Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Mi wczoraj mąż trochę ogarnął. Ale jeszcze cały czas latam i coś robię. Kot chyba pomógł bo teść zabrał F. na spacer i go nie. teściówka jeszcze szaleje u lekarza więc nie jest najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem wkurwiona bo dostalam decyzje z komisji ozrekania o niepelnosprawnosci odmowili mi wszystkiego to po chuj kazali tadkowi isc do pzredszkola integracyjnego, po chuja te wszystkie rehabilitacje jak uznali ze niczego nei potzrebuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Za znośność teściowskej wizyty rytualnie pocieram kotami o chodnik poliestrowy. A my bylli wczoraj na zielonej trawce. Stwora sobie pohasała, pogoda byla w samen raz, bo ani skwarno, ani parno, a słonecznie. Ogólnie - wycieczka udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie szlag trafia bo do przedszkola musze go teraz wozic 7 km w 1 str dwa razy dnia to mi wyjdzie 28km dziennie ciekawe kto za to zaplaci a zwykle przedszkole mialam 500m od domu to go wyjebali bo niby niepelnosprawny a jak przyszlo do orzeczenia to chuja ich interesuje ze teraz skad ja mam wziac kase na te wycieczkid o pzredszkola i zajecia, tak smao maja w dupie ze dziecko nie ma wlasnego kata :/ to jest jakas porazka i paranoja razem wziete 6mkw na osobe kryterium lokalowe do ubiegania sie mieszkania z miasta to kurwa na nas 4 osoby 1 pokoj to high life ::/ kurde w kawalerce mialam wlasnei taki pokoj na 24 mkw ciekawe jak mieskzac z 2 dzieci w tym z niepelnosprawnym w czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh zla jestem i tyle bo stracilam mnostwo czasu na et gromadzenei swistkow papierkow opinii i innych pierdol ile to biedne dziecko wsyatlo sie w kolejkach do coraz to innego lekarza a teraz gowno z tego ma poza tym ze jakby nie mail tego orzeczenia to nie mieliby prawa go wywalic z przedszkola a tak to musze tylko kasy wylozyc na to integracyjne i na zadne zajecia nie pojdzie zadne rehabilitacje co mu powypisywali bo zwyczajnie mnie nie stac na to jak mi odmowili tego zasilku ciekawe skad mam wziac tyle kasy :/ najgorsze jest to ze znim na serio jest coraz gorzej :( z jednejs trony sie eni martwie bo maz jest identyczny i zyje ale z drugiej strony zal mi ze on taki dziwny i inny niz reszta dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znow stoje przed zasadniczym pytaniem czy zostac w polsce bo po co? tu nie ma przyszlosci dla nikogo poza zlodziejami i cwaniakami, kolejny raz maz poszedl do pracy z ogloszenia i znow chlop go zrobil w chuja z apzreproszeneim umowil sie z nim pod krakowem rano i nie przyjechal telefonu nie odbiera :/ co za skurwysynstwo w tym kraju to nie mam slow wrrrr o moich cudownych klientach co sobie wczoraj policzylam ze za rok dzial wisza mi 3390zl to juz nie wspomne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Gryzia Ty to masz...przygody:/:/ Tez nie wiem co Ci poradzić?głaszcze po ramionkach;) Dom ogarnelam,kończę odkurzac;podkładem prania stos i w międzyczasie uspie mała pomocnice bo zaczyna mnie już wnerwiac. U mnie tez wreszcie waga leci w dół.ćwiczenia i ograniczenie zarcia przynosi efekty.chociaż tyle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Współczuję przeżyć Gryzoniu. Może faktycznie warto pomyśleć o wyjeździe za granicę, przynajmniej na razie? Mnie urlop całkowicie rozstroił, dopiero doszłam w miarę do siebie. Pogoda dziś u nas w kratkę, czyli leje 10 minut, wychodzi słońce, wszystko paruje i znowu leje. Fantastycznie wręcz. U mnie dodatkowo niesnaski rodzinne, zaczynam mieć tego naprawdę dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh,Polkowniczku,mnie tez ten fragment się wiecznie po głowie lomocze;) i tez nawet miałam go wstawiać,ale ja wiecznie busy jestem,so...nie zeszło się;) Funiku jak cudownie ze nas tak gęsto nawiedzasz,opromieniasz swym blaskiem pochmurne dni:D U mnie l e j e!!!wrrrrr!!! Polkownik da streszczenie,prawda?? Lub Mini;) Ja już zapomnialam wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulku fajny art, szkoda ze w zasadzie nic z niego nie wynika :( ale ja z 2 dzieci mam ten sam scenariusz co oni opisuja, pediatra do laryngologa, laryngolog do neurologa, neurolog do psychologa a psycholog do logopedy ktory kaze przyjsc jak zacznie mowic :D Tadek ma niestety zlozony problem z opoznieniem mowy bo on nie ma problemu ze slownictwem ani rozumieniem skomplikowanych wypowiedzi, ma niesamowity dar uczenia sie jezykow obcych, zapamietywania rzadkich wyrazow i zwrotow co go na minus wyroznia w srodowisku jesli ci 4 latek niezbyt wyraznie mowiacy rzuca stwierzdeniem typu "niejednokrotnie zwracalem ci uwage, ze powinnas kichac przyslaniajac dlonia swoja twarz" to wlasnie wczoraj uslyszala pzredszkolana kolezanka od tadeusza na odchodne :/ po czym mu kichnela ponownie w twarz :D:D:D na szczescie tadek juz mowi i mowi ogromnie duzo, na szczescie tez coraz wyrazniej dzieki wielu cwiczeniom, ale.. ma specyficzny ton glosu i mowi glosno z czym ciekzo wlaczyc :/ za to przemek byc moze ma to o czym oni pisza w tym art ma nieco inny rozwoj mowy niz tadeusz, co nie znaczy ze jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tonem nic nie zrobisz. cała mojego męża rodzina się wręcz wydziera- tak, ze trudno się z nimi przebywa. to chyba wrodzone.jak jakieś dziecko śpi, o zawsze muszę męża uciszać- nawet jak szepcze. a on ma pretensje, ze uciszam tylko jego- bo chyba nie słyszy jak huczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co innego jak to jest rodzinne, u nas nie ma takiego przypadku w rodzinie, on tak mowi jak niejaka poslanka senyszyn kojarzysz? w dodatku glosno wykrzykuje wszystko :( podobno to moze byc spowodowane zaburzeniami autystycznymi, ale ja jzu nic nie wiem :/ w kazdym razie jest najglosniejszy w przredszkolu a jak z nim gdzie side to az wstyd bo drze sie starsznie, jak wraca ze spaceru to go slysze ze 100m od domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frekwencja nie jest zabojcza ale zapytam was co sadzicie o takich spodniach ? http://allegro.pl/spodnie-jeans-alladynki-dlugie-haremki-pumpy-smc-i2492576966.html musze kupic sobie jeansy, do tej pory nosilam rurki i minus tych zakupow byl taki ze mam powycierane kolana bo ciagle przy dzieciach klekam a takie szersze mzoe by sie tak nie wypychaly ? no i podobno modne :) spodobaly mi sie ale sama nie wiem stad moje pytanie :D zawsze to ze 2 opinie wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×