Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

ale wiecie, odnośnie czeskiej wódki.. to ja mieszkam w mieście bardzo blisko granicy z Czechami właśnie. Wielu ludzi kupuje alkohol w czechach, choć zalezy jaki, bo teraz nie każdy się opłaca. Zwykła wódka się nie opłaca już, ale jakieś kolorowe alkohole owszem i wielu ludzi tam kupuje. I jak wyszła ta afera, to nie powiem, na ludzi padł blady strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, to se to zostaw lepiej już do rana :P Ja tu czekam i czekam, tuptam i tuptam bo mnie powieki lecą same w dół (a do dołu mają daleko :P ) ale czekam z tym spaniem bom ciekawa. No nic, chyba mi przyjdzie spać z ciekawością niezaspokojoną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka afera???ja niby mam Polska tv ale raz na tydzień popatrze!a Ty Funciak skąd jesteś??bo ja myślałam,ze z okolic auwalszczyzny czy gdzieś stamtąd....,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pułek - tego niewiadomo, ale sprawa wygląda na świeżą, więc pewnie Ci co kupowali wcześniej nie są zagrożeni, ale pewności nie ma i nikt pewny nie miał i właśnie tyle alkoholu do morza popłynęło, sama osobiści oprózniłam do kibla dwie piekne litrowe butelki... Sarna, ano widzisz, spod samiuśki czechów, blisko beskidów (autem pół godziny) a afera taka, że w czechach podrabiają wódę, i jest jakaś ferelna partia, która uśmierca ludzi. W samych czechach zmarło już ponad 20 ludzi, w Polsce chyba około 4 ? Pewności nie mam, bo nie śledzę. Ogólnie etykiety wyglądają niemal identycznie. Pije się tak samo jak normalny alkohol, róznica taka, że po prawdziwym trzeźwiejesz, a po tej podróbie zaczynaś ślepnąć, masz drgawki, przyspieszony oddech a potem tracisz przytomnośc. Tyle, że jak te objawy są to już raczej odwrotu nie ma, a wcześniej z koleii to nie wykrywalne w organiźmie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pratchett jest pisarz i pisze fantastyke. Jest autorem serii o swiecie dysku, ktora sie dzieje na swiecie dysku, ktory spoczywa na grzbietach czterech sloni, ktore stoja na grzbiecie wielkiego zolwia, ktory sie unosi w przestrzeni kosmicznej i ten caly majdan na jego grzbiecie tez. A unosi sie i nie spada, bo to zolw morski jest i on przez te przestrzen plynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×