Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

co ja,co ja?nie w temacie jestem?Kanatika gratuluje ;] mailam pytac czy ta blondi na foto to czasem nie Ty! krakuska przynajmniej nie bedziesz sie stresowac jak z babcia zostawisz Pati.Ja do zlobka za chuja bym nie dała;)a przedszkole mam tuz za oknem jedno,drugie tez nie daleko Iza ostatnio na grudniowkach byla pogadanka o poduszkach.Ja osobiscie Mai daje pod glowke taka mega cienka,ale wiekszosc dziewczyn nie daje wcale.Jedynie do 6mies klin http://www.youtube.com/watch?v=NbsS12J_ZlY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Ineezz jak mnie zaraziłaś - zaraz wzięłam się za licytację! także prezent urodzinowy już jest :-) dzięki za polecenie! U mnie Natala bez poduchy a do przedszkola jej nie wezmę, bo robiłam próby z Kamilem i nie było to dla nas dobre! (marudził, ja się denerwowałam) zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja niestety nie pomogę :( Kanatika super :) Ineezz że jak sie Twoja nie będzie interesowała stolikiem to ja odkupuje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła spódniczka, nie zniszczona jak nowa luźna w biodrach ale są te ściągacze czy w dziecinnych ubraniach :) więc fajnie tyle że do kolan a ja lubię nad kolano :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel przyzwyczaję się ;) do długości ;) Dziewczyny czy jak byłyście na l4 to co miesiąc miałyście różną wypłatę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu super, ze doszła i jesteś zadowolona :) Co do wypłaty to nie byłam na l4 ale teraz macierzynski wyplaca mi zus w roznej wysokości. Zależy czy miesiąc ma 30 czy 31 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to musze miec labo całkiem krótkie kiecki albo takie za kolano ołówkowe najlepiej :d Kurde amm taka fajną z reserved ciekawe czy się w nią zmieszcze ale ona jest w rozm 34 :d co z ta hurtownia na krzywdy jedziemy jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza 100zł.najlepiej zadzon i zapytaj o ta konsultacje w sensie czy udzielają.Zresztą pani Ci tam duzo powie waznych info więc nawet jaby to była jednorazowa wizyta z rehab to tylko na plus wyjdziecie. Ania to czekamy na foto w nowej kiecce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel mniej więcej 200zł ale to inna historia nie na forum. Ineezz dzięki. Chciałam wiedzieć na ile się nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te kwoty zależą min od umowy na jaką kwotę była zawarta. Napiszę o co chodzi jak będę miała trochę więcej czasu bo teraz z Anią na rekach mi trochę ciężko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel jak sie nie zmiescisz to ja zainteresowana jestem pod warunkieim ze zobacze jak wyglada:)nie mam zadnych spodnic na chlodniejsze dni Iza polecam się ;] daj znac czy sie wybierzesz! ja bylam u tej kobity w niebieskim t-shircie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezz teraz sie nie zmieszcze na pewno , :( tylko ona nie jest na zime tylko taka elegancka jest naprawde zajebista jedna jedyna była jak kupowałam ;((((((( Schudne do Niej chocbym miała sucharki jesc ;p Iza spoko mi sie nie spieszy to kiedys nawet na gg sie mozemy spisac :) http://promobaby.pl/promocja-10769.html chyba dobra cena za neborn i mini ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja to wezmę kupię dwie paczki pampków, bo nie ma co kupować zapasu A co do hurtowni to nie wiem czy mój jutro idzie do pracy czy nie, dam Ci znać wieczorkiem :) a wiesz gdzie ona jest dokładnie ? Ineezz ja to jak sama sobie zdjęcia nie zrobię to chyba w tej ciąży nie będę mieć żadnego .. Ja to się zastanawiam jak to będzie z brzuchem po niieraz koloeżanki mają takie jak w 6 mies ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel spoko bede Ci kibicowac w tym chudnieciu;] co do promocji to zazwyczaj real ma superaśne;) premium care nigdy nie uzywalam.Ostatnio kupilam karton w srodku trzy opak razem tych pieluch 150 za 78,99 bodajze wlasnie w Realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania a ilez to roboty dajesz aparat w jakiejs odleglosci wlączasz samowyzwalacz i jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania na meilu jest numer do mnie jak coś to pisz , a hurtownie zaraz zlokalizuje , zgarneła bym Cie i przez Rybitwy bysmy pojechały :) Hehe bedziemy sie motywować nawzajem ;p Co do pieluch ja własnie tak chcialam kupic zeby miec chociaż ze 2 opakowania akurat te care mi sie rzuciły woczy :) aaa nie mowiłam Wam prawdopodobnie wózek z łóżeczkiem sprzedamy na dniach za grosze ale bedzie na nosidełko i adapter i na paczke pieluch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×