Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dąbrówka

Przyjaciółki

Polecane posty

No i jestem i ja ,czesc! Na wadze jest mniej! Hurra ! 67.5kg ,ubylo 0.6kg przez tydzien ,wiec jest dobrze . Alez sie ciesze ! Jupi . U nas pogoda mrozna i sloneczna ,ale snieg nie pruszy .Czyli spoko.xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxRewelacjo ja to raczej Ci nie podpowiem czym zastapic smietane w ciescie ,bo ja nie potrafie przerabiac przepisow ,u mnie musi byc wg przepisu albo wcale ,no chyba ze smak dzemu czy zamiana owocow to tak ,ale nic innego nie zmieniam nigdy . Co do dzemu to juz jest w przepisie i smialo mozesz zastapic konfitura zurawinowa ,bedzie smacznie i kwaskowato ,bez niego byloby mdlo ,ale co do smietany to moze Ci dabrowka cos podpowie ,czym ja zastapic.Mysle ze do greckiego jogurtu musialabys dac troche zelatyny aby nie splywalo ,ale chyba powinno byc ok .A i jak masz mleko w proszku to dodalabym ,bo np na dukanie robilam ala smietane do gofrow chyba czy placuszkow ,gdzie do jogurtu dodawalo sie mleko w proszku i aromat i do lodowki ,i po niedlugim czasie faktycznie przypominalo to smietane ,bylo takie puszyste ,wiec mozna zaryzykowac ,ale aby nie splywalo to zelatyna powinna chyba byc ,choc troszke . Kota masz faktycznie niezlego chuligana ,hehe .Moj m,az sie komputerow nie lapie ,ja inastaluje i odinstalowuje roznosci i takie sprawy ,a jak trzeba cos naprawic to juz musze zaniesc do specjalisty .Nie jestem mocna w te klocki ,a szkoda . Dabrowko ,grazko to mi ulzylo ze nie podejmujecie sie dukanowania .UFFFxxxxxxxxxxxxx xxxxGrazko moze to przyrost miesni ,co?? No bo dlaczego przytylas ?? Skoro trzymasz diete to przytyc nie powinnas ,a moze @ niebawem? A wieczorem jesz wegle ? Moze zakoncz jedzenie wegli w czasie lunchu ,a potem juz bialko i warzywka .xxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxDabrowko a faktycznie ,pisalas ze bedziecie opijac awans meza ,ale myslalam ze cos jeszcze oprocz tego i pytam,bo nie wiem czy powinnam zyczenia komus zlozyc ,hehe . Co do krokusow to sa juz u mnie w ogrodku ,kwitna w pelnej krasie ,zonkile tez potrzebuja tylko kilka dni ciepla i rozkwitna .Tak wiec zapraszam do swojego ogrodu ;)) Wspolczuje mezowi Twojemu ,nic przyjemnego nie ma w bolu zeba ,a nawet najlepszy dentysta nie jest lekarzem ktorego odwiedza sie z ochota i radoscia.No ale raczej nie ma sie wyboru,jak boli to trzeba isc i zrobic porzadek .xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxCo dnia lenia to ja tez na zwolnionych obrotach chodze ,jakos leniwie wszytko dzis ,nawet kawe od rana pije i nie moge dokonczyc .Ide po jablko i zrobie sobie swieza kawke ,moze ta mnie pobudzi do dzialania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon, a ty teraz jesz na sniadanie wegle i owoc tak? No super ci idzie, jak czytam co piszesz to jednak mam nadzieje ze sie cos ruszy. Ja nie jem wegki wieczorem akurat teraz bo mam bialkowa, ale kiedys jadlam, wogole po silowni tez powinno sie jesc bialko tylko. Dabrowko, a jak twoj maz na nowym stanowisku- zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabrówka
