Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LoveStory500

Dobry fryzjer Kraków

Polecane posty

Odkryłam świetny salon na Miodowej.Wszystko robią kosmetykami LOREAL, ceny są rewelacyjny nawet na studencką kieszeń. Salon Krakowska Perla na Miodowej 51 tel. 799931229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Vinci i niestety moje włosy przez 6 tygodni bardzo fatalnie się układały po strzyżeniu. Umęczyłam się jak nigdy. Po tych mękach uratowano mnie w Atelier Bernady.Mega obsługa wiedzą co dobrać do skóry i gatunku włosów . Pierwszy raz nie miałam przetłuczonych włosów na drugi dzień.Polecam salon znajduje się obok Galerii Kaziemierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr Janus jest najlepszy! Byłam klientką w wielu salonach i za całą pewnością stwierdzam, że wymiata! Potrafi doradzić, zawsze zaproponuje coś i choć podczas rozmowy nie zawsze jestem przekonana do jego sugestii to efekt jest zawsze super! http://piotrjanus.pl/kontakt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się! Potwierdzam Piotr Janus jest moim numerem 1 w świecie fryzjerskim. Dobrze wiem jak to jest kiedy szuka się fryzjera i za każdym razem przed wejściem do salonu mówisz sobie "może wreszcie ten" Ja znalazłam "tego"! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci polecić salony Jean Louis David. Naprawdę fachowcy, zresztą nic dziwnego szkolą ich trenerzy z Paryża. Wiesz ceny nie mają niskie, ale za to efekt obłędny. Słuchają tego co się do nich mówi i co najważniejsze, fryzura wygląda tak jak to sobie wyobrażałam. Fajnie doradzają. Podsyłam ci ich stronkę z wszystkimi salonami na terenie Krakowa, tam też możesz sobie sprawdzić ceny, mają też rezerwację online http://salony-jeanlouisdavid.pl/cennik/krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tym tygodniu w Pure Diamond i mogę z czystym sumieniem polecić ten salon. Panie fryzjerki strzygą bardzo starannie, kolor dobierają dokładnie i potrafią fajnie doradzić jeśli chodzi o późniejszą pielęgnację włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu udało mi się znaleźć moich ulubionych fryzjerów! Maciek i Jagoda kiedyś pracowali w Bonzie. Teraz są na Jakuba 29 mają swój salon "Wyczesany Fryzjer" Polecam wszystkim i mam nadzieję że komuś będzie łatwiej ich odnaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby któraś z Was szukała fryzjerki, która ja uczesze do ślubu to tylko p.Asia z Salonu Fryzjerskiego Eric Stipa w M-1. To co zrobiła z moimi włosami to mistrzostwo świata! Żaden tam kok w stylu ciotki klotki, niby prosty, a tak efektowny, że prawie każdy pytał się mnie o to uczesanie. I wcale nie mam super długich włosów, tylko takie za ramiona. Nawet nie przypuszczałam, że z takiej długości da się zrobić coś pięknego na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kilka postów wyżej polecał Pure Diamond. Podłączam się do pozytywnej opinii. Pierwszy raz mam tak, że po wysuszeniu włosy same się układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackIris
Bardzo polecam pana Leona Hebdę z salonu na Rynku Podgórskim :) Doprowadził moje zniszczone włosy do stanu używalności i zrobił mi dokładnie taki kolor, o jaki poprosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uska987
Ja Black Pearl polecam, super salon ze swietna atosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zadowolona z obsługi w Pure Diamond. Strzyżenie i koloryzację poprzedza dokładny wywiad. Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalną obsługą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPatti
Polecam salon urody eco backstage . Najlepszy ;) Dobrze doradza i robia cuda z włosów i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 600
Osobiście polecam wam eco backstage , trafiłam do nich tak spontanicznie byliśmy na weekend w Krakowie i postanowiłam coś zmienić w swoim wyglądzie, W salonie stosują kosmetyki, które nie są testowane na zwierzętach- za to mieli już na starcie u mnie plusa- więc mogą korzystać z nich weganie. Skróciłam włosy odżywiłam je i od tamtej pory korzystałam tylko z ich oferty- tak specjalnie jeżdżę do Krakowa do fryzjera 50 km ;) pod koniec czerwca zamierzam skorzystać z ich oferty makijażu jestem w ciąży a oni mają naturalne kosmetyki które nie zaszkodzą mojemu maluszkowi polecam dziewczyny są naprawdę rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna12345
