Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

A ja własnie przed chwila kupiłam piekarnik elektryczny;) wzięłam się za mycie szyby i środka starego i co rusz z niego kolejne szkielka wydlubywalam:Oa to dlatego,ze małżonek chciał kiedyś mocniej drzwic zki docisnac i tak docisnal,ze szlag jedna szybę trafił!no i wlazlam na ibeja,znalazłam "prawie"nowy,elektryczny!!!(bo stary chujowy gazowy)niedaleko od domu:) pomierzylam,ma pasować;no i jest!marzył mi się ten z termoobiegiem ale to kiedyś do swojego własnego,niewynajmowanego domu wstawie;a nie temu zydowi z Bangladeszu będę kupować;nie?? I płytę sprzedawali indukcyjna,no ale...Połówek nie zaczął jeszcze funtami srac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole tak mnie od wczoraj nabrało,sprzątam jak po..bana:D Końca nie widać,zwłaszcza ze ja z jednej strony składam a z drugiej Lalka z tatusiem oraz braćmi,sieja rozpizdziel:/:/:/ Hiiiillllffffeeeee!!!to walka z wiatrakami!!rzygam już tym wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na szczęście mamy piękna pogodę!uporalam się z praniem,a w niedziele z okazji słońca jedziemy cała banda ze znajomymi do rhossili znów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dziecko znow bojkotuje jedzenie :/ Rany, alez to by bylo fajnie gdybym tak pewnego dnia dala jej sniadanie, obiad i kolacje i obyloby sie bez wierzgania, wykrecania, uciekania i wogole tej calej batalii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dziecko sra!!! wrrrr!!i spieprza z kibla!! i wogole marudzi! a z jedzeniem jak Ja najdzie-czasem najesc sie nie moze a potem bunt. przy pierwszym sie przejmowalam,teraz mi to lata.nie chcesz to poczekamy az zachcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co?wszystkie juz grzecznie w lozeczkach?? nie wierze:P moj dziec pobil dzis kolejny rekord.zasnela w trakcie przenoszenia z lazienki do Jej pokoju!!!jakies 10 krokow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. A co tu tak.. nieruchawo? Wczoraj wlaczylam tv, a tam (i to w pablicznej!) polnagi Jason Statham wywija koziolki i brawurowo prowadzi czarne ałdi w 'Transporter 3'. Generalnie, fabula dosc mialka, sceny walki i poscigow tak naciagane, ze czlek mial sie zatchnac z wrazenia, a krztusi sie ze smiechu, alealeale.... http://m.youtube.com/watch?feature=related&v=DUyyX6KMzaw od ok 1:40 tego fimiku :D Rrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. A co tu tak.. nieruchawo? Wczoraj wlaczylam tv, a tam (i to w pablicznej!) polnagi Jason Statham wywija koziolki i brawurowo prowadzi czarne ałdi w 'Transporter 3'. Generalnie, fabula dosc mialka, sceny walki i poscigow tak naciagane, ze czlek mial sie zatchnac z wrazenia, a krztusi sie ze smiechu, alealeale.... http://m.youtube.com/watch?feature=related&v=DUyyX6KMzaw od ok 1:40 tego fimiku :D Rrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja komorkiem spod kordly nadaje. Dziecko mi o 6 wstalo i odmowilo wspolpracy w zakresie spania, aczkolwiek dopuszcza wspolprace w zakresie kotlowania sie w pierzynach. Ale chyba juz sie wyczlapiemy... Kto mi zrobi kawke i sniadanieeee...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotnio:) Dlaczego dzieci w weekend wstaja o 6 a w tygodniu nie można ich o 7 ściągnąć z łoózka???? Moje fisiują w nocy od tygodnia, ja już się odzwyczaiłam od nocnych akcji i sie nie mogę ogarnąć.W dodatku Młoda od tyg żąda w nocy mleka:/ Wczoraj Kill bill byl:) i "Skóra w której żyję":) spać mi sie chce. Stary na probie i cały dzień sama jestem. No ale może wieczorem nam się uda dziś wyskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połku zwariowałaś:) Co do zakupów i kasy to ja już przestałam planować budżet. Bo nie ma co planować. Jak robie opłaty i patrze co zostaje to wiem, że i tak mi nie wystarczy... Roczek za tydzien....i co ja mam ugotować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze sobie taki spokój, Młody przybiega i mówi: "bawimy sie razem!". Myślę sobię, że super, że czasem im się zdarza. Po czym on dodaje: Fusteczkami!!!!!! No i dwie paczki chusteczek mokrych sie poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberkowo! to ja wczoraj tez"skora b ktorej zyje":) ale nienormalny ten almodovar,zeby takie filmy krecic,nie????:D:D:D jedziemy zaraz po ten piekarnik,Polowek pognal po cieple,swieze bulecki wiec sie wstrzymajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Wystygły już..? ;) Teraz mogą być jeszcze świeże jaja i ogórki Małopolskie.. Półek - nad kaloryfrem Stary zawsze może popracować.. :P Zrobiłam przegląd facetów i najbliżej do ożeberkowania chyba rycerzowi.. :P Machanie mieczem chyba sprzyja naciąganiu skóry.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoras konto w Paribasie? Jak nie, to nie zakladajcie :/ Tam jest tak, ze jak na konto wplywaja srodki ostatnia sesja, ta o 17ej, to dostepne sa doiero następnego dnia roboczego. Tym sposobem straremu wczoraj wpłynęła wypłata i do poniedzialku se mozna na nią popatrzeć. A ja mam 2,13 pln w portfelu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do butów, nie wybieram się drugi raz do kościelnego :P I nie lubię bez palców. Chyba założę temat: irytują mnie takie tematy.. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5348861 ..i ulubiony typ Miniowy: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5348667 Tak, zabrać z przedszkola, zakładając w biegu czapeczkę i nie zdejmować, aż pójdzie do wojska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×