grażko - ja poobną sałatkę jak ta twoja nr 1 robiłam na imprezę. Układałam ją warstwowo. Mon- wspaniale! Kurcze, zazdorszczę ci :P Ja na razie jestem jak balon, bo mi się @ rozkręca. Oj, to ja wpadnę do twojego ogródka, posiedzimy sobie wśród kwiatków opatulone w kocyk, na stoliku będzie kawa dla ciebie a dla mnie hebata owocowa..i zapomnę o tej okropnej zimie. Nie wiem czy jogurt się ubije tak jak śmietana, więc ja bym jednak pozostała przy tej śmietanie, bo nie ma jej dużo. Smak pewnie zginie w serku mascarpne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłam ja. Mąż zaczyna od 1-go kwietnia grażko :) Wiem, że już 5-tego ma być w Krakowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxxxxxxxDabrowko No ja mysle ze jogurt nie ma sie ubic jak smietana ,ale jakby rewelacja dodala mleko w proszku to sie napuszy troszke ,do tego zelatyna i dobrze zmiksowac i powinno miec konsystencje choc troche w tym stylu .Ja smietany nie zamieniam ,ale rewelacja wogole nie chce uzyc smietany ,wiec kombinuje co dodac aby ja zastapic calkowicie i tylko to mi do glowy przychodzi .Wiem ze to nie to samo .I smak nie bedzie taki jak niebo ,ale moze jak chmurka bardziej ;))xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxGrazko na sniadanie jem jedna cienka kromke chleba ciemnego albo chlebek pita ,ktory uwielbiam i to posmarowane pasta z avokado i na to pasta makrelowa ,bo dodalam tylko ciut cebulki do niej i serka philadelphia ,nie jest na tyle tlusta aby ja smarowac sama a avokado jest zdrowe ,choc nie przepadam za nim w salatce ,ale zamiast maselka bardzo mi smakuje na chlebie .I to jest moje sniadanko .Po dwoch godzinach mam chec na owoc to zjadam jablko z trojkacikiem serka albo banana zagryzam serkiem bialym czy grani .Dzis bylo jablko ;)) Na lunch ok 12-12.30 zjem fasolke po bretonsku ,bo zostalo od wczoraj ,wyszla super ,ja tylko posmakowalam a mlody jadl z ziemniakami na kolacje .Dzis moja kolej ;).Do tego salata z vinegretem i na spacer .Na obiad planuje pizze dla mlodego z mw http://www.mojewypieki.com/przepis/ciasto-do-pizzy-z-semolina-przepis-iv i dla siebie dukanowa http://na-talerzu.blogspot.co.uk/2011/04/pizza-dukanowa-zdrowa.html albo http://dukan.blox.pl/2010/06/Pizza.html Poloze na to kawaleczki kurczaka pieczonego i ser mozarella . Pozniej moze jogurtowca aby sie nie zmarnowal i wieczorem jak mnie przydusi to zjem twarog domowy a moze zawijaska z szynka w salacie . Troche sie boje drugiego wegla ,ale mysle ze 3 lyzki otrab nie sa zlym wyborem i waga nadal bedzie spadac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myslalm o takiej pizzy ale mnie maka kuklurydziana nie przekonuje, bo w sumie dlaczego ma byc lepsza od orkiszowej?? Dabrowko, nie czytala; uwaznie czy jak? dlaczego twoj mezulo do Krakowa jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazko nie robilam pizzy na dukanie i ciekawi mnie jak bedzie mi smakowala ,ot co .A lyzka maki kuku chyba mnie nie powali .nastepnym razem zrobie bardziej sb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno cie nie powali:D ja uwazam ostatnio na wszystko, kurcze czemu tak jest ze jak czlowiek na diecie jest to go ssie siedze zagrzebana w papierach i mam juz chyba dupsko splaszczone od tego siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A popatrz ze mnie nie ssie jakos na nic ,kompletnie .Nawet na pizze mam srednia ochote i nie wiem czy zrobie dla siebie ,ale obiecalam mlodemu i jemu zrobie .A ja jeszcze zobacze jak mnie najdzie .moze zjem kasze gryczana z twarogiem i kurczakiem ,hmmmm. Niedawno pisalam rewelacji ze podziwiam ja ze jej przeszla chec na slodycze po jedynce i nic siobie ze slodyczy nie robi ,nie do pomyslenia dla mnie ,a tu prosze ,i mi sie odechcoialo ,a taki lasuch jestem ,he .