Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Asia dzięki :) bo myślałam że to już tak będzie :| super wyszłaś :) a dzieciaczki jak one rosną :) :) :) :) słodziutkie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to sie narazie cycki zaczynaja pocic od spodu:)) siostrze mojej to siara dopiero pod sam koniec sie pojawiła, także pewnie u każdej jest inaczej. mam nadzieje że u mnie tez będzie późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam , że nie jest tak źle :) Asia rosna maluchy :) Minarazie jesczez nic nie leci . Strasznie nerwowy dzień dzis jest , mam ochotę wyjśc z pracy i nie wrócic, i w ogóle mnie wszyscy wkurwiaja do okoła włacznie z moim ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel cos chyba wisi w powietrzu bo mnie tez szlak trafi ale wlasciwie bez powodu, mimo to i tak mnie wszystko denerwuje nawet to ze slonce mi wlasnie w galy swieci hehe kurde boje sie ze zaraz okres dostane a chciala bym trochu odpoczac od tych rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stwierdzam, że mam w nosie , mogłam wczoraj wziaśc to głupie l4 chociaz na tydzien i niech sie martwią, powinnam sie najlepiej rozdwoic wrrr Gryżć będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie! Mnie to dopiero dzisiaj wszystko wku...a!!!! Dodzwoń się człowieku do jakiejś poradni - ech!!! Ale w końcu się udało, ale i tak nic nie załatwiłam! z basenem może i by się udało, ale żeby Kamil mógł chodzić na basen (45 min) to musi oprócz tego chodzić tam na gimnastykę korekcyjną - 2 razy w tyg! Wszystko pięknie - jestem za - tylko kiedyyyyy?????? jak oprócz tego ma 2 razy w tyg treningi (piłka nożna) i zuchy, to już nic wolnego mu nie zostaje, a do tego jak przychodzi czwartek, piątek to widać, że juz jest zmęczony!!! Musiałam się wygadać!!! Chyba zaciśniemy pasa i zapiszemy go na płatny basen do parku wodnego! Bo to można załatwić w weekendy lub późnym wieczorem, a gimnastykę korekcyjną ma mieć w szkole + ćw w domu!!! A mama żeby miała co spalać wpierdzieliła marsa!!!! Angel dobrze, że Twojemu nic sie nie stało! - szkoda samochodu, no ale z dwojga złego.... ;-) Muszynianka, to nie jest aż tak źle!!! dobrze, że wychodzisz do ludzi - a gadaniem się nie przejmuj!!!! Ania, super, że już po! Dałaś rade!!! a siarę ja też miałam wcześniej ok 7 mca. ale nie ciekło cały czas - tylko przy ucisku. zmykam oglądnąć bliźniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika , am oże by Ci sie udało załtwic od kogoś kartę multisport, wtedy było by chyba taniej niz jak kupowanie karnetu. Kuzwa Moje auto tez nie wiadomo kiedy bedzie zrobione, a jest rozłożone ,Mama mi dzis pozyczyła auto, ale nie bedzie mi dawać codziennie bo pracuje (pomijam ze powinna jeszcze 2 tyg w domu siedzieć) Ogólnie tez bym zjadła Marsa, ale nie mamjak wyjśc na sklep bo sa imieniny i co chwile mi jacys ludzie przyłażą. Śniadanie teraz skończyłam jeśc ledwo ledwo ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Do poradni laktacyjnej poszłam zarówno z zatorem jak i z tym, żeby wreszcie się nauczyć małą do piersi dostawiać i na szczęście pomogło. Asia wybierz się tam z dzieciaczkami. Ta kobieta jest w stanie cuda zdziałać może pokaże ci jakieś techniki dostawiania dzieci do piersi, żeby jednocześnie jak najbardziej efektywnie pierś pobudzały do produkcji mleka. Ja bym pojechała nic to nie kosztuje, nic nie tracisz a kobieta naprawdę może ci pomóc. W moim przypadku okazało się, że większość rzeczy, które