Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

No moje drogie, co tutaj za spokój? Przychodzę z alkoholem pod ręką, miską pełną smażonych ziemniaków a Was nie ma? Trudno, będę zmuszona zjeść wszystko sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie ma jak są? Częstuj się !! Ja zawsze zrobię za dużo, bo oczy by jadł, choć w dupie nie ma miejsca, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, czekam aż małż mi wróci z delegacji z Białegostoku i czekam, spanie mnie zaraz zmoże. Swoją drogą, za często tam jeździ, boję się, że stwerdzą w centralii żeby się tam przydał na stałe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Będę musiała jednak sama zjeść, czy jak? Chyba sobie zrobię kakao..hmm.. Pamiętasz Półku nasze codzienne ciążowe kakaa z rana? :D Ale mnie wzięło na wspominki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allleee się wyspalam!!jak dzik w szyszkach:D Kawę gorąca donaszam. Mam nasiadowke z Lalka na kibelku;czekam aż raczy z Niej coś wypaść,bo mam już dość zmywania tej szpachli:P Ziemniaczki były?smażone?były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarna - dokładnie takie były :-) Niestety nic się nie istało, co nie dziwi :D Ja dziś robię kalafiora podsmażanego, choć neci mnie wizja zrobienia z niego sosu, ale zobaczymy, za bardzo mi się chyba nie chce. Zaczynam życie z ołówkiem w ręku. Do następnej wypłaty muszę zapisywać każdy jeden grosz, żeby jakoś się dokulać.. :/ Cięzkie czasy cholera :/ Ale żeby nie było tak źle: pogoda przynajmniej ładna, choć rano wiało chłodem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fany - ja juz od dluzszego czasu bez listy do sklepu nie wchodze. Zauwazylam ze tak sie mniej wydaje. jesli w trakcie zakupów się jej trzymasz owkors ;) a u mnie pogoda listoadowa. Ziąb, wiatr i jeszcze jakies mokre paskudztwo leci z nieba. Takie chuj wie co, ani to pada, ani nie pada :/ normalnie wyszlysmy z domu i wrocilysmy wymienic bluzy na kurtki, a stworze się dodatkowo czapką dostało. Brrr. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półku, ja z listą również wchodzę od dawna. Ale teraz jest tak u nas z kasą krucho, że muszę rozplanowywać kasę w takim sensie że na dzień mam np 20 zł i muszę pomyśleć, co na obiad, kolację itp. W tym sensie miałąm na myśli. U mnie ziąb był z rana, teraz się ociepliło nieco na całe szczęście. Kupiłam dziś synowi samochód. Okazało się, ze nie kosztował wcale 4,99 tylko 0,10 gr :D Więc z 10 zł od babci zostało na 9,90 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry o ludzkiej porze. Chłodno i pochmurno, chyba będzie padać. Kolejny rachunek w skrzynce.. Wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja mam, a młody :-) Te pieniądze, które dostaje od kogoś staram się nie tykać na swoje własne cele, chyba że naprawdę jest źle, to pożyczam :D Chodzi o to, że jak mam mu kupić chrupki to z tej kasy własnie od kogoś, jakieś mini autko, to to samo. nie mówię o większych kwotach, które były z chrzcin ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłabym sobie, gdyby nie rozmiar.. 80-90 cm.. :P Przechrztom nie wpadają prezenta.. Taki prozelita to ma co najwyżej głęboką satysfakcję.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×