Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

czesc:) ja dzis jestem bez ochoty na zycie... mały mi dzis poł nocy przepłakal w sumie nawet niewiem czemu nic nie pomagało-ani pic, ani jesc, ani lulanie...od rana daje mi tak popalic ze szok jeszcze nigdy tak nie miałam boon raczej jest strasznie gzeczny. niczym sie nie chce zainteresowac- teraz dałam mu moje okulary przeciwsloneczne bawi sie wiec jest chwilka spokoju... ja uzywam kosmetyków Nivea chodz i Bambino sie tez znajdzie- ale oliwki chociaz ich nie uzywałam bo od narodzin kapałam Dawidka w emolientach dopiero teraz zaczełam kapac z płynie Nivea do kapieli, kosmetyki Bambino sa cudowne- a ten zapach... mmmm! cudowny! mam kilka oliwek ale zaczełam je ja uzywac po kapieli bo szkoda mi ich zeby tak lezały. a małego nie smarowałam oliwka jak go kapałam w Oilatum bo był za tłusty. łóżeczka turystyczne sa ok... chociaz ja wole drewniane.. oho juz po bawione i jest płacz... masakra dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko sedana narazie ale bagaznik mam ogromniasty :D Ale może kupimy nowe kombi :d Mój psiak zajmuje cały tył jak siądzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia dzisiaj chyba taki dzien jest ze zyc sie nie chce, ja najchetniej napila sie kakao i poszla spac ale wiem ze jak sie napije to znowu mnie szarpnie do toalety :/ maly pewnie tez to odczuwa ze taka pogoda niekorzystna i jest niespokojny. ja jestem ciekawa jak to bedzie u mnie w nocy czy beda spokojne :) ale jesli nawet jedno bedzie spokojne a drugie w nocy mi plakac to i drugie przeciez zacznie bo sie obudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel my tez wymienialismy sedana na kombi :) w sumie to niepotrzebnie bo na upartego wszystko by sie zmiescilo w nim ale i tak tam bylo duzo do zrobienia w tym aucie a czesci strasznie drogie bo to japonskie auto bylo a teraz to nawet jak sie cos zepsuje to czesci grosze kosztuja bo to Opel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja swojego seacika nie oddam, ale mój na handel będzie pewnie kombi brał bo stare jak pisałam na złom się nadaje :d Ma jutro z bratem gadać :) Wiesz ja tez wole wziąć l4 i z nim jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia współczuję zapomniałam napisać. Mój mi mówi ciągle, ze jak mała się urodzi to dopiero będę narzekać na zmęczenie i niewyspanie. Ale co on tam wie jeżeli w ciąży nigdy nie był i nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona może Dawidkowi zęby w końcu się wykluwają? ja już prawie przy wyjściu z młoda na spacer to zaczęło padać !!!!!!!! też mi dziś marudzi,ale u nas na 100% zębolki.Wczoraj na szczepieniu pediatra potwierdziła słowa p.gastrolog idą DWA NA RAZ:D Iwona masz fotelik samochodowy 9-18kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek teraz śpi w turystycznym, bo chcę go przestawić na "dorosłe" łóżko, a to turystyczne ma jeden bok odsuwany, więc sobie sam wchodzi i wychodzi. Włożyłam do tego łóżka zwykły materac z drewnianego łóżeczka, żeby sobie kręgosłupa nie zwichrował. Na stałe nie zdecydowałabym się na takie łóżeczko z trzech powodów: 1) estetycznie ładniejsze jednak drewniane, takie turystyczne bardzo zagraca pokój w którym i tak jest dużo plastikowych zabawek, lepiej dziecko uspokajać jakimiś stonowanymi barwami. Teraz jak stoi to turystyczne to jest kolorystyczny misz-masz w pokoju. 2) drewniane jest bardziej przewiewne, w tym turystycznym mimo siatki jak były te upały to miałam wrażenie, że trochę się robi powietrze tak jak w namiocie. 