Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

potwierdzam, po 30-tce libido rosnie! ;-) wiec moj pewnie z krazka nie bylby zachwycony... ;-) Muszynianka, maly sie ruszal bo bylas zdenerwowana - jemu tez sie to udziela! Musisz sie wyciszyc dla niego! Jak potrzebujesz to placz! Daj czas mezowi, a potem spokojnie porozmawiajcie co do pepsi to ja wypijalam praktycznie codziennie w ciazy! Nie moglam sie powstrzymac! I kawy tez nie odstawilam! Wszyscy sie smiali, ze bedzie maly nadpobudliwiec - a tu prosze poki co grzeczniutka, spokojniutka istotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawy pije 3 dziennie ( pół na pół zmlekiem) pepsi nie dam rady bo wymiotuje ;/ Hurrra po 3h obudziłam Mojego. No i decyzja zapadła oddaje dzis auto do mechanika więc do końca tyg będe wozona do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohohoho !!!! no to super :) co do pepsi to też mnie odrzuciło ;) ale wrócił smak do piwa :) w sobotę robiliśmy grilla i tego małego żywca sobie drinknęłam smaczny jest :) Angel po takim okresie może być niezapomniany ;) hehehhe a i czasem godzenie się jest fajne - w naszym przypadku tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania moze i nie zapomniany ale ja jestem skorpion i to typowy :D spoko ja wypiłam kieliszek szampana w sobote i efekt był taki ze po 1 h spałam jak niemowle :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam dziewczyny do kolezanki, poplotkujemy troche to może nie będe tyle mysleć. Mąż napisał sms-a, że siedzi długo w pracy także sie dzis pewnie nie zobaczymy... może i lepiej... ja bez pepsi nie dam rady, wszystkie mulenia mi przechodza po porządnym beknięciu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania poszukuje jednak kombinezon 56 (tyle że nie wiem na ile on będzie mi potrzebny jak termin mam na koniec lutego) jakby Ci się coś rzuciło w oko w dobrej cenie ;) to chętnie przyjmę link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie przerażaj mnie ! hahahhaha mam taki fajny ale 74 więc utopię go w nim ;) hehehe z ubranek to już nie potrzebuje jak na razie nic przeraziłam się dzisiaj tą ilością rozmiaru 56 a byłam może 2-3 na zakupach ;) hahahaha Dziewuszki a używacie tego ręczniczka do kąpieli na główkę ? bo ja się zastanawiam nad tym czy po prostu normalny wygodniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 taki ręczniki, podobno lepiej takie. czapeczki bawełniane do domu tez mam . Nie starsze , ale np jak będzie miał rozm 56 a będzie pulchniejszy to moze sie nei zmiescic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mem ten recznik z tym kapturkiem na glowke i powiem Ci ze dobry jest z tym bo przynamniej jak malucha owijam po kapieli to nie marznie mu lepetynka :) a zwyklym ciezko bedzie chyba lebek jakos owinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do czapeczek to jesli macie cieplo w domu to ja nie widze potrzeby. w szpitalu im ubieralam jak wychodzilam z nimi na korytarz a tak to w pokoju byly bez. a od kad wrocilismy do domu to sa bez chyba ze na spacer to ubieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mieszkam w domu więc jak napalimy to będzie miało ciepło ;) nie jestem zwolennikiem czapek i niedrapek ;) aaaaa i rożka choć upatrzyłam sobie w smyku ;) bo wiem że musi być ;) wróciłam ale oczywiście nie z pustymi rękami ;) kupilismy sobie szczotkę i grzebyk do włosków z kubusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozek uzywalam tylko w szpitalu ale jak planijecie w rydygierze to tam nie wymagaja, moga byc kocyki ze dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu napewno sa dni otwarte na porodoce w zeromskimj to warto sie dowiedziec i isc :) dadza napewno liste rzeczy ktore nalezy miec przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a ile wcześniej myślisz żeby się wybrać ? W sumie mam doktorka stamtąd ale lepiej się przyzwyczaić do tego miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa już wyczyta łam że nie ma tylko tak z ulicy trzeba iść ;) a wyczytałam coś takiego "Żeromski jest znany własnie z ochrony krocza i z dowolności przy wyborze pozycji (oczywiście jesli poród jest bez komplikacji)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania w Zeromskim musisz miec dla dziecka tylko pampersy i husteczki- ubranka i rozek oni daja i wogole rozne kosmetyki jak cosik:) dla siebie podkłady/podpaski takie co takie podkłady na łóżko oni daja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dziś byłam 3 raz w poradni laktacyjnej w Żeromskim - jeżeli któraś by potrzebowała to bardzo polecam. Prowadząca poradnie Pani Maria jest świetną babką, bardzo mi pomogła - porady są bez płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko:) nie trzeba-oni daja- ja wziełam tylko na wyjscie i radze nie miec swoich bo tak jak np dziewczyna co była ze mna na sali to miała swoje ale jak brali dziecko do akpieli to nie oddawali jej:/ pewnie jakby sie upomniała to by dali ale jej jaos tak głupio było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) dobrze wiedzieć to chyba jeden z nielicznych który daje ;) Inka też słyszałam dużo dobrych opinii o poradni :) mnie coś spanie łamie choć wypiłam kawe do południa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkaa jesli moge to z czym Ty tam poszlas? z tym zastojem dalej? cholera chciala bym zeby moje byly tylko na moim mleku ale nie jestem w stanie 250ml co 3h sciagac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×