Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

no hehe ona i jej malinki a ty sie odchudzasz bo nie nadazam za toba napisz cos o sobie a z ta pulpetowa dama sie nie znamy-ja mieszkam w uk i nie utrzymuje kontaktow z polakami-nawet z nimi nie pracuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z Polakami za granicą to jak najdalej, wiem coś o tym....jak chcesz mieć problemy w UK to przyjaźnij się z Polakami....za granicą Polak Polakowi wilkiem....niestety taka jest prawda o nas, ogólnie trzeba za granicą omijać Polaków szerokim łukiem.......ja się odchudzałam przez tydzień, schudłam 5 kg, taki mam organizm...... ale dałam sobie narazie spokój....nie wiem po co mam to robić, po prostu może powinnam dla zdrowia schudnąć, bo trochę gorzej się czuję przez tą wagę 76 kg mam 172 cm....jak miałam swoja normalną wagę 63 kg, czułam sie idealnie, teraz wiem że przez te 76 kg mogę sobie narobić kłopotów, bo jednak czuję że mój organizm reaguję źle na tą wagę ...tylko dlatego chcę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz tego duzo pouprawiaj sporty jakies i nie potrzebujesz diet ja nie moglam dopiac spodni hehe wzielam metr krawiecki iiiii kupilam skakanke ok u mnie 18 lece na stepper zalezy mi na ujedrnieniu ciala i spadku kilku cm nie wiedzialam ze to jest takie proste ! wystarczy ograniczyc jedzenie i cwiczyc jak cwicze wieczorem to mnie to relaksuje wpadne wieczorem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i tak jak pisalas nie odchudzamy sie bo tak nam narzuca moda-zle sie czujesz to zrzuc troszke i tyle ja doze do wymiarow ze stopki i nie chce miec mniej!!! nie jestem modellka ze musze:P chce zeby spodnie mi sie ladnie na tylku ukladaly i tyle :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś w młodości wymuszono na mnie wagę max 52 kg przy 172...do dziś wiem jak to zrobić, żeby tyle ważyć....nawet dziś bym to potrafiła zrobić.....nic się kompletnie nie je tylko trochę pije.........nikt nie wie o czym pisze, kto tego nie przeszedł......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuluzHonolulu
Jestem jestem . U mnie w Honolululu tez nie utrzymuje kontaktow z Polakami ,ale z czarnuchami (Arabami ) tez nie .Do Afrykanow nic nie mam . Ananasek Twoja teoria ze powyzej 75 kg ludzie sa bardziej mili sie sparawdza , popatrz ja tylko raz napisalam diecie slim fast ze do dupy z niej pielegniarka ,bo mnie zdenerwowala , a w ilu ona postach mnie obrazila . I kto tu jest zgryzliwy . Powiem Ci w sekrecie bo widze ze masz dobre serduszko , ze juz dawno chcialabym pojechac na urlop nad morze baltyckie i co roku sobie obiecuje , ale niestety ... Powiem Ci jeszcze ze wolalabym nie miec dzieci niz mialaby je odbierac taka zgryzliwa polozna. A jak myslisz czy ta l -karnityna juz u niej zadzialala ? Pozdrawiam Cie cieplo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy l-karnityna u niej zadziałała hi hi ale widzisz moja teoria że do 75 kg to zołzy a powyżej już się sprawdziła;) ja z Arabami też bym się nie zadawała natomiast Murzynki są bardzo miłe:) ja nad morzem dwa lata temu byłam, czemu pomyślałaś o naszym Bałtyku, wybierasz się w tym roku może??? co do mojego dobrego serducha, to po prostu napisałam swoją opinię i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bym nie chciala odierac ci porodu bo bo bym musiala odsuwac reka faldy tluszczu zeby glowke zobaczyc wiec sorry zazwyczaj otyle kobiety maja problemy hormonalne i nie zachodza w ciaze :P wciaz nie napisalas dlaczego nie uprawiasz sportu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zaczelas mnie obrazac pewno nerwowa juz jestes bo lodowke na klucz zamknelas i zrec mozesz dopiero o 12 wedlug swojej super diety no ale masz wileoletnie doswiadczenie w odchudzaniu i wieloletnia otylosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuluzHonolulu
Bo od 8 lat nigdzie nie byalm na urlopie a nie kreci mnie jakos Grand Canaria , wolalabym odpoczac na polskim morzem , zjesc rybke ,napic sie piwka ,ale niestety nie mam z kim jechac no i z moja waga raczej sie na plazy nie pokaze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