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę nie kombinowac przy przepisach za bardzo ale tak jak ty Mon albo zmienię owoce lub mąkę ale ostrożnie, by nie przesadzić. Przez ciebie Mon musiałam jedną z tych pizzy skopiować, bo mi się zachciało :) grazko - no jedzie, bo czasami będzie musiał jechać w Polskę: targi, prezentacje i takie tam. Ja tam bym teraz wrąbała konia z kopytami i coś słodkiego...jak to przed @ :P ale się trzymam dzielnie, żeby nie było. Dzisiaj testowałam naleśnikim budyniowe a rano placki z cebulką prazoną - wszystko takie se albo ja juz smaku nie mam. Teraz podgryzam migdały, bo przez te przepisy jeść mi się zachciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Wczoraj wyszlam z pracy i mialam taki wspanialy humor z powodu zmiany czasu! Nie ma to jak za dnia wrocic do domu! Az sie chce zyc i wydaje sie, ze czasu wiecej :) A kiedy w Polsce zmiana na czas letnie, za jakies dwa tygodnie chyba, nie? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja z kolei zawsze cos zmieniam w przepisach. Zawsze kalkulator pod reka i kombinuje proporcje :D Teraz jak eksperymentuje z glutenem to zastepuje nim jakies 2% maki w chlebach a do 3% w bagietkach. I tak wykombinowalam, ze ta tarte to zrobie w wersji dietetycznej ciut bo dam, zamiast kombinacji ze smietana, mase z jajek i mascarpone, jak do tiramisu. U mnie nikt nie lubi bialej czekolady a masa z tiramisu tez dobra i puszysta. I konfitura z zurawin i tarta pelnoziarnista i tez bedzie. I wyjdzie jak zwykle u mnie, ze z oryginalnego przepisu nici ale zainspirowana nim costam wykombinuje :D I dam oczywisci borowki amerykanskie i bezami pokrusze na wierzchu. Tylko nie wiem czy ta masa nie bedzie za malo gesta. Ewentualnie mniej dam jajek. Bede widziec w trakcie robienia. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Mon no idziesz jak burza z ta dieta! Gratuluje kolejnego spadku! A widzisz, jak sie nie je zadnych deserkow na jedynce to pozniej sam apetyt na slodkie znika, costam sie skubnie ale nie to zeby sie chcialo. A jak sie zaczyna od pierwszego dnia kombinowac z jogurtami ze slodzikiem i olejkami aromatycznymi to nigdy chec na slodkie nie przechodzi. Poprostu trzeba organizm oduczyc tej checi na slodycze. Nigdy nie zapomne smaku coli light po dwoch tygodniach jedynki, no taka slodka byla, ze szok a normalna cola to ja ulepek :o Po takim poscie to czlowiek dopiero sobie uswiadama ile cukru pochlania codziennie i nawet tego nie czuje. Ja mysle, ze smialo mozesz wprowadzic kolejny wegiel, zeby organizm "nie pomyslal" sobie, ze to jakis okres glodu weglowego, ktory trzeba przetrwac a pozniej nadrobic. Moj znajomy spieral sie ze mna ze on potrafi oszukac organizm i chudl jak wsciekly jedzac grejpfrutyi pomarancze a jak zaczal jesc normalnie to nadrobil z nawiazka w oka mgnieniu i cale odchudzanie wzielo w leb. Kasze to dobry pomysl na poczatek. Mozesz quinoa jesc i gryczana smialo. Tylko wieczorem bialeczko i jakos to bedzie. Lepiej zgubic kilogram na miesiac niz 7 w dwa tygodnie a pozniej w ciagu pol roku przytyc 14.Trzymam kciuki za udane wprowadzenie drugiego wegla ;) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Grazko ssie cie bo glodna jestes, ot i tyle. Musisz wiecej jesc albo jakies bardziej tresciwe jedzonko. Pewnie za malo kalorii w twojej diecie. Mialam na mysli rower na silowni :D Tutaj to nawet nie mam zwyklego roweru ale namawiam meza zeby sobie kupil bo on dietetycznej silnej woli nie ma, uwielbia chlebek i to go gubi :( XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Dabrowko pozdrowienia dla meza i jego obolalej osemki :) Z tymi osemkami to same problemy, ledwie to to widac a zazwyczaj ajk rosnie to juz sie psuje odrazu. Ja juz jedna mam z glowy na wieki. A wiecie, ze