Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

widmo swiatla rozszczepia sie na osiem, a nie na siedem pasm. Ten osmy kolor, to oktarynowy i jest to kolor magii. Jednym z wazniejszych bohaterow jest Smierc. Pojawia sie na wezwanie maga, co go zlosci, bo zawsze mu w czyms przerywaja. Smierc zawsze mowi drukowanymi literami i jezdzi na wielkim białym koniu, ktorego nazwał Pimpus. Bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) kawe przynosze :) co za czasy, juz nikt o orderach nie pamieta :P Nieletniu - wyspalas sie? Jak szczeka Twoja? Ale musze powiedziec, ze PIMPUS jako smierc wymiata hahaha :D ide dzis po nowa dostaw ogorow kiszonych sasasasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie uswiadomilam, ze jedyny pimpus jakiego do tej pory znalam to pimpus sadelko z wyswietlanych na drzwiach czy scianach bajkach z projektora ANIA :) to byly czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry. Dolewka kawy i kamapki z bułą, szyneczką, pomajdorem und sałatą. Moje dziecko się nauczyło mówić "buła". Jak tylko w jakimś sklepie zobaczy stoisko piekarniowe od razu drze się "buuuuuuuuuu-łaaaaaa!!!" Oczywiście najlepiej smakuje buła prosto ze sklepowej półki, te spożywane w domu już nie są takie fajne. Widze, że Pimpuś was zafascynował :D Hier ju goł: "Jego koń, chociaż blady, jak nakazuje tradycja, jest całkiem żywy i nazywa się Pimpuś. Śmierć próbował kiedyś jeździć na koniu-szkielecie, po tym jak zobaczył siebie dosiadającego takiego konia na jednym z drzeworytów Śmierć bardzo łatwo poddaje się takim wpływom ale za często musiał się zatrzymywać, żeby połączyć drutem wszystkie jego fragmenty. Potem próbował korzystać z ognistego wierzchowca, ale ten zawsze zaprószał ogień w stajniach."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, jaki tu spokój.... la la la... nic sie nie dzieje... la la la la.. :D kawy? ogórka? Mam nową dostawę :D zupy pomidorowej? młody zjadł, więc musi być dobra :) Półku - muszę powiedzieć, że fajnie się to czyta. Napisz mi to od czego mam zacząć czytać :) Swoją drogą, autor ma wyobraźnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wstrzeliłam :D Chciałam się pochwalić, że moje jajo odpuszcza i dziś już boli mnie zdecydowanie mniej a i śledziona daje sobie spokój. To git, bo w sobotę idę na kolejną rundę badań i ma być git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem z młodym bujamy się w rytm Maleo Reggae Rockers w duecie z Michaelem Black :-) Fajną tę płytę mają, całe wieki tego nie słuchałam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako pierwsze w polsce ukazały się 'kolor magii' i 'blask fantastyczny'. Filmowe wersje, e-buki i audiobuki sa na chomiku. Pierwsza, gdzie glownym bohaterem jest smierc to 'mort'. Czyta sie bosko, glownie za sprawa tlumacza, ktory ma niesamowite wyczucie co do uzywanych przez autora gierek słownych. Jakbys jednak nie byla gotowa na zatonięcie w kilkudziesięciu dostepnych dotad tomach, a chciala sobie cos smiesznego poczytac, to proponuje 'dobry omen', ktory sie dzieje mniej wiecej wspolczesnie na ziemi i cokolwieczek przywodzi na mysl film 'omen', aczkolwiek film nie byl smieszny ;) Tez jest na chomiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zachete dodam, ze ksiazka jest o tym jak przebywajacy na ziemi szatan i archaniol nie pamietam ktory usiluja nie dopuscic do konca swiata, bo im tu fajnie :) Szatan jezdzi czarnym bentleyem, w ktorym radio samochodowe z przyczyn blzej nie poznanych kazda kasete zamienia w 'queen', a archaniol prowadzi antykwariat i kolekcjonuje dziwne wydania biblii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę więc od "dobry omen". Sprawdziłam, jest dostępna w mojej bibliotece, więc jutro pognam po nią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Niestety się nie wyspałam.. Zapewne jest trzecia pełnia w tym miesiącu. Bolą mnie zęby a stan wkurwienia przechodzi w permanentny. Co słychać..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×