Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

Gość ananasek i lulu
to albo jedna i ta sama osoba albo dwie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ta honolulowa
napisala ile wazy to mysle ze trzeba jeszcze z kilkanascie kilo dodac-bo sobie ze wstydu odjela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do luluzhonolulu
wytlumacze ci bo ty tepa dzida jestes ak zwlekamy sie z lozek to jemy sniadanie bo idziemy do pracy! do szkoly! pracujemy! uczymy sie! i musimy miec energie-proste co ty zwlekasz sie odpoczywasz zresz zresz zresz odpoczywasz po zarciu i idziesz spac kto wie moze nawet w nocy sie budzisz i idziesz zrec ananasek i lulu to jedna osoba :P tlumaczy sobie nadwage przodkami - no ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ananasek3 nie luluzhonolulu i naprawdę ważę 76 kg bo schudłam ostatnio 5 kg ale teraz znowu jem jak jadłam, nie wiem po co męczyłam się tydzień na kopenhaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czemu wszystkie tak strasznie chcemy schudnąć,co??? no ciekawe jaki jest tego powód??? dla zdrowia??? a może dla faceta??? przyznajcie się po co to odchudzanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jah4
Ćwiczenia są dobre, ale ważna jest też dieta. Znasz "Twój przepis na zdrowie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuluzHonolulu
Ja tez pracuje tylko na zmiany ( wedlug grafiku ) ,glownie popoludniami i w weekendy , co nie przeszkadza mi poscic do 12 a o 12 zjesc lunch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuluzHonolulu
Tak wlasnie ,testuje ta metode , ale w ciagu tych 8 godzin jem tylko raz gora 2 razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuluzHonolulu
Ananasek Nie w humorze bo caly weekend pracuje .Milego weekendu Tobie jednak zycze i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
No i nie doczekałam się odpowiedzi od lulu, za to, z rozmowy, poznałam już chyba trzeci rodzaj diety czy planu żywieniowego lulu ;) W ciągu dwóch dni. Szybko zmieniasz swoje diety :) Ananasek - Mam wrażenie, że złośliwość nie ma nic wspólnego z wagą. Obie, z lulu pokazałyście, co potraficie :P Co do twoich 52 kg, do których cię odchudzono - kiedyś (dawno temu) też musiałam być szczuplutka. Trzymałam 47 kg, ale nigdy, przenigdy nie odchudzało się zupełnym niejedzeniem. Racje były głodowe, ale były. Nawet dziś odchudzające się modelki zjadają symboliczne ryżowe ciasteczko. Nie wiem, skąd ci przyszła do głowy ta głodówka, i kto cię tak odchudzał 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulpetowa damo tak odchudzaja sie te ktore nie umieja do konca zycia na forum z zalem do calego swiata''przeciez nic nie jem a one jedza duzo i chudna'' spoko wciaz nie napisala dlaczego nie cwiczy -a ciekawa jestem nowej teorii i szkodliwego wplywu miesni na cialo czlowieka wg lulu hehe ananasek dlaczego sie odcudzamy? ja nie dla meza nie dla kolezanek po pierwsze chce nosic wciaz ten sam rozmiar ciuchiow po drugie nie chce miec cellulitu bo nieestetycznie wyglada chce miec ujedrnione cialo po czwarte ruch jest zdrowy , gdy cwicze wieczorem lepiej zasypiam to najwazniejsze a powodow mam jeszcze kilka tak zle sie czulam z wielgachnymi kitami !!!i duzym dupskiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pulpetowa damo, ta całkowita głodówkę którą stosowałam 11 lat temu, narzucili mi ludzie którzy chcieli mnie zatrudnić....ale nie było to w Polsce, przez rok mieszkałam na obczyźnie.....był to dość ciekawy okres w moim życiu. Poznałam wielokulturowość, byłam w bardzo egzotycznych miejscach, poznałam dość dobrze język, dzięki czemu swobodnie się nim po roku porozumiewałam, tak samo jak ojczystym. miałam znajomych wśród ludzi różnej kultury. Kazali mi nic nie jeść tylko pić wodę przez tydzień, podziałało to na mnie rewelacyjnie, po tygodniu ważyłam o 10 kg mniej, czyli dokładnie 54 kg.....ale tylko raz w życiu coś takiego przeżyłam i potrafię wytrzymać na Kopenhaskiej dwa tygodnie, to było wlaśnie bardzo zbliżone do kopenhaskiej.....niestety mój organizm reaguje tylko na prawie nic nie jedzenie.....ale warunkiem utrzymania takich efektów, jest nie "rzucanie" się na jedzenie po głodówce, bo będzie niestety efekt jo-jo....często właśnie taki popełniamy błąd, że po głodówce rzucamy się na jedzenie i znowu od nowa przybieramy na wadze, czyli jest to tzw. błędne koło....chciałabym poznać dietę, która pozwoli utrzymać osiągnięty efekt przez całe życie, ale nie wiem jaka to dieta, ciągle jej szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta Slim Fast a ja się odchudzić chcę dla zdrowia i dla urody.....bo chcę ładnie wyglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dziś jadłyście? bo ja łazanki:( ale u nas jest gorąco, opalam swoje ciało na ogrodzie, to też super metoda na pozbycie się tłuszczu hi hi może zaraz zrobię grilla, ale serio chcę się odchudzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikaja
jak wam idzie dietka , da sie wytrzymac> musze tez od jutra zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie idzie, bo po tygodniu kopenhaskiej znowu jestem na "normalnym" jedzeniu ale od jutra albo poniedziałku zaczynam jakąś dietę, tylko muszę wybrać coś fajnego....a Wam dziewczyny jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasku ty sie nie smiej
bo czytalam co pisalas na innych topikach idiotko hehe nie zresz glodzisz sie a pozniej masz kompulsy jestes psychiczna i nigdy nie schudniesz locho a na tym topicu odchudzaja sie same naiwniaczki i nieudacznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz zrytą psyche skoro uważasz,że się nie odchudzimy, ja potrafię w ciągu tygodnia schudnąć 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×