ja to nawet nie wiedzialam, ze do dentysty istnieje mozliwosc chodzenia na NFZ? :D Pomijajac wszelkie kolejki, itp. Od dziecka leczylam zeby prywatnie i bylam przekonana, ze ubezpieczenia nie obejmuje uzebienia :D XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX No wracam do moich papierzyskow :) A kolo pierwszej uciekam na joge :) PIszcie cos bo sie zanudze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacjo - u nas czas zmieniamy w ostatni weekend marca i tak jest zawsze :) U męża też ta ósemka to już historia. Okazało się, że od korzenia jakies gazy podeszły, można by ją ratować ale to leczenie na pół roku a i tak ostatecznie skończyło by się jej usunięciem, więc szkoda na to kasy i poszła sobie precz. Teraz ledwo co gada przez telefon, tylko: yhy, yhy, bo zapchany wacikami jest ehehehe. Na NFZ to leczą tylko do trójek czy czwórek czyli siekacze a reszta to normalnie za kasę. Z tego wszystkiego wszystkich nas zapisał na przegląd w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacjo rewelacyjny ;)) pomysl z ta masa jak na tiramisu.No prosze !Nie wpadlabym na to .Masz racje ze mozesz dac mniej jajek lub mozesz zagescic zelatynka troszke ,aby nie plynelo .Ja czasami tak dodaje dla pewnosci jesli robie cos i nie do konca wiem czy nie bedzie plynelo . no i spod na mace pp .Pieknie .Ty to masz leb nie od parady .Biala czekolada jest u mnie uwielbiana przez mlodego ,ja i maz gorzka .A biala tez ja lubie ,u nas jest taka z chrupkami ,albo orzeszkami albo z truskawkami suszonymi ,szlifiera .Ale unikam takich zakupow bo nie recze za siebie .A mlody lubi czysta biala czekolade ,bez dodatkow . Stanelo na pizzy od p Dukanowej ,dalam 3 lyzki otrab pszennych i 3 lyzki zarodkow ,bo otrab owsianych nie mialam .Jakis tam placek plaski rosnie na blaszce ,taki ploch .Mlodego pizza rosnie ,piekna kulka ciasta .Kurczaczka juz przyprawialam i naszykowalam wszystko . A wlasnie rewelacjo jak to jest z maka kuku ,nadal w sb nie bardzo ,co? No nic ,tym razem przezyje ,jutro kasza z warzywami albo z twarogiem .Zobacze .Mam jeszcze kasze kuskus , jest ok na sb , a moze jakas salatke na lunch z warzywami zrobie ...Musze jeszcze raz ksiazke przejrzec co jest co z tymi kaszami i makami ,aby sie w jajo nie zrobic . ;) grazko a wlasnie moze za malo jesz ,teraz chodzisz na silownie i spalasz dodatkowe kalori i a nie dostarczasz ich wystarczajaco aby wyrownac straty .A swoja droga to gdzies wyczytalam ze nasz organizm lepiej radzi sobie z weglami po wysilku ,wowczas nie sa one az takie zle .I jeszcze gdzie indziej bylo o odchudzaniu ogolnie ,ze najpierw na talerz powinna trafiac porcja bialka ,wielkosci dloni ,do tego 1.5-2 szklanki warzyw i jesli mialas jakis konktretny wysilek fizyczny min 30 min,typu spacer ,silownia ,itp to "zasluzylas" na szklanke dobrych wegli .Jesli przy takim sposobie odzywiania chudniesz to dobrze .Jesli chudniesz za szybko ,nalezy dodac jeszcze do innego posilku porcje wegli .No to tyle z tego co wyczytalam ;)) Dabrowko mmmm ,to mozesz teraz od meza duzo wynegocjowac ,bo nie bedzie mial szans za wiele sie sprzeczac z tym co masz do powiedzenia ,hehe . Tez sie nie moge doczekac zmiany czasu ,tym razem bede o godzine krocej na nocce ,hurra ! Juz teraz dni sa dluzsze ,az milo rano wstac i wieczorem tez dluzej widno .Zima jest przygnebiajaca bardzo . Dam ci znac jak pizza wyszla i czy jest warta zachodu .A Ty uzywasz make kuku?? Podziwiam Ci z tymi placuszkami i nalesnikami ,mi sie rano nie chce takich rzeczy robic .Jutro chyba sobie jajko na miekko trzasne i