Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Angel jak sama źle się czujesz to nie ustępuj bo jakby nie patrzeć też niedługo zostaniesz mamą :) Mi chodziło o to, że jak nie ma upałów i samopoczucie ok to wtedy jak najbardziej. Na początku niby brzucha nie widać ale mdłości i cała reszta potrafią dać w kość. Kasy pierwszeństwa też używaj zawsze bo masz prawo. Wkurza mnie tylko to, że Asia ciągle na debili trafia! Ja mam więcej szczęścia bo już dwie miłe sytuacje mnie spotkały. Raz w przychodni o czym kiedyś pisałam i teraz jak w szpitalu byłam. Ledwo się toczyłam na III piętro z siatką bo odwiedzałam koleżankę a tu takie facet, że mi pomoże :) Siatka nie była ciężka bo tylko gazety niosłam ale ładnie podziękowałam i miło mi się zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio miłe to jest :) Wiesz nie w każdym skelpie są kasy pierwszeństwa, a powiedzcie jak np powiem czy moge bo jestem w ciaży to maja prawa żądać jakiegoś papierka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kolejek autobusów itp. ja stałam ostatnio w realu ( kasa dla ciężarnych i inwalidów ) ok. 20 min i jak się mój mąż poirytował i walnął tekstem że ciekawe po co robią takie kasy jak i tak nikt nie zwraca uwagi kto stoi w kolejce to się ludzie oburzyli ze jak się źle czuje to mogłam w domu zostać i im też się spieszy mi tam się wcale nie spieszyło ale miło by było jakbym stała trochę krócej zwłaszcza w taką pogodę i chwile przed rozwiązaniem za to w autobusie zrobiła mi miejsce starsza Pani aż mi głupio było ale reszta młodszych i Panów udawała że nie słyszy oczywiście ja nie wiem jak ten nasz świat funkcjonuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że mąz zareagował wiesz po mnie niby tak nie widac hehe, ale wychodze z założenia, że skoro te kasy są to są dla osób uprzywilejowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takiej sytuacji przede wszystkim powinni reagować pracownicy w końcu wie na jakiej kasie pracuje ja też pracowałam na kasie co prawda w odzieżówce a tam kolejki są mniejsze ( no chyba że jest wyprzedaż :) ) ale zawsze widząc kobietę w ciąży czy z małym dzieckiem zapraszałam ją pierwszą ale cóż wymagać tak jak pisałyście to kwestia kultury i wychowania jak same będą w takim stanie to zrozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to lipa a organza jest lepsza ? musze coś wykombinować do naszego salono sypialni pokoju dziennego :D Chciałam firanke i zasłony ale wpadłam na pomysł z ta organzą ciotka je ma i ma psa :D A nie mam kasy , żeby takie ful wypas kupić. Teraz mam jakieś wiesniackie firanki i zaśłony które są grube i cięzki itylko zbierają kurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam zaświadczenie ze względów ortopedycznych. wydawało mi się naiwnie, że napisze do decyzji ginekologa i wtedy zdecydujemy ale nic z tego. Powiedział, że po porodzie mi się to jeszcze pogorszy a nie polepszy jak myślałam. Wszystko by było ok bo już się przestawiłam na cc ale naczytałam się, że jak jest ze względów ortopedycznych to robią w znieczuleniu ogólnym. To by znaczyło, że małą zobacze dopiero jak się wybudzę z narkozy :( Beznadziejne to wszystko.... A co u Was? Znowu się robi gorąco ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutaj , Moja Mama miała taka narkozę i szybko się obudziła :) Tylko sie czuła jak by kaca miała :D Hmm ja mam dzis usg genetyczne, a teraz siedzę w pracy i sie wkurzam bo Mój am wyłaczony telefon i nie wiem czy spi czy cos się stało ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza z tego co wiem to zaraz po wyciagnieciu dzidzi i zaszyciu wybudzaja. moja mama miala cc i znieczulenie ogolne ze wzgledu na serducho zreszta porob odbyl sie w 7mc bo wody odeszly. tak ze to trwa bardzo szybko a wtym czasie jak bedziesz sie budzic to oni zdaza tylko umyc i zbadac mala :) wiec nie martw sie zobaczysz od razu jak tylko oczka otworzysz :) ja dzisiaj mam troche jezdzenia bo musze z ekspresem na gwarancje jechac pozniej po wyniki a ja tak nie lubie po placu centralnym jezdzic :/ a na 17 mam do ginekologa, dobrze ze zerknelam w kalendarz bo bym zapomniala :P kurde Mały caly czas kopie mnie przy ujsciu i to nie nalezy to przyjemnych rzeczy :( boje sie zeby tam czopa nie wykopal albo cos gorszego. dzisiaj zapytam mojego gina czy przez to kopanie