Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Własnie witam;donaszam herbatę zielona,jakby ktokolwiek miał ochotę.mam tez zupę kalafiorowa bez gasienic czy glizd:P Dzisiaj jakiś dzień przygód??współczuje:/ zwłaszcza biednym przedszkolakom:) i tym wjezdzajacym w dupska innym;) Ja wciaz walczę z tym moim domem:/końca nie widać,już mnie wkurw ogarnia i bardzo chętnie poszła do pracy i podzieliła się tymi obowiązkami pól na pól:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam czas dla wszystkich ale dla mnie już problem czas znaleźć:/ Se ponarzekalam.koncze.musze dalej walczyć z góra prania bo zaraz czas na rytuały wieczorne,ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe michałki? Pólku - dzieci nie sięgną, ale kot? Nieletnia - i słusznie, ze ozięble ją pożegnałaś. Co za debile. He - no i umówiłam się z koleżanką na bieganie w piątek :P Trzeba zadbać o kondycję i sylwetkę ;) No i byłam zapisać młodą do nowego pediatry i od razu na osłuchaniu. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogarniam gore,zbieram graty do kupy,co tylko mi sie nie spodoba wizualnie sru do smieci i szerokim lukiem omijam ta kupe prania:O no nie moge sie za nia zabrac:O ze slodyczy zdaje sie,ze mam jeszcze delicje;czekolade bialo-kawowa i jakies cukierki:) Czerwoncu zazrdaszczam kompankim do biegow;moje wszystkie takie rozbiegane ale..zbiec sie nie mozemy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy: Młoda zdrowa, Sarna magluje, Półkowi mogę podetkać Princepolo.. Dla wszystkich Redd's jabłkowy i cytrynowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Rossmannie antybzyka niet. Za to fajne akcesoria piśmienne BICa, tabliczka z pisakiem w gratisie. Czym leczycie permanentne wkurwienie? Chyba pora na zmianę metod..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, Czerwonciu - kotu by sie raczej mocny zapach tego zielaka nie podobal. A do woreczka twz by sie raczej nie dobral, tym bardziej wiszacego. Chyba. Moja jebnieta kocica potrafi ogryzac nac od pietruszki albo bazylie. Pewnie zalezy od kota. I musze powiedziec nieskromnie, ze moja przebieglosc mnie zadziwila :D Zakitralam dwa rzadki czekolady poskapionej do ciasta marchewkowego na czarna godzine i jak patrze za okno, to wystarczajaco czarno tam jest :D Chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Permanentnego wkurwa lecze dobrym seksem:D pomaga!! na czekolade popatrze ze zdziwieniem-wcale mnie sie slodkiego nie chce. mam %,a w nim plywaja kostki lodu i czastki pomaranczki;czestowac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dziec dzis padl,nawet mleka nie dopilatak Jej sie spieszylo:D za to Starszy wlaczyl mi swoje bbc i nadaje-fascynujace wiesci ze szkoly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie tak zrobisz to nikt Cie nie pozna i sie odpierdola.a nawet jak w koncu pozna to przez litosc(Ona napewno jest chora!!!) tez Ci dadza spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×