Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

mmm432 no trzeba się nawzajem wspierać bo tak to nie damy rady same :) hihihi trzymam się jakoś :D nawet słodyczy nie jem a byłam słodką dziurką :D Wczoraj ćwiczyłam 30 minut hihhi :D w tamtym roku ćwiczenia mi dużo dały ciekawe jak teraz będzie :D lorkaaa ja nie liczę kalorii :) 5 posiłków na dzień + ćwiczenia + moja czerwona herbatka :D mi pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
ja na razie nie moge cwiczyc , jedynie to spaceruje ok 3 godz dziennie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom zielona ma więcej takiej goryczy w sobie :) dla mnie czerwona lepsza ale zieloną też pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
no a, przypomniałam sobie ze w szfie lezy twisterr obrotowy z linkami, na nim moge wiec go wyciagne i opd jutra pomalu zaczne choc troszke i bede dokladac codziennie wiecej minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobre jest też hula-hop :P ten z kulkami :D Chyba żołądek zmniejszył mi się !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
fdfdf byłaś słodką dziurką??? a to ciekawe .....no fakt spacer dużo daje....lorkaaa aż trzy godziny dziennie spacerujesz??? ja tylko 2,5 h po 10 km tak całe miasto obskoczę w 2,5 h, tu gdzie mieszkam jest taka dziura, że całe miasto mam zaliczone w 2,5 h....i jak tam ćwiczenia na hula-hoop fdfdf???? ja nie wiem , może też skoczę do miasta i kupię sobie hula-hoop tylko nie wiem czy są u nas w sklepach....super dziewczyny że was poznałam, jesteście tak samo zdeterminowane w walce z kilogramami jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorkaaa
no z psami na spacery, zakupy , itp, itd i tak mi wychodzi, w niedziele mniej bo po sklepach to czasem ale samochodem na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zdeterminowane
Tylko popierdolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hula-hop to raczej dziś kupię :) albo od chłopaka pożyczę :) No ja też się ciesze, że was poznałam :) i uwielbiam tu pisać bo ktoś mnie wspiera :D a ja kogoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdeterminowane -----> przepraszam, że się tak wyrażę ale chyba na mózg upadłeś/łaś jak cie to nie interesuje to wypierdalaj z tego topiku... !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
zauważyłyście, że czasami jakaś się tu wtrąca i odzywa się do nas wulgarnie??? hmmmmmmm fdfdf to twój chlopak też ćwiczy na hula-hoop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
fdfdf nie denerwuj się tak......olej to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zauważyłam to ostatnio... Po prostu Ci ludzie nam zazdroszczą bo pewnie sami mają kompleksy ale nie umieją sobie radzić z tym tak jak my :D mmm432 niee jego mama kiedyś ćwiczyła ale teraz jej się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 288
No nie, radzicie sobie wyśmienicie zażerając kiełbachę i hodując wielką dupę :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 288
Jasne - dupy urosły od szpinaku :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie komentuje twojego zachowania ponieważ twoja inteligencja jest ZEROWA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 288
No masz - taka głupia jestem a nie zrobiłam ze swojego ciała wora tłuszczu. A wy - taka inteligencja a żrecie jak świnie :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie ... jest tu bardzo dużo osób które są ładne i bez nadmiaru wagi a odchudzają się dla siebie, żeby być jeszcze lepsza i mądrzejszą od takiej jak Ty !!! A może ty masz nadwagę? i siebie nazywasz tłustą świnią !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pouyr
karolcia 288 jak nie masz nadwagi to co tu robisz ? dziecko neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pouyr
karola pokaz swoja twarz , opokaz ile pryszczy na niej masz paskudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
ja nie jem kiełbasy wcale ani słodyczy i nie mam wielkiej dupy tylko w sam raz a odchudzam się żeby być zdrową, nie dla urody.....trochę tu wulgarne babki wcinają nam się w rozmowę fdfdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm432 może ona jadła tyle kiełbasy i dlatego tak mówiła o sobie hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pouyr
no karola szaleje na innych topikach teraz .np na kopenhaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×