Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

No już. i od środy mamy zaplanowany berlin. ale w takiej sytuacji nie wiem czy damy radę:( Póki co się szykuję ale jak małęj nie przejdzie to zostanę. Ewentualnie maż z F. pojedzie a my odpoczniemy sobie w domu Znalazłam naprawdę świetny nocleg w kołobrzegu. gdyby któraś potrzebowała to mogę udostępnić namiary Jak ogarnę się z tym chlewem to się podzielę wizualnymi wrażeniami na mailu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cod o funii to mój dawny szef mówił tak do żony i też mi sie to kojarzyło z psem dopóki się nie dowiedziałam że to zdrobnienie od Stefunia :D komu trzeba tez 100lat, ja w czwartek będę świetować Przemysława 2 lata :D póki co jestem pod wrażeniem że mam w domu mieszańca dzis odebrałam wyniki gr krwi i Przemek ma całkiem inną niż rodzice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat jubilatce, zdrowia chorym, kondycji przyszłym krojonym. Trzymam kciuki za wyjazd Mini, bezbolesną rekonwalescencję Gryziowego i cierpliwość rodziców. Funię pamiętam mrówkę z Proszę słonia.. :) Wrześniowych okazji trochę tu mamy, może wrócą stare dobre obyczaje.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czymam :) Należy Ci się :) ..Bo to fajna bajka.. Moje jakiś czas temu dostały od mojego przyjaciela i wcale nie są na nią za duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczególnie rozbraja mnie postać ojca.. ;) No i ta histeria z witaminami.. taka charakterystyczna dla tamtych czasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podobają złodzieje:) Mojemu dziecku znowu skacze temperatura. chyba wyjazd wsadzę sobie do kieszeni:( poniżej 37,8 jej nawet nie spada:( bi9edna śpi sobie i jęczy przez sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no- chyba nie. Pisałam że chyba zęby. Bo nie chce jeść pokarmów stałych- zresztą mleko też jak cię mogę. pluje, biegunkuje. Tylko ten rzyg wczorajszy mi bruździ:O teraz jej do 39 znowu skoczyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczelnikowa ministrantowa
a czy wczoraj w programie mąż naszej koleżanki występował? bo nie mogłam obglądnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może gdzie można kupić zegar kulkowy w przystępnej cenie? tzn. nie jakiś super tani- ale tak żeby do kasy w prezencie ślubnej dorzucić i nie pójść z tego powodu z torbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie chciał odpalić Gugiel, musiałam wyłączyć wszystko. 39 to trochę dużo.. Temat widziałam, pokręcona baba. Moje jebnięte szwagierki (zwłaszcza jedna) malowały kiedyś dziewczynom paznokcie. Ciekawe, czy swojego syna też pacykuje :P Kukułkowe widuję tylko na starociach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby leze i pachne:DPolowek wpadł z pracy,odkurzacz z rak wyszarpal,obiad łaskawie pozwolił dokończyć i pojechał z 3/4 dzieci po składniki na torta.;) ma niby piec,hmmm.jutro tez u nas urodziny,5-te;połączyły imprezy z Młoda;) Jaka awantura o Funie???coś się działo??kiedy??:D:D Biedna Królowa,biedna Mini:/trzymamy kciuki co by ozdrowialy i wyjechały. Za przyszłego rekonwalescenta tez paluchy pozawijamy,niech się goi jak na psie!!! I co tam jeszcze się działo?musze sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fungejmko(broń Boże Funiu:p) przetestowalam placka i z czystym sercem mogiem rzec:zajebisty!!!został pochloniety ekspresowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabo trzymałyście:( nie jadę. Królowa ma cały czas około 39. nawet jak jutro jej przejdzie to pewnie bedzie tym umeczona i wyjazd nie bedzie najllepszym pomyslem:( ale za to chyba chłopaków sie pozbede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może będzie jak z Lalka?dwa dni gorączki wysokiej niewiadomo z czego a na trzeci dzień wstaje rzeska jak skowronek?skoro obie z tego samego dnia są?!?! Tego życzymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas gorączkuje. jak dla mnie to 99% zęby- ślini się, nie chce obgryzać nic żywieniowego- co uwielbia- no tak ewidentnie zębowo wygląda. jak jej nie przejdzie to pójdę do lekarza. ale na wyjazd już się nie piszę. po takiej męczarni powinna chyba w domu posiedzieć. ostatnie czego jej trzeba to latanie calymi dniami w berlinie i gnieżdżenie się w 5 lub 6 osób w kawalerce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×