Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

hugisy maja. Ja juz patrze na midi :) i zawsze przeliczam cene pampkow na 1 szt :) jak sa w promo czy sie oplaca czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ale wiesz co to wyciecie nie jest potrzebne:) ja poprostu zawijałam, w szpitalu jak cosik to pokaza jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak patrze i te mini to sa "2" a mi pasuje narazie kupic jeszcze 1 bo mam mala paczke tylko jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny jutro mam wyniki egzaminu zawodowego a nawet nie mam jak sie ruszyc zeby do szkoly jechac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA DZIS BĘDĘ DZWONIĆ DO TEGO OD PIELUCH WZIEŁAM SOBIE NUMER I wAM NAPISZE CO I JAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i padam nawet nie wiedziałam, ze jest tak gorąco ufff. A w domu jeszcze tyle roboty na mnie czeka :( sił mi zaczyna brakować, co bym nie robiła to mi źle i ciężko chyba dopada mnie ten najgorszy okres ciąży bo nawet jak leże to jest mi źle. Muszę posiedzieć chwile w wannie, żeby dojść do siebie bo się roztapiam. Co do apteki, którą polecałam to chyba zrezygnuje z zakupów tam... bo termin dostawy dopiero na 11.09!! aż oczy przecierałam ze zdziwienia, że tyle muszę czekać - żart jakiś. A szkoda bo tam cieszyło mnie to, że mam wszystko w jednym miejscu i za darmo mi do domu przyniosą ale skoro to ma tyle trwać to niech się wypchają siankiem polatam po kilku innych i będę mieć wszystko szybciej :D Angel fajne te skarpetki :) co do gatków ciążowych idź do bigi może na coś trafisz ja mam gatki h&m ciemny granat jeans i dałam za nie chyba 23 zł a w ogóle nie są zniszczone, nawet nogawki nie są przytarte. Hmm jak czytam o klopsikach cielęcych to aż się głodna robię :) jak któraś z was się narobi a dziecko pogardzi to ja chętnie wpadnę i "posprzątam" hihi ;) Koleżanka też mi kiedyś polecała ten bujaczek - fotelik fishera z małpką co rośnie razem z dzieckiem, bo można z tego korzystać przez kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Angel, która na pewno wie :) Czy szukając staników bezszwowych - takich ala topów podtrzymujących biust spotkałaś się z jakimś modelem nie ubieranym przez głowę tylko rozpinanym z przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi pokrzyżował plany termin wysyłki z tej apteki co sobie upatrzyłam ehhh nie przeboleje tego tam Oilatum soft 500ml 39,90 a wszędzie ten sam produkt też 500ml kosztuje ponad 50 zł. Mam możliwośc żeby odebrać to osobiście w Gdańsku w ich głownej siedzibie bo teściu tam siedzi do soboty i zadzowniłam się zapytać ile dni trwa przez nich kompletowanie zamówienia a ona do mnie, że 6dni... Ręce opadają żaluje, że tak późno się za to zabrałam. Chodzi mi po głowie opcja, że zamówie to z dostawą na 11.09 a jak uriodze wcześniej to co koniecznie będzie mi potrzebne to kupię bo i tak się to wykorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia tez lukałam ale cie nie widizłam:) nawet pod twoim balkonem chwilke siedizłam bo dawałam pic małemu, bo juz sie domagał:) ale nie dałam rady długo chodzic bo za goraco a ja jestem po tej nocce pozbawiona energi całkowicie co do tych podkładów co piszecie, to np w Zeromskim nie trzeba ale ja sobie kupiłam bo idealnie nadaja sie na przewijak takie: http://news.dziecigwiazd.pl/479/dlaczego-podklad-do-przewijania-bella-baby-happy-soft to sa identyczne jak te poporodowe, albo ich uzywam jak małemu wietrze pupke hih Inka kurde to faktycznie zonk z ta apteka:/ a Oilatum drogie faktycznie, a po co ci rozne te takie leki co sie znajduja na twojej liscie? ja nawet niewiem po co to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka tylko z tyłu zapinane widziałam :( z przodu to raczej wszytskie są usztywniane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja mam problemy z sercem a co za tym idzie z krążeniem krwi i niektóre rzeczy biorę zapobiegawczo bo lepiej i taniej się zapobiega niż leczy a że w ciąży krwi jest więcej a po ciązy znów ma się co obkurczać i moga się robić zakrzepy to przez jakiś czas jestem jeszcze skazana na jedzenie różnych cudów. W sumie łykam cała ciążę na żyły cycko 3 forte i do tego cerutin i nawet nie narzekam nie popękały mi naczynia a myślałam, że będzie tragedia bo sprzed ciąży mam sporo pajączków na nogach ale póki co jest spokój oby tak zostało do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam robic zamowienie w tej aptece ale jakos nie mam glowy dzisiaj do tego a i tak wczesniej niz na poniedzialek pewnie nie bedzie to wieczorem moze przysiade albo rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel do karmienia nie problem jest wyjąć pierś bo to takie fajne wygodne elastyczne ale chciałam na porodówkę sobie kupić rozpinany z przodu żebym nie musiała latać z gołymi piersiami, a jak już wykluje, to żeby szybko i wygodnie to zdjąć z siebie jak mi będą dziecko dawać. W ogóle mam wrażenie, że moje piersi są coraz bardziej do ziemi naciągnięte :( Ani to fajne ani przyjemne jak mi tak dynda a swoje tez sobie waży. Wałeczkami tu i ówdzie się nie przejmuje bo się je jakimś cudem zrzuci ale jeżeli chodzi o biust to z grawitacją walczyć się bez skalpela nie da :( My kobiety to biedne jesteśmy, tyle się namęczymy w ciąży, podczas porodu i jeszcze nasze ciałka na tym cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka w szpitalu to ci nie bedzie potrzebny biustonosz:) bo trzeba praktycznie cay czas miec dziecko na cycu zeby sie laktacja ruszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później to tak niech ssie ile wlezie co tam, że będę się pewnie z bólu skręcać bo pierwsze dni z tego co wiem do przyjemnych nie należą ważne żeby na dobre fabrykę uruchomiła, żebym później problemów czy braków nie miała. Chodzi mi o sam poród głownie o 1 fazę kiedy pewnie będę łazić wiercić się i układać w każdy możliwy sposób bo pod prysznicem nie pozwolą mi sterczeć przez 10 godzin a szkoda. I wtedy chciałabym mieć filety ładnie upchnięte, żeby mi w całym tym dyskomforcie jeszcze one nie zawadzały. Iwcia a Ciebie czasami nie bolą plecy bo z tego co widziałam to masz czym oddychać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, że na porodówkę pod koszulę na pewno ubieram topo - stanik a najwyżej mój będzie mnie z niego na szybko uwalniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka kwestia przyzywczajenia hehe ale i tak przez karmienie mi zmalały z czego sie ciesze:) wiesz ja to jak byłam w spzitalu to i tak miałam wszystko jedno cxy ktos mi w cycki patrzy czy nie hehe z reszta sama zobaczysz jak to jest:) nie bedziesz wtedy myslała o stanikach:P chyba ze nalezysz do grupy dziewczyn co musza miec makijaz na porodówke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×