tosta ,mniam .Jutro pryskam na zakupy bo cala salate wyjadlam z lodowki ,hihi .I hummusek za mna chodzi ,z ogoreczkiem i rzodkiewka ,pysznosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon no to fajnie, ze myslisz, ze masa tiramisu sie tez nada :) Cos pokombinuje przy okazji weekendu moze :) Ja tez lubie biala czekoalde ale juz od lat nie jadam, natomiast nikt wiecej jej nie lubi. Ja bym ci radzila pozozstac przy quinoa i gryczanej niz przy kuskus. Gryczana ugotowana ma indeks niski bo ponizej 55 a kuskus juz sredni na granicy z wysokim bo 65. Przynajmniej na poczatek bym wybrala te produkty z nizszym IG A skad pomysl na make kukurydziana? Nie lepiej stosowac pelnoziarnista pszenna ktora ma lepsze proporcje bialko/weglowodany/tluszcz? XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Dabrowko czyli mowisz, ze na NFZ to tylko mozna leczyc to co widac? :D A tego co nie widac to sercu nie zal? :D Smieszne te przepisy no ale przynajmniej costam mozna leczyc za darmo jak sie nie ma pieniazkow :) Wspolczuje mezowi, moja osemka byla malutka i w ogole nie czulam nic jak zeszlo uczulenie ale wiem, ze bywa, ze trudno sie goja dziasla po usunieciu, zwlaszcza dolnych chyba. Oby szybko doszedl do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizze zjadlam ,ledwo ledwo ale to dlatego ze miesa bylo tyle ze nie bylo widac pizzy i szkoda mi bylo wyrzucic .W smaku dobra i pieklam na dnie piekarnika na dolnej grzalce z termoobiegiem .Wygladala calkiem przyzwoicie .Do wieczora juz raczej nic nie wcisna w siebie ,a jesli nawet to bedzie to twarog z rzezucha . Rewelacjo masz racje ze kombinuje z ta maka kuku,ale obiecuje ze juz przestaje ,bylam ciekawa jak smakuje ;)P .Nastepnym razem zrobie juz na mace zgodnej z sb ,nie bede sciemniac .A jeszcze gdzies lezy ten przepis Wokandy na pizze na spodzie z maka i twarogiem to moze jeszcze ta podejme probe .Ale nie za szybko ,bo ja pizze rzadko jadam . Dzieki za rade ,bede kasze gryczana wcinac bo jest dobra i mam chyba z kilogram w szafce jak nie wiecej .A kuskus zostawie na pozniej .Moze do salatki na nocke do pracy ,bo fajne sa przepisy .Zobacze . Dzis podkarmilam moj zakwas i pachnie winnymi jablkami ,az mi sie zachcialo upiec chleb albo bulki ,ale narazie musze dokonczyc ten co mam zamrozony,wiec moze uda mi sie go zjesc w przyszlym tygodniu .Na weekend pieke klosa ,nieodwolalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zagladam na moment:D Rewelacjo, wcale malo nie jem, tak zawsze pewnie na poczatku, musze przedewszystkim urozmaicac diete, zakupilam dzisiaj salate, kalarepe, kalfior , pomidorki, mozarelle light, kurczakowe piersi zobaczcie na te stronke, jakie super ! http://deccoria.pl/galeria/foto,id,93282,1150978,1,dekoracje-z-jedzenia.html Dabrowka ma racje co do leczenia na NFZ , ale niestety ciezko sie dostac, trzeba miec cieprliwosc by sie udalo Mon, ja na silownei chodze miedzy 17.30 a 19.30 to juz za pozno na wegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu ja:D Dzisiaj wychodze troszke pozniej bo mam spotkania na miescie , ale i tak wstalam tradycyjnie o 6.30 Stresuje sie bo ciagle nie wiem na 100% czy bede umowe miala przeduzona To budzetowka wiec mialam napisac podanie o rpzeduzenie- wczesniej nikt tego nie robil, teraz takie zasady, wtzdy ok, potem to sprawozdanie a potem podanie znowu do sooby wyzej postawionej- wyslalam poczta w piatek wiec powinno dotrzec. Ale nie mam informacji czy dotarlo, dhyrektorka wogole nie dzowni i nie wiem co o tym myslec. Ale wydaje mi sie to glupie bo co mam zapytac