mają kosmetyki pochodzenia nie zwierzecego nie testowane na zwierzetach idelane dla wegan kosmetyki organiczne naturalne nawet dzieci mogą mieć ich makijaże, kobiety w ciąży itd. https://www.facebook.com/ecobackstage/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranene
Polecam salonu urody eco backstage https://www.facebook.com/ecobackstage/ - mają kosmetyki pochodzenia nie zwierzecego nie testowane na zwierzetach idelane dla wegan - kosmetyki organiczne naturalne nawet dzieci mogą mieć ich makijaże, kobiety w ciąży itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie Krakow, ale w Gdyni bardzo dobrym salonem fryzjersko-kosmetycznym jest http://dolcevitasalon.pl byłam już kilka razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poolkaop
Swietnym salonem jest Black Pearl na Królowej Jadwigi, strzyzenie i koloryzacje robie tam regularnie co dwa miesiace i podobno wygladam super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ręką na sercu polecam salon Pure Diamond. Pracują na kosmetykach bardzo dobrych marek, włosy obcięte u nich praktycznie same się układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo polecam salonu urody eco backstage !!!! Mają kosmetyki pochodzenia nie zwierzecego!!! nie testowane na zwierzetach!!!idelane dla wegan. Jest najlepszy. Usługi na najwyższym poziomie. Ekologiczne produkty profesjonalnei podejście do indywidualnego klienta . Podaje namiary. Koniecznie tam wpadajcie!! Piastowska 8 Kraków 30-211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannabananna
No dobra muszę się pochwalić. Po wizycie w salonie Hair Design moje włosy odżyły. Nawet mój chłopak stwierdził, że "coś" się zmieniło :D Wreszcie mój blond ma czysty kolor! Zobaczcie ich stronę http://www.hairdesign.pl/. Tu mają przykłady fryzur, jakie tworzyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym salonem jest Homies.pl HairDesigner na Przemysłowej, strzyżenie i koloryzacje robię tam od początku u Katarzyny - systematycznie, podobno warto znależć stylistę psychologa, mi się udało - bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkryłam świetny salon na ul.Przemysłowej 4, obok Ogrodu Kulinarnego. Wszystko robią kosmetykami z wyższej półki Kemon, Davines, Z-One, Kerrastase, American Crew ceny są rewelacyjne nawet na studencką kieszeń. Salon HOMIES na ul.Przemysłowej 4 tel. 577 882 444 / www.homies.versum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 600
To sprawa bardzo indywidualna. Jeden będzie zadowolony z danego fryzjera inny nie usmiech.gif , z innej beczki fajny wystrój jest w tym homies.pl podobami się usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allison88
Byłyście na Karmelickiej w Hair Design - http://www.hairdesign.pl ? Kilka z Was chyba o nich wspominało. Polecam zwłaszcza wizytę u pana Andrzeja Krzaka. Dzięki niemu nie mam już "bad hair day" :D Świetne podejście do klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa 77
Byłam w tym tygodniu w Homies HairDesigner na Przemysłowej 4 i mogę polecić ten salon! Fryzury dobierają po 20min darmowej konsultacji, bardzo kreatywnie i potrafią doradzić jeśli chodzi o pielegnację. A na dokładkę oni mają coś ala DNI OTWARTE w salonie, które podobno są co tydzień od PONIEDZIAŁKU do ŚRODY! Za Kolor za strzyżeniem zapłaciłam tylko 190 a miałam długie włosy, polecam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek1980
Chodziłam do salonu Bonza na Przemysłowej, ogólnie fajnie, ale ceny powalające to nie były no i odeszła moja fryzjerka, wiec zmieniłam fryzjera i chodzę se do salonu fryzjerskiego Homies w tym samym miejscu, młode dziewczyny ale naprawdę fajnie ścinają i koloryzują. Ja za strzyżenie i dekoloryza wczesniej placiłam 500 zl(włosy krótkie) raz na 3-4 miesiace mozna sobie pozwolić żeby ludzi nie straszyć, a u tych Homies zapłaciłam 300 zl, miło bo taniej i chyba robiła mnie Kasia z czerwonymi włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczuczek
ja sie zgubilam w salonie homies na ulicy przemysłowej 4 maja jedne ceny od pn-sr a odczw-pt inne na swoje uslugi, to co trzeba sie upomniec ze jest wtorek i ma byc taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fryzjerki z pracowni fryzjerskiej ON RED. byłam tam na strzyżeniu gorącymi nożyczkami. Efekt pielęgnacyjny nie do skopiowania! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×