Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Poproszę wszystko, full wypas.. ;) I niech to świadczy o stanie mego ducha.. :O Obfitość rekwizytów mnie olśniła i napawa nadzieją co do skuteczności.. :) P.S. Miednica z ruskim budzikiem kojarzy mi się z próbami obudzenia mnie do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi z plotami i głupimi chichotami. i paplaniem o chłopach- ale w sensie jaki ma fajny tyłek, jak to poderwać i jak się przed nim płaszczyć:O ja wolę rzeczowo, na ciekawy tematy gadać. a jak o chłopach to narzekać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciółkę mam niezawodną - taka od zwierzeń i babskich plot oraz wariantu: "ratuj, bo się wali". Na każdą pogodę ;) Ale mogę nazwać tak jeszcze 2-3, w tym dziewczynę, która bezinteresownie zrobiła dla mnie więcej niż rodzina.. Jest wyjątkowa i można na nią autentycznie zawsze liczyć. Przyjaciel to już rzeczywiście inna kategoria - w moim przypadku taki starszy brat (czasem ojciec), który huknie, fuknie, ale i podtrzyma na duchu. Z moim histerycznym usposobieniem to dar z nieba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.. Ja bym się tak kiedyś (w to wszystko) odziała.. ;) Dla samej dzikiej satysfakcji podziwiania reakcji bliźnich.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie dawno w tamtych rejonach nie bywszy.. I może bym se kota z centralnej Polski przytargała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×