co z moja umowa??? A mam teraz do piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon - jak byłam na dukanie to używałam maki kukurydzianej, bo nie ma glutenu i mi służyła. Teraz używam skrobii kukurydzianej. Oczywiście zawsze mam też pszenną pp i żytnią. rewelacjo - no takie mamy przepisy w PL i tak jak pisze grażka, że dostać się na leczenie tych czterech zębów to też nie tak hop-siup ;) Męża coś tam jeszcze bolało - musiał brać tabletki przeciwbólowe ale już dzisiaj jest OK. grażko - no to powodzenia na diecie! Nie może mi się rozkręcić @ - zawsze mam tak w tym okresie przedwiosennym, wiosennym. Kiedyś nie miałam przez ponad 40 dni - wtedy to się strachu najadłam, że jestem z trzecim dzieckiem w ciąży hehehe. W ogóle jestem jak z krzyża zdjęta, bez energii jakaś osłabiona czy co. Wena twórcza w komponowaniu menu mnie opuciła. Wyników zrobić nie mogę, bo plamię - muszę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Grazko trzymam kciuki aby Ci przedluzyli .Ta budzetowka to panstwo w panstwie ,az sie wierzyc nie chce ze nadal taka chora biurokracja panuje . Jeju to pozno na silke chodzisz ,a mozesz potem spac ?? Zerknelam na te wnetrza podeslane przez Ciebie ,fajne .no i oczywiscie przeszlam na smakosz czy cos tam popatrzec na ciasta i desery .;)) Ja to juz jestem zboczona z tymi lakociami ,hehe . Dabrowko zal mi Ciebie ,wiem jakie to podle samopoczucie przed @ .Ja niemal non stop plamie ,co przestane to znow plamie ale ze wzgledu na moj implant anty .Juz przywyklam ale i tak szloag mnie trafia .Tyle dobrego ze nie mam bolow takich opropnych jak przedtem ,czasami tylko czuje jak mnie w krzyzu boli i podbrzusze cmi .ale nie tak zebym nie mogla funkcjonowac ,a kiedys to bylo nieciekawie ,jakby mi ktos kartke z kalendarza wyrwal ,i toi nie jednoa ,i co miesiac to samo . Baby to maja przesrane w zyciu no nie ? Rewelacjo pozdrawiam ;)) Milej pracy . xxxxxxxxxx Z innej beczki to wczoraj przed spaniem zjadlam jeszcze twarog bo tak mi sie chcialo bardzo ,pyszny . Dzis od rana chlebek ciemny z makrela i awokado i herb zielona z granatem . Czuje sie dobrze ,wczoraj "umartwialam"sie bankami chinskimi ,coraz lepiej to idzie i mniej boli ,a since zanim sie schowala to juz nowe mam .Ale na tylko czuje ze moja skora sie zminila i prawie nie mam celulitu ,jupi .Nogi to jeszcze daleka droga ,ale i tak wiedac ze maja sie lepiej .Wiec bede sie umartwiac dalej ,a co tam . Teraz zmykam na spacer z sunia ,milego dzionka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc na tylku a nie na tylko ! Sorki ,o dupsko mi chodzilo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasta i desery to tez i moja pasja hihihi. Wczoraj natchnięta twoim jogurtowcem zrobiłam sobie miseczkę takową na dzisiaj, bo mnie wczoraj ssało na słodkie. W pracy się trzymam, zjem obiad w domu się trzymam ....a potem się zaczynają jakieś chętki a to na słodkie a to na coś konkretnego ale sama nie wiem na co - ehhh te hormony. Niech ja już dostanę, bo oszaleję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon, ale to dekoracje jedzonka a nie wnetrza, takie cos moze dzieciakom zrobie http://deccoria.pl/galeria/foto,id,93282,1150983,1,dekoracje-z-jedzenia.html kurka ja bym sie wkurzala jakbym jakies plamienia miala ja narazie do dyrektorki nie dzwonilam, juz jestem zmeczona taim zamartwianiem sie wkolo na silownei musze tak chodzic bo pracuje od 8 do 16, spoko moge spac:D Dabrowko, a moze zbadaj sobie te hormony ktore ja badalam bo nieregularne miesiaczki to problem a ja wlasnie mam wene na komponowanie