Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Makijaż wręćz nie wskazany bo zamierzam często brać prysznic i jeżeli będzie możliwość to będę chciała włosy zmoczyć żeby energi nabrać na szczęście ostatnio mam spokój z syfami to bez niego może nie będę bardzo straszyć. A nawet wolę iść bez makijażu bo jak by mi się jakaś łezka miała zakręcić to nie będę umazana po szyje :D A jak będę rodzić to naprawdę jest mi to obojętne kto mnie będzie oglądać jak będą się pytać, czy mogą przyjść studenci to nie mam nic przeciwko niech wchodzą muszą się przecież nauczyć jak to jest bo w książce wszystkiego nie napiszą mi tylko i wyłącznie o kwestie wygody chodzi, żeby mnie dodatkowo rozhulany biust nie denerwował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa ogolona bo dla mnie odrost byłby krępujący :D Mimo, że to nie pokaz mody i nie idę się tam piękną gładzią chwalić to jednak wolę tam trafić "zadbana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka położna sie pyta czy jestes ogolona, mnie to nawet dwa razy i jedna kukała hehe ale dla mnie tez by to krepujace było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie do cc to koniecznie musi byc bo oni kroja bardzo nisko i nie moze sie dp brzucha nic dpstac, zadne zarazki ani nic, ja ze tak powiem moja blizne jakbym komus chciała pokazac to tak jakbym pipke pokazywała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mama jak szła na operacje ginekologiczna to miała noralnie żel na pazurkach z wyjatkiem ostatniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobrze ze mi powiedzialas Iwcia ze tak nisko :D moja mam tez miala cc i ma tak jakos wysoko ta blizne. Moze zmienili taktyke i teraz nizej tna czy jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no widzisz:) ja wiem tyle ze nie mozna i do cesarki nie wolno miec zadnej bizuterii, chociaz ja miałam dwa pierscionki bo nie dałam rady ich sciagnac Asia no własnie kiedys cieli wzdłuz brzucha z gory na dół a teraz tna przy samym spojeniu i dlatego potrzebne sa takie majteczki z wyrzszym stanem bo nie uwieraja blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeo
a dzieci w tym kraju są tylko potrzebne żeby ktoś wypracowywał wcześniejsze emerytury dla mundurowych, górników, stoczniowców i innej budżetówki, zero pomocy od Państwa, przedszkoli, itd. uciekajcie stąd póki czas Przyszli Rodzice !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez slyszalam ze do porodu mozna co najwyzej bezbarwny miec na paznokciach bo jak cos sie dzieje to patrza na paznokcie chociaz nie wiem po co i co oni tam widza na tych paznokciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia niby tak ze patrza na paznokcie bo podobno kolor sie zmienia ale lekarze mowia ze najlepiej miec czyste paurki u rak i nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co i jak kolezance kazali zmyc a Mamie nic nei mówili ;/ dziwne o bizuteri to eirm, lakier tez , no i fakt kiedys blizna była wzdłuz brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpoja matka miała dwie cesarki-mnie i moja siostre i ma strasznie brzydki ten brzuch... dobrze ze teraz jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadam głupie pytanie ale takie wprost... Co położna rozumie przez pojęcie ogolone krocze? Czy ma być gładź na całego sprzed godziny tak, że aż błyszczy, czy po prostu pyta czy nie masz siana przez które trzeba się przebijać grabiami :D Czy zarost 1 max 2 dniowy jest dopuszczalny? Ja mam tam tak wrażliwą skórę, że codzienne golenie jest wręcz niemożliwe muszę grzecznie poczekać, aż te włoski się ładnie wyklują ze skóry, bo inaczej jestem cała pociachana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka mysle ze taki 1-2 dniowy to spoko... z reszta wiesz, zawsze jak odejda ci wody i złapia skurcze to mozesz sie w domku ogolic, bo to podobno nie trwa tak szybko (poród) ja przy cesarce to wieczor sie goliłam a rano pojechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka polozna pokazywala ze tam jest lazienka z prysznicem gdzie mozesz sie spokojnie ogolic czy umyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak złapie mnie w domu to pierwsze co zrobię, to lecę do łazienki ;) ale jak mnie złapie na ulicy po 2 stronie miasta to może być gorzej... Ewentualnie jak mnie złapie w dzień, kiedy ja goliłam się dobę wcześniej