mi pokazała, przekazała położna środowiskowa była błędna. Zazdroszczę, że u Ciebie w domu tyle osób i że ma ci kto pomóc. Ja siedzę sama od 8.30- 9 do 17,30 - 18 i wieczorem po całym dniu opieki nad małą, sprzątaniu, gotowaniu czy praniu (każdego dnia jest coś do zrobienia) jestem po prostu wykończona. Mała ostatnio coraz mniej śpi i wymaga mojej uwagi a kończy się to tak, że niekiedy nie mam jak iść pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Inka właśnie myslałam o Tobie dzisiaj. :) Ile Ci malutka teraz śpi ? myślalam ze jesczez jakis czas będzie duzo przesypiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wiem czy to normalne ale moja mała ma chyba jakiś problem z robieniem kupy, robi ich w ciągu dnia mnóstwo w sumie kiedy bym nie zaglądneła w pampek to coś tam jest raz więcej raz mniej a problem jest taki, że ona przy robieniu kupki i pierdkach bardzo się kuli, pręży, robi się czerwona na buzi, kwęka, stęka sapie a czasami płacze :( Denerwują mnie te jej kupy, bo ją wybudzają ze snu. Podaje jej kropelki typu espumisan, które rozbijają gazy na mniejsze bąbelki ale jakoś nie widzę poprawy jeżeli chodzi o te jej prężenia się :( We wtorek znów idę do pediatry a jak mi babsko powie, że małe dzieci tak mają i nic jej nie da, żeby jej pomóc to się wkur...wie na maxa bo co to za lekarz, który dziecku jakkolwiek pomóc nie chce i chyba będę szukać innego lekarza. Te kropelki, które jej podaje, to też nie z zalecenia lekarza, tylko teściowej, któa w aptece pracuje, lekarka nic nie zaleciła, kazala jedynie czekać co ja odebrałam jako przykaz czekania i patrzenia jak dziecko cierpi, bo cierpi ewidentnie. A nie są to chyba zatwardzenia, bo kupka jest bardzo rzadka z drobnymi grudkami. Uciekam do biedronki bo dziś są kocyki i ręczniki kąpielowe, może uda mi się coś kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Angel, nie mam nikogo kto by taką kartę posiadał. Asia, dzieciaczki takie już duże!!! Ale ten miesiąc zleciał!!! Tobie też fajnie w tej grzywce. Miałam się już kiedyś Ciebie pytać, jak to jest z bliźniakami - nie masz poczucia, że jak jedno nosisz na rękach to drugie jest poszkodowane? Trochę takie głupie pytanie, ale zawsze się tak zastanawiałam jak to jest. Albo czy któreś dziecko "woli" się bardziej? Jak nie chcesz to nie odpisuj... tak mi wpadło Witaj Inka - super, że tak Ci pomogła Pani w poradni laktacyjnej! Zobaczysz jeszcze chwilka i odetchniesz! Mała co raz dłużej będzie zajmować się sama i troszkę będziesz mieć czasu dla siebie! a może spróbuj ją trochę położyć na macie, kocu - przecież nie musisz być ciągle przy niej! A w tym czasie coś zjedz, umyj się itp. Angel to współczuję dnia na wariackich papierach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka zrobienie kupy dla takiego malucha może być dużym wysiłkiem i dlatego się pręży, czerwieni itp. nie musi to być nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to szkoda ze nie masz , ja tez nie pomoge bo u Nas tez lipa zeby załatwic ;/ Wiesz ja ich w nosie wszystkich mam tylko jak sie denerwuje to mlody sie tez denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze moja śpi już 3 godz! A mi pasuje wyjść zamówić tort na 60 urodziny rodziców!!! a jakbym chciała coś w domu zrobić to pewnie zaraz by wstała!!! ;-) Oki zmykam miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Asia śliczne te Twoje bąbelki:)duze juz ze ho ho!!! ja dzis mam tez nerwowy dzien.Ledwo wstalam patrze a mala