jedzonka z rana salatke robilam, dalam tak: gotowana piers z kurczaka, fasole czerwona, ogorka konserowego, szczypior i troche jogurtu naturalnego- calkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od wczoraj patrze co malzonkowi strzelic ,bo ma urodziny i cos by wypadalo.Zazyczyl sobie galarete wieprzowa ,reszty nie doamag sie ,ale wydumalam o taki sernik http://www.mojewypieki.com/przepis/sernik-tiramisu Chcialam zrobic pavlove ale mysle ze to bedzie na jedno posiedzenie ,no moze ciut zostanie ,wiec w niedziele bedziemy gwizdac ,ja jak ja ale chlopaki napewno .Wiec mysle sobie sernik do tego ,chcialam zrobic ten dukanowski czekoladowy ,ale znow mysle jak zostanie duzo to ja bede meczyc caly przyszly tydzien jak tego jogurtowca .A nie chce sie przyzwyczajac ze codziennie jem slodkie . Wiec wymyslilam sernik ,bo wszyscy lubia ,o smaku tiramisu bo tez u nas wszyscy lubia .No i prosze .kawaleczek zjem oczywiscie i ja .Mysle ze dobrze wykombinowalam . Bylam u mojego fryka ,majac nadzieje ze przesune wizyte z 27 marca na wczesniejsza bo wlosy doprowadzaja mnie do szlu ,odrosly i wywijaja sie jak galezie ,nawet prostownica daje efekt na kilka godzin i potem znow stercza jakbym jakims strupem byla ,z nerwow spinam juz grzywe na bok albo do gory,ale w moim wieku to troche glupio sie czuje z takim upieciem .Wrrr. A ona mi mowi ze jak chce to moge dzis o 5 tej przyjsc .No to podlece ,a co tam .Bedzie z glowy i z mysli i poczuje sie o niebo lepiej .Nie wiem czy dalej trzymac tego boba czy cos innego strzelic .Zapytam fryzjerke czy ma jakos wizje co z nimi zrobic .A przy okazji skocze do pralni wyprac meza ciuchy ogrodowe bo nie chce w swojej pralce prac ,bo sa od blota ,cementu i innych takich spraw wiec je wypiore tam a w domu wysusze tylko .Wybieram sie juz miesiac a tak bedzie przy okazji i to zalatwione . Dabrowko ja mam tez jeszcze 2 kawaleczki jogurtowca,na dzis .To moze razem kawke wypijemy i jogurtowca ,hehe . Przekichane z tymi apetytami ,a ja dzis nie mam weny co mlodemu ugotowac na obiad ,musze cos wymyslec ,nie ma to tamto ,ale co ?Nie lubie takich bezplciowych dni kiedy mam lenia i musze wymyslac cos na sile .A moze mu wrapa strzele z kurczakiem i papryka ,hmmm .Mlody lubi to bedzie zadowolony ,a ja moge miesko na jutro do kaszy jeszcze zjesc .O i to jest mysl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazko no ja z dekoracji jedzonka weszlam na wnetrza ;)P ,a potem na slodkosci :)) ;)P jak to zwykle ja ! Nie potrafie robic wielkich dekoracji salatek ,talerza itp . U mnie liczy sie smak i schludne podanie ,reszta jakos nie wplywa na mnie .Wsiun jestem pod tym wzgledem .Cisto tez dekoruje skromnie ,minimum ,ale musi byc smak jak nalezy .Cala ja . Dobrze ze masz wene do pichcenia ,no super ze mozesz spac po silowni . A jak sie czujesz obwodowo ? Ubylo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiączki mam regularne - miesiąc temu dostałam 13-tego i już mi się szykuje następna ale się długo rozkręca. Normalnie lekko plamię na dzień no góra dwa przed a teraz już 3 dzień chyba idzie, nerwowa jestem, sama nie wiem czego chcę. Wiosna idzie, wiosna i mam widać przesilenie...z jesiennego przedłużonego przeszłam od razu w wiosenne - przerąbane mówię wam! Raz na kilka lat na wiosnę mi fisiuje coś tam i cykl potrafi się przedłużyć o dobrych kilka dni i wtedy jestem w strachu czy nie jestem w ciąży, ha! Pysznie wygląda to sernikowe tiramisu - koniecznie napisz jak smakowało to będę widziała czy sobie wydrukować. Ja się lepiej czuje w moich pokręconych