Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

zrywa mi się ten internet chujowy. A tak zachwalali :( Chciałam sobie pogadać z wami juz dawno i nic :( Nieletnia coś ciuchy Ci wiszą :P Baby w zlobku, które kłamią to świnie do potęgi. Jak tak mozna??? Młoda coś załapała w przedszkolu :( Czy to możliwe, ze tu są inne zarazki inaczej reaguje? Przecież normalnie chodzi cały czas. Skarży się na brzuch i coś cieplejsza z wieczora była. Dupa blada. Mini jutro jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja granat bez zawleczki poproszę.. I abonament na bezludną wyspę.. Jeszcze jeden sms załatw-dostarcz-natychmiast i nie ręczę za siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, może jak w szpitalu - inne szczepy własne hodują.. Ale to już trochę naciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam nie było na szczepy :P Ona mówiła, ze mieli hot dogi na podwieczorek i pani kazała zjeśc całego. Młoda nie przepada za parówami i się dziwię, że jadła. Może jakieś nieświeże to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszki jeszcze sa! Starszy stwierdzil(jak Mu je zaproponowalam na kolacje)ze nie bedzie ich jadl codziennie!!CODZIENNIE!!A byly zaledwie na obiad,ba,na drugie danie:O:Ow dupach im sie przewraca,ot co.musialam ryknac i racuchy nagle okazaly sie byc doskonalym pomyslem.i nawet do szkoly jutro jeden powedruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mommy przedszkolaka przylazła :) Drugi dzień upłynął bez większych zgrzytów, dzieć najchętniej chciałby żebym siedziała z nim w sali i go pilnowała :) Jestem strasznie ciekawa co oni tam robią przez cały czas w przedszkolu ale jakoś tak głupio mi dopytywać się go wszystkiego :D Dzieć normalnie śpi na leżakowaniu co skutkuje późniejszym niż zwykle zasypianiem wieczorem, wrrr. Także oby tak dalej. Mam zaległości w czytaniu ale w wolnej chwili nadrobię. Mini udanego urlopu, mam nadzieję, że pociąg też przypadnie Wam do gustu :) Nieletnia, zapomniałam Ci ostatnio wspomnieć że mam wrażenie że schudłaś więc teraz już spokojnie możesz kupować to siodło ;) Odwiedziłam dziś ginekologistkę, wizyta 120, leki 100 i jeszcze mam cytologię zrobić za tydzień - kolejna 100. Tylko skąd na to brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, pyszne ;) Dynia - pamiętam, ze mnie też zżerała ciekawość co oni tam robią :) Super, ze nie ma zgrzytów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha i też musze napisać że przepis Miniowy jest zakalcowaty, bo robiłam i ciacho marchewkowe nie wyszło. Dopiero teraz czytam, że były jakieś uzupełnienia - foch !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest ok w tym przedszkolu, nie wiem co będzie dalej ale byle nie było gorzej. Chyba sama jestem zaskoczona, ale to dobrze. Ojciec dziecia na bieżąco śle esemesy z zapytaniami co u przedszkolaka, jak minął dzień itd i się zapowiedział na piątek... wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie próbowałam z tym ciastem, bo mam zakodowane, ze od marchwi się tyje :P Wolę czystą czekoladę zjeśc ;) Dynia - nie chcę straszyć, ale mój synio był zachwycony przez pierwszy tydzień, a potem ryczał przez rok :O Za to młoda dzielna od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sliwki,a platki migdalowe!slonecznik i dyniowe pestki!!3/4 zjedlismy to posypujac cukrem,to zapijajac kawa:O ale reszte wywalilam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×