Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

zmarnowałam w sensie że ja nie zjadłam, bo gości oczywiście poczęstowałam - zjedli pół blaszki a resztę dokończył mój tatko :) Ja jestem przygotowana na najgorsze, bo podobno kryzys przychodzi po tygodniu a przyjazd ojca dziecia na pewno tu nie pomoże. Ale jakoś dam radę, innego wyjścia nie ma. A właśnie, ojciec dziecia nie jest wpisany na listę osób odbierających małego z przedszkola. Czy muszę mówić w przedszkolu, że może się zdarzyć, że pójdzie po niego w przyszłym tyg. raz czy dwa? Teraz w sumie to i tak nie sprawdzają kto odbiera dziecko z przedszkola więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze było, że dzieć pierwszego dnia wrócił do domu w nie swoich majtkach mimo iz na przebranie zostawiłam 2 pary :D nawet się nie dziwię nauczycielkom, przy tym zamieszaniu, to cieszyły się pewno że w ogóle udało im się znaleźć jakieś czyste i suche a że nie jego - to już mniej istotne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze to marchew teraz taka mokra jest i nada by bylo ja po starciu odcisnac, czy co? Bo Mini mowila, ze ma byc geste. Nie wiem jak wam, ale mi wyszlo rzadkie i beltajace sie, to dodalam wiecej maki i proszku. Uroslo owszem, a zakalec byl w srodku srodka tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no chiałam słuchać, tylko że do uzupełnienia doszłam 3 dni po upieczeniu ciasta więc sama rozumiesz... trochę za późno. Ale ciasto ma potencjał, to trzeba przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tp juz jedziesz??? tak-zaraz?? moj maly francak jeszcze nie spi:Opewnie czuje,ze bym sobie posiedziala dluzej,ale nie-te rece naleza do Niej a nie do klikania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jadacym szybkich pociagow zycze;tylko zeby kolka nie poodpadaly:D:Dpogody,nie tylko ducha i wypoczynku mozliwosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo żywam odpływam;) Nadszedł i mój czas na spoczynek i wypoczynek. Miłego adaptowania się w żłobach, przedszkolach, szkołach i innych. wpadnę za kilka dni- notować co ważniejsze żeby mi nic nie umknęło. Już tęsknię za Wami. cmok cmok;) (nigdy nie umiałam robić tych tandetnych obślizgłych buziaków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padłam wczoraj nawet nierozmalowana. Wykończą mnie I nie doczytałam, ale Mini jeśli jedziesz, to szerokich ruskich torów ;) A do kiedy Cię nie ma, żebyśmy nie płakały po Tobie? Rozważę obstalowanie siodła.. :P Proszę mnie powiedzieć, gdzie kupię Raida do kontaktu, bo jako przeciwnik trującej chemii nie mam pojęcia. Poza supermarketem (nie zdążę na peryferyje) i moim sklepem szwarc-mydło-i powidło (bo się właśnie zamknął). Świeża kawa i daję w dyszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×