3) jak synek był całkiem malutki, to bałam się czy się nie przewróci jakoś tak na bok, że nie będzie umiał się odwrócić i nie będzie umiał oddychać - w tym turystycznym to wrażenie jest jeszcze większe, nawet wczoraj jak się podczas snu wtulal w bok łóżeczka to sprawdzałam czy aby na pewno oddycha... Polecam łóżeczko z ikei za 89 zł, sprawuje nam się świetnie :) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00115751/ jedyny minus to taki, że szczebelki nie daja sie wyciągać, a nie chciałam ich wycinać, bo planowałam drugie dziecko (mąż twierdził, że potem przyklei, ale mu nie uwierzyłam) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wracając do szpitali...duży plus dla SU tam nie trzeba NIC brać dla siebie i dziecka zero podkladow,pieluch,ciuszków.Wszystko zapewniają.Jest tak jeszcze gdzieś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryjka podoba mi się Twoja argumentacja dot. łóżeczek. Patrzyłam na to z ikei ale nie ma niestety szuflady a mi na niej bardzo zależy ;/ wybieram się też tam jak pieniądze zasilą moje konto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorystycznie by mi akurat pasowało bo chce zielone :D Kurde nie wiem dziecko mi sie i tak urodzi w zimie więc gorąco mu nie bedzie. To z ikea widziałam nie podoba mi sie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel hehehehe nie. SU - Szpital Uniwersytecki = KOPERNIK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha blondynka jestem to się nie dziw :d Kurcze dobrze wiedziec . mniej stresu prze wybraniem sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryjka ja mam zamiar kupić takie samo z Ikei. Mam stare, ale za te pieniądze to można kupić "świeże". Ale cholera nie doczytałam, że nie można szczebelków wyjąć... a może jest jakiś sposób jednak?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA spoko zapamiętam blondi ;] ja się wybrałam jak popiepszona nie chcieli mnie przyjąć na porodówkę (za dużo bagażu - lubię mieć wszysko przy sobie:D) i tak połowę rzeczy nawet z torby nie wyciągnęłam :o ANGEL wystarczą koszule,szlafrok,ręcznik,klapki do chodzenia i pod prysznic,kosmetyki i tyle :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to dobrze , no ja , żę w zimie to na pewno będe musiała jakis kombinezon i kocyk wziąśc :) Kurcze tak powinno być w każdym szpitalu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGEL gdzie tam ! ja też w srodku zimy przecie ;P Twoj M przy wypisie przyniesie kombinezon,kocyk i ubranko do wyjscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde faktycznie :d Ale ciuszki będe musiała wziąśc jakieś bo psiak musi mieć w domu do wąchania:) Ehh jeszcze niecałe 6 miechów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Hej dziewczyny ale się rozgadałyście :) Ja mam dziś super dzień wstałam szybciutko rano wzięłam prysznic i postanowiłam sobie zrobić maraton po ciucholandach, byłam w 2 i łącznie spacerowałam po nich 3godziny. Kupiłam mega wielką siatę prawie jak wór na śmieci i jestem tak pozytywnie nakręcona, że kupiłam tak dużo, że chyba się zabiorę za sprzątanie mieszkania póki siły nie opadną :) To może się pochwalę trochę, więc tak kupiłam 2 śpiworki do wózka jeden Quinny za 10 zł, drugi Masmas & Papas za 12 zł. Oba są czarne więc będą mi do wózka napewno pasować. Oprócz tego kupiłam śpiworek do spania do łóżeczka za 5 zł :) Śmieszne pieniądze jestem taka szczęśliwa to i tak chciałam coś takiego kupić a w ciucholandzie ciężko takie kąski wyłapać. Oprócz tego całą masę bodziaków, spiochów, pajaców, spodenek, getreków, podkoszulek, sweterek - bolerko, sukieneczkę i 2 małe nowe jeszcze z metkami ręczniczki, które przeznaczę do wsadzania z dzidzią do wanienki. Co do łóżeczka to ja na pewno kupię drewniane koniecznie z szufladą i to taka, która jest zasłonięta od góry i najchętniej białe. Moja mała w brzuszku tak czasami kopie, że to turystyczne to by chyba w tydzień rozniosła :) Zastanawiam się tylko nad materacem do łóżeczka bo tyle ich jest, że już sama nie wiem jaki rodzaj jest najlepszy. Postanowiłam, że nie idę na wizytę 17.07 bo nie ma to w sumie większego sensu L4 mam do końca lipca więc będę się chciała zapisać na jakąś kolejną wizytę. Ale żałuję chętnie bym się z wami spotkała ;) Esistere, co do wózka Tako Laret to ciesze się, że ktoś też go kupi :) Widywałam w Krakowie rodziców z tymi wózkami, bo bardzo łatwo go wyłapać w tłumie przez kolorową ramę, ale wreszcie będę miała okazję zapytać jak się sprawuje. A jaki wybrałaś kolor? Ja na początku zakochałam się w tym turkusowym ale ostatecznie kupię beżowo złoty tylko nie wiem czy z czarnym czy popielatym dołem. Angel 3 mam kciuki za egzamin. Ja to przerabiałam 6 lat temu i to była porażka, nie chciałabym nigdy tego powtarzać, pamiętam, że tak strasznie się wtedy denerwowałam, że nogi dosłownie trzęsły mi się jak bym miała atak parkinsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Inka :) Podzielisz się ciucholandami :d Ja nie umiem w nich nic znaleźć a tak to możemy sobie wszytskie jakoś pomóc:) Duzo zapłaciłaś za wszystko ? Kurde mi to łóżeczko pasuje pod tym względem ze się składa :d Mój tez jest za taki ale tak jak pisałam pójdziemy oglądniemy pomacamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuje do egz :) Inka nie wiem czy wiesz czy nie ja będę zdawac enty raz z rzędu, a pomyśl, że ja na codzień jeżdżę autem do pracy !! A zdac nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, na kopernika nic nie potrzebowałam, tylko trzeba do wypisu było przynieść ciuszki i fotelik (pielęgniarki ubierały) :) Iza ja też chciałam łóżeczko z szufladą, ale mąż uparł się na to tanie i teraz się cieszę, że jest bez, bo mozna spokojnie odkurzyć i przetrzeć podłogę pod łóżeczkiem. Pod spód kupiłam takie plastikowe pudełka na zabawki o wysokosci 14 cm, zeby bez problemu się wsuwały i wysuwały :) katasha niestety szczebelki są zamocowane na stałe, można je tylko jednorazowo wyciąć. Te droższe mają wyciągane szczebelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie ma takowego...chyba....zawsze mnie łączą z położną z głównej rejestracji. A co się dzieje?nie możesz się dodzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_1988
Zwiedziłam masę ciucholandów w Krakowie i najbardziej lubię sieć biga styl. http://www.bigastyl.pl/ na stronie są adresy ciucholandów - jest ich kilka w Krakowie. Część rzeczy jest na wagę - waga zazwyczaj 17 zł za kg. Reszta jest na tzw wycenie czyli każda rzecz ma swoją cenę. Nie zawsze udaje mi się kupić coś po czym mam nakręconą korbę przez resztę dnia jak dziś ale zawsze coś ładnego nie zniszczonego znajdę i tak zbieram ziarnko do ziarnka... A oszczędności naprawdę wielkie. Dziś za tą wielką siatę zapłaciłam łącznie 64 zl + 13 = 77 zł. Wiem 77 zł to dużo ale nie za to wszystko co kupiłam. Sam taki śpiworek do wózka tyle by mnie kosztował a ten mamas & papas wygląda jak nowy. Też kiedyś myślałam, że nie potrafię się w takim ciuszku odnaleźć wystarczy cierpliwość :) Ja najczęściej odwiedzam ten na os strusia, ale ten przy ul wieczystej jest większy i jak dla mnie fajniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×