LuluzHonolulu widzisz może dieta slim fast jest trochę uszczypliwa, ale ma rację. Tak, jak pisałam wcześniej, żeby schudnąć trzeba jeść zdrowo. Głodówka powoduje tycie. Czemu nikogo nie chcesz posłuchać co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuluzHonolulu przecież można gdzieś się w krzaki schować jak się ma nadwagę, co to nie ma krzaków gdzieś blisko plaży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem dzieki germanistka masz racje a ona mnie strasznie irytuje hehe te leniwe otyle zawsze wszystko wiedza teorie to one maja ale zeby cos w praktyce zastosowac to nie!!! wymysla kolejne diety cud zaslania sie insulina hehe i otyli oczywiscie sa super zdrowy toz to okazy zdrowia !!! ta kondycja ta gibkosc ruchow no super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuluzHonolulu
No niby krzaki sa ...ale tak jakos glupiojechac samemu na wakacje .Juz nawet nie chodzi mi o plaze i wogole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuj sie samotna- masz gabaryty jak 2 przecietne kobiety :P zryta psyche masz to udawaj ze jestes z kolezanka :P jak bedziesz mowila sama do siebie to wiesz szeptaj :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
Widzisz Lulu nawet nie potrafisz zareagować. Najlepiej nic nie słyszeć, bo prawda w oczy kole. Wcześniej proponowałam, żebyś poszła do dietetyka, ale nie, bo wiesz lepiej. Mi się wydaje, że Tobie jest po prostu dobrze, jak jest. Gdyby było inaczej to próbowałabyś innych rozwiązań. A ananasek też potrafi tylko powiedzieć, że szczupłe są wredne i zadowolona. Żeby widzieć efekty trzeba działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuluzHonolulu
Wiesz ananasek chyba zaczne miec gdzies to cale odchudzanie i bede zywic sie jak Twoja ciotka . Tu w Honolulu ,gdzie mieszkam jeden tubylec sie wkurzyl po 40 latach stosowania roznych diet i postanowil w ramach protestu zajesc sie na smierc . Jadl wiec jaja na bekonie ,boczek ,mieso tluste ,smietane maslo . Po pewnym czasie zobaczyl ze chudnie . Potem napisal o tym ksiazke . Wierze w diete dr Kwasniewskiego ,jesli nawet efekty odchudzania sa bardzo powolne ,jednak zyskuje sie zdrowie ,a to jest bezcenne . Wspolczuje wszystkim katujacym sie na silowniach i steperach ,jedzacyh L- karnityne hi hi . Nasi przodkowie nie cwioczyli na silowni ,ani nie liczyli kalorii , a jedli kiedy bylo jedzenie ,jak nie bylo to nie jedli .Moze to jest droga do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak LuluzHonolulu ale weź pod uwagę, ze nasi przodkowie żeby zdobyć to jedzenie musieli się nieźle namęczyć, mężczyźni musieli iść i zapolować na jakąś zwierzynę....a my współcześni??? wsiadamy w samochody i jedziemy do marketów gdzie wszystko jest gotowe.....więc się tyle nie ruszamy co nasi przodkowie a jemy więcej niż spalamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuluzHonolulu
Masz racje dlatego nie musimy jesc sniadania zaraz jak tylko ztoczymy sie z lozka . Nasi przodkowie biesiadowali raz dziennie wieczorem jak juz upolowali zwierzyne .Dlatego ja teraz omijam sniadanie i jem tylko raz dziennie do syta ,tlusto .A tu masz tubylca ,ktory postanowil zajesc sie na smierc i achudl dzieki tlustej diecie ,potem napisal o tym ksiazke i pomaga innym ludziom: http://www.skaldeman.se/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słyszałam o tej diecie Kwaśniewskiego, mam jego książkę w domu....może coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
Teraz to już wcale się nie dziwie, że nie chudniesz. Jak organizm jest wygłodzony wpakujesz w niego tonę jedzenia, które nie zdąży strawić. Nie wiem, po co tu jeszcze jesteście. Chcecie schudnąć, a robicie wszystko, żeby tak nie było. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
tak i tak szybko potrafiłaś przytyć. Wagi nie potrafisz utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka86
Wagi nie potrafisz utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×