włosach niż w prostych. Teraz, gdy mam krótsze to mocniej mi się kręcą i jak je podepnę po obu stronach to wyglądam jak pankówa hehehe ale fajnie - jakbym mogła to bym sobie te boki wygoliła albo podcieła chociaż tak: http://lula.pl/lula/51,95647,8367752.html?i=6&v=1&obxx=8367752 - dzisiaj bardzo podobnie jestem uczesana do niej :) Mon bardzo chętnie przysiądę się do ciebie na kawkę i jogurtowca :) Pierwszy raz robiłam jogurt z żelatyną, zawsze mieszałam tężejącą galaretkę owocową z jogurtem czy serkami. Wczoraj wymieszałam żelatynę, słodzik i jogurt nat. - widziałam rano, że się ładnie zsiadło - ciekawe jak będzie smakować. Muszę wam zachwalić jedno dietetyczne danie z diety dukana, bo zobiłam sobie na dzisiejszy lunch i jestem przemile zaskoczona smakiem. Jadłam zimne. Racuchy - super : http://zkotemwkuchni.blogspot.com/2011/07/racuchy-dukan.html Wyszło mi dużo, więc będę miała na jutrzejsze śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon widziałaś na MW te paschy? Robiłas kiedyś? Dziewczyny a może wy macie sprawdzony przepis na wielkanocną paschę? Raz robiłam dietetyczną - fuuuuj. Poszła w kosz, choc mój tata by nie robic mi przykrości udawał, że mu smakuje. Chciałabym podjąć próbe ale zrobić taką normalną. Ciekawe jak te z MW, bo wyglądają ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz po jogurtowcu ,gotuje kasze gryczana na pozniej .Zaraz zmykam na spacer. Zauwazylam ze po zjedzeniu slodkiego ide do lodowki ser albo szynke ,musze stracic ten smak .Nie zwrocilam uwagi ale dzis tak wlasnie zaskoczylam .Moze cos mi sie odmienilo na dobre . Dabrowko racuchy wygladaja super ,ale ja sobie je odloze moze na za tydzien ,jak nie bede miala ciasta ,jako cos innego ,bo nie chce zrobic jutro i kontynuowac slodkosci.Ale wygladaja slicznie i skoro zachwalasz to musza byc smaczne . Do kaszy wymyslilam cukinie podsmazana na czosnku i jajko sadzone ,bo jaja za mna chodza . ;PP Na kolacje moze wreszcie zjem fasolke po bretonsku zanim sie zepsuje w oczekiwaniu na odpowiedni moment .I mase salaty ,bo wczoraj zjadlam stanowczo za malo ,do pizzy wogole zielska nie zjadlam . A wlasnie ,mlody orzekl ze pizza ktora wczoraj zrobilam wygladala i smakowala jak z pizza hut ,byla bardzo chrupiaca ,ja skubnelam kawaleczek tylko spodu na smak i faktycznie dobra i chrupiaca .Bede jeszcze nie raz ja robic dla chlopakow .Zrobilam z polowy porcji a mlody nba 3 razy do niej podchodzil ,na koncu na zimno wieczorem zjadl i mowil ze nadal smaczna byla . Grazko daj znac czy juz wiesz co z praca ,bo kciuki mnie bola ;)) Olensjo pozdrawiam bo moze podczytujesz . Tesso ,uklony.Moze do nas na kawke zajrzysz,co? No to ja juz spadam ,do uslyszenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi sie twoje racuchy podobaja, napewno je zrobie, a budyn to gdzie kupujesz jaki konkretnie? Wydaje mi sie ze w Lidlu sa ze skrobia bo ogolnie to z maczka ziemniaczana co? Ta fryzura Natalii zla nie jest, ale to wygolenie mi sie nie podoba akurat Mon, ja tez specjalnych dekoracji an jedzonko nie robie ale tak pomyslalam ze fajnie by bylo czasami cos fajnego zrobic no musz cos pysznego dla meza zrobic:D ten sernik superowy zycze ci zebys byla zadowolona z fryzury, ja juz mam fatalne wlosy tez i musze sie umowic cos ty, nic mi w obwodach nie polecialo poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dabrowko paschy jeszcze nigdy nie robilam ani nie jadlam .Moze sie zdecyduje ,bo faktycznie sa bardzo urodziwe .Wersja czekoladowa jak dla mnie ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×