to sobie już wolę darować golenie się na siłę, bo wolę jechać z mini kropeczkami niż pozacinana w każdą stronę, bo to chyba by gorzej wyglądało. Podejrzewam, że im chodzi głownie o to, żeby tam wszystko widoczne było a nie sianko pusianko na 5cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Asiu jest prysznic ale lustra nie ma :D A ja tak na ślepo sobie nie radzę :D w domu pod prysznicem mam coś ala szybę z lustrem więc pstrykam sobie światełko i powoli jakoś to powoli mi idzie. A swojego do pomocy przy goleniu w szpitalu pod prysznic targać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka spoko nie ma co panikowac:) wszystko bedzie w jak najlepszym porzadku! wiem ze łatwo sie mowi ale jak juz bedziesz po to sama zobaczysz ze wiecej zachodu niz to warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia wlasnie sie dowiedzialam ze pojutrze. przeciez mnie tu szlak trafi zaraz. Co ten buc sobie wogole wyobraza :/ teraz sie kapnąl ze on nie ma gdzie auta zostawic tam bo kupil ale jest zepsute i szuka gdzie mozna. a dobrze o tym wiedzial ze potrzebuje takiego miejsca wiec nie chce mi sie w to wierzyc ze to jest powodem. /grrr zaraz pogryze chyba poduszke. Bozeee widzisz i nie grzmisz, przeciez dobrze wie ze ja tu siedze jak trusia i tylko czekam az mnie cos zlapie a on jeszcze taki numer robi. to nie jest inne miasto ze wroci w kilka godzin tylko inny kraj gdzie potrzebuje calej doby zeby dotrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie denerwuj sie, bo nie mozesz!! jak bedziesz spokojna to dotrzymasz a nerwy ci teraz nie wskazane! a maz napewno bedzie tu jak zaczniesz rodizc bez obaw! kurcze ja pamietam ze tez dwa tyg przed terminem u mojego D komus w pracy cos tam sie stało i musiał chodzic codziennie, tez miałam mega stracha bo ja tu byłam całkiem sama:/ ale mysle ze jakbym nie miała zaplanowanego cc to bym ciaze przenosiła Krakuska jakiego masz tego kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia tylko malo tego ze jesli wyjada jutro rano to beda pozno w nocy w PL to jeszcze moj idzie w sobote do pracy. tam nie ma czegos takiego ze np jak wracaja o 8 rano to maja do konca dnia wolne tylko od razu do pracy ida i wracaja dopiero wieczorem do domu, to jest wogole jakies chore dla mnie :O a jak wroca pozno w nocy to pewnie beda spac w aucie tam gdzie pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak mozna isc do pracy po 20h jazdy bez przerwy i spaniu w samochodzie? a szef NIBY jedzie jeszcze na warsztat czy cos a tak naprawde nie pojawia sie do konca dnia juz wiec pewnie jedzie do domu. przeciez czlowiek po takiej podrozy potrzebuje sie umyc zjesc cos konkretnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szef napewno jedzie do domku jakby inaczej... własnie uspiłam małego-strasznie ciezko idzie nam ta nauka samodzielnego zasypiania... protest jest okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwyczai sie, za chwile zapomni ze kiedys mama go usypiala :) a ciekawe jak tam Nasza Iza? cos dawno sie nie odzywala, mam nadzieje ze wszystko w porzadku i teraz tylko cieszy sie macierzynstwem dlatego nie ma czasu pisac nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Asia niewiem czy tak sie przyzywyczai bo mimo ze juz ponad 2msc nie zasypia przy cycu to nadal go szuka i awanture robi... ale nie dam sie, :) chociaz w weekend i tak wszystko pojdzie do lamusa bo jak jest tatus to nie pozwala na to zeby mały krzyczał mimo moich tłumaczen no ciekawe jak Iza, kurcze ja na poczatku to miałam duzo czasu tak jak teraz bo wczesniej to maluszek tylko spał i spał, a teraz Dawid chodzi i biega a ja patrze na niego-bo co bede latac za nim? bez sens:) moim zdaniem sa momenty w zyciu dziecka gdzie ma sie czas i gdzie sie tego czasu nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie moze wybrala sie do rodziny z Anią i dlatego nie pisze :) zreszta wydaje mi sie ze najpierw trzeba sie chyba wbic w ten rytm z dzieckiem a pozniej juz jest tylko z gorki. Ja to jestem strasznie ciekawa czy Nasze Maluchy beda spokojne w nocy czy takie rozdarciuchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Asia ja to bede cie podziwiac:) ja wiem ze z jednym jest ciezko a co dopiero z dwojka takich samych hehe:) naszła mnie ochota na gulasz z makaronem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×