ma spuchniete pod lewym okiem jakby jej ktos oko podbil :(umwilam sie do pediatry looknela i okazalo sie ze jest stan zapalny i przepisala antybiotyk masc i krople do oka:(:( jak sie nie poprawi do pon to do okulisty.Zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Asia śliczne te Twoje bąbelki:)duze juz ze ho ho!!! ja dzis mam tez nerwowy dzien.Ledwo wstalam patrze a mala ma spuchniete pod lewym okiem jakby jej ktos podbil :(umwilam sie do pediatry looknela i okazalo sie ze jest stan zapalny i przepisala antybiotyk masc i krople do oka:(:( jak sie nie poprawi do pon to do okulisty.Zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Asia śliczne te Twoje bąbelki:)duze juz ze ho ho!!! ja dzis mam tez nerwowy dzien.Ledwo wstalam patrze a mala ma spuchniete pod lewym okiem jakby jej ktos podbil :(umwilam sie do pediatry looknela i okazalo sie ze jest stan zapalny i przepisala antybiotyk masc i krople do oka:(:( jak sie nie poprawi do pon to do okulisty.Zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Asia śliczne te Twoje bąbelki:)duze juz ze ho ho!!! ja dzis mam tez nerwowy dzien.Ledwo wstalam patrze a mala ma spuchniete pod lewym okiem jakby jej ktos podbil :(umwilam sie do pediatry looknela i okazalo sie ze jest stan zapalny i przepisala antybiotyk masc i krople do oka:(:( jak sie nie poprawi do pon to do okulisty.Zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Asia śliczne te Twoje bąbelki:)duze juz ze ho ho!!! ja dzis mam tez nerwowy dzien.Ledwo wstalam patrze a mala ma spuchniete pod lewym okiem jakby jej ktos podbil :(umowilam sie do pediatry looknela i okazalo sie ze jest stan zapalny i przepisala antybiotyk masc i krople do oka:(:( jak sie nie poprawi do pon to do okulisty.Zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam w miarę dzień :) choć nie wiadomo jak się skończy :D Angel spokojnie :) Ja mam znowu ochotę na JACKA ale MARSEM bym nie pogardziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam w miarę dzień :) choć nie wiadomo jak się skończy :D Angel spokojnie :) Ja mam znowu ochotę na JACKA ale MARSEM bym nie pogardziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie udało mi się wyjść bo się mała rozwrzeszczała :( Ehh a takiej wrzeszczącej jej nie zabiorę na spacer i przy okazji na zakupy bo ludzie się będą na mnie patrzeć a i jak się nie czuję za dobrze jak ona tak wrzeszczy. Ona wczoraj skończyła miesiąc i myślałam, że takie małe dzieci śpią więcej a ona potrafi mieć w ciągu doby kilka kilkugodzinnych przerw w śnie. Teraz np już 3 godzinę nie śpi. A wczoraj na wieczór tak dała popalić, że już mi się płakać chciało od 16 do 21,20 ciągle płakała, stękała, kręciła się, coś ewidentnie ją męczyło bo była bardzo niespokojna i nic jej nie zadowalało cycek, butelka, smoczek, zmiana pieluszki, zmiana pozycji, masaż brzuszka no dosłownie nic nie pomagało a uszy więdły. Pod koniec tak od 20 to już nie płakała tylko wrzeszczała i ostatecznie chyba ze zmęczenia padła i spała 5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam w miarę dzień :) choć nie wiadomo jak się skończy :D Angel spokojnie :) Ja mam znowu ochotę na JACKA ale MARSEM bym nie pogardziła ;) a teraz uspokajają mnie zapachy z kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Cie nie mów o słodkim bo 2 h sie opieram już. Kocyk z biedry mam niebieski w owieczki :) Inezz biedna Maja a to sie tak samo od siebei zrobiło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×