moze sie tam cos stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam w tym tygodniu a okazało się, że telefon zasięg zgubił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za wsparcie. Mój humor wynika z tego, że inaczej byłam nastawiona ale mi przejdzie. Super macie, że dzisiaj wizyty bo sobie maleństwa obejrzycie. Aż Wam troszkę zazdroszczę :) Dajcie oczywiście znać po wizytach. Angel to genetyczne jest super bo wreszcie widać wiele narządów :) Dla mnie to był pierwszy raz kiedy mała sobie obejrzałam. Płytę mój M obowiązkowo pokazywał wszystkim-chceli oglądać czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Długo to badanie u Was trwało ? Ja Mojemu zaraz kurde głowę urwie jak nie właczy tego tel. Ehh ja to mam od razu czarne myśli, że niewiadomo co sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel kurcze nie pamiętam ale płyta nagrała 15min więc chyba tyle. Połówkowe pamiętam, że 45 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale Ty masz dwa maluchy więc też to wpłyneło na czas badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie trwało więcej jak nagranie płyty (tak to pamiętam) ale różnie bywa :) Wszystko było ładnie widoczne. Mała sie ustawiła do badania tak, że z pomiarami nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby się ładnie ułożyło. Dziewczyny ja mam zjazd dziś z samopoczuciem :(A tu w pracy do 17,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jak się źle czujesz to zwolnij się do domu a lekarza popros o zwolnienie. Jak sie lepiej poczujesz to zawsze mozesz wrocic do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem;) zar sie z nieba leje wspolczucia dla Was kobitki...ja mojej Majce to dzis na bank funduje kąpiel w basenie:D co do imion mi się podoba męskie Rafał tak jak ma mój mąż ;) ew Dawid,ale to też takie teraz popularne Iza kurcze z tym cc i znieczuleniem to współczuję,ale skoro trzeba to nie ma wyjscia :( malutką na pewno szybko dostaniesz do karmienia juz oni sie o to postarają.Rodzisz w Rydygierze? angel powodzenia na genetycznym :) ja z pierwszego nie mam dvd(mieli zepsute )natomiast połówkowe oglądałam namiętnie i nie mogłam uwierzyć,że mam to cudo w brzuchu trwalo tez ok 45min lubie tu z Wami pisać,bo sobie swoją ciążę przypominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Hej dziewczyny. Chciałam zapytać, czy przyjmiecie mnie do swojego grona? Kilka słów o mnie: Rok produkcji 1988, zamieszkanie - Kraków Nowa Huta, termin porodu ok 15-20 września (ciężko określić bo mam rozbieżność między wiekiem ciąży wg ostatniej miesiączki a wiekiem z USG) Lekarz prowadzący - dr Nowak Stelmach (CM Promed), poród planuję w Rydygierze, jest to moja pierwsza ciąża, spodziewamy się dziewczynki, tak jak niektóre z was też mam tylko 1 pokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka czeeeeeeeeeee witamy pewnie,że przyjmujemy Was dziewczyny! widzę,że też do Promedu chodzisz:D a jak się czujesz w te upały? masz juz imię dla córuni? to masz mail krakuski6@op.pl wyslij jakies foto swoje lub jak wolisz z usg tam tez mozesz nasze ogladnąc ;)a moze masz fb????ja chętna jak coś. oho moja malizna się budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Jeżeli rzeczywiście będzie dziewczynka to będzie Ola. A jak się okaże, że jednak chłopiec to gorzej... pomysłów brak. Co do upałów to bywa mi ciężko, ale to chyba każdemu. Jutro zaczynam 30 tydzień, brzuch coraz większy a ja coraz cięższa (obecnie mam 10kg na plusie), ale nie narzekam myślałam, że będzie dużo gorzej, a jakoś leci bez większego zdychania. Ja ogólnie do tych ciepłolubnych należę i już wole upały jak siarczyste mrozy. Większy problem ma z tym, żeby się porządnie wyspać. Budzę się w nocy z 10 razy, dosłownie co chwile a to siku a to mi nie wygodnie i muszę się na 2 boczek przerzucić. Hmm co do zdjęć będę musiała coś pokombinować, żeby coś wysłać, ale obiecuję będę się starać. W ogóle muszę sobie z brzuszkiem zdjęcia porobić bo mam puki co kilka na krzyż i to w telefonie a jednak fajnie mieć później taką pamiątkę nawet po to, żeby dziecku pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio:):) weszłam na kafe jak moje słoniatko spało, i Cie tu znalazłam:) pozdrawiam wszystkie mamuski brzuszkowe:) ahh kiedy to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×