Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

no to zobacz jak sie bedziesz czuła po niej :) chodziło mi 2-3 wizyty u lekarza , a do końca mi zostało 101 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz przeraziłam się że dostaję herbatkę na odchudzanie ;D od koleżanki ;) hahahahha ale w małych ilościach to wszystko można :) aaaaaaaaaaa :) no ja mam więcej ;) dużo więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest na trawienie :) ogólnie to z wszystkim można przesadzić:) ja za tydzien koncze 27 tydz, więc nastepna w 31 i później 35 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz tu zobaczę :) tylko się przestudzi ;) na mailu wrzuciłam foto z dzisiejszego dnia, ale już po obiedzie więc brzuszek więksiejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam się taki podoba ;) pewnie z dnia na dzień wysadzi ;) dziewczyny a Was też tak piersi swędziały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na wieczór mam dramat ... ładuje pełno tego kremu z rosmana i po jakimś czasie daje ulgę ale nie całkowitą :( Co te nasze dziewczyny spacerują, okupują się, szyją ? Kurde ja mam lenia ... ale jutro może coś nam powiedzą na tym usg więc może coś zacznę kupować bo będę wiedzieć CO tam tak buszuje :) co do imienia to dla dziewczynki mamy jedno wspólne, a dla chłopca są aż dwa ;) w sumie nie sprzeczne ale nie wiemy które wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia mi sie kojarzy z taka pyzata dziewuszka :) Ładne fajne imionka :) Ej mowiłam Ci ze dzwoniłam do żłobka i zamiesiac 199 zł + 5 zł posiłek. No ale lista oczekujących 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówiłaś, a gdzie dzwoniłaś ? My już rozmawialiśmy na ten temat. Na razie macierzyński, urlop z 2012 i 2013r i jak kto będzie miał zostać to muszę zostawić 9 miesięczne, a jak nie to wychowawcze a później tzn ok. 20-22 mies przedszkole ;) a jak nie to temat żłobka może wrócić ;) Koleżanka dzwoniła na Złocień ono jest niby prywatne ale miasto dopłaca kasę i są 40 na liście, a tak to chyba z 900 trzeba w prywatnym wybulić ... polityka prorodzinna w naszym kraju jest zniewalająca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prokocimiu dzwoniłam, am koło spółdzielni jest. Na biezanowksiej jest fajne ale własnie 900 chcą to sory ale jak bym posżła do pracy to zostanie mi 300 zł z minimalnej ;/ smiech an sali ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie Ci mowie :d w jakims złobku na kurdwanowie , żądają zaświadczenia, że oboje rodziców pracuje;/ To sory ale jak my nie mamy slubu, ja nie mam stsusu samotnej matki ( bo nie wnosze sprawy o alimenty) to tez mnie nie przyjma ? Jakies cyrki normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzenia urodzinowe!!!!! Asiu dla Twojego M rówenież najlepszego i dla Mamci Angel🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel z tego co wiem to w ciazy nie mozna pic czerwonej herbaty!! ja przed ciaza pilam (na odchudzanie) i na opakowaniu pisze ze ciezarne i karmiace nie moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz wszystkiego najlepszego :* z tymi zaświadczeniami to że oboje pracują to ok, bo w przedszkolu też są takie wymogi, ja też nie wnoszę o alimenty ale nie wiem jak to jest bo de fakto jesteś samotnie tyle że tata uznał dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to ja jestem pierwsza w złobkach i przedszkoalch to Ci powiem co i jak :D Bo to ze Tata uzna dziecko nie znaczy ze ja z nim zyje. Tzn wiesz o co mi chodzi :d zyjemy razem ale oni nie musza tego wiedzieć ja chce iśc do pracy :) Inezz ja zyczonka przekaże , Asiu dla Twojego też, inezz ja Coi zostawiłam na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło :) U nas raz lepiej raz gorzej Dziewczyny ale czytam Was na bieżąco.Ania aktualnie ma katar od soboty więc siedzimy w domu ale tylko dlatego, że mój nie pozwala jej wziąć na spacer chociaż ja uważam, że taka zmiana powietrza pozwoliłaby "przefiltrować" jej nosek. Aniu super brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde najgorsza podoga teraz, jestem ceikawa czy jak sie moj urodzi to tez z katarkiem beda problemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mam pytanie bo Ty jestes akurat chyba w temacie. Jak to jest z tymi szczepieniami dodatkowymi? ile one kosztuja i kioedy sie je robi? bo nikt mi nic nie powiedzial ani nie dal zadnej informacji do przeczytania czy cokolwiek a wlasnie sie zastanawiamy czy to brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja nie wgłębiałam się w temat. Szczepienie mam za ok tydzień ale jeszcze nie zdecydowałam czy nfz czy te 6w1. Dodatkowych nie biore bo bedę się zastanawiać dopiero jak mała bedzie szła do żłobka. Obecnie koncentruje się na problemach z brzuszkiem. Kolejne mleko testuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×