Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

byłam,byłam ostatnio na spacerku w trojke poszlismy tam na boh. oczywiscie moj luby ciekawy swiata zaczał chodzic tam po tych bunkrach hehe a my z Dawidkiem ogladalismy wiewiorki:) tu u nas tez jest spoko:) ale wiesz, samemu to tez sie tak za abrdzoc hodzic nie chce, dobrze ze moj Dominik ma taka prace ze co drugi dzien wolny:) chyba ze dorabia to chodzi codziennie, ale jak urodzisz to licze na wspólne spacerki:) niewiem czy doczytałas, chcesz ta wit K+D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tam jezdzimy-tam. tylko ze te nasze przejazdzki nie sa długie bo zazwyczaj Dawidek zaraz zasypia hehe i musimy wracac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dajze spokoj! przeciez ja to wyrzuce jak starci waznosc,a komus moze posłuzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia tez mysle ze jak urodze i dojde do siebie to bedziemy smigac razem ;) tylko nie wiem czy Ty z jednym a ja z podwojnym wozkiem sie zmiescimy na chodniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Iwcia w takim razie jak moj wroci to w ramach spacerku wyciagne go pod Ciebie bo mam obecnie zakaz od rodziny wychodzenia z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bedziemy chodzic gesiego:P spoko to jak cos to sie zgadamy, napisz do mnie na gg 4464067. ale ładna pogoda:) a moj nie dobry łobuz spi- ja juz mieszkanko ogarnełam i chyba mi sie nie chce myc tych okien dzis:/ nie sa w złym stanie wiec chyba odpuszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze takie szczescie ze jak umyje okna to albo tego samego dnia wieczorem pada albo na drugi dzien, ZAWSZE tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia bo wit D jest na kosci- i taka niby podaje sie do 18roku zycia tak pediatra mi mowiła, a wit K podaje sie tylko do 3msc i jest na krzepniecie krwi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a mi dzs babka od mieszkanie przyjeżdża, powiedziałam młodemu ze musi ogarnac mniej więcej co by zawału kobieta nie dostała, hehe jeszcze mi powiedział, ze specjalnei zacznie skręcać meble :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam z tym deszczem, chociaz w sumie na jutro nie zapowiadaja-moze sie jeszcze jakos wyzbieram do tych okien zalezy czy mi sie zachce:) dzis schowałam juz mate małego i chodzik złozyam bo nie potrzebne, jakos tak sie wiecej miejsca zrobiło i jakos tak dziwnie tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 18 roku zycia ? ja mam w karcie informacyjnej napisane z wypisu ze szpitala ze cos do 2 rz :) pozatym krzywica z tego co ostatnio czytalam wlasnie naogol pojawia sie przez niedobor wit d miedzy 3 msc a 2 rz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska tak mi powiedziała hehe tez sie zdziwiłam, ja to wogole myslałam ze do pol roku sie podaje. ale ona mi to tłumaczyła tak ze dopoki dziecko rosnie i rosna mu kosci to sie podaje... ale bez jaj zeby tyle dawac:) ja tez pewnie mu bede podawac do 2-3 latka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska no własnie hehe dlatego zdziwiłam sie jak mi to powiedziała- z reszta ona to wogole czasami takie głupoty gadała- ze mam ochote ja zmienic,ale poki co to nie była mi jakos super potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale Wam fajnie kurcze będziecie się wymieniac info hehe a ja dalej będę 2 w 1:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wrzucilam do koszyka w aptece hygieje to co mi bedzie potrzebne do szpitala (oprocz podpasek i soli) i wyszlo mi ok 120zl. i porownywalam ceny z tymi co mi Inka podawala i kilka rzeczy jest tanszych :) a tu sie zamawia i odbiera w ktorejs aptece hygieja, ja tam witaminy kupuje bo normalnie kosztuja w granicach 77zl a u nich 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wlasnie tu jest myk taki ze jak poszlam do apteki i chcialam kupic tabsy to babka mowi ze 67 a jak zamowila i poszlam odebrac w tej samej aptece to juz 60 wiec sprawdz sobie Angel czy nie bedziesz miala taniej :) a place i tak przy odbiorze wiec nie musze sie w przelewy bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×