Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

witam z rana:)) własnie powróciłam z pracy z nocki , zjem cosik bo mnie ssa i ide troche poleżeć. miłego dzionka, pogoda fajna, podobno dzis juz ostatni dzień słoneczka:( odezwe sie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona kobieto w ciazy nie powinnaś na nocki chodzic :( tak dzis ma byc ładnie jeszcze , idz pospac trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) nocne marki ;p my na spokojnie dopiero wstaliśmy ;) Angel jako jedna z moją fryzjerką twierdzicie że będzie dziewuszka a tak wszyscy że chłopak już się nie mogę doczekać poniedziałku po prostu siedzie jak na szpilkach ;p dzięki za linki to myszkę jakoś przypadkowo znalazłam na all Ineezz kochana ciężko było chciałam wziąć chociaż skerpetki no ale dalej nie wiem jakie ;d hihihiih a białe były jedne i rozwalone ;/ widziałam tą przytulankę 19,90 ? jest boska chcę ją wziąć dla siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka na nocki chodzisz ??? Jejku musze wkoncu sie zmobilizowac i odwiedzic poczte i poogladac zdjecia, ale wiecznie nie mam czasu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja w hm kupiłam skarpetki takie z serduszkami love mum, love dad chyba za 15 zł dwie pary :) Jak bys os chciała z myszki to daj znać bo ja bede tam robic zakupy, a że pracuje obok to odbiore od razu :) W tym drugim Margot maja tania pościel bo 30 zł kosztuje zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super a kiedy będziesz robic tam zakupy ? oooooooo też je chciałam bo widziałam na stronie ale nie mogłam ich w tym burdelu znaleźć ;/ bo straszny mają ;) w m1 to wszystko ładnie po układane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Ty mówisz ze w hm burdel :d ja byłam w kazimierz więc tam mało ludzi jest i idzie się odnaleź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Muszynianka - milo, ze dolaczylas! -swoja droga robisz mi konkurencje! ;-) juz nie bede najstarsza na forum! ;-) Asia super, ze dzieci takie grzeczne! Moje tez, ale Ty masz 2 na raz! Wiec my sie do Was umywamy! ;-) co do filmu - hm.... Spodziewalam sie czegos wiecej! Jednak przypomnialam sobie stare czasy, bo przeciez sluchalo sie Paktofoniki nie raz! I byly momenty w filmie, ktore sciskaly za serce.... Samo zycie! Najbardziej na koncu - film sie skonczyl i na sali (ktora byla pelna) zapadla grobowa cisza, trwala kilka sekund, nawet nikt nie szepnal! Warto ogladnac, bynajmniej ruszylam sie z domu! Aaaa, kiedys sluchalo sie PFK - a teraz... disco polo! :-) wchodze kiedys do domu a tam na fula w telewizorze disco rozkrecone - mloda kwiczy i macha raczkami, syn skacze i tanczy - takze czas zmienic upodobania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my od 6:30 na nogach o 30min za wczesnie :/ angel te skarpetki tez widzialam kup jeszcze do tego body z takim samym napisem sa heh Aniu to chyba myslimy o tej samej przytulance:)jest taka milutka,ze jak ja dotknelam to musialam kupic.Maja z nią tylko spi Muszynianka a wolno to na nocki w ciazy pracowac ?a masz Ty niegrzeczna! kanatika kiedys sie sluchalo disco polo teraz tez niby mozna,ale ja podziekuje:)film ma super recenzje i tak go obejrze pojde z mezem z okazji moich ur ktore mam 10.10 apropo wieku wczoraj na placu zabaw taki dziadek w marynarskim stroju i czapce podszedl do mnie i Mai i pyta sie czy to moja córa ja mowie,ze tak on na to uuu taka mloda ja dalej do niego gadam ze moze nie wygladam,ale niedługo mam 26 a on ze sie chyba nabijam z niego...coz hehe chyba mi chlopina nie uwierzyl.Pomijam fakt,ze Maja sie tak rozryczała jak go zobaczyla,bo wygladal jak marynarz heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz :* widziałam body , ale akurat było tylko różowe:D Masz urodziny w ten dzień i miesiąc co moja Mama :D Na pewno nie zapomne złozyc życzen :)Szkoda ze tej promocji z kinder nie ma w cinema , bo kurde normlanie nilety tam to chyba ze 40 zł kosztują. Lubiłam śropdy z orange czy jakos tak, że się tylko za jeden płaciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do muzyki :d heheh na mp3 w aucie mam składanke hh rege , polski róck , fasolki big cyc i jedna disco polo ... jestes szalona :d hahah nie ja kompletowałam liste tylko mój tak na beke trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel :* mi sie strasznie podoba ta data 10.10 :D to ja o zyczeniach dla mamy Twojej tez nie zapomne heh no fajne sa promo w multikinie co z tego jak w dzien powszedni nie ma opcji zebym poszla chyba ze sama bez meza a raczej tak nie chce:) dzis chyba rusze sie do biedronki i lidla w biedronce jest promocja na pieluchy dada a w lidlu na te ciuszki szkoda,ze od 86 rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ,,,,, dziś nawet nie taki zły, wczoraj też był nawet nie najgorszy :) Dziś na to USG, zobaczymy co tam u dzidziora małego :) 🌼 zaraz się za prasowanie biorę ,,,, ,a później nie wiem co ,,, może jakiś obiadek zrobię , ale to się zobaczy,,,, :) idę ,,,, naprodukowałyście tyle literek że póki co nie mam nawet natchnienia nadrabiać dokładnie tego :) przeleciałam po łebkach,,,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jaki ma rozmiar Ania to ja nie wiem Izy chyba musisz pytac chyba,ze Ci o Maję chodzilo to 74 ;] Gosia powodzenia na USG daj znac po wizycie co u dzidziorka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jezju sorki o Maje tylko wiem, że ona ma na drugie Ania i jakos tam mi spasowało :) heheh przepraszam Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko nie gniewam sie.Jeziuuuu jakie sliczne ciuszki no bajka bede czatowac przed otwarciem,zeby mi nie wykupili :D dzieki tego nie widzialam,szkoda,ze dopiero od 4go fajna jest ta oslona przed przeciagami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie ten pajacyk z łapkami podoba, sweterek taki wełniany mam tylko szaro czerwony :) i te bluzy z uszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak w morde szczelil to czego mi trzeba na teraz skarpetki i rajtki z ABS'em :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ale sie obkupimy !! moja juz w pajacach nie chce chodzic hehe w rajtkach tez nie lubi bo sie wkurza,ze nie moze sciagnac jak skarpetki! masakra ide okrasc bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×