy lecicie a ja nic,,,,wypilam nst kawe i na kolacje znow szykuje sok warzywny szklanke ...dzisiaj mi bylo slabo ze hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
tak, boczki to jest prawdziwe utrapienie kobiet.....ja z boczkami walczę od lat, w sumie przy wadze 63 kg też miałam boczki.....nie wiem skąd one się biorą, ja nie mam chłopaka ani mężczyzny więc nie muszę się martwić co on o moich boczkach myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mnie kocha taką jaką jestem :) i nie mówi mi że jestem gruba czy coś. Chce sama dla siebie dobrze wyglądać :) i ubierać się dobrze a nie zakrywać sweterkiem czy bluza się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś też byłam dobrym sportowcem może dlatego też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
asnyku nie przejmuj się wiekiem...popatrz na mój, mam 30 plus, a lecę z wagi na "łeb na szyję":) do Ciebie też się słońce uśmiechnie:) och fdfdf super, że masz takiego mężczyznę, który nie zwraca uwagi na Twój wygląd i kocha Cię taką jaka jesteś, to istny Anioł w dzisiejszych czasach.....zaintrygowałaś mnie....byłaś sportowcem??? może kolarstwo lub biegi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grałam w koszykówkę :) i biegałam + w szkole prawie na każde zawody :) dodam, że mój chłopak pomaga mi w tym :D kiedy chce iść na rower to wychodzimy ;d on chce przytyć to też mu pomagam w jakiś sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
no ok to do koszykówki raczej nadają się wysokie kobiety, no ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tak :D rozgrywające byly zawsze niskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
aha to wszystko jest ok:) i masz boczki mimo, że zawodowo sport uprawiałaś?? to mnie zmartwiłaś, nigdy się ich nie pozbędę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatty notty
Ja od 10 marca 2012 schudłam 13 kg. Ważyłam 97 kg a dziś ważę 84 kg. Do 10 września marzy mi się 19 kg. Tak do 65 kg. Te 13 kg schudłam przez samą dietę. Zdrowe jedzenie, ograniczone (choć nie wykluczone całkowicie) węglowodany, zero cukru, słodyczy i innych niezdrowych rzeczy. I niejedzenie po 18.00. Od jutra chcę zacząć biegać. Mam bieżnię i chciałabym biegać godzinę dziennie. I godzinę ćwiczyć BodyFlex - ponoć efekty są oszałamiające. Jakie polecicie ćwiczenia aerobowe? --> Czarownico Jak Ty dajesz radę biegać 2 godziny? Ja po 5 minutach na bieżni (truchtem) mam ochotę płuca wypluć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo zawsze jak tyje to wszystko idzie w boczki i uda także wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny chyba kupie sobie hula- hop z kulkami podobno od kręcenia nim spadają cm. w tali :) i może moje boczki pójdą w dół :) JAK MYŚLICIE ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
może to i dobry pomysł nie wiem z tym hula-hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wyczytałam, że pomaga :D zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
no ok ćwicz potem powiesz co Ci dały te ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×